קרא את התיאור הרשמי

עיר על המשמר הקבוע למשהו חדש.

ריו דה ז'ניירו תמיד היה הסיכום של כל מה שהוא ברזיל.

זוהי הנקודה שבה הבדלים תרבותיים להתכנס, והתיאטרון שבו תנועות תרבותיות כל המדינה מובילה ואירועים לביים את הופעות הבכורה שלהם.

ריו הוא ביתם של סמבה ובוסה נובה, תנועת "קולנוע נובו" לאדריכלות המודרנית ברזיל ואמנות עכשווית, לשירת בטון והניאו-הריאליסטית.

יצירתיות הפלסטיק עשיר העיר, חומרים "המציא מחדש" יכולת המצאה, צבעים מרתקים והיא סימן אמיתי של ריבוי זהויות ברזיל.

זוהי צורה ספונטנית ולא-אקדמית של עיצוב בפועל, סוג של crossdiscipline בי אופנה, גרפיקה ועיצוב מוצר נפגש בחיפוש של אבולוציה של צורות וחוויות.

בתוך הגבולות של גאון ריו לוקוסים, מטען יתמקד תוכניות הלימוד שלה לקחת לא רק בעיצוב, אופנה, תקשורת ואמנויות חזותית, אלא גם את העקרונות החדשניים של אדריכלות בת-קיימא ושל עיצוב אסטרטגי ושירות.

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

רוצה ללמוד שיווק, וכמו אופנה? רוצה ללמוד אופנה, וכמו שיווק? המקום שלה הוא IED ריו.במקצוען אופנה שיווק הורים, אתה לומד שיווק עם פרופסורים שהם התייחסות בשוק האופנה. ... [+]

הקורס הזה נלמד בשפה הפורטוגזית. בליווי אנשי מקצוע מחברות כגון ווג ואוסקלן, התלמיד יפתח פרויקט שיווק ותקשורת למותג אופנה.

באמצעות מספר קשרים עם השוק, התלמיד יהיה חזון הנוכחי של האזור יוכלו שניהם להתחיל המותג שלו ולהצטרף מחלקות תקשורת של חברות אופנה גדולות.

בשותפות עם לוי, המאסטר המקצועי באופנה שיווקית מציעה לסטודנט הזדמנות ליצור קשר עם חיי היום-יום של אחת מחברות הבגד הגדולות בעולם.... [-]

ברזיל Rio de Janeiro
בקשת מידע
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
400 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Cassino da Urca

IED Rio - Istituto Europeo di Design
כתובת
Av. João Luis Alves, 13 22291-090
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, ברזיל
Website
טלפון
+55 21 3683-3786