Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

MGIMO

שבע סיבות להצטרף

MGIMO היא האוניברסיטה הרוסיה הטובה ביותר עבור סטודנטים בינלאומיים המעוניינים ללמוד חוץ. הקורסים הינם מודרנים, מרגש ומאתגר מבחינה אינטלקטואלית. האוניברסיטה מציעה מגוון רחב של תוכניות לתואר ראשון ושני - מהמשפט הבינלאומי, מדעי המדינה, כלכלה, עיתונאות, ניהול עסקי, ואת מדיניות האנרגיה. MGIMO היא גם מחויבת לטיפוח גוף שמשתנים ללא הרף סטודנט, תכנית לימודים, וחיים בקמפוס שממשיך לשקף את המוניטין שלה כמקום המתקדם ביותר ברוסיה להבנת חוץ.

גלוֹבָּלִי

שבאמת מלהיב GLOBAL

MGIMO היה הראשון ברוסיה להצטרף איגוד האוניברסיטאות האירופיות, להשתלב באופן מלא בתהליך בולוניה ואייתה סטנדרטים מחמירים למוסדות חינוך אירופי. האוניברסיטה כבר הביתה רוסית לסטודנטים מכל רחבי העולם במשך כמעט 60 שנים, מתן יותר מ 6000 בוגרי הבינלאומי החינוך לפרוח כמו מנהיגים במגזר הפרטי והציבורי. בנוסף, יש MGIMO קשרים הדוקים עם המרכזים החינוכיים המובילים בעולם, ברחבי אירופה, אסיה, אמריקה ואפריקה.

קורסים עשירים

MGIMO מספק לימוד עבור התוכניות הראשונות ותואר שני תואר מוכר ברחבי העולם, עם סטודנטים צוברים כישורים המהווים את מפתחות תעסוקה והזדמנויות אקדמיות בינלאומית. כשמדובר במתן תלמידים עם קשר להבנת העולם העכשווי - בין אם באמצעות דיפלומטיה, מנהל ציבורי, עסקים, כלכלה, משפטים או עיתונאות, שלא לדבר על 53 שפות הוא מלמד כל מונח - MGIMO הוא ייחודי.

עשיר סגל אקדמי

MGIMO משלבת את ההיבטים הטובים ביותר של אוניברסיטה קלאסית עם אלה של מרכז המחקר. גישה זו מספקת לתלמידים עם גישה קרובה יותר חברי סגל 1200, כולל 20 חברים מן המניין וחברי האקדמיה הרוסיה הנודעת למדעים, 113 נוסף עם תואר דוקטורט בכיר 400 Ph.D. האקדמיה של MGIMO תמיד מתגאה תלמידיה.

מאוד שיתופי

קהילת MGIMO היא מסבירת פנים מסורתית לסטודנטים זרים. יתר על כן, האוניברסיטה מרחיבה רשת השותפות שלה כל הזמן. היום MGIMO משתפת פעולה בהצלחה עם יותר מ 170 אוניברסיטאות ומוסדות מיותר מ 50 מדינות. אנו מסוגלים להציע תוכניות נלמדות במשרה מלאה באנגלית. התלמידים יכולים גם לבחור מתוך מגוון רחב של תוכניות כפולות מעלות ובכך צובר שתי דיפלומות בתחום לימודיהם.

נודע

ידוע RESEARCH

MGIMO בעקביות מדרג מאוד דירוגים באוניברסיטה. «2015 Go Global לחשוב טנק» דו"ח שהנפיק אוניברסיטת פנסילבניה מיוצג MGIMO בקרב מנהיגי מחקר ברחבי העולם, למשל № 30 ב מכוני עם ההשפעה הגדולה ביותר משמעותיים למדיניות ציבורית № 12 ב מכוני למעלה במרכז ומזרח אירופה. תחת חסותו של משרד חוץ, MGIMO הוא טנק-חשיבת מדיניות מוערכת ופורום לדיון וניתוח התפתחויות בינלאומיות ואת האקטואליה, עם תרומותיה ניתוח הגלובלי מאוד מבוקש.

פשוט מצוין

האוניברסיטה ידועה המצוין האקדמי שלה, כלומר המבריקים של מנהיגי העתיד של רוסיה לומדים שם עכשיו, עם מספר הולך וגדל של עמיתיהם מחו"ל. בכל שנה בוגרת התיכון הטוב של רוסיה להתחרות להרשמה. בשעה תוכניות מסוימות - בעיקר כלכלה, משפטים ויחסים בינלאומיים - התחרות מגיעה עד 50 מועמדים למשרת של התלמיד.

קהילת הבוגרים MGIMO מייצג נשיאים, ראשי ממשלה, כמה האו"ם הנציגים מזכ"ל, המנהל הכללי של אונסקו, יו"ר ה- OSCE, נציבי האיחוד האירופי, מעל 900 שגרירים רוסים וזרים, 10 שרי החוץ, מעל 30 בחורים מן הרוסית אקדמיות למדעים זרות.

פשוט נהדר

MGIMO מציע לתלמידיו את ההזדמנויות הרחבות ביותר עבור הישג עצמי יצירתי. ארגוני סטודנטים שונים למלא את לוח השנה עם אירועים חברתיים ספורט נוספים. כמובן, MGIMO הוא במוסקבה, אחת הערים הגדולות בעולם, עם מערך של אוצרות תרבותיות והסטוריות, תרבות תוססת אירועי אורח חיים מסנוורים. הוא מציע גישה קלה גיוון האנרגיה של רוסיה העכשווית, ואת המורשת התרבותית האפי שלה. MGIMO היא חווית חיים נפלאה עבור סטודנטים בינלאומיים.

גדול

מיקומים

אודינצובו

כתובת
3, Novo-Sportivnaya
143007 אודינצובו, מחוז מוסקבה, רוסיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך