קרא את התיאור הרשמי

ברוך הבא לבית Geneva Business School !

Geneva Business School הוא מוסד מוביל המספק חינוך איכותי שוויצרי חדשני. התוכניות שלנו מועברות 100% באנגלית והקמפוסים שלנו ממוקמים בערים מרכזיות באירופה כמו ז'נבה וברצלונה.

המתודולוגיה החדשנית שלנו פירושה שהסטודנטים נלמדים בכיתות קטנות וממוקדות על ידי אנשי סגל שנבחרו בקפידה, כולם אנשי מקצוע ברמה גבוהה, המוקדשים להנחייתם במסע שלהם כדי להפוך למנהיגים עסקיים עתידיים.

Geneva Business School מציע מגוון תוכניות לתואר ראשון, שני ותואר שלישי.

סטודנטים יכולים לבחור להתמחות באחד מגדולי הרבים שלנו, כמו יחסים בינלאומיים, ניהול ספורט, שיווק דיגיטלי ומימון בינלאומי, בין היתר.
Geneva Business School ממוקמים אסטרטגית בשתי הערים הרב-תרבותיות והדינמיות ביותר באירופה.

Geneva Business School ממוקמים אסטרטגית בשתי הערים הרב-תרבותיות והדינמיות ביותר באירופה.

קמפוס ז'נבה ממוקם בלב רובע הארגונים הבינלאומיים בז'נבה, שנמצא באחד המרכזים הגדולים ביותר לפעילות דיפלומטית, פיננסית ועסקית בעולם. המתקנים שלנו כוללים אודיטוריום עדכני ומרכזי לימוד רבים, שתוכננו במיוחד כדי להציע חווית למידה עכשווית עם סביבת סטודנטים נהדרת.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Geneva Business School

מאסטר למדעים במימון עם גדול האוצר הבינלאומי נועד לאתגר ולפתח את ההבנה של האוצר העולמי באמצעות הכשרה קפדנית של המורכבות, מושגים אנליטית אמפירי של המימון הבינלאומי המודרני ... [+]

מאסטר למדעים במימון (MSc.F), עם התמחות במימון בינלאומי, נועד לאתגר ולפתח את הבנתך במימון הגלובלי באמצעות הכשרה קפדנית במורכבויות המושגיות, האנליטיות והאמפיריות של המימון וההשקעות הבינלאומיים המודרניים. אתם תבינו את הכוחות המקרו-כלכליים המעצבים את העולם כיום, כיצד להעריך סיכונים ולהגיב לאתגרים הפיננסיים וההשקעות המתעוררים.

במהלך הקורס:רכש ידע על מיסוי בינלאומי ותכנון נדל"ן.למד ניהול סיכונים ולהשיג ידע מעמיק של חברות הביטוח.להיות מסוגל לבצע ניתוח טכני.היכרות עם ניתוח קרן גידור וניהול.חקור ניתוח דוחות כספיים למנהלים.... [-]
שווייץ ג'נבה ספרד ברצלונה מדריד  + 1 יותר
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 - 1 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Let's get started!

Geneva Campus

Life in Geneva

כתובת
Chemin de la Voie-Creuse 16
1202 ג'נבה, ג'נבה, שווייץ
כתובת
Geneva Business School Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl. Barcelona España
08007 ברצלונה, קטלוניה, ספרד
כתובת
Calle Baltasar Gracián, 4
2815 מדריד, קהילת מדריד, ספרד