Mahasarakham University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מבט מהיר על MSU

  • MSU היא אוניברסיטה מקיפה הכוללת 17 פקולטות, 2 מכללות, בית ספר 1 ומוסד אחד.
  • ל- MSU שני קמפוסים
  • MSU מציעה 177 תכניות תואר: 87 תכניות לתואר ראשון, 57 תוכניות לתואר שני, ו -33 תוכניות לתואר שלישי.
  • בשנת 2016 מונה MSU 1,268 סגל אקדמי וכ -2,316 סגל תומך.
  • בשנת 2016 יש 40,759 סטודנטים ב MSU, כולל 49 סטודנטים ללימודי תעודה (0.12%), 37,644 סטודנטים לתואר ראשון (92.36%), 2,206 סטודנטים לתואר שני (5.41%) ו -860 סטודנטים לתואר שלישי (2.11%).
  • בשנת 2016 רשמה MSU 123 סטודנטים בינלאומיים מקמבודיה, סין, הודו, אינדונזיה, יפן, לאוס, פקיסטן, דרום קוריאה, סודן, טייוואן, בריטניה, ארה"ב וויאטנאם.
  • MSU מאכלס יותר מ- 30 יחידות מפתח של מעורבות קהילתית וחינוך תומך.
  • בשנת 2016, MSU התחייבה על 148 פרויקטים של מעורבות קהילתית בתקציב כולל של 11,570,000 THB), ורבים נוספים שיושקו בשנים שלאחר מכן.
  • בשנת 2016 ערכה MSU 166 פרויקטים שונים של מחקר בתקציב כולל של 46,100,628 THB.

Mahasarakham University (MSU), שהוקמה בשנת 1967, היא אוניברסיטה ציבורית ומתקדמת הממוקמת בלב צפון מזרח תאילנד. זה ידוע כמרכז החינוך, ומציע פנורמה ברמה עולמית עם קיום אחראי יותר לסביבה ופרויקטים בר-קיימא. ל- MSU מסורת ארוכה וגאה של מצוינות אקדמית ומחקרית. כמוסד חינוכי, MSU מכירה בחובה אינהרנטית לשרת את עולם המלגה, את הסטודנטים והבוגרים, המקצועות והחברה.

ההערכה כי MSU היא אחת האוניברסיטאות המקיפות הטובות ביותר בתאילנד. מבין אוניברסיטאות ידועות רבות באסיה, במיוחד באסיאן, MSU הוכיחה את עצמה כמוסד שסיפק לסטודנטים שלו מספר תארים שהתקבלו היטב. כאוניברסיטה ציבורית כוללת, MSU מציעה בסך הכל 177 תכניות לתארים מתקדמים ותארים מתקדמים, כולל 87 תואר ראשון, 57 תואר שני ו -33 דוקטורטים בתחומי מדעי הבריאות, מדעי הרוח והחברה ומדעים וטכנולוגיה. מבין טווחי התארחים הרבים הללו, MSU מציעה גם תכניות בינלאומיות עם אנגלית כאמצעי ההוראה המורכב מ -4 תוכניות לתואר ראשון ושני תואר שני, כלומר תואר ראשון במנהל עסקים (עסקים בינלאומיים), תואר ראשון בחשבונאות, תואר ראשון באומנויות ( ניהול תיירות בינלאומי), תוכנית לתואר ראשון באומנויות באנגלית לתקשורת בינלאומית, תואר שני במדע (פליאונטולוגיה), דוקטור לפילוסופיה (פליאונטולוגיה), ודוקטור לפילוסופיה (טכנולוגיית מזון).

MSU מונה כיום (נכון לשנת 2017) 17 פקולטות, 2 מכללות, בית ספר 1 ומוסד אחד כדלקמן: המכללה למוזיקה, המכללה לפוליטיקה וממשל, הפקולטה למדעי התרבות, הפקולטה לחינוך, הפקולטה לאמנויות יפות ומיישמות, הפקולטה מדעי הרוח והחברה, הפקולטה למשפטים, הפקולטה לתיירות וניהול בתי מלון, בית הספר למנהל עסקים מסחרקם, הפקולטה לרפואה, הפקולטה לסיעוד, הפקולטה לרוקחות, הפקולטה לבריאות הציבור, הפקולטה לרפואה וטרינרית ומדעי בעלי החיים, הפקולטה לארכיטקטורה, עיצוב עירוני, ואומנויות יצירה, הפקולטה להנדסה, הפקולטה ללימודי סביבה ומשאבים, הפקולטה לאינפורמטיקה, הפקולטה למדעים, הפקולטה לטכנולוגיה ומכון המחקר וואלי רוכייב.

MSU מעסיקה מעל 3,584 עובדים. מתוכם 1,268 אנשי צוות הוראה אקדמית וכ -2316 אנשי הנהלה ותמיכה באוניברסיטאות. סך כל ההרשמות הלימודיות ללימודי MSU בשנת הלימודים 2017 טיפסו ל 41,000 סטודנטים.

119074_pexels-photo-1543895.jpeg

MSU נחשבת לאחת האוניברסיטאות המובילות בתאילנד ונחשבת לאוניברסיטה הצומחת במהירות ומוכרת ברמה העולמית. MSU היא האוניברסיטה התאילנדית היחידה המציעה תואר שני. ודוקטורט בפליאונטולוגיה ותואר ראשון בשפת חמר. MSU היא האוניברסיטה הראשונה בצפון מזרח תאילנד המציעה תוכנית לתואר ראשון בחשבונאות והשנייה שהתחילה דוקטורט. כמובן באותו נושא. MSU היא האוניברסיטה הראשונה במדינה שהקימה פקולטה למדעי התרבות. MSU היא האוניברסיטה התאילנדית הראשונה שהצטרפה לתכנית ה- IT האזורית של קמפוס מיקרוסופט. יתר על כן, הפקולטה לחינוך, ספינת הדגל של MSU הצביעה כפקולטה לחינוך הטוב ביותר בתאילנד על ידי משרד החינוך הלאומי. MSU הקימה פינה אמריקאית ומרכז חדש ללימודי ASEAN בפקולטה למדעי הרוח והחברה. מלבד זאת, ל- MSU יש את המוזיאון הראשון לפטריות מרפא טבעיות בתאילנד ובאסיה שנקרא Natural Natural Medicinal Mush פטריה שהוקם כמרכז הלמידה להרחבת והפצת הידע על פטריות מרפא טבעיות.

האיכות של MSU העולמית מובהקת על פי מספר ארגונים בינלאומיים, ביניהם URAP, דירוג אוניברסיטת אסיה QS, דירוג מוסדות SCImago (SIR) דו"ח עולמי, UI GreenMetric World Universities Ranking, Webrometric, 4icu Web Popular Web and Alexa Web Ranking . הצלחה זו מרמזת כי בעתיד הקרוב, MSU תקים את ההכרה המובהקת שלה בקנה מידה לאומי ובעולם.119077_pexels-photo-256262.jpeg

MSU מוכרת ומוערכת מאוד בזכות מצוינות ההוראה והמחקר שלה, הקמפוסים היפים והמודרניים שלה, המחויבות שלה לקהילה ואיכות בוגריה. MSU זכתה ב -5 כוכבים על הוראה, מתקנים ומעורבות בדירוג הכוכבים של QS. זה מבהיר כי ל- MSU מתקנים מתקדמים ופקולטות להוראה בינלאומית ידועה כמו גם מעורבות אזורית וקהילתית. יתר על כן, MSU דורגה בדירוג UI GreenMetric World University, מה שמעיד על מחויבותה לקמפיין "האוניברסיטה הירוקה", כמו גם על רווחתם של האנשים והסביבה כאחד. MSU מנסה גם לקדם את הנגישות לפרסומיהם המקוונים ודורגה בדירוג ה- Webometrics. MSU תמשיך עם תוכניתה להעשרה אקדמית ומחויבת לשמור על קשר הדוק עם שותפינו וקהילות סמוכות באמצעות "קהילת המלומדים" שלנו.

