Mälardalen University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Mälardalen University ( MDH ) ממוקמת באזור המאוכלס בצפיפות Mälardalen University סביב אגם מאלארן, בערך שעה ברכבת משטוקהולם ומנמל התעופה ארלנדה. רוב הסטודנטים של האוניברסיטה הם לוקחים קורסים באחד משני הקמפוסים הממוקמים מרכזי שלה אסקילסטונה ו Västerås.

MDH עורך מחקרים מצוינים בתחום האנרגיה העתידית והתמחות מערכות משובצות ומחקר בולט בבריאות ורווחה, כמו גם בהתמחויות טכנולוגיות והנדסיות בחדשנות ובמימוש מוצרים.

המשימה העיקרית של תחומי המחקר הוקמים של מדעי החינוך ומתמטיקה, כלכלה תעשייתית וניהול לצד לימודי עבודה בחיים היא לספק בסיס מחקרי לכל נושא לימודים ברמות המחזור הראשון והמחזור השני.

MDH מאופיין בשותפויות MDH עם עסקים והמגזר הציבורי באזור, מה שהופך את האוניברסיטה שלנו לאטרקטיבית לסטודנטים - ולסטודנטים שלנו לאטרקטיביים בשוק העבודה. לכ- 85% מהסטודנטים שלנו יש עבודה תוך שנה מסיום הלימודים.

MDH מוסמך לסביבה MDH פיתוח קהילתי בר קיימא בכל פעילויותיו.

למה ללמוד כאן?

 • שיתוף הפעולה ממנו תרוויחו
  ההשכלה שלנו מאופיינת במגע איכותי וקרוב למחקר, בין תלמידים, כמו גם בין תלמידים ומורים. Mälardalen University ידועה בשיתוף הפעולה שלנו עם החברה הסובבת ואנו יודעים שהסטודנטים שלנו מושכים בשוק העבודה. ליותר מ- 86% מהסטודנטים שלנו יש תעסוקה בתחום לימודיהם בשנה הראשונה לאחר סיום הלימודים. באמצעות חינוך איכותי ושיתוף פעולה עם המגזר הציבורי, חברות ותעשייה, אנו מכינים אתכם לחיי עבודה. תכניות הלימוד שלנו תוכננו בשיתוף פעולה עם מעסיקים ומוערכות על ידיהם כל הזמן - מה שעוזר להתאים את התוכניות והקורסים שלנו לדרישות העולם המקצועי. חברות רב-לאומיות רבות כגון ABB וולוו ממוקמות בסמוך לאסקילסטונה ולווסטראס, וסטודנטים שלנו נהנים מכך.


 • אווירה בינלאומית
  אתה תרגיש בבית באוניברסיטת Mälardalen University , ולהיות כאן זה יותר להיות חלק מקהילה בינלאומית מאשר במדינה מסוימת. Mälardalen University יש אווירה בינלאומית, עם סטודנטים וצוותים מכל רחבי העולם. יש לנו גם אוניברסיטאות שותפות בכארבעים מדינות ברחבי העולם, וגם לסטודנטים וגם לצוות יש הזדמנויות מצוינות לבלות זמן באחד ממקומות הלימוד האחרים האלה.


 • תמיכה ופעילויות יקרי ערך
  האוניברסיטה מציעה הרבה עזרה לימודית לסטודנטים שלנו, בין היתר בצורת קורסים בטכניקת לימוד ותקשורת. לקראת סיום תוכנית לימודים אנו מציעים גם ייעוץ בקריירה. התאחדות הסטודנטים מארגנת פעילויות חברתיות רבות ומציעה תמיכה יקרת ערך, במיוחד לסטודנטים הבינלאומיים שלנו.


 • אירוח טוב
  אנו עוזרים לתלמידים שלנו למצוא מקום מגורים, באסקילסטונה או בווסטראס. במהלך הסמסטרים, בימים שני עד שישי, אנו מציעים גם נסיעות אוטובוסים בחינם בין הערים, הן לסטודנטים והן לצוות.


 • מתקנים מצוינים לרשותכם
  המתקנים מודרניים וכוללים מבנים בהירים שנבנו במיוחד עבור האוניברסיטה. יש שפע של אולמות הרצאות ומקומות מפגש לסטודנטים, אבל גם חצרות נחמדות וחדרי עבודה שקטים. יש הרבה תחנות עבודה למחשבים שבהן התלמידים שלנו יכולים להשתמש, בתוספת גישה לרשת אלחוטית למחשבים ניידים.


 • הוראה איכותית המבוססת על מחקר
  שיש קשר חזק בין ההשכלות שלנו למחקר שלנו הוא דבר מובן מאליו עבורנו. התלמידים שלנו מקבלים תובנות טובות על עולם המחקר והממצאים האחרונים.


 • חינוך עם דגש על יכולת העסקה
  כסטודנט מאוניברסיטת Mälardalen University , אתה תהיה מושך בשוק העבודה. באמצעות חינוך איכותי ושיתוף פעולה עם הקהילה הסובבת אנו מכינים אתכם לחיי העבודה. תכניות הלימוד שלנו תוכננו בשיתוף פעולה עם מעסיקים ומוערכות על ידיהם כל הזמן - מה שמסייע להתאים את התוכניות והקורסים שלנו לדרישות שוק העבודה. תלמידינו עומדים בקשר הדוק ורציף עם עמיתיהם, מוריהם, חוקריהם ומעסיקיהם לעתיד, ורבים מההשכלה שלנו כוללים אלמנטים מעשיים. זה יכול להיות בצורה של, למשל, סטודנטים הכותבים את עבודות התואר שלהם בשיתוף עם חברה, או שהאוניברסיטה מזמינה נציגי עסקים כמרצים אורחים.


 • קרבה בתוך האוניברסיטה
  סטודנטים בינלאומיים מעריכים לעתים קרובות את העובדה שקל ליצור קשר עם הפרופסורים ושיש אווירה בלתי פורמלית ב- MDH . סטודנטים לתואר ראשון, דוקטורנטים ופרופסורים נפגשים לעיתים קרובות במסגרת פרויקטים שונים. אנו מעריכים זאת כאשר סטודנטים משתתפים באופן פעיל בחינוך שלהם ולכן אנו ממליצים לך להפיק את המרב מזמנך בלימודים.

מיקומים

Västerås

כתובת
Högskoleplan 1
722 20 Västerås Västerås, Västmanland County, שבדיה

אסקילסטונה

Mälardalens högskola

כתובת
Mälardalen University
Västerås, Högskoleplan 1
Eskilstuna, Drottninggatan 12

אסקילסטונה, מחוז סודרמן, שבדיה
אתר אינטרנט
טלפון
+46 21 10 13 00

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך