SMC Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מוסד ברמה עולמית

SMC הוא מוסד מקוון להשכלה גבוהה מקוונת המוסמך על ידי הממשלה עם לומדים ביותר מ -130 מדינות שונות, המספק מצוינות אקדמית ללא תחרות, מנהיגות בתוכן, רלוונטיות באמצעות טכנולוגיה חדישה. אנו מתמודדים עם כמה מהאתגרים הגדולים בעולם ביצירת ערך כלכלי, שיפור שיטות העבודה הטובות ביותר וקיימות לבניית עתיד טוב יותר לכולם.

SMC מכוונת לאנשי מקצוע עובדים מכל חלקי העולם המחפשים גמישות ללמוד בכל עת מכל מקום בקצב שלהם. יש לנו ניסיון עשיר בתחום של יותר מ -20 שנה. ידע זה בנה את הבסיס לפיתוח מסגרת אבטחת איכות חדשנית, אמינה, סטודנטית ושירותית, שהוסמכה רשמית באיחוד האירופי להפעלת תוכניות להשכלה גבוהה באופן מקוון בכוחן להעניק תארים.

Photo shoot of two young lawyers

למעלה מ -20 שנה בחינוך מקוון

96%

שביעות רצון התלמידים

85%

שיעור סיום הלימודים

רחוב 1

מסוגו באירופה

100%

מלא באינטרנט

החינוך ב- SMC מגיע עם תכנים אקדמיים איכותיים ביותר, הרצאות מקוונות חיות, מערכת ניהול למידה משוכללת וכל הנוחות, ההתאמה האישית וההתפתחות האישית שצריך לצפות לתלמיד במאה ה -21. במקום להסתפק בלהיות ספק אחר של חינוך מקוון, SMC שואף להיות קמפוס דיגיטלי עולמי שבו סטודנטים, אנשי חינוך, הקהילה העסקית ולומדים לאורך החיים יכולים לשתף פעולה כדי להחליף ולגדל רעיונות.

יתר על כן, SMC מספקת לתאגידים וארגונים טכנולוגיית eLearning, שירותי ייצור תוכן מותאמים אישית, כמו גם את המערכות והתהליכים הרלוונטיים.

ראשית ה- SMC

SMC נוסדה כדי לעורר רוח חדשה מתקדמת בחינוך העסקי.

הפורמט היה ברור: למידה מרחוק.

הסיפור שלנו החל בשוויץ כמרכז הניהול השוויצרי בראשית המאה. ללא היסטוריה, ללא הכרה, ללא מוניטין, אך עם המון תשוקה, מחויבות ותנועה - מרכז הניהול השוויצרי רשם את הסטודנט מספר 1 - איש מקצוע בתחום האוצר מארגנטינה במרחק אלפי קילומטרים משם, לתוכנית הדוקטורט המקוונת הראשונה באירופה למנהל עסקים.

במהלך 20 השנים האחרונות התפתחה SMC לקבוצת החינוך של SMC, בית הספר המקוון הראשון לעסקים מקוון שמוסמך על ידי הממשלה, ומורכבת מארגונים ושלוחות שונות ברחבי העולם.

141096_pexels-photo-3182812.jpeg

תוכניות למידה מרחוק

SMC הוא בית ספר בינלאומי למנהל עסקים עם לומדים מיותר מ -130 מדינות שונות. תוכניות הלמידה מרחוק שלנו מספקות את המצופה מאחד מבתי הספר הטובים ביותר לעסקים באירופה - פיתוח, ביטוי וקיימה של קריירה נהדרת. אירועים גלובליים כמו COVID 19 מאלצים את הלומדים ברחבי העולם להמשיך ולהתפתח באמצעות חינוך מקוון.

סמכו על החלוצים בהשכלה גבוהה באינטרנט. ניסיון חשוב. סמכו על SMC.

תוכניות תואר

תוכניות התואר המקוונות שלנו הן הבחירה הטובה ביותר אם אתם מחפשים הכרה בלתי מתפשרת, איכות שירות וגמישות.

תוכננו עבור איש המקצוע העובד, תוכניות הרווקים, התואר השני והמנהל והדוקטורט שלנו מחברות אותך עם אנשי מקצוע ואנשי אקדמיה המדורגים ביותר ברחבי העולם.

תוכניות אלה מוסמכות על ידי הממשלה ומוכרות בעולם בתחום האקדמיה, התעשייה, הממשלה והמגזר ללא כוונת רווח.


תוכניות דיפלומה

תוכניות הדיפלומה שלנו הן תוצרת קומפקטית של תוכניות הדגל שלנו.

קורסים אלה לתארים מתקדמים ותארים מתקדמים מציעים לך בסיס במינהל עסקים, ניהול ומנהיגות, כמו גם את הכישורים הנדרשים ביישומים קריטיים כמו מימון, שיווק וחשבונאות.

האישורים והתעודות שלנו מוסמכים על ידי הממשלה. אתה יכול להעביר נקודות זכות ECTS אלה לתוכניות להשכלה גבוהה ברחבי העולם.

תוכניות משותפות

אנו מציעים מגוון של מאסטר ותואר דוקטור משותף . תכניות לימודים בשיתוף פעולה עם שותפתנו האקדמית UCN, שהיא אחת האוניברסיטאות המובילות באמריקה.

התוכניות המופעלות על ידי המרכז האקדמי שלנו בשוויץ, מספקות חינוך איכותי של שוויץ וסטודנטים נהנים מתמיכה ותשומת לב ללא תחרות.

עם סיום מוצלח, הבוגרים מקבלים תואר מ- UCN. האוניברסיטה מוסמכת על ידי הממשלה ומוכרת בעולם.

140598_pexels-photo-3769021.jpeg

מגדול למשמעותי

בתוך שבועות העולם השתנה. חיינו השתנו. הנסיבות שלא נראו אפשריות לפני כמה חודשים הן כעת מציאות. נקודת המבט של אנשים וארגונים מעורפלת. איש לא הכין את העולם לכך.

חינוך מקוון חשוב מתמיד. הרחקה חברתית משנה את הדרך בה אנו לומדים. SMC משנה את הדרך בה אנו לומדים מזה 20 שנה. בואו נשנה את 20 השנים הבאות ביחד.

בניית מפעלים מסתגלים

אין ארגון מוגבל. גדלות אמיתית היא חשיבה.

SMC מסייע לארגונים להפוך למעצמה משבשת ומכוונת כישרונות המסוגלת להסתגל לאתגרים והזדמנויות, תמיד בראש המשחק. אנו תומכים במוסדות רווח, מלכ"ר וחינוך בדרכם למשמעות.

גלובלי ועם זאת בקרבת מקום. רשת יעילה

גוף הסטודנטים של SMC מורכב משיגים גבוהים וממעל ל -130 מדינות שונות. הפקולטה הבינלאומית של SMC מתגאה בניסיון אקדמי ומקצועי רב, אוריינטציית שירות ותשומת לב. השער שלך לידע נרחב ולשיטות עבודה מומלצות.

100% באינטרנט

ללמוד מכל מקום

130+ מדינות

גוף סטודנטים בינלאומי

20+ שנים

חוויית עניינים

1 st באירופה

בית ספר מקוון מורשה לעסקים

מיקומים

זוג

כתובת
Vorstadt 26a,
6300 זוג, קנטון צוג, שווייץ

בירקירקרה

כתובת
Pope Urbanus VIII Street
BKR 1425 בירקירקרה, מלטה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: