קרא את התיאור הרשמי

הנהגת האוניברסיטה מסופקת על ידי כוח משימה המורכב של רקטור סגן רקטורים שלושה דירקטור במועצות ראויות לתואר שלישי ושלושה דיקנים. יש אוניברסיטת נשיא כבוד ונשיא הסנאט.

UAUIM מאורגן ב:

  • שלוש פקולטות: הפקולטה לארכיטקטורה, מחלקה עירונית ומחלקה לארכיטקטורה של פנים - IOSUD-UAUIM / מוסד המארגן תואר שלישי. המספר הכולל של סטודנטים הוא על 3000 לשנה האקדמית.

קבלה לכל הקורסים היא במחקרי תחרות.

סטודנטים יכולים לקבל מלגות ומענקים חברתיים ממקורות תקציביים שנקבעו בהתאם לתקנות שהוצאו מדי שנה על ידי משרד החינוך הלאומי ותקנה UAUIM. גם מלגות מוענקות תמיכה כספית מתלמידי ספונסרים עם תוצאות יוצאות דופן בתחומים מסוימים של מחקר.

הצעה מכוננת פקולטות שונות ותוכניות מחקר נתמכת על ידי המורים של תשע מחלקות של UAUIM מכסות תחומים שונים.

המחקר מתבצע על ידי חמישה מרכזי מחקר בבוקרשט ובארץ: מרכז למחקר, תכנון, מומחיות וייעוץ (CCPEC) אדריכלי ומרכז עירוני ללימודים (SCF), מרכז למצוינות במדעי תמונה (צ'סי) מרכז למצוינות בתכנון עירוני (CEU), מרכז לדבור אדריכלות לימודים (CSAV, המבוסס בDealu היפה-נברג, סיביו).

היסטוריה

אוניברסיטה לארכיטקטורה והאורבניזם "יון מינקו" הוא הוותיק והמומחים המובילים באוניברסיטת מדינת המוסד מוקדש הכשרה באדריכלות ואורבניזם ברומניה. זהו גם היורש של צורות רצופות של אדריכלות יזמה השכלה גבוהה הקשורות באופן הדוק לרומניה מודרנית הרמת והגדרת המבנים החדשים שלה מוסדיים ותרבויות במחצית השנייה של המאה תשע עשרה.

חינוך לאדריכלות הוקם ברומניה תחת הצו של 1 אוקטובר 1864 של נסיך אלכסנדרו יואן קוזה, "בית הספר לגשרים וכבישים, אותי ואת הארכיטקטורה" שם. חלק ראשון זה של ארכיטקטורה נעלם מהרה ממחסור בכספים. ב1892, ועדת ההיגוי של אגודת אדריכלים רומנים, החליטה מהווה, תחת חסותה, בבית ספר פרטי של אדריכלות. זה התמסד כחינוך ממלכתי, כמו בית הספר הלאומי לאדריכלות, המחלקה של בית הספר לאמנויות בבוקרשט, הרפורמה בחינוך ב1897.

מאוחר יותר, בשנת 1904 זה הפך למוסד עצמאי תחת בית הספר הגבוה לארכיטקטורה שם. בשנת 1931 בית הספר היה שם האקדמיה לארכיטקטורה. חינוך אדריכלי צבר החוק הראשון שלה בשנת 1932, אקדמיה שווה תואר במשפטים לאדריכלות באוניברסיטה ואני שומר את הכותרת; החוק החדש גם מוסדר ולובש כותרת הנכונה ואדריכל עיסוק ברומניה. ב -1938 האקדמיה לאדריכלות התאגדה עם כותרת חדשה - הפקולטה לארכיטקטורה - הפוליטכני של מבנה בוקרשט. בנוסף, בין 1943 ו1948, הוא עבד התמחות במחלקת תכנון העירוני. מנותק מהפוליטכני ב1948, הפקולטה לארכיטקטורה הפכה מוסד עצמאי להשכלה גבוהה, עם הכותרת 'מכון לאדריכלות ". לאחר תקופה קצרה בשנת 1949 המכון התאגד תחת השם של הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי המכון, שהוקמה לא מכבר.

בשנת 1952 הפקולטה לעצמאות חזרה, כמכון לאדריכלות. על ידי הצו. 147/1953 המכון כבר קבל את השם של יון מינקו. תחת כותרת זו המוסד פעל עד 2000 כאשר, בעקבות ההחלטה של ​​הסנאט באוניברסיטה, השם שונה לאוניברסיטה לארכיטקטורה והאורבניזם "יון מינקו", שהוא היום בתואר הרשמי. שינוי השם היה שהטיל את השינויים נובעים מהצורך לגוון את ההצעה החינוכית. המכללה לאדריכלות היא ממשיכו הנוכחי של בית הספר לאדריכלות הישנה, ​​ומאז 1990 שתי פקולטות חדשות הוקמו: 1997 - מחלקה לתכנון, 2003 - הפקולטה לאדריכלות הפנים.

שיתוף פעולה בינלאומי, ניידות ואורחים מחו"ל: יש UAUIM הסכמים דו צדדיים לשיתוף פעולה וארסמוס מעל 80 בתי ספר לאדריכלות באירופה, אסיה, אמריקה הלטינית וארצות הברית, חוזים המאפשרים ניידות של תלמידים ומורים.

UAUIM הוא חבר: AEEA / EAAE (האגודה האירופית של בתי ספר לאדריכלות), EUA (אירופאית אוניברסיטה אגודה), IAU (איגוד הבינלאומי של אוניברסיטאות), AESOP (אגודת אירופאית בתי הספר לתכנון), אליה (ליגה האירופית בתי ספר אמנות), אסים (ברית של מרכז בתי ספר אירופאי לארכיטקטורה), ELASA (איגוד אירופאי לסטודנטים בנוף), UNISCAPE (רשת אוניברסיטאות אירופאית ליישום האמנה האירופי הנוף בפירנצה, 2000), IAESTE (האגודה הבינלאומית למטבע עיסוק שטחים טכניים).

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • רומנית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Ion Mincu University of Architecture and Urbanism (UAUIM)

Facultatea de Urbanism din Universitatea de Arhitectura si Urbanism “Ion Mincu” Bucuresti, este singura facultate din Romania care organizeaza Programe Masterale de tip B ... [+]

Facultatea de Urbanism din Universitatea de Arhitectura si Urbanism “Ion Mincu” Bucuresti, este singura facultate din Romania care organizeaza Programe Masterale de tip Bologna, acreditate ARACIS si recunoscute la nivel european, precum si de Registru Urbanistilor din Romania, pentru acordarea dreptului de semnatura.

Programele Masterale au drept obiectiv principal, studiul si cercetarea integrata in domeniul urban, al amenajarii teritoriului si al dezvoltarii regionale, al peisajului (semi-natural, antropic si cultural), al mobilitatii si managementului urban sau al politicilor publice, prin specializarea in cadrul unor echipe transdisciplinare.

Programele se adreseaza nu numai absolventilor de urbanism, arhitectura si peisagistica, ci si absolventilor din diferite domenii conexe, astfel incat sa se poata forma echipe transdisciplinare pentru granturi, cercetari si proiecte europene, cu specialisti absolventi de licenta din domenii diverse, precum: geografie, constructii, drept, management, marketing, horticultura, silvicultura, economia mediului, stiinte politice si administratie publica, sociologie, psihologie, istorie, antropologie, etnografie, etc. (in acord cu specialitatea masterelor). ... [-]

רומניה בוקרשט
בקשת מידע
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

Ion Mincu University of Architecture and Urbanism (UAUIM)

תכנית אדריכלות זה היא צאצא הישיר של בית הספר הראשון הרומני הגבוה לאדריכלות, שנוסד בשנת 1892. ... [+]

מטרותיה של התכנית

תכנית אדריכלות זה הצאצא הישיר של בית הספר הראשון רומנית הגבוהה לארכיטקטורה, שנוסד בשנת 1892. תכנית האדריכלות 6 השנים (התואר הראשון ותואר שני משולב) היא מוכר על ידי ARACIS (רומנית הסוכנות להערכת איכות בהשכלה הגבוהה), הקהילה האירופית (מאז 2008), כמו גם על ידי RIBA (המכון המלכותי של אדריכלים בריטיים, מאז 1997). המבנה הנוכחי של התהליך המכונן לאדריכלי עתיד הוא סינתזה של המסורת של בית הספר ההיסטורי של האדריכלות בבוקרשט ביד אחת והניכוס של עד תאריך של המודרניות לעומת זאת, בהרמוניה עם תחום אדריכלי עכשווי חינוך בעולם. המוטציות משמעותיות שסמנו את האבולוציה של חברה בת זמננו בעשורים האחרונים ברמה הבינלאומית הפכו ברורות את הצורך של התהליך החינוכי צריך לעמוד בדרישות חדשות, מכוון כלפי חינוך אדריכלי: - שמגיב להסטה במהירות ערכים בתרבות עכשווית, חיי היום-יום ועמדות הנוכחיות; - כי הוא רגיש מאוד ההתקדמות המהירה של טכנולוגיית מידע; - כי הוא קשוב לחוסר היציבות הגוברת של שוק העבודה והפרקטיקה המקצועית יותר ומקצועית יותר; - כי הוא מוכן להתמודד עם הפיצוץ של חומרי בניין חדשים וטכנולוגיות; - כי הוא מודע להידרדרות מהירה של סביבה טבעית ואת הצורך ביצירת סביבה בנויה יותר אנרגיה יעילה ויציבה יותר; - כי הוא רגיש לערכים מסורתיים וזהות מקומית; - שמקדם יצירתיות כמבטא התרומה העכשווית להעשרת ההקשר העירוני הקיים. ... [-]

רומניה בוקרשט
בקשת מידע
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית