קרא את התיאור הרשמי

למה ללמוד אצלנו?

Accademics הגדול

תוכניות אנגלית להתאים לכל בוגר צעיר של אוניברסיטה אירופאית ותאפשר להם להגשים את חלומות הקריירה העתידיות שלהם מקצועיות.

תכנית הלימודים של התוכניות באנגלית נועדה לענות על הדרישות של מערכת הסמכה אירופאית ומציעה לסטודנטים את האפשרות של לימודים בחו"ל לסמסטר או שנה במסגרת תכנית ניידות ארסמוס.

בשל הנשמה האמריקנית שלה, מספר לא מבוטל של הקורסים שלך יילמד על ידי פרופסורים אמריקאים מבקרים בקמפוס או פרופסורים שהשיגו את תואר ההוראה שלהם בארצות הברית.

חיים סטודנטים גדולים, במחיר סביר

רומניה היא אחת ממדינות החברות באיחוד האירופי הזולה ביותר לחיות ב - עלויות חודשיות ממוצעת כוללים לינה, ארוחות, הסעות היא סביב שווה הערך של 350 יורו; וזה באחת מהבירות האירופיות התוססת ביותר - בוקרשט.

בתוך הקמפוס, רשימה של פעילויות שאורגנו על ידי הסטודנטים לתלמידים רב תתקיים בכל שבוע. מובטחים לך שלא ישתעממו במהלך לימודיך ב רומניה-אמריקנית באוניברסיטה.

מיקום נהדר

רומניה ממוקמת בגבול המזרחי של האיחוד האירופי עם קישורים רבים לאירופה. ערים כמו בודפשט, וינה, אתונה ניתן להגיע בקלות ברכבת ויש גם מאות טיסות זולות לכל מקום אחר באירופה.

רומניה עצמו מציעה מגוון רחב של מראות ונוף - הרים, ים, אזורים כפריים נופיים, עיר חיים תוססים, הדלתא של הדנובה ועוד ... גלה רומניה כאן.

האוניברסיטה ממוקמת בעיר הגדולה ביותר, עיר הבירה, בוקרשט, לעומת זאת, הקמפוס המקומי שלה מציעה ביטחון ושלום גדולים באחת הערים העמוסות ביותר במזרח אירופה.

מתחם גדול

האוניברסיטה מציעה לסטודנטים שלה מגוון רחב של מתקנים כך שהחיים בקמפוס ותקופת הלימודים שלהם הוא לנעים ככל האפשר. המלון מציע חדרי מעונות נקיים, מודרניים לחיות ב, מזון טרי ובריא הנו מוגש מדי יום במזנון, ויש לי תלמידים גם גישה למתקני כושר ואזורי טרקלין להירגע.

אוניברסיטת בתי מרכז פיתוח של מיקרוסופט וחדרים שונים מאובזרים מחשב ומעבדות. יתר על כן, ברמת חדרים אינטראקטיביים להפוך את אקדמיה הרבה יותר כיף. הספרייה היא המקום השקט בתוך המבנים של הקמפוס שבו תלמידים יכולים ליהנות משקט הנפשי בזמן לימודים לבחינות שלהם.

היסטוריה

בשנת 1991, פרופסור יון Smedescu, Ph.D., הייתה היוזמה של הקמת האוניברסיטה רומניה-האמריקנית. הוא היה המייסד ורקטור האוניברסיטה וגם נשיא הקרן הרומני-האמריקנית לקידום החינוך והתרבות, בפעילות שהאוניברסיטה היא משולבת.

רומניה-אמריקנית באוניברסיטה נוסד במטרה לקדם את הערכים החינוכיים המתקדמים האמריקאים בשילוב עם המסורות אקדמיות המוכרות בעולם העשירה של מערכת החינוך הרומני.

מייסד succeded להביא לרומניה עקרונות השכלה הגבוהה בארה"ב שיש לי כתומך במודל הכללי בחברה האמריקנית:

הארגון יעיל של הפעילות תחושת החובה perseverant טיפוח הרוח עובדת כבוד עצמי וכבוד לאחרים רוח כנה של תחרות לאתגר את עצמך ואחרים

נתפס כצורה חלופית ומשלימה לחינוך הציבורי גבוה יותר, יש לו את האוניברסיטה 6 בתי ספר במבנה שלה: 5 כלכלת הוראה וחוק אחד.

במסגרת הרפורמה באוניברסיטאות ושל תהליך האינטגרציה של רומניה באיחוד האירופי, את ההקדמה של הממד האירופי, תוכניות לימודים התאמה, העמידה בתקנים האירופיים, קידום קריטריוני הביצועים האקדמיים מוכרים בעולם, שיתוף הפעולה הבין-אוניברסיטאי, ניידות אקדמית ו ההכרה בלימודים ותעודות הם בין היעדים האסטרטגיים של האוניברסיטה רומניה-האמריקנית.

כתוצאה מהרפורמה שהוטלה על ידי תהליך בולוניה, האוניברסיטה רדפה התאימות הגוברת של הצעתה החינוכית עם זה של החינוך האירופי וגם השיגה, במעשייה, פתיחתה של מערכת חינוך משולבת (הראשון - אדון - Ph.D .).

דרך הישגיה, הרומני-האמריקנית באוניברסיטה גבשה את עמדתה במערכת החינוך הרומני, ופעילותה השיגה סטנדרטים חדשים, יש צורך בהקשר של תחרות קשה בשוק העבודה מוכשר של האיחוד האירופי ובכל רחבי העולם . על ידי רודף המשימה ואת מטרותיה, האוניברסיטה הצליחה לפתח ואיחוד מוניטין טוב בקרב חברות רומניות ובינלאומיות.

האמנה

רומניה-אמריקנית באוניברסיטה קיבל "דירוג אמון גבוה"הסמכה (הטוב ביותר של כל ההבחנות אפשריות) מהסוכנות הרומני לאבטחת איכות בהשכלה גבוהה (ARACIS), אשר הינה חבר מלא באיגוד האירופי לאבטחת איכות בהשכלה גבוהה (ENQA) ורשומה באירופה אבטחת האיכות הירשם להשכלה גבוהה - EQAR.

האוניברסיטה וכל התוכניות האקדמיות שלנו הם מוכרים באופן מלא על ידי רומני סוכנות לאבטחת איכות בהשכלה גבוהה (ARACIS), והתואר המוענק הוא להכרה בינלאומית.

האוניברסיטה רומניה-האמריקנית היא "האוניברסיטה הטובה ביותר הפרטית ברומניה", על פי העצמאית "אוניברסיטת דירוג" סקר על ידי Kienbaum ניהול יועצים בשיתוף עם מגזין עסקים "קפיטל".

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Romanian-American University

תואר שני במימון, מוצע כתכנית לתואר כפול בבית הספר שלנו במשפחה ועסקים בינלאומיים, בנקאות ופיננסים ואוניברסיטת סיינה, מאיטליה, היא תכנית דו-שנתית שמכינה את תלמידים למגוון ר ... [+]

תואר שני במימון, מוצע כ תכנית תואר כפולה על ידי בית הספר לעסקים מקומיים והבינלאומיים, בנקאות ופיננסים ואוניברסיטת סיינה, איטליה משלנו, היא תכנית דו-שנתית שמכינה את התלמידים למגוון רחב של קריירות הן בתוך ומחוץ לענף הפיננסי, כולל הנדסה פיננסית וניהול סיכונים, כמותי ניהול נכסים, חיזוי מקרו-כלכלי והפיננסי, מסחר כמותיים ומחקר היישומי.

accrediation הרשמי על ידי ARACIS (רומנית סוכנות לאבטחת איכות בהשכלה גבוהה) החלטה על ידי הממשלה רומניה (רומנית סוכנות לאבטחת איכות בהשכלה גבוהה) תואר שני במימון מיועד לאנשים שרוצים לפתח המיומנויות הבינלאומיות שלהם וידע בתחום פיננסים. המחקרים מתמקדים בהשקעות ובמודלים פיננסיים, לפתח את ההבנה של התלמידים וידע של סביבות פיננסיות העולמיים, ניהול פיננסי וחדשנות וכן תקנות בינלאומיות.... [-]

רומניה בוקרשט
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Romanian-American University

תואר שני בעסקים בינלאומיים ותכנית ליזמות, המוצע על ידי בית הספר לעסקים מקומיים ובינלאומית, בנקאות ופיננסים, היא תכנית דו-שנתית העוסקת בפיתוח תלמידי הבנה של הסביבה העסקית ... [+]

תואר שני בעסקים בינלאומיים ותכנית ליזמות, המוצע על ידי בית הספר לעסקים מקומיים ובינלאומית, בנקאות ופיננסים, היא תכנית דו-שנתית העוסקת בפיתוח תלמידי הבנה של הסביבה העסקית הגלובלית וגורמים המשפיעים על החלטות עסקיות יזמיות ומשפרת את הידע הנדרש לעיסוק בעסק הזנק מוצלח , פיתוח עסקי ובינאום העסקי.

accrediation הרשמי על ידי ARACIS (רומנית סוכנות לאבטחת איכות בהשכלה גבוהה)

תואר שני בעסקים ויזמות בינלאומיים: עוצב על ידי ועבור יזמים! סימולציה עסקית יישומית להתמקד באסטרטגיה בינלאומית לחברות קטנות ובינוניות והן תאגידים בניית תרבות של חדשנות ויזמות ניסיון רב-תרבותי ... [-]
רומניה בוקרשט
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Romanian-American University

תואר שני בשיווק אסטרטגי, המוצע על ידי בית הספר לניהול, שיווק, הוא תכנית דו-שנתית. הידע שהושג בכיתה והכישורים שפותחו בתכנית זו יהפכו את פרט מושכל יותר ומוכן להתמודד עם מגו ... [+]

תואר שני בשיווק אסטרטגי, המוצע על ידי בית הספר לניהול, שיווק, היא תכנית דו-שנתית. הידע שהושג בכיתה והכישורים שפותחו בתכנית זו יהפכו את פרט מושכל יותר ומוכן להתמודד עם מגוון רחב של היבטי שיווק, החל בהבנת השוק והמיקוד, ממשיך במיצוב וכלה במדדי שיווק.

accrediation הרשמי על ידי ARACIS (רומנית סוכנות לאבטחת איכות בהשכלה גבוהה) החלטה על ידי הממשלה רומניה (רומנית סוכנות לאבטחת איכות בהשכלה גבוהה)

שני בשיווק אסטרטגי פיתוח מתרגלים מוצלחים באחת הקריירות הדינמיות והפופולריות ביותר העברת הידע בין סביבות אקדמיות ועסקיות מומחיות בפיתוח יישומים בשיווק חדשני חתירה לחזון לקוח במרכז בכל המאמצים הארגוניים מגוון רחב של נושאי בחירה עם פרופסורים זרים ... [-]
רומניה בוקרשט
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Romanian-American University short video presentation