קרא את התיאור הרשמי

113201_rsz_image.jpg

North-Caucasus Federal University היא הגבוהה ביותר פרופיל גבוהה מוסד להשכלה גבוהה הממוקם בדרום רוסיה, אזור Stavropol. צפון הקווקז שוכן בין הים השחור במערב לבין הים הכספי במזרח, ואזור Stavropol כחלק משמעותי של צפון הקווקז הוא אחד האזורים הציוריים ביותר של רוסיה. העיר Stavropol היא מרכז תרבותי, עסקי ורב-לאומי באזור, המשלב בהצלחה את הקסם של עיר אטמוספרית עם ריבועים רבים, פארקים, שטחי יער נרחבים, אקלים נעים וקצב החיים המהיר של הרובע העירוני המודרני.

North-Caucasus Federal University (NCFU) היא מרכז מדעי ואקדמי ייחודי המטפח מומחים תחרותיים עם ערכים אישיים ותרבותיים גבוהים, מוחות יצירתיים ונחישות לפיתוח מתמיד.

המשימה של NCFU היא לספק הזדמנויות ייחודיות בתחום האקדמי, המדעי והתרבותי בהכנת מנהיגים עתידיים שיוכלו לתרום תרומה חיובית להתפתחות המדינה והעולם.

North-Caucasus Federal University יש 2 סניפים - ב Pyatigorsk ו Nevinnomyssk - ו 9 מכונים: המכון למדעי הרוח, המכון למתמטיקה ומדעי הטבע, המכון למדעי החיים, המכון למשפט, המכון לכלכלה וניהול, המכון לחינוך ומדעי החברה , מכון נפט וגז, המכון לטכנולוגיות מידע ותקשורת ומכון להנדסה.

פעילות המחקר ב NCFU מתבצעת ב 29 מרכזים מדעיים-חינוכיים, 33 מעבדות מדעיות, ו 2 לשכות עיצוב סטודנטים, 26 בתי ספר מדעיים, ו 47 תחומים מדעיים. האוניברסיטה מעסיקה 1626 מורים, ביניהם 229 רופאים ו -1090 מועמדים למדעים. ישנם קרוב ל -25 אלף איש המייצגים 86 לאומים וקבוצות אתניות מ -81 אזורים ברוסיה, כולל 1656 סטודנטים בינלאומיים מ -56 מדינות.

הספרייה המדעית של North-Caucasus Federal University מדורגת בין הספריות הטובות ביותר באוניברסיטאות הטובות ביותר ברוסיה עם יותר מ -2.5 מיליון יחידות. הספרייה מספקת גישה למשאבים חינוכיים רבים ומחזיקה מנויים בכתבי עת רוסיים וזרים כאחד. הספרייה מתחדשת בכל שנה בספרות מדעית ומדעית עדכנית. קטלוג האוניברסיטה מתעדכן באופן שוטף. לכל תלמיד של NCFU יש גישה מלאה לכל משאבי הספרייה.

NCFU יוצר את התנאים הטובים ביותר עבור סטודנטים בתהליך הייצור של קבלת ידע עם הבטחת לינה נוחה בחזית. ישנם 8 מעונות ב Stavropol ועוד אחד ב Pyatigorsk לספק דיור עבור 2,500 סטודנטים. אחד המעונות החדשים נבנה במיוחד עבור סטודנטים בינלאומיים.

המרכז הרפואי של האוניברסיטה מצויד בציוד החדש ביותר כדי לפקח על בריאותם של אנשי NCFU וסטודנטים. צוות של מומחים המורכב אופטומטריסט, נוירולוג, רופא כללי, רופא שיניים, otolaryngologist, ורופאי חירום הוא על ידו כדי לספק טיפול רפואי ותמיכה.

מתן שירות קייטרינג באיכות גבוהה הוא אחד העדיפויות ב NCFU עם ציוד מטבח מודרני צוות של שפים מקצועיים מאוד. המכללות של האוניברסיטה, מזנונים, בתי קפה לשמור רעב במפרץ בעוד התלמידים נמצאים בדרך הידע. כל בניין הינו מצויד עם חדר אוכל ומזנון.

האולפנים היצירתיים בהם עוסק הסטודנט של NCFU כוללים 2 אולפני קול, 6 צוותים לריקודים, 2 תאטרונים, 4 קבוצות מתנדבות, 12 מועדוני KVN . מבחר פעילויות הספורט גם הוא נרחב: 14 מועדוני ספורט, 10 אולמות ספורט, חדרי כושר, מרכזי כושר ובריכת שחייה.

התוכניות מועברות ב:
רוּסִי
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

North-Caucasus Federal University

תוכנית זו של המאסטר הוא להכשיר מומחים מוסמכים מסוגל להכשיר תחומי נושא ולהעריך את המורכבות של מערכות מידע מתוכנן ומיושם של ניהול נתונים על בסיס ניתוח מערכת; עיצוב ופיתוח ש ... [+]

תיאור:

תוכנית זו של המאסטר הוא להכשיר מומחים מוסמכים מסוגל להכשיר תחומי נושא ולהעריך את המורכבות של מערכות מידע מתוכנן ומיושם של ניהול נתונים על בסיס ניתוח מערכת; עיצוב ופיתוח של מערכות מידע מיושמות באמצעים מודרניים של טכנולוגיית מידע תוך שימוש בטכניקות של תיאור פורמלי של מודלים מערכתיים, טכניקות של סימולציה ומידול סטטיסטי, טכניקות של כריית נתונים, וכו '; ליישם ולסייע למערכות מידע יישומיות במפעלים ובמוסדות של פרופילים ופעילויות שונים.... [-]

רוסיה Stavropol
ספטמבר 2019
אנגלית,רוּסִי
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
North-Caucasus Federal University

התוכנית פותחה במשותף עם שותפים זרים על בסיס חקיקה אירופית ורוסית בתחום הבטיחות ההיגיינית והתעשייתית. תחומי המחזור המקצועי מתפתחים על פי התקנות של קבוצת ההנדסה והעיצוב היג ... [+]

התוכנית פותחה במשותף עם שותפים זרים על בסיס חקיקה אירופית ורוסית בתחום הבטיחות ההיגיינית והתעשייתית. תחומי המחזור המקצועי מתפתחים על פי התקנות של קבוצת ההנדסה והעיצוב היגיינית, יוצרים ידע, ניסיון מעשי ומחקרתי בתכנון של תהליכי תהליך ותהליכי ייצור מזון העונים על הדרישות של היגיינה בתכנון, ומבטיחים איכות ומוצרים בטוחים .

מטרת התוכנית:

הכשרת מומחים בתחום התכנון, הביצוע, התחזוקה והביקורת של ציוד תהליכי ייצור ותהליכי ייצור מזון, ביולוגים ותרופות על עמידתם בהיגיינה ובדרישות הבטיחות הגלובלית. בנוסף, התוכנית מתמקדת בהכשרת חוקרים בתחום הדוגמנות הממוחשבת ואופטימיזציה של תהליכי ייצור המזון, תכנון ובדיקה של פריטים חדשים ו / או משופרים של ציוד וקווים טכנולוגיים במטרה למנוע זיהום אפשרי של מוצרים במהלך הייצור.... [-]

רוסיה Stavropol
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
North-Caucasus Federal University

התוכנית פותחה על בסיס חקיקה אירופית ורוסית בתחום היגיינה ובטיחות הייצור בשיתוף עם שותפים זרים. דיסציפלינות פותחו בהתאם לתקנות אגודת ההנדסה והעיצוב היגייני (קבוצת ההנדסה ו ... [+]

תיאור:

התוכנית פותחה על בסיס חקיקה אירופית ורוסית בתחום היגיינה ובטיחות הייצור בשיתוף עם שותפים זרים. דיסציפלינות פותחו בהתאם לתקנות אגודת ההנדסה והעיצוב היגייני (קבוצת ההנדסה והעיצוב) במטרה לבנות ידע, ניסיון מעשי ומחקרי בתחום תכנון ציוד טכנולוגי ותהליכי ייצור מזון, העומדים בדרישות העיצוב היגייני הבטחת איכות ובטיחות המוצר.

מטרת התוכנית:

מומחי הדרכה בתחום התכנון, הביצוע, התחזוקה והביקורת על ציוד טכנולוגי וייצור מזון, מוצרים ביולוגיים ותרופות על מנת להבטיח את עמידתם בדרישות הגלובליות של ההיגיינה והבטיחות. כמו כן, מטרתו היא להכשיר חוקרים בתחום הדוגמנות הממוחשבת ואופטימיזציה של תהליכי ייצור המזון, תכנון ובדיקת ציוד וקווי ייצור חדשים ו / או משופרים, כדי למנוע כל אפשרות של טומאה או זיהום בתהליכי הייצור.... [-]

רוסיה Stavropol
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
North-Caucasus Federal University

ההכשרה בתכנית המאסטר תאפשר לך ללמוד: על בסיס ניתוח המערכת, לבצע פורמליזציה של תחום הנושא ולהעריך את המורכבות של מערכות מידע לניהול נתונים מיושמות ומיושמות; עיצוב, פיתוח מ ... [+]

תיאור התוכנית:

ההכשרה בתכנית המאסטר תאפשר לך ללמוד: על בסיס ניתוח המערכת, לבצע פורמליזציה של תחום הנושא ולהעריך את המורכבות של מערכות מידע לניהול נתונים מיושמות ומיושמות; עיצוב, פיתוח מערכות מידע בעלות אופי יישומי תוך שימוש בכלים מודרניים לטכנולוגיות מידע, תוך שימוש בשיטות של תיאור פורמלי של מודלים של המערכת, שיטות סימולציה ומידול סטטיסטי, שיטות לחישוב נתונים וכו '; ליישם ולתחזק מערכות מידע יישומיות במפעלים ובמוסדות של פרופילים ופעילויות שונים.... [-]

רוסיה Stavropol
ספטמבר 2019
רוּסִי,אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Давай к нам!