Akron University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הכנת הקריירה וההתחברות של התלמידים '

המכללה למינהל עסקים (CBA) הוקמה כמכללה מקצועית באוניברסיטת עקרון בשנת 1953. כיום הקדשנו את עצמנו כמוסד המוערך ברמה הלאומית והמוכרת בעולם לפיתוח אנשי מקצוע ומנהיגים עסקיים.

אנשי מקצוע באזור מושקע

הרשת העסקית הפעילה שלנו באמת מבדילה אותנו. סטודנטים ב- CBA מצטרפים באופן מיידי לרשת עסקית של 25,000 בוגרים - 400 + בתפקידים ראשיים בכירים. יותר מ- 270 אנשי מקצוע מחוברים במיוחד ל- CBA באמצעות שירות בלוחות ייעוץ הנפגשים באופן קבוע כדי לספק מומחיות והדרכה לגבי החלטות תוכנית הלימודים והכוונה אסטרטגית. חברי מועצת המייעצות סייעו בפיתוח מגמות התואר הראשון הרלוונטיים בשוק ותכניות הבוגרים המשפיעות שלנו, המעודדות את הקריירה של התלמידים. חברי מועצת המייעצות מביאים מדי שנה גם את הסטאז 'והשיתופי פעולה, הפרויקטים והתחרויות העסקיות בארגוניהם.

סטודנטים לקריאה לפיתוח מקצועי

התפתחות מקצועית חזקה וממוקדת קריירה והזדמנויות למידה מעשיות - ממאות סטאז 'ועד פרויקטים בכיתות בעולם האמיתי - מבדילות את ה- CBA ממוסדות אחרים. תוכנית הייעוד לפיתוח מקצועי של EDGE מציעה עשרות הזדמנויות חוץ-לימודיות בכל סמסטר אשר לוקחות למידה מעבר לכיתה ומעמידות את התלמידים בדרך למוכנות לקריירה. באמצעות אלה התלמידים יכולים לרשת עם אנשי מקצוע הפעילים בלוחות הייעוץ שלנו. מאמצים אלה עוזרים להבטיח כי התלמידים מוכנים לקריירה ומחוברים אליהם עם סיום הלימודים. החל משנת 2019, צוות הפיתוח המקצועי שלנו ישכן במרכז חדש של 5.2 מיליון דולר לפיתוח מקצועי, אשר יביא את כל משאבי הפיתוח המקצועי של ה- CBA למיקום מרכזי אחד.

הוראה בפקולטה ב- CBA - לא עוזרי הוראה

המשימה שלנו להבטיח את הסטודנטים שלנו ללימודים בקריירה מוכנים ומחוברים מונעת על ידי המדריכים המוסמכים והלהיטים שלנו. בעוד פרופסורי CBA שלנו מבצעים מחקר איכותי, הם גם מדריכים סטודנטים במשרה מלאה, לרוב במתקנים חדישים ומעבדות למידה. לעתים קרובות הם עוסקים באנשי מקצוע בתחום ומשתפים פעולה עם עשרות חברות בכל סמסטר בכדי לחפש פרויקטים בעולם האמיתי המספקים הזדמנויות למידה מעשי, ומחברים בין כיתות לימוד לחדרים.

המשימה של המכללה למנהל עסקים

בעוד המכללה למינהל עסקים (CBA) הוקמה כמכללה מקצועית של אוניברסיטת אקרון (UA) בשנת 1953, שיעורי עסקים הוצעו לראשונה באיחוד האמירויות בשנת 1916, לפני כמעט 100 שנה!

מבחינה היסטורית המיקוד שלנו היה על תכניות וחוויות חזקות כדי למשוך סטודנטים וסגל איכותי. כיום המיקוד הזה נותר כשאנחנו מבצעים את המשימה שלנו:

להכין את התלמידים שלנו להיות אנשי מקצוע ומנהיגים מקצועיים ואחראים. משימה זו מונחית על ידי האמונה כי עסקים הם תחום יישומי, עולמי, אשר בא לידי ביטוי בשותפויות הנרחבות שלנו עם הקהילה העסקית באמצעות מספר רב של מועצות ייעוץ, פרויקטים בכיתות והתמחות, וכן באמצעות הזדמנויות למידה מגוונות.

135167_pexels-photo-3184465.jpeg

ללמוד בבית ספר לעסקים מדורגים לאומי עם הסמכה כפולה

ארגוני דירוג מכירים באופן קבוע בתוכניות שלנו ובאיכות הכוללת של חוויות במכללה למנהל עסקים (CBA).

דירוגים - תכניות לתארים מתקדמים

התוכניות לתארים מתקדמים של ה- CBA נכללו ברשימת בתי הספר לעסקים הטובים ביותר בפרינסטון סקירה מדי שנה מאז 2005. בתי הספר מוכרים על בסיס תכניות אקדמיות איכותיות וחוות דעת טובות של סטודנטים, המדרגים ומדווחים על חוויותיהם בקמפוס.

בלומברג ביזנסוויק דירג את תוכנית ה- MBA במשרה חלקית בין הטובים במדינה. דירוגים אלה מבוססים על מדדים של שביעות רצון מהתלמידים, איכות אקדמית ותוצאות לאחר סיום הלימודים, כמו השמת עבודה.

חדשות ארה"ב ודו"ח עולמי דירגו את תוכנית ה- MBA של ה- CBA בין התוכניות הטובות ביותר לתואר MBA במשרה חלקית בארה"ב. הדירוג מבוסס על ציון הערכת עמיתים ממוצע, וכן על ארבעה גורמים הקשורים לסטודנטים - ציון GMAT הממוצע, ממוצע GPA לתואר ראשון , שנות ניסיון בעבודה של סטודנטים שנכנסים לתכנית, ואחוז התלמידים בתכנית שנרשמים במשרה חלקית.

מגזין המנכ"ל דירג את ה- MBA שלנו כתכנית Tier 1. מבוסס על איכות התוכנית והצלחת התלמידים.

דירוגים - תכניות לתואר ראשון

Businessweek דירג את בית הספר לעסקים לתואר ראשון כאחד הטובים בארצות הברית במשך שש שנים ברציפות. שבוע העסקים מבסס את הדירוג על האיכות האקדמית של התוכניות, תוצאות לאחר סיום הלימודים לסטודנטים, שביעות רצון מגייסים ותשעה מדדים לשביעות רצון הסטודנטים.

חדשות ארה"ב ודו"ח עולמי דירגו את ה- CBA כאחת התוכניות העסקיות הטובות ביותר לתואר ראשון במדינה. דירוג זה מבוסס על הערכת עמיתים בלבד. חדשות ארה"ב סוקרות דיקנים ופקולטות בכירות בכל תוכנית עסקית לתואר ראשון שהוסמכה על ידי AACSB אינטרנשיונל ומבקשת מהם לדרג את איכות כל התוכניות איתם היו מוכרים.

הסמכה כפולה על ידי AACSB

מאז 1966 ה- CBA הוסמך על ידי AACSB הבינלאומי, המהווה את סימן ההיכר של המצוינות בחינוך לניהול ומייצג את ההישג הגבוה ביותר עבור בתי ספר לעסקים ברחבי העולם. פחות משש אחוז מבתי הספר לעסקים בעולם - 716 מתוך 13,000 - השיגו הכרה זו. יתר על כן, ה- CBA הוא אחד מתוך 181 בתי ספר לעסקים בלבד שהגיעו להסמכה מיוחדת נוספת לתוכניות הנהלת החשבונות שלהם.

בתי ספר מוסמכים על סמך 21 סטנדרטים הנוגעים להסמכת סגל, ניהול אסטרטגי של משאבים, אינטראקציות בין סגל ותלמידים, וכן מחויבות לשיפור מתמיד והשגת יעדי למידה בתכניות תואר.

ההסמכה מאשרת את מחויבות ה- CBA לאיכות ושיפור מתמשך. זה מבטיח לסטודנטים פוטנציאליים, בוגרים, האקדמיה והקהילה שלנו שהמכללה:

 • מנהל את המשאבים כדי להשיג את המשימה שלנו להכין אנשי מקצוע ומנהיגים עסקיים מוסמכים ואחראים.
 • מקדם ידע עסקי וניהול באמצעות מחקר ומלגה בפקולטה.
 • הוא מספק הוראה באיכות גבוהה ותכניות לימודים עדכניות.
 • מטפח אינטראקציות משמעותיות בין הסטודנטים והסגל שלנו.
 • מייצרת בוגרים שהשיגו יעדי למידה ספציפיים בנושא שלנו.

ברוך הבא סטודנטים ומבקשים בינלאומיים

לתכניות הבוגרים של המכללה למינהל עסקים באוניברסיטת אקרון קיימת מסורת עשירה בהצטרפות לסטודנטים מרחבי העולם. בכל שנה יש לנו סטודנטים המייצגים למעלה משלושים מדינות הלומדים שיעורי עסקים והיו לנו יותר מ -50 סטודנטים של פולברייט במהלך 15 השנים האחרונות. לחברי הסגל שלנו יש מגוון רחב של רקע, כולל ניסיון בתעשייה, ומגיעים ממדינות רבות. אנו מעריכים את התובנות שאוכלוסייה מגוונת מציעה.

לסטודנטים בינלאומיים יש צעדים מסוימים לנקוט כדי להתקבל ולהופיע בהצלחה בתכנית לתארים מתקדמים ב- CBA. יצרנו דף זה כדי לספק קישורים לצעדים חשובים ומידע מועיל אחר לסטודנטים מחוץ לארצות הברית. יהיה חשוב מכם לקרוא את הדפים המקושרים בדף זה כדי להבטיח שהבקשה שלכם תטופל בצורה חלקה, כך שתוכלו להתחיל לתכנן להצטרף אלינו לעקרון!

בית הספר לתארים מתקדמים באוניברסיטת עקרון מעבד בקשות ומאשר קבלה לכל התוכניות לתארים מתקדמים בקמפוס. מידע ספציפי לסטודנטים בינלאומיים נאסף בחלק מהאתר, כולל ניירת של ויזה (I-20) וכיסוי ביטוח בריאות חובה.

לפני ההגעה לעקרון

סטודנטים בינלאומיים רשאים לארגן שמשפחות מארחות יסייעו להם עם הגעתן על ידי פנייה ל"גלובל קשרים-אקרון ". מידע נוסף על מצב ויזה, הגעה לעקרון ומה להביא איתך זמין במרכז לסטודנטים ומלומדים בינלאומיים.

מרבית משרדי אוניברסיטת אקרון סגורים בשבת וביום ראשון, כך שסטודנטים שיגיעו לאזור בסוף השבוע יצטרכו לערוך סידורים למלון או למשפחה מארחת לפני שהם מגיעים לעקרון. ניתן להגיע לתחבורה משדה התעופה הבינלאומי בקליבלנד הופקינס או משדה התעופה אקרון קנטון.

ביום העסקים הראשון (שני עד שישי) עליכם לבקר במרכז הסטודנטים והמלומדים הבינלאומי בכדי לדאוג לכל הדרישות לויזה, ביטוח ודרישות שונות לסטודנטים חדשים. לאחר מכן, עליך לבקר במשרדנו.

אנא צור איתנו קשר לפני שאתה עוזב את ארצך לקביעת פגישה מייעצת.

גרה בעקרון

סטודנטים ובוגרים רבים העירו על הדיור בר השגה באקרון כמו גם על המגוון הגדול של מקומות התרבות והבילוי הזמינים בצפון מזרח אוהיו. שאטלים בקמפוס ומערכת האוטובוסים העירונית מספקים הסעות באזור, כך שתלמידים יכולים להסתובב בלי רכב.

דיור באקרון

דיור מחוץ לקמפוס

ישנם מתחמי דירות רבים ובתים להשכרה בסמוך לקמפוס המספקים דיור לסטודנטים. יש מספר בסמיכות למכללה למנהל עסקים. מכיוון שרוב שיעורי התארים האישיים שלנו מוצעים בשעות הערב סטודנטים רבים מגלים כי עדיפות דירות קרובות ל- CBA. אתה יכול לבדוק את המרחקים לכתובת CBA ב 259 S. Broadway, Akron, OH 44308.

דיור בקמפוס

רוב הדיור בקמפוס מיועד לסטודנטים לתואר ראשון. כמה אולמות מגורים אכן מקבלים סטודנטים לתארים מתקדמים.

התמצאות בצפון מזרח אוהיו

מעבורת אוניברסיטת אקרון רו אקספרס מספקת שירות בקמפוס ובקהילה הסמוכה לסטודנטים, סגל ואוניברסיטת UA עם תעודת זהות אוניברסיטאית - Zip Card. אורחים עשויים גם לנסוע במעבורת אם הם מלווים על ידי מישהו עם ZipCard.

מערכת אוטובוס המטרו Akron מציעה MetroZip המספקת סטודנטים הסעות ברחבי מחוז הפסגה בחינם בכל מסלול מטרו רגיל באמצעות החלקה של כרטיס Zip. זה זמין לסטודנטים, אנשי סגל וצוות. שירותי SCAT אינם נכללים בתוכנית זו.

אתה יכול גם לקחת אוטובוס מטרו לקליבלנד במחיר של 4 דולר בלבד. מחיר רגיל הוא 5 $, עם הנחה של $ 1 עם כרטיס ה- Zip שלך. שירות אקספרס Northcoast לקליבלנד מציע שני מסלולים שמקורם באזור אקרון, השירות הוא ימי חול בלבד ונמשך לפנות בוקר ובצהריים מאוחרים.

מטרו אינה פועלת בכמה חגים.

נסיעות ברחבי ארצות הברית

לנסיעות רחוקות יותר בארצות הברית, שירות Greyhound Bus זמין דרך Akron ושירות הרכבות של Amtrak זמין מקליבלנד או הברית. ישנם גם מגוון סוכנויות להשכרת רכב באקרון. שדה התעופה אקרון קנטון ושדה התעופה הבינלאומי של קליבלנד הופקינס מספקים גישה למספר חברות תעופה.

העונות המתחלפות - מה ללבוש ואיך להכין

באוניברסיטת עקרון שלושה סמסטרים נופלים המתחילים באוגוסט (קיץ) ומסתיימים בדצמבר (חורף), האביב שמתחיל בינואר (חורף) ומסתיים במאי (אביב) הקיץ המתחיל במאי (אביב) ומסתיים באוגוסט. (קיץ). המשמעות היא שאם אתם עוברים לאקרון ללמוד תוכלו לחוות שתי עונות בכל סמסטר ותצטרכו לקבל ארון בגדים המכסה את כל העונות. רוב התלמידים מתלבשים בלבוש עסקי כדי להשתתף בכיתה אלא אם כן הם מבצעים מצגת ובמקרה זה הם מתלבשים בלבוש מקצועי. ישנם אירועים, פעילויות ומקומות רבים שניתן ליהנות מהם באקרון ובצפון מזרח אוהיו.

135168_pexels-photo-3184302.jpeg

מלגות, עבודה, הזדמנויות לסיוע פיננסי ועלות

כאוניברסיטת עקרון והן המכללה למינהל עסקים מציעים תמיכה מצוינת אקדמית במגוון רחב של מלגות והזדמנויות אחרות לסייע לסטודנטים בעיסוקיהם החינוכיים. מלגות אלה ניתנות על ידי תאגידים, קרנות, ארגונים מקצועיים, סגל, בוגרים ואנשים אחרים.

תוכנית לימודי עבודה פדרלית

מימון לימודי העבודה הפדרליים במכללה זמין לסטודנטים לתארים מתקדמים. עליך להגיש טופס FAFSA ולבדוק במשרד לסיוע פיננסי באוניברסיטת עקרון לקבלת מידע נוסף או לחפש מידע על הזכאות.

מלגות למכללה למינהל עסקים

המכללה למינהל עסקים מעניקה בכל שנה יותר ממאה מלגות לתארים מתקדמים לתואר שני הן לסטודנטים הנוכחיים ב- CBA והן לתלמידי סטודנטים נכנסים.

מלגות אוניברסיטאיות

אוניברסיטת אקרון מציעה מלגות ספציפיות למגדלי CBA.

הזדמנויות מלגה חיצוניות

האוניברסיטה מציעה מלגות מחוץ למכללה המוצעות על ידי ארגונים חיצוניים שונים.

תעסוקת סטודנטים

סטודנטים עשויים למצוא אפשרויות תעסוקה בקמפוס או מחוץ לו. סטודנטים בינלאומיים מוגבלים לעבודה בקמפוס אלא אם הם משתתפים בתוכנית סטאז '.

התמחות

סטודנטים לתארים מתקדמים מוגבלים להזדמנויות סטאז 'המשתקפות בתמלילים כשיעור אשראי / ללא אשראי. קיימות אפשרויות מוגבלות של שיתופי פעולה לסטודנטים לתארים מתקדמים.

מלגת UA ARMY ROTC

הזדמנויות למלגות עומדות לרשות סטודנטים מוסמכים לבוגרי מכללה לעסקים דרך ROTC של הצבא באוניברסיטת אקרון. באמצעות מלגה זו תוכלו לקבל כסף בגין הוצאות לימודים ובתי מגורים, בתוספת הכשרת מנהיגות ברמה העולמית. ההשתתפות ב- ROTC של הצבא מספקת:

 • דמי מלגה לכיסוי שכר לימוד ושכר טרחה, ספרים וכמה הוצאות מחיה
 • אימוני מנהיגות
 • חוויות חינוכיות ייחודיות
 • Pathway לקריירה בחיים הצבאיים והאזרחיים

אנו מקדמים בברכה את ההזדמנות לספר לכם עוד על ROTC של הצבא באוניברסיטת עקרון. צרו קשר עם בית הספר לתארים מתקדמים כדי לשוחח עם יועץ המלגה.

תהליך הקבלה

קריטריוני קבלה לתארים מתקדמים: תגובה COVID-19

בהתחשב בנסיבות ובאירועים סביב מגיפת COVID-19, המכללה למינהל עסקים תפעיל גישה הוליסטית לגבי קבלת תארים מתקדמים באוניברסיטת UA לשנת הלימודים אקדמית 2020-21. בסביבה זו אי אפשר להתעלם מגורמים חיצוניים המשפיעים על נסיבות וחיי הפרט. רבים מוצאים את עבודתם ואת דרכם בקריירה ובמכללה למינהל עסקים רוצים לספק גמישות רבה ככל האפשר לכל סטודנט אשר מחליט בסוף השנה ללמוד בבית הספר לתארים מתקדמים באיחוד האמירויות. כתוצאה מכך, כל מבקש רשאי לעתור לוותר על דרישת מבחן הקבלה הסטנדרטית. מועמדים עשויים לבחור לכלול ציונים אלה, אך בדיקות לא יידרשו.

החל מ- 22 במאי, ויתור על CBA על דמי הגשת מועמדות לסתיו 2020.

השלמת תהליך הקבלה

כסטודנט המגיש חומרי קבלה, חשוב מאוד שתגיש את כל הדרוש ובמועד. רשימת הבדיקה של החומרים למטה מפרטת את הדרישות. ועדת קבלה לתארים מתקדמים בודקת את כל חומרי היישום שהתקבלו עבור כל התוכניות לתארים מתקדמים של המכללה למינהל עסקים (CBA).

בית הספר לתארים מתקדמים של אוניברסיטת עקרון מפקח על הקבלה לכל התוכניות לתארים מתקדמים. הם מספקים הליך בקשה מקוון חובה. התלמידים יכולים להגיש טפסים חובה דרך מערכת היישומים המקוונים. פריטים שלא סופקו במערכת המקוונת לפני הגשתם ניתן לשלוח לתכניות לתארים מתקדמים במשרד העסקי. לאחר הגשת בקשה ומסירת תמלילים, בית הספר לתארים מתקדמים יעביר את פרטי הבקשה שלך למשרד התוכניות לתארים מתקדמים ב- CBA, (המכללה למינהל עסקים, חדר 412, אקרון, OH 44325-4805) לבדיקה.

מועדים אחרונים - מקומיים ובינלאומיים

סטודנטים מקומיים

 • התחלת סמסטר סתיו - 1 באוגוסט
 • התחלת סמסטר אביב - 1 בדצמבר
 • התחלת סמסטר קיץ - 1 במאי
 • שבת MBA - תחילת הסתיו בלבד - 1 באוגוסט

סטודנטים בינלאומיים

בית הספר לתארים מתקדמים ממליץ להגיש בקשה לחצי שנה לפני תחילת הסמסטר בו אתם מתכננים להתחיל את הלימודים. ה- CBA ממליץ להגיש בקשה לא יאוחר מהתאריכים הבאים:

 • סתיו - 15 ביוני
 • אביב - 15 באוקטובר
 • קיץ - 15 במרץ

חומרים ליישומים מקוונים ו בדואר

כדי להגיש בקשה, תצטרך להשלים חלק מהאפליקציה המקוונת ולשלוח חומרים מסוימים דרך הדואר או באמצעות הדוא"ל לכתובת gradcba@uakron.edu עד המועד האחרון.

כדי להחיל, השלם את כל השלבים הבאים.

שלב 1: השלם את היישום המקוון הכולל:

 • טופס בקשה
 • דמי בקשה ויתרו על מועמדים לסתיו 2020
 • 45 דולר לסטודנטים מבית ויתר על מועמדים לסתיו 2020
 • 70 דולר לסטודנטים בינלאומיים ויתרו על מועמדים לסתיו 2020
 • עמלת בקשה מחודשת של 45 דולר ויתרה על מועמדים לסתיו 2020

שלב 2: שלח או שלח בדוא"ל את הדברים הבאים אל gradcba@uakron.edu

 • לפחות שני מכתבי המלצה (שתף קישור זה עם הממליצים שלך)
 • קורות החיים הנוכחיים שלך
 • הצהרת מטרה המתארת את סיפורך. תאר מה מניע אותך להמשיך בתואר ואילו מאפיינים יובילו להצלחה שלך. אם אתה מגיש בקשה לריכוז הבינתחומי השבת MBA בשבת, אנא ציין את העניין שלך ב- MBA בשבת בפסקה הראשונה.
 • תמלילים רשמיים. יש להגיש את כל התמלילים לבית הספר לתארים מתקדמים. סטודנטים רשאים להגיש עותקים לא רשמיים לכתובת gradcba@uakron.edu למטרות קבלה, אך יש להציג תמליל רשמי או לשלוח לבית הספר לתארים מתקדמים שנמצא בבניין ליי.
 • ציוני מבחן סטנדרטיים. ניתן לשלוח עותקים לא רשמיים ל- gradcba@uakron.edu לצורך עיבוד הקבלה.
 • GMAT (שלח עותק מהתוצאות שלך). בקש לשלוח את העותק הרשמי לאוניברסיטת עקרון, במהלך בדיקת המבחן או לאחר מכן. ועדת הקבלה לתארים מתקדמים (GAC) מעדיפה כי מועמדים בעלי ציון GMAT מינימלי של 500. עבור אותם מועמדים עם ציונים מעט מתחת לרמה זו, ניתן להגיש עתירה לוועדת הקבלה המבקשת קבלה זמנית.
 • בדיקות סטנדרטיות אחרות. סטודנטים שלקחו את ה- GRE, MCAT, PCAT, LSAT או CAT יכולים לבקש שיקול קבלה על סמך ציונים אלה. סטודנטים המספקים חתול צפויים לספק ציונים של 90% ומעלה. אם סטודנט טרם ניגש למבחן, עדיף GMAT. סטודנטים משותפים לעסקים / משפטים רשאים לבקש מבית הספר למשפטים להעביר את כל הניירת לבית הספר CBA ולתארים מתקדמים. לפרטים נוספים, עיין בתהליך הגשת המועמדות לתואר.

סטודנטים בעלי תואר שני, דוקטורט או יוריס מאוניברסיטה אמריקאית רשאים לבקש קבלה על סמך תואר מתקדם. בקשתו הכוללת של הסטודנט תיבחן וה- GAC שומר לעצמו את הזכות לדרוש את ה- GMAT לצורך קבלה.

מועמדים רשאים לעתור את ה- GAC לוויתור על מבחני GMAT, GRE או מבחנים סטנדרטיים אחרים, אם הם השיגו שלוש שנות אחריות מקצועית, לאחר סיום תואר ראשון מאוניברסיטה מוסמכת. על פי בקשה, אתה רשאי להגיש את טופס העתירה לבחינת ויתור על מבחן הבדיקה המקוון. ההחלטה לוותר עליה תיבחן במהלך סקירת ה- GAC.

סטודנטים עם פחות משלוש שנות ניסיון בעבודה עשויים לבקש ויתור על סמך תגובת COVID-19 שלנו. על המועמדים להזכיר את חריג ה- COVID-19 תחת "מידע נוסף" בטופס העתירה לבקשת ויתור למבחן.

המכללה למינהל עסקים בדרך כלל אינה מציעה למבקש קבלה ללא ציון מבחן סטנדרטי. אם יש לך תואר ראשון שאינו עסקי ועדיין לא עשית מבחן סטנדרטי, אתה יכול להירשם כסטודנט שאינו תואר, המאפשר לך לקחת עד תשע (9) שעות אשראי של שיעורי קורס Gateway או Foundation בזמן שאתה מתכונן ל המבחן הסטנדרטי שלך. עם זאת, שים לב שלתלמידים המחפשים תארים יש עדיפות להרשמה לשיעורים. אפשרות זו ללא תואר מוגבלת לתלמידי בית.

דרישות שפה

מבחן Duolingo באנגלית מותר באופן זמני במקום TOEFL האישי.

2 במרץ 2020 - בהתחשב בסגירת מרכזי הבדיקה באזורים שנפגעו מהתפרצות נגיף הקורונוי (COVID-19), אוניברסיטת אקרון אישרה את השימוש במבחן Duolingo באנגלית (DET) לצורך הדגמת מיומנות אנגלית. ה- DET יתקבל במקום TOEFL ו- IELTS באופן אישי עד 31 במרץ, 2020 המועמדים יצטרכו לקבל ציון DET של 115 ומעלה בכדי לספק את דרישת המיומנות שלנו להתקבל לתארים מתקדמים.

אנו נמשיך לעקוב מקרוב אחר המצב ונשקול שיקולים נוספים כמצוות. תודה.

סטודנטים בינלאומיים, ואפילו כמה תושבי קבע, צפויים להציג הוכחות למיומנות באנגלית. ניתן לעשות זאת על ידי מתן ציונים מקובלים במבחן האנגלית כשפה זרה (TOEFL), מערכת בדיקת שפות באנגלית הבינלאומית (IELTS), או באמצעות בדיקות זמינות במכון לשפה אנגלית באוניברסיטת אקרון (ELI). מי שלא עומד בציוני המינימום הצפויים של 79 ב- TOEFL או 6.5 ב- IELTS יכול היה להגיש בקשה לקבלה מותנית ללמוד אנגלית באוניברסיטת UA-ELI.

 • ציוני מינימום של TOEFL של 79 מבחן מבוסס אינטרנט או 550 מבחן מבוסס נייר
 • ציון מינימלי של IELTS של 6.5 על ה- IELTS

137761__SRA8472-16x10.jpg.jpg

מיקומים

אקרון

כתובת
259 S. Broadway St.
Akron, OH

44325 אקרון, אוהיו, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות

AACSB Accredited