Lund University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Lund University - Lund University שוודיה

Lund University נוסדה בשנת 1666 ועקבית מדורגת בין 100 האוניברסיטאות המובילות בעולם (92 בעולם ובעולם העליון של שוודיה, QS World University Rankings 2019).

באוניברסיטה 40,000 סטודנטים ו -7,400 עובדים ומציעה למעלה מ -100 תוכניות מאסטר ו- 8 תוכניות לימוד באנגלית .

לונד הוא יעד המחקר האטרקטיבי ביותר בשבדיה. האוניברסיטה מציעה את אחד מהטווחים הרחב ביותר של תוכניות וקורסים בסקנדינביה, המבוססת על מחקר חוצה-תחומי וחדשני. תואר מאוניברסיטת Lund University הוא סימן ההיכר של איכות הן בשוודיה והן בחו"ל.

תחומים

שמונה הפקולטות שלנו ומרכזי מחקר רבים מתמחים בחינוך בתחומים הבאים:

 • ארכיטקטורה
 • כלכלת עסקים
 • תִקשׁוֹרֶת
 • הַנדָסָה
 • סביבה
 • בסדר גמור
 • מדעי הרוח, שפות
 • לימודים בינלאומיים
 • חוֹק
 • תרופה
 • מַדָע

הזדמנויות לימוד לתלמידים בין-לאומיים

Lund University מציעה למעלה מ -100 תוכניות של מאסטר ו- 8 תוכניות לתואר ראשון באנגלית , וכן יותר מ -1,000 קורסים חופשיים הנלמדים באנגלית.

מצא את תוכנית התואר שלך: www.lunduniversity.lu.se/programmes

תקופות יישום

תקופת היישום העיקרית לסטודנטים בינלאומיים היא אמצע אוקטובר עד 15 בינואר עבור כל התוכניות החל בסמסטר הסתיו (אוגוסט) בכל שנה. מבחר קטן של תוכניות גם מקבלת בקשות במהלך יוני-אוגוסט לתאריך תחילת הסמסטר באביב (ינואר).

כיצד להגיש מועמדות ללימודים: www.lunduniversity.lu.se/apply

שכר לימוד

סטודנטים אזרחי מדינות מחוץ לאיחוד האירופי / EEA ושוויץ נדרשים בדרך כלל לשלם שכר לימוד. שכר לימוד אינו חל על אזרחי האיחוד האירופי / EEA. לקבלת מידע על שכר הלימוד של תוכניות הפרט, אנא ראה www.lunduniversity.lu.se/programmes

הזדמנויות מלגות

סטודנטים אזרחי מדינות מחוץ לאיחוד האירופי / EEA יכולים להגיש בקשה למלגה לאחר שהם פנו ללימודים אצלנו. מלגות מוענקות על בסיס של הכשרון האקדמי, לא המצב הכספי.

למידע נוסף על הזדמנויות מלגות: www.lunduniversity.lu.se/scholarships

מחקר

לונד היא ביתם של למעלה מ -30 סביבות מחקר מובילות בעולם והיא ביתם של שניים מחומרי המחקר הגדולים ביותר באירופה: MAX IV (נחנך בשנת 2016) ו- ESS (לפתיחתו בשנת 2023). Lund University היא גם חברה Lund University היוקרתיות היוקרתיות באוניברסיטאות יונייטס 21 ובליגת אירופה של אוניברסיטאות מחקר (LERU) .

סגנון ההוראה

חשיבה ביקורתית וחופש נפשי הם אבני היסוד של החיים האקדמיים באוניברסיטת Lund University . התמקדות בעבודה קבוצתית בסביבות מעמדיות יותר פתוחות , מקלה על למידה, יוצרת דיאלוג ומסייעת ביצירת רעיונות חדשים.

לונד הוא מקום מפגש בינלאומי לסטודנטים וחוקרים כאחד. זה יוצר סביבות ברמה עולמית שבה התלמידים זוכים בפרספקטיבות תרבותיות חדשות ויכולים לפתח את הרשתות הבינלאומיות שלהם, שמעריכים מאוד את המעסיקים ברחבי העולם.

לסטודנטים בלונד ניתנות הזדמנויות מצוינות לאינטראקציה עסקית . לעיר לונד יש סביבה ייחודית ברמה עולמית לטכנולוגיה, ידע, חדשנות ויזמות, ומארחת מגוון מרשים של חברות בינלאומיות.

חיי תלמיד

לונד היא בחירה מס '1 לסטודנטים בינלאומיים המגיעים לשוודיה ונחשבת לעיר הסטודנטים הטובה ביותר בשוודיה, עם שילוב ייחודי של מועדונים חברתיים גדולים ("עמים היסטוריים"), איגודי סטודנטים והחברה האקדמית היוצרת סטודנט תוסס ופעיל חַיִים.

עיר לונד

ממוקם בדרום שבדיה, העיר לונד הוא רק 10 דקות ברכבת לעיר השלישית בגודלה בשבדיה, Malmö, ורק 35 דקות ברכבת לנמל התעופה קופנהגן בדנמרק.

כאחת הערים העתיקות ביותר בשוודיה, שראשיתה 990, לונד היא עיר של ניגודים שבהם מעל 1,000 שנות היסטוריה תערובת עם ידע ורעיונות מודרניים. בלונד, אתם מוצאים את הקסם של עיר קטנה, ציורית, חצובה בסלע, זה לצד זה עם אטרקציות גדולות בעיר כגון שירותים, קניות, מסעדות ואירועי תרבות. לונד היא גם ביתם של חברות בינלאומיות גדולות כגון סוני מובייל, טטרה פאק, אריקסון, אלפל לוואל וגמברו.

אנגלית מדוברת בשוודיה ובלונד (90% מהשוודים הם שוטפים), כלומר ניתן לחוות תרבות אירופית ייחודית ללא חוויית השפה.

למידע נוסף על Lund University

לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת www.lunduniversity.lu.se

ניתן גם לשאול שאלות בדף הפייסבוק שלנו www.facebook.com/lunduniversity

מיקומים

לונד

Lunds Universitet

כתובת
Paradisgatan 2


SE-223 50 לונד, מחוז סקונה, שבדיה
טלפון
+46 46 222 00 00

מלמו

כתובת
Campus Malmö
מלמו, מחוז סקונה, שבדיה

הלסינגבורג

כתובת
Campus Helsingborg
Universitetsplatsen 2

SE-251 08 הלסינגבורג, מחוז סקונה, שבדיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות