Nosov Magnitogorsk State Technical University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מידע כללי

Nosov Magnitogorsk State Technical University (NMSTU) הוא אחד אמין ביותר מכובד רב משמעת טכני אוניברסיטאות ומרכזים מדעיים ברוסיה. ייצוג תשתית נרחבת, משאבים חומריים מתוחכמים ופוטנציאל אינטלקטואלי גבוה, הפכה האוניברסיטה שלנו לבית ספר למחקר בינלאומי מוכר; יש לה מגוון רחב של קשרים תרבותיים ומדעיים עם אוניברסיטאות ברוסיה ובחו"ל.

113390_Zastavka2.jpg

NMSTU היא אחת האוניברסיטאות הרוסית אשר יש מעמד של "אוניברסיטת הדגל". המספר הכולל של התלמידים מגיע ל - 12,000 בשנת 2018. הפקולטה מונה כ 800- מורים עם למעלה מ 530- מהם בעלי תארי דוקטורט ותארים 98. אנו מציעים מגוון רחב של תוכניות לתואר ראשון, מאסטרים ותואר שני לתלמידים רוסיים ולפתח תוכניות מאסטר מתקדמות, הנלמדות באנגלית לתלמידים בינלאומיים. סטודנטים וצוות ההוראה ב- NMSTU מעורבים במגוון פעילויות מחקר ותכניות מענקים. האוניברסיטה של R

NMSTU גם מבצע פעילויות במסגרת פרויקטים TEMPUS ממומן על ידי האיחוד האירופי האיחוד האירופי. NMSTU משתתפת בפרויקטים של האיחוד האירופי על המודרניזציה של תוכניות הלימודים.

חוקרי האוניברסיטה שלנו הופכים ליועצים מדעיים לסטודנטים לתארים מתקדמים באוניברסיטאות בחו ל ", הם פועלים באופן קבוע כמתחרים רשמיים באוניברסיטאות זרות, והופכים גם לחברי ועידות בינלאומיות.

הקמפוס כולל מעונות מאובזרים היטב, מרכז בריאות, המספק מגוון רחב של שירותי בריאות לכל העובדים והתלמידים, מרכז בילוי ומתקני ספורט המציעים הזדמנויות להנחיית ספורט והשתתפות באליפויות אזוריות וארציות בכל הרמות, הכשרה קבוצתית, מגוון של מעמדות ימיים, ועוד רבים, כמו גם בתי קפה, בתי קפה ונופש. במשך יותר מ 80 שנה בוגרי NMSTU הפכו מקצוענים בהנדסה, מדע, טכנולוגיה, עסקים ומדעי האדם. הסטודנטים שלנו מגויסים על ידי חברות שונות מכל רחבי הארץ ומחוצה לה.

לאורך 85 שנות ההיסטוריה שלה, האוניברסיטה ידועה כמרכז רב-תחומי מדעי וחינוכי, המפורסם בבתי הספר המדעיים שלה בארץ ובחו"ל. יש לו גיאוגרפיה רחבה של תרבות יחסים מדעיים עם אוניברסיטאות מובילות רוסית וזרים. NMSTU נכללת ב 300 העליון unoversities של הדירוג הבינלאומי QS "פיתוח אירופה ומרכז אסיה", כמו גם את 100 העליון האוניברסיטאות הרוסית בדירוג הבינלאומי של Webometrics.

NMSTU מחויבת:

  • לחנך תלמידים במדע ובטכנולוגיה, לחלוק את הידע המתקדם שלהם לטובת כולם;
  • לספק לתלמידיו תמיכה אינטלקטואלית בפעילויות מחקר ותגליות, בקשרי שיתוף פעולה עם חברות הקשורות למדע ולטכנולוגיה למען שיפור האנושות ועמידה באתגרים הגדולים בעולם;
  • לפתח בכל תלמיד את היכולת, התשוקה והרצון לעבוד בתבונה, יצירתית וביעילות להיכנס לעולם העבודה ולתרום לאומה ולעולם כמיטב יכולתם.

שנת יסוד:

1934

מספר תלמידים:

מעל 12 000

תואר ראשון ותואר שני:

מטלורגיה, חומרים וטכנולוגיה, הנדסה, מכונות וציוד טכנולוגי, הנדסת תכנון של מכונות לבניית מכונות, מכטרוניקה ורובוטיקה, אלקטרוניקה וננואלקטרוניקה, תהליכי תחבורה, כרייה, תכנון מכונות ומכלולים טכנולוגיים, תחבורה יבשתית ומתקנים טכנולוגיים, הפעלת רכבות , הנדסת בניין, אבטחת מידע ומערכות אוטומטיות, הנדסת תרמיקה וטכנולוגיה תרמית, הנדסת חשמל וטכנולוגיית כוח, הנדסת מחשבים ותכנות, כימיה טכנולוגיה, אדריכלות, כלכלה, ניהול, מידענות מידע, מתמטיקה שימושית ומידענות, פיזיקה, פסיכולוגיה, עיתונות, פילולוגיה, בלשנות, לימודי תרבות, חינוך גופני, עבודה סוציאלית, אמנות, מדעי הפדגוגיה, שפות זרות

תוכניות לתואר שני לתואר ראשון:

מתכות שחורות, מתכות אל ברזליות, מתכות נדירות מטלורגיה, מתכת מדע וחום טיפול של מתכות וסגסוגות; מכונות, יחידות ותהליכים; מתכת תהליך העבודה; מחממים כוח קומפלקסים ומערכות; הנדסה תרמית תעשייתית, יציקה, בניית מבנים, עיבוד מינרלים, גיאוטכנולוגיה (בנייה, יצוק פתוח ומחתרת)

תחומי מחקר עיקריים:

מטלורגיה, Nanosystems ו Nanomaterials, עיבוד חומרים קריסטל, כוח וחיסכון באנרגיה, מידע ותקשורת מערכות, שימוש רציונלי של משאבי טבע, מערכת ניהול תחבורה וניהול, איכות הסביבה כרייה ידידותית, בקרת איכות המוצר

מיקומים

מגניטוגורסק

כתובת
Lenin Street, 38, Magnitogorsk city, Chelyabinsk Region, Russian Federation
455000 מגניטוגורסק, מחוז צ'ליאבינסק, רוסיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך