HTMi Hotel and Tourism Management Institute Switzerland

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

משימת HTMi: בוא כסטודנט, הפוך למנהל

בעשור הבא צפויה ענף המלונאות והתיירות הבינלאומי לשמור על מעמדו כמעסיק הגדול בעולם וכספק הגדול ביותר בתפקידי ניהול. תפקידה של HTMi הוא להכין את הסטודנטים לקריירה ניהולית בתחום הזה, התעשייה המרגשת ביותר כיום. HTMi נתמך על ידי רשת עולמית של חברות מלונות בינלאומיות, שנציגיהן מבקרים בקביעות ב- HTMi כדי לגייס בקמפוס. ניתן למצוא בוגרי HTMi בחברות מלונות מובילות ברחבי העולם.

חזון HTMi: להיות המכון המוביל לניהול מלונות בעולם

מימוש החזון של HTMi משופר באמצעות חמשת המרכזים למצויינות:

 • בית הספר לניהול מלונות ותיירות בינלאומי
 • המרכז לחקר האירוח הבינלאומי שוויץ
 • המרכז הבינלאומי להכשרת ניהול אירועים בשוויץ
 • המרכז לניהול קולינריה שוויץ
 • המרכז לניהול קריירה121593_121544_P1055172.jpeg

בית הספר לניהול מלונות ותיירות בינלאומי

בית הספר לניהול מלונאות ותיירות בינלאומי מעניק מתמחות חינוך, הכשרה ועבודה באיכות גבוהה לכל התלמידים.

סטודנטים זוכים בתעודות בסגנון שוויצרי לחינוך ולהכשרה, ואחריהן תואר ראשון או MBA מאוניברסיטאות בעלות מסורת ארוכת שנים למצויינות בחינוך ברמה התואר, והכל נלמד באנגלית.

תואר ראשון בוגר תואר ראשון (Hons) מאומת ומוענק על ידי אוניברסיטת אלסטר, ותואר MSc מאומת ומוענק על ידי אוניברסיטת אדינבורג נאפייר. HTMi מוסמך ומוכר רשמית כמוסד להשכלה גבוהה אצל EduQua, האיגוד השוויצרי למערכות איכות וניהול (SQS) ומועצת ההסמכה הבריטית (BAC). ה- BAC הוא חבר מן המניין באיגוד האירופי לאבטחת איכות (ENQA). כל התוכניות לתארים מתקדמים ותואר שני מוסמכים על ידי המכון לאירוח.

המרכז לחקר האירוח הבינלאומי שוויץ

המרכז לחקר האירוח הבינלאומי שוויץ, ב- HTMi, הוא ייחודי בשוויץ והוא דוגמא מצוינת ל HTMi המובילה בתחום המחקר והחדשנות. ב- HTMi מחקר הוא חלק מרכזי בכל הקורסים ולמכון כתבי עת מחקריים בינלאומיים משלו: כתב העת הסטודנטים הבינלאומי לאירוח ותיירות והנושאים העכשוויים בכתב העת הסטודנטים לאירוח. מחקר הוא חלק מרכזי בפיתוח כישורי הניתוח של התלמידים, החיוניים להיות מנהל עתידי מצוין בענף המלונאות והתיירות הבינלאומי.

המרכז הבינלאומי להכשרת ניהול אירועים בשוויץ

המרכז להכשרה בניהול אירועים בשוויץ מעניק לכל התלמידים דגש על הכשרה בהיבטים שונים של ניהול אירועי מלונות. החשיבות של זה נוגעת להכנסות והרווח הגדול מאוד מאירועים בארגון מלונות. בקמפוס, בכל סמסטר, יש מספר גדול של אירועים בכל הרמות, כולל כנסים, חתונות ואירועים קולינריים. המרכז גם מארגן קבוצות סטודנטים שיעבדו באירועים בינלאומיים גדולים כמו האולימפיאדה ויתמכו בה.

המרכז לניהול קולינריה שוויץ

המרכז לניהול קולינריה שוויץ מתמקד בהצטיידות בסטודנטים בכישורים ובידע הדרושים לפעול בסביבת מטבח, פיתוח מתכונים ופועל במסעדות א-לה-קארט ומסיבות אירועים, בקמפוס, ב- HTMi. יש דגש מיוחד באומנויות אפייה וקונדיטוריה אירופאיות, ולמרכז יש טלוויזיה קולינרית מקוונת משלו, כמו גם ספר מתכונים מקוון, עם דוגמאות רבות למצוינות באומנויות קולינריות.

המרכז לניהול קריירה

המרכז לניהול קריירה ב- HTMi מתחבר לכל חברות המלונות הבינלאומיות הגדולות וממקם סטודנטים ברחבי העולם. המרכז מארגן אירועי גיוס של חברות מלונות בינלאומיות בקמפוס, טיולי קריירה לסטודנטים עטורי פרסים למרכזי מלונות מובילים ברחבי העולם ומספק מיומנויות חיפוש עבודה ותמיכה לכל הסטודנטים והבוגרים. המרכז גם מארגן התמחות בעבודה בשוויץ לכלל תלמידי HTMi.121594_121539_1P1A5909.jpeg

משימת סטודנטים

בוא כסטודנט, הפוך למנהל

מטעם מועצת הפקולטה של HTMi, אני מברך אותך ב- HTMi. במהלך העשור הבא צפויה ענף המלונאות והתיירות הבינלאומי לשמור על מעמדו כמעסיק הגדול בעולם העולמי וכספק התפקידים הגדול ביותר. אנו בענף בינלאומי באמת, הדורש שילוב בינלאומי של מנהלים, כדי לשקף את האופי הבינלאומי של המלונות שלנו. תפקידה של HTMi הוא להכין את הסטודנטים לקריירה ניהולית בתחום הזה, התעשייה המרגשת ביותר כיום.

כדי לאפשר לסטודנטים שלנו לחקור, ללמוד ולהכשיר באספקטים שונים של ענף המלונאות והתיירות, מכון HTMi מלונות וניהול תיירות כולל ארבעה 'מרכזי מצוינות'. הם בית הספר לניהול מלונות ותיירות בינלאומי, המרכז לחקר האירוח הבינלאומי, המרכז הבינלאומי להכשרה בניהול אירועים והמרכז לניהול קולינריה. סגל ההוראה שלנו מיומן מאוד ומוקדש באופן מלא למשימתנו להכין את כל הסטודנטים לתפקידי ניהול בענף המלונאות והתיירות, החל ממנהלי חניכים למנהלי ביניים ועד מנהלים בכירים.

HTMi נתמך על ידי רשת תמיכה עולמית של משרדים וחברות מלונות בינלאומיות. כדי לסייע לנו במשימה שלנו, בכל סמסטר מבקרים אותנו חברות מלונות בינלאומיות לגיוס בקמפוס. בכך הם נעזרים על ידי המחלקה הבינלאומית HTMi. את הבוגרים שלנו ניתן למצוא בחברות מלונות מובילות ברחבי העולם.

ברוך הבא לעולם של ניהול מלונות ותיירות בינלאומי, ברוך הבא ל- HTMi.

איאן RJ לרמור, מנהל HTMi121595_121543_P1088087.jpeg

אחריות חברתית תאגידית (CSR)

אנו רואים את האחריות שלנו (CSR) שלנו לדאוג לבעלי העניין השונים הקשורים זה בזה ב- HTMi, כולל:

 • סטודנטים בכך שהם מספקים להם את מיטב החינוך, ההכשרה, ההשמה וההדרכה להתנהגות מקצועית בכדי להכין אותם לקריירה כמנהלים עתידיים.
 • מחלקת החינוך וארגוני איכות חינוך קשורים בכך שהם מכבדים ומקפידים על כללי התקנות והחוקים ותקני החינוך.
 • הורים בכך שהם לא רק מכינים את התלמידים שלנו נכון, אלא גם מכבדים את ההשקעה שנעשתה בעתיד ילדיהם.
 • מגייסי סטודנטים על ידי מתן מידע בזמן, מדויק ויעיל ושמירה על מוניטין איכותי עבור HTMi.
 • ענף המלונאות והתיירות בכך שהוא מספק כמה שיותר סטודנטים ובוגרים מוסמכים לתמוך בעתיד הענף ועל ידי תמיכה בתעשייה זו בדרכים רבות אחרות גם באמצעות מחקר, אירועים ויוזמות תמיכה אחרות.
 • הכלכלה המקומית בשוויץ על ידי יצירת עושר רב ככל האפשר לחברות וארגונים שונים.
 • הסביבה על ידי הבטחת הסביבה המחמירה והמסגרת החוקית של שוויץ מוטמעת בתרבות המבצעית ב- HTMi.
 • הצוות של HTMi בכך שהוא מספק להם את כל המשאבים הנדרשים כדי ללמד ולנהל תלמידים ברמה האיכותית הנדרשת תוך מילוי הדרישות של תכנית הלימודים ותוצאות הלמידה של התלמידים.

מיקומים

סורנברג

כתובת
Marientalweg,3
6174 סורנברג, לוצרן, שווייץ

סינגפור

כתובת
HTMi Hotel and Tourism Management Institute (Singapore)
51 Cuppage Road, #03-05A/07
Singapore 229469

229469 סינגפור, סינגפור

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך