SBS Swiss Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

SBS Swiss Business School הוא מוסד ניהול חלוצי המוקדש להכנת סטודנטים לקריירה של הכלכלה העולמית בתחום הניהול הבינלאומי, האוצר, השיווק ותחומים אחרים. אנחנו איכות נישה שחקן נישה.

אנחנו מלמדים תיאוריה של המדינה, מטמיעים תלמידים בחוויות בינלאומיות ומקשרים אותם לשיטות עבודה מומלצות. המשתתפים בתוכניות שלנו לומדים הרבה יותר מאשר תיאוריה וניהול בפועל; הם רוכשים דרכי חשיבה חדשות שיכולות לשנות את חייהם ואת הצלחת הארגון שלהם.

הפק את המרב מההשקעה שלך. אנחנו בית ספר ייחודי מכמה סיבות:

- נוח, למידה משתלמת

- הבינלאומי אל הליבה

- מוסד מוכר לחלוטין אתה יכול לסמוך

- קשרים עסקיים

- ממוקם בציריך

הבינלאומי אל הליבה

אנחנו באמת מתמקדים בעולם. מתוך קורס היכרות ייחודי בתכנית הלימודים לתואר ראשון לקורס מתקדם לתואר דוקטור למינהל עסקים, ניסיון SBS הוא בינלאומי ביסודיות. יותר ממחצית התלמידים שלנו מגיעים מאירופה, אסיה ואמריקה הלטינית. אנו מציעים למשתתפים שלנו חוויה המכינה אותם לפעול בקלות בין גבולות ותרבויות - בסביבה שמגשימה את השונות ואת היכולת להביא פרספקטיבה עולמית ללימודי עסקים.

מוסד מוכר לחלוטין אתה יכול לסמוך

SBS Swiss Business School הוא מוכר במלואו על ידי האסיפה הבינלאומית עבור קולגייט Business Education (IACBE), גוף הסמכה ברחבי ארה"ב. ההסמכה הלאומית היא הצורה הגבוהה ביותר של הסמכה כי מוסד יכול לקבל. IACBE שיבח את SBS כחדשנית בתחום החינוך העסקי. SBS מוסמכת על ידי המועצה להסמכה הבריטית כמכון עצמאי להשכלה גבוהה.

קשרים עסקיים

SBS מוסמכת גם על ידי Eduqua, תעודת האיכות של שוויץ להשכלה גבוהה. היא לוקחת בחשבון מספר קריטריונים על מנת להבטיח את איכות המוסד ונבדקת על בסיס של שלוש שנים.

SBS קשורה קשר הדוק עם עולם העסקים באמצעות ההוראה שלה, סגל, אירועים, רשת המיקום. מנהיגים עסקיים מבקרים לעתים קרובות בבית הספר כדי לדבר עם תלמידים או ללמד קורסים ולספק לתלמידים הזדמנויות ישירות ללמוד על הפרקטיקה העסקית המתקדמת ביותר. חברות המעוניינות בזיוף קישורים חדשים מוזמנים ליצור קשר עם משרד המיקום שלנו.

הכיתות משתמשות לעתים קרובות בבעיות עסקיות נוכחיות כנושא שלהן. הסטודנטים מתייחסים למומחים ולמשתתפים בקבלת ההחלטות שלהם ומציגים את מסקנותיהם הסופיות למנהלים הבכירים בחברה. באמצעות מקרים "חיים" כאלה, הם עוקבים אחר נושאים כפי שהם מתפתחים עם הזמן, ונהנים ללמוד כיצד ליישם את הידע על ההתפתחויות האחרונות של הכלכלה העולמית.

בסופו של דבר את הקשרים החזקים ביותר לעסקים הם באמצעות הרשת שלנו של אנשי הקשר המעסיק. SBS יש תיעוד מעורר קנאה של הצבת בוגריו עם חברות ומוסדות מובילים ברחבי העולם. מספר מעסיקים מבקרים מדי שנה את בית הספר כדי לזהות בוגרים מתאימים למילוי תפקידים בחברותיהם. משרד המשרות שלנו מקיים דיאלוג שוטף עם מעסיקים פוטנציאליים והוא מוכן לקבל אותם בקמפוס.

ממוקם בציריך

ציריך כבר מדורגת באופן עקבי כמו העיר מספר אחד בעולם על איכות החיים, מה שהופך אותו למקום אידיאלי ללמוד ניהול בינלאומי.

חברות רב לאומיות רבות ממוקמות באזור, בשל מיקומו המרכזי של ציריך בלב אירופה. זה רק שעה אחת על ידי טיסה מלונדון, פריז, בריסל או ברלין. ציריך היא ההון הפיננסי והכלכלי של שווייץ.

איכות ומגוון של חיי התרבות של ציריך, עם התיאטרונים הרבים שלה, מוזיאונים, וכנסים בינלאומיים, עושה את זה המקום הנכון להשיג השכלה עולמית.

המלון ממוקם באופן אידיאלי על חופי אגם ציריך, ומציע פעילויות ספורט חוצות מצוינות.

לבסוף, אופי קוסמופוליטי של העיר, עם כמעט 100 לאומים מכל רחבי העולם, גורם לכולם להרגיש בבית.

מיקומים

ציריך

כתובת
SBS Swiss Business School
Flughafenstrasse 3

CH - 8302 ציריך, ציריך, שווייץ