Unicaf University (ZM)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת יוניקף היא אוניברסיטה עצמאית מוכרת, אפריקנית, המשלבת את המרכיבים הטובים ביותר בחינוך הבינלאומי, המציעה כישורים אקדמיים באיכות גבוהה .

האוניברסיטה הקימה קמפוסים חדישים בזמביה, מלאווי וזימבבואה, ונמצאת בתהליך של פתיחת קמפוסים נוספים בכמה מדינות אפריקאיות אחרות בקרוב מאוד. בנוסף לקמפוסים של אוניברסיטת יוניקף, עומדים לרשות הסטודנטים גם את המתקנים המודרניים של מרכזי הלמידה של יוניקף ברחבי אפריקה.

Unicaf היא אוניברסיטה מורשה מלאווי, זמביה וזימבבואה, והוא אישר גם לגייס תלמידים בקניה. אוניברסיטת יוניקף חברה באגף ההשפעה האקדמית של האו"ם (אונ"ע) וחבר באיגוד האוניברסיטאות האזוריות בדרום אפריקה (SARUA). קמפוסים של אוניברסיטת יוניקף בזמביה ומלאווי מוסמכים גם על ידי מועצת ההסמכה הבריטית להשכלה עצמאית והשכלה גבוהה כספק השכלה עצמאית.

אוניברסיטת יוניקף רודפת מצוינות בהוראה , הישגי סטודנטים וסיפוק בסביבה אקדמית תורמת. האוניברסיטה שואפת להפוך למוסד השלישוני המוביל באפריקה שמדרום לסהרה, המוכר בתרומתה המובהקת להוראה, למידה ומחקר .

אוניברסיטת יוניקף מציעה לסטודנטים את ההזדמנות להשיג כישורים באיכות גבוהה בעלות נמוכה באמצעות משלוח מקוון בלעדי, או דרך לימודים בקמפוס, תוך שילוב של הוראה מסורתית פנים אל פנים והשתתפות פעילה במועדונים חברתיים של סטודנטים ופעילויות עם כלי למידה דיגיטליים, המשפרים את החוויה של הלומד המודרני.

אוניברסיטת יוניקף שמה לה למטרה להכשיר אזרחים אחראיים שמבינים ותומכים בפיתוח בר-קיימא. האוניברסיטה שמה לה למטרה להחזיר לקהילות שהיא משרתת באמצעות הידע החדש שמפיק מחקר דוקטורט, באמצעות 'יוזמות ירוקות' שלה (מיחזור נייר, פלסטיק ואלומיניום, נטיעת עצים קבועה), באמצעות הרצאות של דוברים מכובדים הפתוחים בפני ציבורי, באמצעות שיעורי מחשבים בחינם לבוגרי תיכון ולמבוגרים עובדים, באמצעות סדנאות חינם על כישורים מקצועיים בסיסיים, באמצעות תרומות לבתי חולים ובתי ספר, ותמיכה בסיבות חברתיות חשובות.

אוניברסיטת יוניקף מציעה באופן מקוון ובקמפוס לימודי תואר ראשון, שני ותואר דוקטור במגוון רחב של נושאים, כולל ניהול, כלכלה ועסקים, פסיכולוגיה, הוראה, משפטים, חשבונאות וכספים, ספרות אנגלית, מדעי המחשב, עיצוב ופיתוח אתרים, תוכניות MBA מיוחדות לתעשיות ומגזרים מגוונים.

שותפויות

יוניקף נמצאת כיום בשותפות עם אוניברסיטת סוקוק (בריטניה) , אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס (בריטניה ), אוניברסיטת דרום ויילס (בריטניה), אוניברסיטת קליפורניה, הרחבת ריברסייד בארה"ב ואוניברסיטת יוניקף רב-קמפוס באפריקה . עם סיום מוצלח, הסטודנטים מקבלים על ידי הגוף המוענק בהתאמה, התואר שלהם זהה לתואר המוצע לסטודנטים בקמפוס. בוגרים יכולים גם להשתתף בטקס הסיום בקמפוס הבית (בכפוף למגבלות אשרות שיכולות לחול).

מיקומים

לרנקה

כתובת
UNICAF Building 52 Famagusta Avenue

6019 לרנקה, לרנקה, קפריסין

ניו יורק

כתובת
1745 Broadway
10019 ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית

אתונה

כתובת
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

אתונה, מרכז אתונה, יוון

בוקרשט

כתובת
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 בוקרשט, בוקרשט, רומניה

לונדון

כתובת
Kemp House, 152 City Road

EC1V 2NX לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

קהיר

כתובת
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

קהיר, נפת קהיר, מצרים

אקרה

כתובת
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

אקרה, אזור אקרה רבתי, גאנה

לילונגווה

כתובת
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67

לילונגווה, אזור מרכזי, מלאווי

פורט לואי

כתובת
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

פורט לואי, מחוז פורט לואי, מאוריציוס

ניירובי

כתובת
West Park Suites,
7th Floor, Ojijo Road,
opp. Parklands Police Station

ניירובי, מחוז ניירובי, קניה

לאגוס

כתובת
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
לאגוס, לאגוס, ניגריה

מוגדישו

כתובת
Km-4, Hodan Mogadishu
מוגדישו, בנאדיר, סומליה

לוסאקה

כתובת
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

לוסאקה, מחוז לוסאקה, זמביה

אירבידי

כתובת
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
אירבידי, נפת עירביד, ירדן

קפריסין ברשת

כתובת
קפריסין ברשת, קפריסין