Read the Official Description

הודעה של הדיקן

"תודה על התעניינותך במוסד שלנו וברוכים הבאים לבית הספר התיכון התיכון לעסקים.

החזון של MSB הוא להיות הפניה למצוינות חינוכית בתוניסיה ומעבר לה. תוכניות קפדניות שלנו להפגיש שיטות הוראה חדשניים עם התקדמות האחרונה בניהול, הכנת מנהלים ומנהיגים להוסיף ערך יעיל ובר קיימא לקהילה העסקית.

התוכניות שלנו מתפארות ברשת מצטיינת של סגל, סגל וסטודנטים המתכנסים יחד בסביבה רב תרבותית עם החיוניות האינטלקטואלית הדומה לאלו של מיטב המוסדות להשכלה גבוהה בעולם.

מעבר להכרה הבינלאומית שלנו על ידי שני גופי ההסמכה הבינלאומיים היוקרתיים ביותר (AMBA ו- EFMD-EPAS), המספר הרב של כנסים, סמינרים ותוכניות הכשרה המאורגנים במוסד שלנו הופך את MSB לרכזת לאינטראקציות בין חוקרים, יזמים וקובעי מדיניות בנוגע לכלכלה הנוכחית , בנושאים חברתיים ופוליטיים.

אם אתה מחליט לצאת לחוויה המשתנה בחיים ולהצטרף לרשת של יותר מאלף בוגרים מכובדים, אשר שואפים לעשות את ההבדל באזור ומחוצה לו, תוכניות MSB הם בשבילך. "

Leila Triki, Ph.D,

דיקן, בית הספר התיכון התיכון של עסקים112142_pexels-photo-1595391.jpeg

הִיסטוֹרִיָה

חזרה בשנת 2002, SMU היה בר מזל לקבל את התמיכה של חברי המייסדים שלה כי לספור ביניהם תאגידים, אנשי עסקים, אנשי מקצוע וחוקרים. זה צוות SMU הראשונית הנהיג את תוכנית MBA MBA אשר פיקח על ידי Pr. מחמוד תרקי. הצטרף אליו צוות שכלל את ד"ר טאופיק ג'לאסי ואת נביל טריקי, יועץ אסטרטגיה אז בקבוצת הייעוץ בבוסטון בפריז.

ככל שהתכנית צברה מומנטום, הקבוצה הרחיבה לכלול את ניילה גארסאללה, סטנפורד אלומנה, בעלת תואר MS Management; IT מהנדסים Haythem עבדקאפי ו Nadhir Douma בנוסף בעל תואר MBA מאוניברסיטת ג'ורג 'וושינגטון, האלה אמאר.

SMU נחשב היום צוות ייעודי של יותר מ -60 אנשי צוות, מעל 30 במשרה מלאה סגל סביב 1200 סטודנטים בקמפוס.112144_pexels-photo-1181622.jpeg

המשימה של MSB

  • להציע חינוך גלובלי באמצעות יצירה והפצה של ידע רלוונטי לסביבה העסקית.
  • קידום ערכים של מצוינות, יזמות, חדשנות ומנהיגות אחראית.

החזון של MSB

  • להפוך את האוניברסיטה לאולם ראווה ולהשראה למערכת האוניברסיטה בתוניסיה ומעבר לה: רכזת מצוינות אזורית

ערכים של MSB

  • אקסלנס
  • מַנהִיגוּת
  • חדשנות
  • אמון112143_people-woman-coffee-meeting.jpg

הַאֲמָנָה

הסמכה לאומית

כל תוכניות MSB מאושרות על ידי משרד ההשכלה הגבוהה, המחקר המדעי וטכנולוגיות המידע והתקשורת.

מיסיון בינלאומי הסמכה

ב MSB אנחנו הולכים מעבר ההסמכה הלאומית, במטרה להיות התייחסות באזור אנו גאים לעצור הן אמבה ו- EPAS אישורים בנוסף הכרה CFA.

אמבה הסמכה

MSB גאה להיות: התוכנית היחידה לניהול עסקים (MBM) באפריקה, שהוסמכה על ידי איגוד ה- MBA בלונדון (AMBA, London).

רק מנהל בכיר במנהל עסקים (EMBA) תוכנית בתוניסיה בין כמה באפריקה מוכר על ידי בלונדון מבוסס האגודה של MBA (AMBA, לונדון).

הסמכת EPAS

MSB גאה להיות: רק תוכנית לתואר ראשון (רישיון) בתוניסיה מוכר על ידי EPAS, השני בצפון אפריקה השלישי באפריקה.

* תוכנית ההסמכה של תוכנית ההסמכה האירופית (EPAS), שמטרתה להעריך את איכותן של תוכניות הניהול והדיפלומות. EPAS הוא חלק מהקרן האירופית לפיתוח מנהלים (EFMD), ארגון בינלאומי הפועל בבריסל.

CFA Institute® השתייכות

MSM של MBM

Programs taught in:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

South Mediterranean University

ה- MBM ב- MSB מכוון לבוגרים טריים שאפתניים או לאנשי מקצוע צעירים בעלי תואר ראשון ברקעים אקדמיים שונים השואפים להגיע לתפקידי ניהול גבוהים. תוכנית הלימודים עוצבה באופן שבו ... [+]

הודעה של הדיקן

"מנהל המאה ה -21 חייב להיות בעל הבנה טובה של נושאים עסקיים של היום, שליטה מקיפה של מיומנויות ניהול הליבה ושליטה בחשיבה אסטרטגית. זה בהקשר זה יש לנו הגה ופיתח את התוכניות שלנו. ב MSB, אנו מאמנים מנהלי חזון מסוגל לצפות לשינוי ושימוש הזדמנויות חדשות המוצעות על ידי הכלכלה הדיגיטלית ואת האתגרים של הגלובליזציה.

אם תחליטו להצטרף לתוכניות שלנו, אתם תצאו לחוויית למידה ייחודית ומעוררת. איכות הפקולטה שלנו ואת המתקנים שלנו, את ההסתגלות של התוכניות שלנו לצרכים של מעסיקים, ואת ההקדשה של הצוות שלנו יגרום MSB שלך ניסיון השקעה חכמה על עצמך, המשפחה שלך ואת העסק שלך הארגון. "... [-]

תוניסיה Tunis
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
תכנית חלקית
24 - 30 חודשים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Berges du Lac 2
1052 Tunis, Tunis, תוניסיה