קרא את התיאור הרשמי

על אודות

American University in Switzerland מכינה אותך לעסק של מחר, היא אחת האוניברסיטאות הבינלאומיות המובילות בשוויץ השוכנת בלה-טור-דה-פילז על שפת אגם ג'נבה הסמוכה לבירה האולימפית לוזאן, וג'נבה, המרכז לדיפלומטיה. .

לאורך ההיסטוריה שלה 45 שנה, AUS הכינה סטודנטים לעסקים בינלאומיים עם הידע, הכלים וההכשרה של ימינו לתורם חיובי לניהול הכללי של כל ארגון עסקי של מחר.

מציע חינוך מותאם אישית בסביבה בינלאומית ורב-תרבותית, עם קורסים מעשיים ותיאורטיים, הרלוונטיים לשוק של ימינו, AUS מכיל צוות חדש, דינאמי ושאפתני המעניק גישה אישית - הן בכיתה ומחוצה לבית הספר - לכל התלמידים. .

משימה וחזון

הצהרת המשימה של American University in Switzerland מייצגת את הפילוסופיה שלנו ומדריכה אותנו בגיבוש האסטרטגיה שלנו בכיוון של שיפור מתמשך כמוסד ברמה העולמית.

AUS מכין את הסטודנט לעסקים בינלאומיים עם הידע, הכלים וההכשרה להיות תורם חיובי לניהול הכללי של כל ארגון עסקי .

שלושת העמודים של ההנהלה הכללית של AUS הם:

  • ידע: AUS שואפת להקנות ידע וללמד היכן למצוא את התשובות לכל פערי ידע.
  • כלים: AUS שואפת ללמד שימוש בכלים אנליטיים לפתרון בעיות ולקבלת החלטות מורכבות.
  • אימונים: AUS שואפת לשפר מיומנויות אישיות באמצעות אימונים ממושמעים.

החזון של AUS הוא לספק חינוך והדרכה למנהיגים העסקיים המוסמכים והאחראיים של מחר. כל תוכניות ה- AUS נועדו לטפח הבנה של התנהגות אנושית, רגישות תרבותית ונקודת מבט עולמית בעסקים ופוליטיקה.124342_pexels-photo-1595391.jpeg

חברות הסמכה

לאומי

AVDEP - Association Vaudoise des Ecoles Privées (חבר)

רשת אסוציאטיבית - ללא מטרות רווח ואפוליטית - של בתי ספר פרטיים, מקבצת קבוצות הוראה כללית ואורגניזמים מקצועיים, יום או פנימיות, שהוקמה בקנטון ווד ומופנית לתלמידים ותלמידים מכל הגילאים והמוצא, ללא אפליה של גזע או וידוי.

פאנל של תכניות הוראה של מסלולי הכשרה להשכלה גבוהה ושירותי חינוך בסביבה רב-תרבותית יוקרתית. תעודות, המוכרות ברחבי העולם, מאשרות את האיכות והמוניטין של החותמת הפדגוגית "בתי ספר שוויצריים".

קבוצה של פנימיות עם ייעוד ומוניטין בינלאומיים, המציעות תנאים והופעות ברמה גבוהה, חינוכית, העונים על הצרכים והדרישות מכל הטבע והמוצא.

FSEP - Fédération Suisse des Ecoles Privées (חבר)

מטרתה של הפדרציה לבתי הספר הפרטיים בשוויץ היא לבטא ולהבטיח את הערך המשמעותי של מוסדות חינוך שוויצריים בכל רחבי העולם.

לשכת המסחר השוויצרית-אמריקאית (חברה)

לשכת המסחר השוויצרית-אמריקאית ממלאת תפקיד חיוני ופעיל בסיוע לחברות שוויצריות בארצות הברית ולחברות אמריקאיות בשוויץ להרחיב את עסקיהן.

בינלאומי

IACBE - מועצת ההסמכה הבינלאומית לחינוך עסקי (הסמכה)

ה- IACBE מוכר על ידי המועצה להסמכת השכלה גבוהה (CHEA). מטרת CHEA היא לבחון ולאשר את איכותם של ארגוני הסמכה אזוריים, מבוססי אמונה, פרטית ופרוגרמטית. IACBE מוסמך תוכניות עסקיות המובילות לתארים ברמת השותפים, הרווקים, השניים והדוקטורט במוסדות להשכלה גבוהה ברחבי העולם המעניקים תואר ראשון ו / או תואר שני.

בית הספר האמריקני ללימודי עסקים בוגרים קיבל הסמכה מיוחדת לתכניות העסקיות שלו באמצעות מועצת ההסמכה הבינלאומית לחינוך עסקי (IACBE) הממוקמת ברחוב Strang Line Road 11374 בלנקס, קנזס, ארה"ב.

ECBE - המועצה האירופית לחינוך עסקי (הסמכה)

ECBE, המועצה האירופית לחינוך עסקי, היא ארגון חינוכי בינלאומי ללא מטרות רווח, שנרשם בבריסל. היא מחויבת לתמוך במוסדות למידה אקדמיים ומקצועיים בתחומים עסקיים וקשורים. היא מספקת שירותי ייעוץ וייעוץ כדי לעודד ולתמוך במוסדות להתחייב לשיפור מתמשך על ידי מעורבות בתהליכי ההסמכה שלה.

IATA - האיגוד הבינלאומי לתובלה אווירית

האיגוד הבינלאומי לתובלה אווירית (IATA) הוא האגודה המסחר לחברות התעופה בעולם, המייצג כ- 290 חברות תעופה או 82% מכלל התעבורה האווירית. אנו תומכים בתחומים רבים של פעילות תעופה ועוזרים בגיבוש מדיניות בתעשייה בנושאי תעופה קריטיים.124341_pexels-photo-1438072.jpeg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

American University in Switzerland

תוכנית AUS לתואר שני במנהל עסקים בינלאומי עם התמחות בניהול יוקרה מעניקה לבוגרים את הכישורים והידע הדרושים לקריירה בניהול מותגי יוקרה. תכנית הלימודים בקורס כוללת כלים מרכז ... [+]

סקירה כללית

תוכנית AUS לתואר שני במנהל עסקים בינלאומי עם התמחות בניהול יוקרה מעניקה לבוגרים את הכישורים והידע הדרושים לקריירה בניהול מותגי יוקרה. תכנית הלימודים בקורס כוללת כלים מרכזיים להרחבת יכולתך העסקית והיא גלובלית באופיים על מנת להכין את התלמידים לאתגרים העסקיים של המאה ה -21.

למה תואר AUSכיתות קטנות

המחויבות של AUS לחוויית הסטודנטים האולטימטיבית כוללת את המספר הנכון של חברי סגל להבטיח מידות כיתה קטנות ואת התמיכה האישית שלאחר מכן לתלמידים בכיתה ומחוצה לה. מידות כיתה קטנות מבטיחות מעורבות מלאה עם הפרופסור המוביל את הלמידה וכן עם תלמידים עמיתים ממגוון רקע מקצועי ותרבותי.... [-]

שווייץ לה טור דה דה פילז
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
12 - 24 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University in Switzerland

"שוק אבטחת הסייבר העולמי צפוי לצמוח משווי השוק הנוכחי של יותר מ -120 מיליארד דולר ליותר מ -300 מיליארד דולר עד שנת 2024." לאחר מחקרי שוק ומשוב נרחב של אנשי IT, פרופסורים ... [+]

ניהול עסקי אבטחת רשת

"שוק אבטחת הסייבר העולמי צפוי לצמוח משווי השוק הנוכחי של יותר מ -120 מיליארד דולר למעל 300 מיליארד דולר עד 2024."

מדוע ניהול עסקי אבטחת סייבר?

לאחר מחקר שוק משוב ומשוב של אנשי מקצוע, פרופסורים ועסקים בתחום ה- IT, זוהה מחסור עצום לאנשי אבטחת סייבר טכניים בעלי הכישורים העסקיים הנדרשים למעבר לתפקידי ניהול. הזדמנויות הקריירה עבור מישהו עם כישורים אלה הם עצומים ומתרחבים במהירות.... [-]

שווייץ לה טור דה דה פילז
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
12 - 24 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University in Switzerland

תוכנית ה- AUS לניהול תעופה מעניקה לבוגרים את הכישורים והידע הדרושים לקריירה בניהול עסקי. תכנית הלימודים בקורס כוללת כלים מרכזיים להרחבת יכולתך העסקית והיא גלובלית באופיים ... [+]

סקירה כללית

תוכנית ה- AUS לניהול תעופה מעניקה לבוגרים את הכישורים והידע הדרושים לקריירה בניהול עסקי. תכנית הלימודים בקורס כוללת כלים מרכזיים להרחבת יכולתך העסקית והיא גלובלית באופיים על מנת להכין את התלמידים לאתגרים העסקיים של המאה ה -21.

AUS מגשר על הפער בין ניסיון תעופה ומומחיות ניהולית. על סמך הכשרה מסורתית באירוח שוויצרי ועל יסודות עסקיים, התלמידים ילמדו ליצור לקוחות לכל החיים. מכיוון שב- AUS אנו מכירים בכך שתעשיית התובלה האווירית היא יותר מסתם העברת לקוחות פיזית, מדובר על העברת רגשית של לקוחות.... [-]

שווייץ לה טור דה דה פילז
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
12 - 24 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

American University in Switzerland

כתובת
Chemin du Levant 5
1814 לה טור דה דה פילז, Vaud, שווייץ