Université Centrale

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Université Centrale היא האוניברסיטה הפרטית הגדולה בתוניסיה. פיוניר ו בנחישות אוריינטציה בינלאומית, את Université Centrale הצטרף ליונייטד כבוד אוניברסיטאות, הרשת הפאן-אפריקאי הראשון של ההשכלה הגבוהה הפרטית בסטנדרטים בינלאומיים.


Université Centrale היא אונ' המס '1 בכל תוניסיה וחלוץ חינוך פרטי שיתופי באפריקה עם רשת הפאן-אפריקני החדשה שלה של enseigneur הגבוה "כבוד ארצות אוניברסיטות" חובק האוניברסיטות אפריקניות הטובות ביותר./>

לידר בתוניסיה, Université Centrale כבשה את היבשת עם פרופילי תלמיד מתמיד יותר שאפתנים עם האתגר של שילוב הודות בזירה הבינלאומית כדי המומחיות והידע לאונ' שהם מייצגים בגאווה.

Agile, נייד ומקדמים מודיעין שיתופי; האוניברסיטה שלנו מעדיפה את חילופי הידע באמצעות ניידות ושיפור תרבותיים של כל תלמיד ומורה כי חדשנות ויצירתיות יש הניפו את Université Centrale לדרגת האוניברסיטה פרטית -1.

Université Centrale הגדירה את עצמו על ידי הכח התעסוקתי שלה מן הסיום אך בעיקר באמצעות ההכשרה מותאמת לדרישות של שוק העבודה בשיתוף עם חברות גם לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים.

תוכניות מקצועיות באונ' מפותחות כל זמן האוניברסיטה שלנו. Université Centrale עונה על הצרכים של העולם של היום יש משימה לא רק לענות על ביקוש אלא להיות יצירתי עם הערך המוסף שלך. בונה על בני אדם, לפתח היכולות שלך ולתמוך חלומות שאפתניים של תלמידינו הוא המוטו של מנהיגי עתיד מאמן -1 באפריקה.

CENTRAL האוניברסיטה:

 • מעבדות חכמות שנועדו לטפח למידה ע"י עשייה.
 • מרכזי סימולציה (בריאות, חוק, מסחר, וכו ').
 • מרכזי חדשנות: מרחבים שובבים מזדמנים מצוידים בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי לקדם חדשנות ולעודד יזמות.
 • משרד שמה: אימון -1 התמחות, מקומות עבודה, הגדרה של פרויקטים מקצועיים.
 • אולמות
 • מעבדות ואישורי שפה
 • הספרייה
 • חדרים ועבודת קריאה
 • אולם רב-ספורט
 • באזורי הקפיטריות ורגיעה.
 • קמפוס ומצויד מאוד ומחובר (WiFi חינם, מחשבים המחוברים לשירות עצמי).

CHOOSE UC


אוניברסיטה פתוחה אל העולם/>


הממד הבינלאומי של Université Centrale היה נוכח מאז היווסד./>

מעודד במקצועו זה, במשך כמעט 15 שנים, האוניברסיטה הפרטית הזו בתוניסיה הפכה היום שחקן מפתח עבור מציע הכשרה והזדמנויות: תעודות להכרה בינלאומיות, קהילה רבה-תרבותית (את Université Centrale מגייס תלמידים כמעט 25 מדינות), רשת של שותפים בכל המדינות (Microsoft, Cisco, ...), הסכמי שיתוף פעולה בכמה חתמה עם אוניברסיטאות או מכללות יוקרתיות בצרפת, איטליה, ספרד, לבנון, סוריה, ירדן, אלג'יריה, מרוקו, סנגל, חוף השנהב, קמרון, קונגו, ניגריה, דרום אפריקה, קנדה, ארה"ב, ברזיל ואוסטרליה ...


מוסד על המהלך/>


מאז הקמתה, יש כמעט 15 שנים, Université Centrale שינה לגמרי ללא הרף./>

היום בפקולטות וקמפוסים שלנו הם יותר מאשר בכל מקום אחר מקום שבו רעיונות חדשים ניתן להפעיל וליישם.

שיטות הוראה, קורסי פתיחה, מעורבות אזרחית, בקמפוס דיגיטלי, כלים חדשים: היכולת לחדש היא אחד מסימני ההיכר שלנו.


מקפצה לקריירה/>


חינוך בסיסי עוגן מקצועי בבית Université Centrale , אנחנו אוהבים לערבב את הגישות ולחצות את העיניים./>

מסורת זו של גיוון למעשה רבים-תחומים של מוסדותינו מקום מועדף של מפגש ואת הסינרגיה בין מחשבה לפעולה, המאפשר פיתוח של יכולת תעסוקה מקיפה יותר גבוהה של הבוגרים שלנו.


חינוך לקראת לקיחת אחריות/>


המשימה הראשונה של Université Centrale היא להכשיר מנהיגים מוכשרים מנהלים עבור הסקטור הציבורי והפרטי בתוניסיה ובעולם./>

אבל השאיפה שלנו היא גדולה עוד יותר: להכשיר אזרחים מושכלים מסוגלים להפוך לחברה לפרוס אותם ערכי הפרויקטים שלהם.

המשימה שלנו


המרת תלמידינו ביצוע מקצוע ידי מתן הידע ואת המיומנויות הדרוש כדי לשרת את הכלכלה בהצלחה בחברה הטוניסאית ואפריקה בעולם גלובלי./>


המשימה שלנו היא לפתוח את הדלתות של הבינלאומי על פי המטרות והחלומות שלך על ידי הצבת את עצמך על שוק העבודה, בין אם באמצעות הכשרה מקצועית במגע ישיר עם עסק משגשג, או קורס באוניברסיטה המתאים כמובן עם מורים ותלמידים שלך מרקע מרובה./>

הרקע שלך, התרבות שלך ואת הנכסים שלך; אנו בונים הצלחה משותפת על ידי ניצול ההפרשים וחיזוק הדמיון שלנו עם השילוב ב- בסביבה שבה אתה שחקן הודף להצלחתו בעולם גלובלי.

באמצעות הרשת שלה, Université Centrale מקדמת העברת הידע ומיומנויות יחד עם שחקנים חזקים במשק הטוניסאי, אפריקאים ועולמיים.

התמחויות, מלגות, טיולי בית ספר, מועדונים וחיי סטודנט מתוכננות עם פעילויות שונות שיעזרו לך להתבלט על קורות החיים שלך ולקדם צמיחה אישית בתוך האוניברסיטה שלנו.

Université Centrale , השכלה גבוהה פרטית המובילה תוניסיה מכינה אותך עתיד בחו"ל שבו תוכל להתאים עם זריזות להבדיל את עצמך כמנהיג.

החזון שלנו


האוניברסיטה הפרטית במחבת מובילי ייעוד גלובלית בתוניסיה, אשר מציעה גישה פדגוגית חדשנית התלמיד וזריזות תרבותית היא "הכי טוב בכיתה" בהכנת תלמידים להצלחה מקצועית: דור חדש מנהיגים אפריקאים./>

מיקומים

תוניס

כתובת
3, Rue Hammadi Eljaziri
1002 תוניס, תוניס, תוניסיה

תכניות