בכל שנה ישנם מספר חוקרי קליבר ומרצים אורחים, הן ממגזר ממשלתי והן מחלקות לא ממשלתיות ברחבי העולם, המבקרים ב- MSU בכדי לבצע פרויקטים מחקריים משותפים בתחומים כאלה שלעיתים רחוקות נמצאים במקום אחר או שונה מאזורים אחרים בעולם; למשל במרכז המחקר והחינוך הפליאונטולוגי, מכון המחקר הבוטני וואלי רוכאווג ', המרכז לשימור הכיתוב עלים בצפון-מזרח ומוזיאון פטריות הטבעיות.

כמוסד להשכלה גבוהה במאה ה -21, MSU מבין שאיננו יכולים עוד לשרטט את הגבול במשימות הקונבנציונאליות של הוראה ומחקר, אלא צריך גם לאמץ את המשימה להעביר ידע לקהילות. MSU מאמינה מאוד כי על ידי הרחבת ההשתתפות בקהילות, האוניברסיטה יכולה לסייע ביצירת ולהוסיף ערכים וכן לשפר יכולות של מגוון רחב של אנשים, כולל חוקרים ברמה העולמית, חוקרים מקומיים, צוות MSU, סטודנטים ללימודי MSU, קהילות ואנשים מקומיים. לפיכך, הביצועים החזקים של MSU בכל הקשור לאקדמיה ומעורבותם מובילים את האוניברסיטה להיות מקצוען בעולם החינוך מתוך אמונה כי אוניברסיטה ברמה העולמית לא צריכה רק להיות מסוגלת לייצר ולפרסם מחקרים ברמה בינלאומית, אלא גם להיות מסוגלת לסייע בפיתוח ושיפור של גורמי עשב בחברה.

119076_pexels-photo-1059116.jpeg

MSU היה נחוש מאוד ומכוון להשיג הכרה בינלאומית נוספת.

כדי להקל על שיתוף פעולה אקדמי עם מוסדות השותפים בחו"ל, MSU חתמה על מזכר הבנות עם למעלה ממאה וחמישים מוסדות בעשרים ושמונה מדינות, כלומר אוסטרליה, בלגיה, ברוניי, קמבודיה, קנדה, סין, דנמרק, צרפת, גרמניה, הודו, אינדונזיה, יפן, לאוס, מלזיה, מונגוליה, מיאנמר, הולנד, ניו זילנד, פקיסטן, פיליפינים, רוסיה, דרום אפריקה, דרום קוריאה, טייוואן, תאילנד, בריטניה, ארה"ב וויאטנאם.

MSU התקדמה לעתיד הבהיר יותר ברמה עולמית והמשיכה בשותפות הדוקה עם משתפי פעולה ברחבי העולם באמצעות מספר פעילויות אקדמיות שהתקיימו במשותף; למשל, תוכניות התואר המשותפות בין MSU לאוניברסיטאות שותפות כולל בית הספר לעסקים של Groupe Sup De Co Montpellier (צרפת), אוניברסיטת הגה (וייטנאם), אוניברסיטת גואנגשי לאומים (סין) ואוניברסיטת ביקורת נאנג'ינג (סין).

יתר על כן, כמוסד לימודי מונחה מחקר, חוקרים ב- MSU מעורבים במחקרים בעלי משמעות גלובלית. הם מדגישים גישות בין תחומיות השואבות ממדעים, מדעי החברה ומדעי הרוח. MSU תומך באופן מלא בקהילת המחקר שלה לקידום הלמידה באמצעות אינטראקציה יצירתית של הוראה ומחקר באיכות הגבוהה ביותר. בפרט, MSU פועלת עם חברי קהילת המחקר המקומית, האזורית, הלאומית והבינלאומית לקידום ומצוינות של דיילים בתחום המחקר (ביקורת עמיתים, קליבר גבוה, עם הכרה לאומית ובינלאומית). דגש מיוחד הוא על מחקר בין תחומי בשיתוף פעולה בין מספר מחלקות, תכניות, תחומים, מרכזים ומכונים ומעורבות סטודנטים (בוגרים ותואר שני) בעבודות מחקר ופרויקטים.119078_people-coffee-notes-tea.jpg

MSU מתחייבת בפרויקטים רבים הקשורים לפיתוח סטודנטים כדי לשפר את הניידות של התלמידים כמו גם כדי להפיץ את הידע האקדמי בכל האזור. בשנת 2015, MSU התחייבה על 126 פרויקטים הקשורים לפיתוח סטודנטים בתקציב כולל של 5,958,740 באט וערכה מעל 760 פרויקטים מחקריים עם תקציב מחקר כולל מקרנות פנימיות וחיצוניות בסך 94,435,305 באט.

כעת ובעתיד, MSU שואפת להמשיך בתמיכתה במחקר חיוני, מרגש ואחראי תוך שהיא מבקשת להבטיח שהפקולטות שלנו יכבדו את עקרונות המחקר הבסיסיים תוך שאיפה לפתוח עידן מדעי חדש עם מחקר פורץ דרך.

MSU מחזיקה בפטנטים של מדינות ממחקר מכובד ואיכותי, ומספר הולך וגדל של פטנטים בתחומים חדישים כמו ננוטכנולוגיה, ביוטכנולוגיה, הנדסה וחדשנות משי. לפיכך, ההערכה היא כי MSU יכול לעבוד על שיפור איכות המחקר והתפוקה אשר יהפכו את MSU לאחת האוניברסיטאות המובילות המובילות במדינה ובאזור.

בהקשר זה, MSU תומך גם בשיתופי פעולה של אוניברסיטאות בתעשייה בתחום החינוך, המחקר וההעברה הטכנולוגית, תוך התמקדות חזקה בסיוע לעסק מבוסס הקהילה להשיג יתרון טכנולוגי בתחרות שלהם. המרכז לשיתוף פעולה אוניברסיטאי של MSU (UIC) הממומן על ידי הנציבות להשכלה גבוהה של תאילנד והמשרד הלאומי לפיתוח מדע וטכנולוגיה (NSTDA) מספק קישורים בין סטודנטים, צוותים, חוקרים, מחלקות ממשלתיות, מפעלים פרטיים ומוסדות חינוך אחרים ללימודי MSU. מחקר ופיתוח של חדשנות או מוצרים באמצעות שימוש במשאב הטכנולוגי והמחקר הטוב ביותר הזמין.

עם המוטו שלה "התמסרות ציבורית היא סגולה של הנלמד", MSU מחויבת לספק לסטודנטים פוטנציאליים ולשותפים פוטנציאליים שלהם תוכניות באיכות גבוהה, הידע שנצבר מהם יאפשר קשרים חזקים בין קהילות לאנשים משכילים. לאחר שהבינה את היתרונות שבמיקום מקומי, MSU תשאף להכרה הבינלאומית שלה בכדי לעודד את חוכמתם של האנשים המקומיים, וחשוב מכך, את מידת התלמידים והצוות שלה כחוקרים מוסמכים.

מיקומים

חאם ריאנג

כתובת
Khamriang Sub-District,
Kantarawichai District

44150 חאם ריאנג, מאה סרקהאם, תאילנד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

כרגע אין תוכניות לתצוגה

צמצם את החיפוש לעיל, לבדוק את הקטגוריות הפופולריות שלנו מתחת או לבצע חיפוש לפי מילות מפתח.


... or simply by choosing your degree: