Swiss Hotel Management School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

סקירה כללית

האם תרצה גישה מעשית לחינוך שלך בסביבה מרשימה, מכוונת שירות, רגישה תרבותית?

המתקנים הנדיבים של Swiss Hotel Management School , שוכנו במלונות ארמון שוויצרי המסורתי לשעבר בקו ובלייסין, מאפשרים משלוח נוח של תוכניות ניהול מלונות, נופש, אירועים וספא.

גישה זו "למידה על ידי עשייה" הייתה מזמן מעוז חינוך אירוח שוויצרי מסורתי. אולמות אירועים מפוארים, תיאטרון מפואר, מכוני ספא רטובים ויבשים מאובזרים ושלל מסעדות הכוללות עם אפשרויות מטבח שונות מאפשרות לסטודנטים לחוות פעולות אירוח ממקור ראשון. בד בבד עם שותפו האוניברסיטאי החזק בבריטניה, בית הספר מפתח בוגרים שיכולים לשמש את רעיונותיהם בסביבת עבודה ולהוביל את התהליכים הנדרשים, והופכים אותם מוכנים לחלוטין לתעסוקה.

Swiss Hotel Management School מציע מגוון מרגש של תוכניות שמבוססות על המסורות השוויצריות המוכרות בינלאומית ומתמקד במגמות עולמיות, אסטרטגיה עסקית ומנהיגות מבצעית. סטודנטים המצטרפים לבית הספר הבינלאומי למלונאות לומדים את אמנות ניהול האירוח השוויצרית ומפתחים את עקרונות ה- Touch Hospitality Touch השוויצרי.

סטודנטים מיותר מ -80 לאומים לומדים בשתי מסגרות חריגות, המציעות סביבת למידה ייחודית, ספוגה במורשת מסורת האירוח השוויצרית. קמפוס ארמון הקאו ההיסטורי משקיף על הריביירה השוויצרית וקמפוס לייסין שוכן בשני מלונות לשעבר באלפים השוויצרים המהממים.

שותפויות

הבאת הענף לכיתה

תלמידי Swiss Hotel Management School נהנים מהשותפויות שהוקמו עם מנהיגי תעשיית האירוח והסמכות מגופים אקדמיים שונים, כולל אוניברסיטת דרבי לתארים ראשונים ותואר שני במדעי המחשב (MSc).

הקורסים שלנו מיועדים להצלחה שלך בקריירה עתידית, וזו הסיבה שאנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם כמה שותפים בתעשייה כדי לספק לסטודנטים שלנו הזדמנויות ידניות, ביקורים ומחקרי מקרה.

שותפויות אקדמיות

אוניברסיטת דרבי

התואר הראשון בהצטיינות לתואר ראשון ושני במדעים (MSc) מוענק בשותפות אקדמית עם אוניברסיטת דרבי, בריטניה. אוניברסיטת דרבי היא האוניברסיטה המובילה 50 בבריטניה * ומספקת לסטודנטים את ההתחלה הטובה ביותר בקריירה שלהם באמצעות הוראה מעולה. , הועבר במתקנים חדישים על ידי צוות מומחים בתחומם. 96% מתלמידי אוניברסיטת דרבי לומדים בעבודה או ללימודים נוספים בתוך שישה חודשים מסיום התואר **.

* מדריך אוניברסיטת גרדיאן 2017

** HESA 2016, בוגר כיתה מעל 2000

בית ספר אפל מכובד

בתי הספר המובחנים של אפל הם מרכזי מנהיגות ומצוינות חינוכית המדגימים את החזון של אפל ללמידה בטכנולוגיה.

EduQua

EduQua מבטיח את איכות מוסדות החינוך על ידי קביעת סטנדרטים מינימליים ותומך בשיפור איכות במוסדות המוסמכים שלה.

הקרח

המרכז הבינלאומי למצויינות בחינוך לתיירות ואירוח (THE-ICE) הוא ארגון הסמכה בינלאומי המוקדש להכרה, מדד, פיתוח וקידום תכניות איכות בתיירות, אירוח, אירועים וחינוך, הכשרה ומחקר לאומנויות קולינריה. .

הקונפדרציה לתיירות

המאסטר לעסקים בינלאומיים במלון, אתר נופש

ICHRIE ו- EuroCHRIE

  • SHMS זכאית לחברות פרימיום ב- ICHRIE וב- EuroCHRIE.
  • המועצה למלון, מסעדה

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

קשרי תעשייה

Swiss Hotel Management School חבר גם באגודות הבאות:

  • מלון אמריקאי
  • CHRIE בינלאומי - מועצה לחינוך במלונות, מסעדה וחינוך מוסדי
  • EURO-CHRIE - פרק אירופי של מועצת המסעדות במלונות
  • EUHOFA International - איגוד מנהלי בתי ספר למלונות ודיקנים של מכללות ואוניברסיטאות אירוח
  • המכון לאירוח, בריטניה
  • הפדרציה השוויצרית לבתי ספר פרטיים (SFPS)
  • מרשם בתי הספר הפרטיים בשוויץ
  • אגם ג'נבה בתי ספר פרטיים שוויצריים - AVDEP

קבוצת החינוך השוויצרית

קבוצת השכלה שוויצרית היא הברית השוויצרית שלך בין בתי ספר פרטיים לניהול אירוח. עם 5 בתי ספר שמבוססים על פני 7 קמפוסים ברחבי שוויץ, כל בית ספר מרוויח מהעוצמות והתכונות הייחודיות שלהם, ומספק את ההתאמה המושלמת המתאימה ביותר לחיפוש שלך.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

מיקומים

מונטרו

כתובת
Caux Campus,
Caux Palace

CH-1824 מונטרו, Vaud, שווייץ

ליסין

כתובת
Leysin Campus,
Mont-Blanc Palace,
Avenue Léopold de Reynier 2

CH-1854 ליסין, Vaud, שווייץ

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך