קרא את התיאור הרשמי

Irkutsk National Research Technical University (INRTU) ממוקם בעיר אירקוטסק, 75 ק"מ מן הפנינה של סיביר - האגם Baikal. INRTU היום הוא גדול אקדמי ומחקר מרכז, אחת האוניברסיטאות הטכניות המובילות, המזרחי ביותר הלאומית מחקר האוניברסיטה בין 29 NRUs הפדרציה הרוסית. היא הוקמה בשנת 1930 כמכון הכרייה הסיבירי, בשנת 1960 הפך המכון הפוליטכני אירקוטסק, בשנת 1993 - אירקוטסק מדינת הטכניון האוניברסיטה בשנת 2010 - Irkutsk National Research Technical University .

המשימה של האוניברסיטה היא לספק איכות גבוהה, במחיר סביר, חינוך עדכני, שינו את הידע והניסיון שלנו, באמצעות פיתוח של טכנולוגיות מדעיות וחינוכיות.

המטרה שלנו היא לחנך את המומחים של היווצרות חדשה המסוגלת ליישום מעשי של ידע חדש בפעילות המדעית, התעשייתית, היזמית שלהם.

INRTU יש 17 500 תלמידים, הוא שליש מכלל הסטודנטים בעיר Irkutsk, כולל כ -1300 סטודנטים בינלאומיים. סגל ההוראה של האוניברסיטה מונה 900 איש. המבנה האקדמי של האוניברסיטה כולל את המכונים העיקריים הבאים - בית הספר באיקל של בריקס (תוכניות לימד אנגלית); המכון לטכנולוגיות גבוהות; המכון לארכיטקטורה, בניה ועיצוב; המכון לבנייה מטוסים, הנדסת מכונות ותחבורה; המכון לניהול משאבים תת-קרקעיים; המכון לכלכלה, ניהול ומשפט; המכון להנדסת חשמל ומכון לבלשנות ותקשורת בין-תרבותית, שם הם לומדים שפה רוסית לפני הכניסה לתכניות החינוכיות העיקריות - יחד עם בתי ספר מקצועיים ומכללה. יש 1 500 000 כרך בספרייה. שנת הלימודים נמשכת מספטמבר עד יוני, והיא מחולקת לשני סמסטרים: ספטמבר - ינואר, פברואר - יוני. המספר הכולל של תוכניות לתואר (רווקים, תואר שני, דוקטורט) הוא 199. שכר לימוד לתלמידים משלמים לעצמם נע בין 134 000 ל 206 000 RUR עבור תוכניות לתואר ראשון, מ 145 000 ל 216 000 עבור תוכניות לתואר שני מ 162 000 ל 231 000 עבור תוכניות תואר שלישי. שכר לימוד עבור הקורס הכנה של 10 חודשים עבור אותם תלמידים זרים, שאינם דוברי רוסית, הוא 75 000 RUR בשנה האקדמית. מרכזים אחרים לאימון ומחקר ב- INRTU הם מרכז אזורי בין-תחומי של מרכז הדרכה, הדרכה וחדשנות מתקדמים "יעילות אנרגטית", מרכז הדרכה ומחקר על ייצור נפט וגז, מרכז הדרכה ומחקר ארגוני "INRTU - IRKUTSKENERGO".

קמפוס האוניברסיטה ממוקם בצד השמאלי של נהר אנגרה, 10-15 דקות נסיעה ממרכז העיר. כל בנייני האוניברסיטה ומעונות הסטודנטים נמצאים במרחק 5 דקות הליכה זה מזה. מתקני ספורט, פארק, סטודנטים לסטודנטים, מרפאה לסטודנטים, סנטוריום ממוקמים בקמפוס האוניברסיטה. לינה במעונות הסטודנטים סטודנט. 850 RUR / חודש לכל מקום 1 בחדר עבור 2 או 3 תלמידים. מתקני ספורט לסטודנטים כוללים אצטדיון ל -2 500 מושבים, מסלולים - 8, מגרשי כדורגל - 3, חדרי כושר - 16, חדר כושר לטיפוס סלעים, מחנה אימוני ספורט ל -800 פאקס, 21 מועדונים לפעילות סטודנטים מחוץ לבית הספר. פוליסות ביטוח רפואי עלויות 5 000 RUR בשנה וכוללת סיוע רפואי מרפאה נייח. ממוצע חודשי ממוצע הוא כ 6 000-7 000 RUR / חודש, יחיד אוטובוס / קבוע מונית לרוץ / חשמלית / טרוליבוס הנסיעה - 15 - 25 RUR, הארכת סטודנט רב ויזה - 1 600 RUR. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו באתר האינטרנט שלנו: www.istu.edu/eng ופנו למשרד הבין-אוניברסיטאי באמצעות דואר אלקטרוני: admission@istu.edu, tel. 7 (3952) 405215, 7 (3952) 405114.

אנו שמחים לעזור לך להיות תלמיד של INRTU!

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • רוּסִי

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Irkutsk National Research Technical University

התוכנית מציעה לסטודנטים הכשרה בפעילות מחקר והפקה. האימון מתמקדת בפתרון המעשי של משימות של אנרגיה חשמלית ממקורות מתחדשים של פעילות ופיתוח של מערכות אספקת חשמל, כולל ייצור ... [+]

סקירה כוללת

התוכנית מציעה לסטודנטים הכשרה בפעילות מחקר והפקה. האימון מתמקדת בפתרון המעשי של משימות של אנרגיה חשמלית ממקורות מתחדשים של פעילות ופיתוח של מערכות אספקת חשמל, כולל ייצור מבוזרות.

התוכנית מיועדת להכשיר את התלמידים להיות מומחים של הדור החדש מערכת הבעלות ואת הידע הבסיסי של אינטגרציה של הדור המופץ במערכות כוח; איכות אנרגיה חשמלית; אלקטרוניקה אלקטרוניקה; מצבי חירום במערכות להנדסת חשמל; הגנה ובקרה על מערכות אספקת חשמל, לרבות ייצור מבוזרות; אנרגיה מתחדשת; שיטות מספריות ואופטימיזציה; תיאוריה של שדה אלקטרומגנטי; מערכות ניהול למכונות חשמליות; תיאוריה של שליטה ברשתות חשמליות; אנרגיה מערכת אחסון אנרגיה; מערכות מדידה דיגיטליות; צמחי מים; תעשיית כוח הרוח; שליטה על מקורות אנרגיה מתחדשים גנרטורים.... [-]

רוסיה אירקוצק
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Irkutsk National Research Technical University

התוכנית מיועדת להכשרה מיומנות בפיתוח וניצול של מערכות מידע וטכנולוגיות. הוא מציע לחקור תחומי התמחות מיוחדים כגון מדעי המחשב, רשתות, נתונים גדולים וטכנולוגיות ענן. ... [+]

סקירה כוללת

התוכנית מיועדת להכשרה מיומנות בפיתוח וניצול של מערכות מידע וטכנולוגיות. הוא מציע לחקור תחומי התמחות מיוחדים כגון מדעי המחשב, רשתות, נתונים גדולים וטכנולוגיות ענן.

משימת התוכנית היא להכשיר מומחים בנתונים גדולים, בניית תשתית בטכנולוגיות מידע חדשות וטכנולוגיות גדולות להשפיע על פעילותם של ארגונים גדולים המספקים אפשרות להעלאת יעילות הניהול בשל טכנולוגיות חדשות.

תוכנית מיוחדת זו מכוונת לצרכים עסקיים בטכנולוגיה חדשה. היא רואה חברה או גוף ממשלתי כמערכת עם תשתית מידע מפותחת המספקת פתרונות אוטומטיים למשימות ניהול. היבט זה מורכב משלוש קטגוריות של פונקציות ניהול, כאשר יישום טכנולוגיות נתונים גדולים יאפשר יצירת מאפיינים חדשים של פעילויות בקבלת החלטות, השלכה ושליטה. גישת התוכנית "ממשימות לטכנולוגיה" בונה יכולות חשוב עבור מומחים על מנת להאיץ את יישום ה- IT בפועל, כמו גם להפוך את הטכנולוגיה ואת הכלים הקיימים סחירים מאוד.... [-]

רוסיה אירקוצק
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International Office
כתובת
664074 Irkutsk, Lermontova street, 83. Russia
אירקוצק, עירקוצק, רוסיה
טלפון
+7 3952 405709