“1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על אודות

כמוסד להשכלה גבוהה ציבורית, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia עוברת שלב חדש בקיומה, שלב המסומן על ידי שלושת העקרונות העומדים בבסיס המנדט הנוכחי של הנהלת האוניברסיטה: ביצועים, איכות ועקביות. כאוניברסיטה צעירה יחסית - אנו חוגגים 28 שנות קיום בשנת 2019 - האוניברסיטה שלנו מודעת לחלוטין לתפקידה ולתפקידה במערכת ההשכלה הגבוהה ברומניה ומתייחסת ללא הרף למסורת של מערכת החינוך הטרנסילוונית.

שיתוף פעולה בינלאומי עם מוסדות להשכלה גבוהה

העקרונות העיקריים באסטרטגיית הבינלאומי של "דצמבר 1918 1" של אוניברסיטת אלבה יוליה, שפותחה בשיתוף עם ואושרו על ידי הנהלת האוניברסיטה, מתוארים בקווים הבאים: הרחבת הממד הבינלאומי של פעילויות מחקר ותהליכי הוראה / למידה, העלאת מודעות בין תרבותית וריבוי-שפה ומעורבות פעילה בממשל חברתי ותאגידי. אנו מטפחים באופן פעילתי את ניידותם של מורים ותלמידים ואנו ממשיכים להרחיב את שיתופי הפעולה שלנו עם מוסדות ברחבי העולם, בין אם באמצעות הסכמים דו צדדיים או שיתוף פעולה בסוגים שונים של רשתות (איגוד האוניברסיטאות האזוריות בקרפטים, קונסורציום במדעי הרוח, רשת אירופאית לפעילויות חינוך בין-תרבותיות, UNIRO רשת אוניברסיטאית למשרדי יחסים בינלאומיים וכו '). האוניברסיטה שלנו סיכמה כיום יותר ממאתיים הסכמי ארסמוס + עם מוסדות להשכלה גבוהה לניידות סטודנטים וצוותים. בכל שנה אנו שולחים כ -200 סטודנטים לחו"ל ללימודים או שיעורים ומארחים יותר ממאה סטודנטים נכנסים במסגרת תוכנית הניידות Erasmus +. האוניברסיטה שלנו מיישמת גם את הפעולה הבינלאומית לניידות אשראי, שכן הוענקו לנו מענקים לתזרימי ניידות עם אוסטרליה, בוסניה והרצגובינה, סרביה, מונטנגרו, אוזבקיסטן, רוסיה, קולומביה וסין (עם סין העניקנו רק לניידות הצוות) . מלבד תכניות ניידות, אנו מפתחים פעילויות חינוכיות ומחקריות שיתופיות, כגון ארגון משותף של ועידות נושאיות (GeoCAD, ICTAMI, BENA וכו '), מפרסמים יחד כרכים תקופתיים של הליכי ועידה, וכתבי-עת אקדמיים שנבדקו. הקמנו כבר דוקטורט משותף מצליח. תוכניות ואנחנו בוחנים תצוגות חדשות המוצעות על ידי תוכניות ERA + ו- Horizon 2020.

119095_pexels-photo-1438072.jpeg

על ארסמוס

יישום וארגון הניידות האירופית והבינלאומית מבוצעים על ידי משרד ארסמוס, חלק מהמרכז ליחסים בינלאומיים. ראש המשרד הוא רכז המוסד של ארסמוס, המפקח על פעילותם של 2 עובדים במשרה מלאה וכי רכזי החוג האחראים על סוגיות אקדמיות של ארסמוס עבור סטודנטים נכנסים ויוצאים. המשרד משתף פעולה גם עם היועץ המשפטי, האחראי הכספי ורואה החשבון הראשי, עם משימות ספציפיות הכלולות בתיאור התפקיד. המשימות מחולקות בבירור על פי התקנות הפנימיות שאושרו על ידי הסנאט ועל פי תיאור התפקיד של כל אחד מאנשי הצוות. התקשורת והפעולות מתבצעות על פי נהלים ותקנות ספציפיים הנוגעים לפעילות בניידות בינלאומית. המשרד נמצא בסמכותה של ועדת הנהלת ארסמוס, שנקראה על ידי הרקטור, האחראית על קבלת החלטות הנהלה הנוגעות לתוכנית ארסמוס.

לימודים באלבה יוליה

1 דצמבר 1918 אוניברסיטת אלבה יוליה

UAB הוא בראש ובראשונה מוסד של למידה והוראה, המחויב לשרת את צרכי החברה. קהילת הקמפוסים שלנו משקפת והיא חלק מחברה הכוללת את כל הגזעים, האמונות והנסיבות החברתיות. ההתנהלות המוצלחת של ענייני האוניברסיטה מחייבת שכל חבר בקהילה האוניברסיטאית יכיר ויבצע את העקרונות הבאים:

  • אנו מאשרים את הכבוד המובנה בכולנו, ואנו שואפים לשמור על אקלים של צדק המסומן בכבוד זה לזה. אנו נשתדל לטפח הבנה הדדית בין החלקים הרבים של כולנו.
  • אנו מקדמים ביטוי גלוי לאינדיבידואליות שלנו ולמגוון שלנו בגבולות האדיבות, הרגישות והכבוד.
  • אנו גאים בהישגים השונים שלנו ואנחנו חוגגים את ההבדלים בינינו.
  • אנו נשאף לבנות קהילה אמיתית של רוח ותכלית המבוססת על כבוד הדדי.

סטודנטים בינלאומיים

אזרחים מהאיחוד האירופי, האיגוד הכלכלי האירופי (נורבגיה, איסלנד וליכטנשטיין) ושוויץ המבקשים קבלה למערכת החינוך הרומנית נדרשים לעמוד באותם תנאים כמו אזרחים רומנים ואותם שכר לימוד כמו סטודנטים רומנים יחולו במקרה שלהם כמו נו.

תכניות לימוד באנגלית

התוכנית מתמקדת בהשגת תלמיד מכונן ומודרני שיכול להיות מכוון באופן פרגמטי במערכת החינוך בהתאם לצרכים האמיתיים של בית הספר הרומני במסגרת הרחבה של האיחוד האירופי.

מיקומים

אלבה יוליה

כתובת
Strada Militari, Alba Iulia
אלבה יוליה, מחוז אלבה, רומניה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך