CANVAS

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

CANVAS Ecole Art-Mode הוא מכללה לאמנויות שוויצריות המתמחה באופנה ועיצוב גרפי. בית הספר מבוסס בלוזאן, שוויץ, ובית הספר ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בהדרכת סטודנטים להיכנס לתעשיות אומנות חזותית ואופנה. בית הספר מציע מבחר ייחודי של קורסים יצירתיים המאפשרים לתלמידים להשיג את הכישורים התיאורטיים והמעשיים הדרושים בכדי לשלוט במשמעת שנבחרה.

עם מגוון רחב של קורסים ותארים, CANVAS מאפשרת לתלמידים את החופש והגמישות להתאים את לוח הזמנים שלהם לקורסים. עם מבחר קורסים קצרים וארוכים, התלמידים יכולים ללמוד בקצב שלהם בידיעה שכל הכיתות מציעות קרדיט העברה אירופאי (ECTS) העשוי להיות מאוחר יותר ליישום לתכנית לתארים.

131658_Image1.jpg

באדיבות CANVAS

מקפצה להשקת הקריירה שלך כיצירתית

CANVAS מספקת לתלמידים את התשובה כיצד להפעיל את הקריירה שלהם בענף האמנות החזותית או האופנה. כחלוץ בתחום ההשכלה הגבוהה בתחומי עיצוב, אופנה ואמנויות יפות, ל- CANVAS ניסיון של למעלה מ- 25 שנה ליצירת אימונים.

הממוקם בלב לוזאן (בחלק דובר צרפתית בשוויץ), CANVAS צמחה משמעותית במהלך 15 השנים האחרונות. מייסדיה הוכשרו באוניברסיטת Hautes השוויצרית בתחום האופנה והעיצוב הגרפי, והם נלהבים מעיצוב ופדגוגיה. הם יצרו את CANVAS עם השאיפה להביא הכשרה טכנית איכותית לסטודנטים המעוניינים להפוך למעצבי האופנה, החייטים, המעצבים הגרפיים והמאיירים של מחר.

תוכנות CANVAS מוכרות על ידי גופים מקצועיים וחינוכיים שוויצריים כאחד, ותוכניות CANVAS מאושרות על ידי הגופים הממלכתיים בשוויץ (CIO, AI) והפדרציה האירופית לחינוך (FEDE).

ניסיון בשירות היצירתיות

CANVAS מוכרת ברמת ההבחנה הגבוהה באמנויות. תלמידיה הצליחו בקביעות להופיע בכמה מתחרויות העיצוב האירופאיות היוקרתיות ביותר.

בית הספר מתהדר בפקולטה דינאמית ומנוסה , הקשובים למציאות ולדרישות של שילובם המקצועי של תלמידיו, תוך התאמה והתאמה של דרכי ההוראה שלהם על מנת לענות על צרכיו של כל לומד תוך הכנתם לדרישות וציפיות העבודה. שוק.

בית הספר מציע שיעורים בשעות היום וגם בערב, יחד עם האפשרות לעקוב אחר תכניות לתארים ותעודות באופן חלקי כדי לאפשר לתלמידים לבנות לוח זמנים המותאם אישית המתאים לצרכיהם ומאפשר ניהול חובותיהם המקצועיות והאישיות.

CANVAS גאה להיות חלק מקהילה רב-תרבותית גדולה ומשפיעה של יוצרים נלהבים . בית הספר מציע גישה אמנותית רב-תרבותית המתחשבת בתרבויות שונות בעולמנו ומאפשרת העשרה אישית ומקצועית של תלמידיו.

פדגוגיה יצירתית

ההכשרה של CANVAS משלבת גישה תיאורטית ומעשית בהיבטים האמנותיים והטכניים של מקצועות היצירה שאליה הם מכינים את תלמידיהם. מתודולוגיית ההוראה והכלים מעניקים לתלמידים הבנה מעמיקה ושליטה של המשמעת שנבחרה על מנת לאפשר להם להתבסס באופן מקצועי עד סוף ההכשרה.

בשיתוף עם חברות מקצועיות, סדנאות וטלטירים, CANVAS מציעה לתלמידיה את הגמישות החינוכית לצבור ניסיון מקצועי תוך כדי לימודים ותמיד קשובה לשאיפות ולמטרות של כל סטודנט. פרויקטים של השמת עבודה מספקים לסטודנטים ניסיון ישיר בשוק ועוזרים להם לפתח רשת מקצועית ראשונית.

מבחר גדול של תוכניות

CANVAS מספקת הכשרה נגישה בתחומי עיצוב אופנה, חייטות וטכניקות אופנה, עיצוב גרפי ואיור. תכניות בית הספר מתעדכנות ונבדקות ללא הרף על מנת להתעדכן בהתפתחות הפרקטיקות והטרנדים בתחומי האופנה, העיצוב והאמנות החזותית.

בית הספר מציע מגוון רחב של תארים ותעודות מוכרים בינלאומיים, כולל:

  • תעודות קורס קצרות
  • תעודות הכנה
  • תארות קרן
  • תארים
  • תואר ראשון
  • שיעורי ערב

מערכת העברת אשראי אירופית (ECTS)

התארים של CANVAS בעיצוב אופנה, חייטות וטכניקות אופנה, עיצוב גרפי ואיור, הם ברמה המקצועית המעולה ומשולבים בשוויון הערך של מערכת העברת אשראי אירופית (ECTS) המציעה תארים ברמה גבוהה יותר בתאריכים 3-5 מודל 8 '(רווקים - תואר שני - דוקטורט). מערכת זו מבוססת על עומס העבודה של התוכנית ועל שעות הלימוד הנחוצות להשגת יעדי התוכנית.

הצטרף ל- CANVAS כדי לקחת את האימונים לשלב הבא ולהבטיח שתגיע ליעדי היצירה שלך!

מיקומים

לוזאן

כתובת
Avenue de Sévelin 46
1004 לוזאן, Vaud, שווייץ

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: