Neapolis University Pafos

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מי אנחנו

אוניברסיטת נפוליס בקפריסין היא אוניברסיטה צעירה ועתה דינאמית, שצומחת במהירות, ופועלת מאז שנת 2010 בלב העיירה המקסימה פאפוס, בחוף המערבי של האי קפריסין, ומציעה תואר ראשון, בוגר ותואר שלישי. תוכניות בשפה היוונית והאנגלית. ההרשמה לאוניברסיטת נפוליס בקפריסין מכניסה את הסטודנטים לסביבה ברמה גבוהה, מעוררת ומהנה. היתרון הגדול ביותר של נפוליס הוא האיכות והמסירות של סגל ההוראה שלה, שרובם בעלי ניסיון רב בהוראה ובביצוע מחקר באוניברסיטאות אירופאיות ואמריקאיות. בהתבסס על סגל כזה ועל אסטרטגיה שאפתנית, הוא הופך במהרה לאחת האוניברסיטאות הפרטיות הטובות ביותר בקפריסין.

מה אתה צפוי לעשות

במהלך תקופת הלימודים באוניברסיטת נפוליס בקפריסין, בין ברמה לתואר ראשון, לתואר שני או לדוקטורט, תצפו ממני להשתתף בהרצאות ופעילויות אחרות הקשורות לתכנית ולעבוד באופן עצמאי, באופן פרטני או בקבוצות על משימות. אוניברסיטת נפוליס בקפריסין שמה דגש רב על פיתוח האוטונומיה האינטלקטואלית של הסטודנטים ויש לה מערכת הדרכה שתסייע לסטודנטים להשיג זאת.

128651_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

הערכה והכרה

אוניברסיטת נפוליס בקפריסין פועלת על פי החוק הרלוונטי של אוניברסיטאות פרטיות בקפריסין. הרישיון הסופי התקבל מסוכנות קפריסין לאבטחת איכות והסמכת השכלה גבוהה (DI.PAE) ואוניברסיטת נפוליס בקפריסין פועלת כאוניברסיטה מן המניין, עם עצמאות הפעולה.

באוקטובר 2007 האוניברסיטה נרשמה בפנקס האוניברסיטאות של משרד החינוך בעקבות החלטת הקבינט. ביוני 2010 קיבלה האוניברסיטה את הרישיון הראשוני להפעלה. ההחלטה התקבלה לאחר המלצה חיובית של DI.PAE מאז 2015 אוניברסיטת נפוליס בקפריסין קיבלה את הרישיון הסופי ויכולה לפעול כאוניברסיטה אוטונומית.

כל התוכניות של האוניברסיטה מוכרות לחלוטין על ידי הרפובליקה של קפריסין ומדינות האיחוד האירופי.

אוניברסיטת נפוליס בקפריסין, לאחר הגשת הבקשה, לאחר שההערכה המעמיקה הוכרה על ידי המרכז להכרה ומידע לאקדמי הלאומי (NARIC) של יוון כמוסד שווה ערך לאוניברסיטאות היווניות ביולי 2012.

חָזוֹן

החזון של אוניברסיטת נפוליס בקפריסין הוא פיתוח ארגון חינוכי מונחה אנשים עם סטנדרטים אירופיים, שחבריו פועלים בשיתוף פעולה להתפתחות החברה באמצעות הוראה, מחקר ופעולה חברתית.

משימה

המשימה של אוניברסיטת נפוליס בקפריסין היא לספק לסטודנטים שלה חינוך איכותי, ליצור ולהפיץ ידע באמצעות מחקר, לתרום להתפתחות החיים הכלכליים והתרבותיים של החברה שלנו.

ערכים

  • יושרה
  • אקסלנס
  • שיתוף פעולה
  • חדשנות
  • כבוד
  • סולידריות

128652_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

החיים בקמפוס האוניברסיטה

החיים בקמפוס אוניברסיטת נפוליס הם חוויה ייחודית בה נהנים הסטודנטים במהלך לימודיהם, והיא מביאה לבניין של רגעים וזיכרונות יקרים שנמשכים כל החיים כשדיירי הסטודנטים מתפתחים אקדמית וחברתית. אוניברסיטת נפוליס מחויבת ליצור סביבה נוחה ובטוחה והקימה קהילה אוניברסיטאית רב-לשונית, רב-תרבותית, המכבדת ומשפרת את חילופי הרעיונות ואורח החיים החופשי.

מיקום קמפוס האוניברסיטה, המתקנים והשירותים השונים יוצרים את הסביבה האידיאלית לעידוד ידע, עבודה וחיי סטודנטים, ומאפשר לכל סטודנט להעשיר את חוויותיו במהלך לימודיו.

הקמפוס ממוקם בנוחות בלב העיר עם הרבה מתקנים במרחק הליכה, כמו תחנות אוטובוס, בנקים, חופים, ברים ומסעדות, קניון ובתי קפה.
ישנם מסלולי אוטובוס יומיים המחברים בין העיירה ומציעים חיבורים לכל הערים ושדות התעופה האחרים.

למה פאפוס

השילוב של העבר ההיסטורי עם העולם המודרני, האקלים הים תיכוני המתון, חופים, יופי טבעי, התחבורה המצוינת שלו אל החוץ כמו גם מספר השירותים שהוא מציע הופכים את פאפוס למקום אידיאלי ללמוד בו .

אחד היתרונות הגדולים ביותר של לימודים באוניברסיטת נאפוליס בפאפוס הוא שהמכון החינוכי שנמצא בלב אחת מערי חוף הים המרגשות ביותר באירופה. פאפוס מונה אוכלוסייה קבועה של כ 77,800 תושבים.

  • פאפוס עיר מלאה בני נוער, עם אחד השיעורים הגבוהים ביותר של נוער בגילאי 18-35, לעומת ערים אחרות בקפריסין.
  • פאפוס עיר רב-תרבותית אירופית מודרנית המקבלת בברכה אנשים מכל העולם, ללא קשר למוצא אתני, חברתי או דתי.
  • פאפוס הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, כצומת של אנשים ורעיונות עם אתרים ארכיאולוגיים כדי להעיד מצעד בלתי פוסק של 9000 שנה בהיסטוריה ותרבות.
  • פאפוס הוא יעד תיירותי בינלאומי, בזכות השילוב הייחודי בין טבע, היסטוריה ואקלים ים תיכוני קל. טיסות ישירות בין פאפוס עם ערים יווניות גדולות כמו אתונה, פטרה, סלוניקי וחאניה.

121839_cyprus-4135015_640.jpg

מיקומים

פאפוס

כתובת
2 Danais Avenue
8042 Paphos
Cyprus

פאפוס, פאפוס, קפריסין

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך