Access Masters

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

2018 Access Masters סיור אביב מתחיל ב -24 בינואר עם אירוע בבריסל, המציע מאסטרים aspirants הזדמנות לפגוש את בתי הספר הטובים ביותר אחד על אחד.

בין ינואר לאפריל 2018, הסיור יאפשר למבקשים פוטנציאליים להיפגש עם אוניברסיטאות בינלאומיות מובילות ובתי ספר עסקיים ב -17 אירועים באירופה, באמריקה הלטינית, בהודו ובמזרח התיכון. סיור Access Masters יבקרו בברלין ובבריסל בפעם הראשונה. מצא את לוח הזמנים המלא בדף האירועים ב- accessmasterstour.com

ניסיון חינוכי בהתאמה אישית

במהלך Access Masters אירועים בכירים סטודנטים לתואר ראשון או בוגרי האחרונות יכולים לגלות את התוכנית הטובה ביותר תואמים מאסטרים. האירועים משלבים יריד בית ספר, מפגשים אחד-על-אחד ופגישות ייעוץ המאפשרים לשאוף לחקור הזדמנויות חינוכיות בצורה המתאימה להם ביותר.

אירועי One-to-One מאפשרים למשתתפים להיפגש עם אנשי מקצוע מבתי ספר עסקיים מובילים - מנהלי קבלה, פרופסורים, סטודנטים שוטפים ובוגרים. בעשותם כך, הם נמצאים בעמדה טובה יותר לזהות את התוכניות הטובות ביותר עבורם ולשפר את סיכוייהם של הודאה. מפגשים אחד על אחד מציעים את ההזדמנות ללמוד יותר על תוכניות מאסטרס עסקיות ישירות מהמקור, לגלות את כל הפרטים החשובים לך ביותר ולהשוות פרספקטיבות שונות וחוויות שונות.

הירידים Access Masters לאפשר למשתתפים להכיר תוכניות מאסטרס שונים בכל פעם. במהלך הפורמט ההוגן פתוח, מועמדים פוטנציאליים מאסטרס יכול לפגוש את כל האוניברסיטאות המשתתפים ולקבל פרטים על היקף מלא של תוכניות הלימודים שלהם, מעבר עסקים וניהול. זה נותן תחושה של הסביבה באוניברסיטה ואת החוויה הבין תחומית אחד יכול לטבול לתוך.

אבל אירועים אלה הם לא רק על סיוע לתלמידים פוטנציאליים למצוא את התוכנית הנכונה. Aspirants יכול גם ליהנות משוב מומחה על נקודות החוזק ואת התחומים לשיפור פרופיל MBA שלהם, ייעוץ מקצועי על איך לבחור את התוכניות הנכון, ומה עושה יישום יוצא מן הכלל. הם יכולים גם לקבל עצות מעשיות על הכנת המבחן (GMAT, GRE, TOEFL, IELTS, וכו '), יישום המלגות ואפשרויות מימון אחרות.

בקיצור, סיור Access Masters מאפשר לך לחקור, להכין ולהתחיל את הלימודים לתואר שני בצורה הטובה ביותר האפשרית.

מי יכול להועיל

Access Masters האירועים נועדו לסייע לסטודנטים מאסטרים פוטנציאליים למצוא את תוכניות מאסטרס המתאימים להם בצורה הטובה ביותר.

המארגנים מעודדים את התלמידים בשנה האחרונה ללימודי התואר הראשון, וכן את בוגרי התכנית. רוב תוכניות תואר שני בברכה מועמדים ללא ניסיון עבודה. עם זאת, כמה תוכניות ממוקדות אנשי מקצוע צעירים שכבר יש בערך שנתיים של ניסיון מקצועי רלוונטי לתחום המיועד של התמחות בוגר בית הספר.

השקיפות באנגלית ללימודים אקדמיים היא חובה משום שרוב התוכניות המוצגות באירועי Access Masters נלמדות באנגלית.

חשוב לדעת גם כי האירוע One-to-One האירוע ואת ירידי Access Masters לשרת סוגים שונים של מועמדים.

פורמט האירוע של One-to-One מיועד לסטודנטים פוטנציאליים המעוניינים בתכניות לתואר עסקים. המועמדים מתחברים לבתי ספר עסקיים שמתאימים לפרופיל שלהם ולהעדפותיהם במהלך פגישות של עד 20 דקות המתוכננות מראש.

הירידים, לעומת זאת, מאפשרים למועמדים להיפגש עם עשרות נציגי בית הספר כדי ללמוד על תוכניות מאסטרס שונות. מגוון זה של תוכניות ופורמטים מאפשר את Access Masters כדי לסייע למספר גדול של מועמדים לבחור את דרכם בחיים.

מיקומים

סאו פאולו

כתובת
Alameda Santos, 1123 - Jardim Paulista
סאו פאולו, מדינת סאו פאולו, ברזיל

בואנויסטה

כתובת
Alameda Santos, 1123
בואנויסטה, מדינת מקסיקו, מקסיקו

מומבאי

כתובת
462, Senapati Bapat Marg, Lower Parel
מומבאי, מהראשטרא, הודו

מילאנו

כתובת
Piazza della Repubblica 20
מילאנו, לומברדיה, איטליה

ניו דלהי

כתובת
Barakhamba Avenue, Connaught Place
ניו דלהי, דלהי, הודו

פריז

כתובת
2 place de la Defense CNIT - BP 210
פריז, איל-דה-פראנס, צרפת

מוסקווה

כתובת
31A bld.1 Leningradsky prospect
מוסקווה, מושקבה, רוסיה

ריו דה ז'נרו

כתובת
Avenida Atlantica, 2600, Copacabana
ריו דה ז'נרו, מדינת ריו דה ז'ניירו, ברזיל

ביירות

כתובת
ביירות, נפת ביירות, לבנון

מינכן

כתובת
Maximilianstraße 17
מינכן, בוואריה, גרמניה

מדלין

כתובת
Carrera 42a No. 1-15
מדלין, אנטיוכיה, קולומביה

קייב

כתובת
5, Alla Tarasova Street
קייב, עיר קייב, אוקראינה

בריסל

כתובת
Rue du Commerce 9
בריסל, בלגיה

לימה

כתובת
Av. Malecón de la Reserva 1035
לימה, אזור קלאו, פרו

בנגלור

כתובת
Vivanta By Taj - MG Road
בנגלור, קרנאטקה, הודו

בוגוטה

כתובת
Calle 73 No.8-60
בוגוטה, בוגוטה, קולומביה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך