קרא את התיאור הרשמי

פרופיל האוניברסיטה


פרופיל בינלאומי/>

פרמטר חשוב של ההכרה הבינלאומית שהאוניברסיטה נהנית ממנו הוא הדירוג הבינלאומי של האוניברסיטאות. בתוך פחות מ -10 שנות פעילות, ה- CUT עוסק במשרות גבוהות בדירוג בינלאומי. באופן ספציפי, בשנת 2017-18Times High Education World University Rankings (THE), CUT מדורגת 351-400 ברחבי העולם, בעוד שבשנים 2016-2017 זה היה מדורגת בין 401-500 אוניברסיטאות העליון בעולם כמו גם 16 בין העולם העליון של אוניברסיטאות. ב 2017 דירוג האוניברסיטה הצעירה, CUT מדורגת במקום ה -88 באוניברסיטאות החדשות המובילות בעולם, האוניברסיטה ה -12 בראש ובראשונה בין 201-250 בין האוניברסיטאות המובילות באירופה.

הרשת הבין-לאומית של האוניברסיטה מתממשת באמצעות השתתפותה ב -67 ארגונים בין-לאומיים ושיתוף פעולה דו-צדדי עם 78 אוניברסיטאות בחו"ל, שמובילות לסינרגיות בין אוניברסיטאות. בנוסף, אסטרטגיית הבינאום מוגברת באמצעות השתתפותה בתכנית הניידות של ארסמוס והניהול הארצי של תוכנית IAESTE.


מצוינות במחקר/>

CUT מחויבת באופן קבוע לקידום מצוינות המחקר היא בינלאומית מכובד בתחום זה, מתן סך של 40 מיליון יורו של מימון חיצוני עבור 227 תוכניות מחקר. התוכנית האירופית האחרונה 2020 HORIZON יש מאובטחת מימון מעל 9 מיליון יורו, עם 23 הצעות מחקר, המסמן את השיעור הגבוה ביותר של הצלחה בקפריסין. ההצלחות האחרונות כוללות שני פרויקטים אסטרטגיים של ERC בהיקף כולל של 3.3 מיליון אירו, שתי הצעות מחקר של "צוותים למצוינות" בהנהגת ה- CUT, אשר הבטיחו את הדירוג והפופולריות הגבוהה ביותר של הפאן-אירופאים בהקמת מרכז מצוינות RISE לחדשנות טכנולוגית וחברתית.

בנוסף למימון מחקר אירופי, מקדמים מחקרים סינרגטיים אסטרטגיים כגון הקמת המרכז לחקר הסרטן, בשיתוף עם המרכז לאונקולוגיה גרמנית. שלוש יחידות המחקר שכבר אושרו, ארטוסטנס, הרקליטוס והמחלקה לחקר המידע החברתי פועלות גם הן בהצלחה רבה.

חזון, שליחות וערכים


החזון שלנו/>

להפוך לאוניברסיטה מודרנית וחדשנית עם הכרה בינלאומית המקדמת מצוינות בחינוך ובמחקר בתחומים חדשניים, תוך שאיפה לשדרוג המדעי, הטכנולוגי, הכלכלי, החברתי והתרבותי של ארצנו.


המשימה שלנו/>

מתן חינוך איכותי והכשרה ברמה גבוהה וקידום למידה לאורך החיים בשיטות פדגוגיות מודרניות, הפקה והפצה של ידע מדעי באמצעות מחקר והוראה, ועל ידי תרומה להתמודדות עם אתגרים בתחומי המדע והטכנולוגיה, להפוך לזרז עבור המדינה והחברה. בפרט, המשימה מתמקדת ביצירת ערך מוסף באמצעות פעולות על שלושת הצירים הבאים:

  • חינוך
  • מחקר, חדשנות והעברת ידע
  • תרומה חברתית


חינוך/>

להקים את האוניברסיטה כמרכז בינלאומי של חינוך באוניברסיטה על ידי מתן איכות תוכניות תחרותיות המשקפות התפתחויות טכנולוגיות ותעשייתיות כמו גם את הצרכים בשוק. בהתייחסו לתלמידים ברמה גבוהה, הוא מציע הוראה מודרנית הקשורה למחקר יישומי, שמטרתה ליצור בוגרי תעסוקה ומשכילים. כמוסד להשכלה גבוהה, היא גם מבקשת לקדם למידה לכל החיים לטובת החברה.

מחקר, חדשנות והעברת ידע

האוניברסיטה חלוצית בהפקת מחקרים יישומיים והשגת מצוינות בתחום המחקר הבינלאומי. על מנת לעמוד באתגרים של החברה והתעשייה, תוצאות המחקר המופק באוניברסיטה מועברות כידע לחברה, לתעשייה ולארגונים יצרניים כדי ליצור פתרונות חדשניים בעלי יתרונות כלכליים, חברתיים וסביבתיים משמעותיים. במסגרת מחקר, חדשנות ויזמות פעילויות, מקומות עבודה חדשים והזדמנויות נוצרות עבור מדענים צעירים במגזרים מתקדמים.

תרומה חברתית

האוניברסיטה, בתא חי של החברה, ממלאת תפקיד קטליטי בדיאלוג החברתי, ומציעה הצעות מוצקות לנושאים חברתיים-כלכליים חשובים. באמצעות רשת של שחקנים חברתיים שיתופיים, האוניברסיטה מקדמת סינרגיות לקידום התרבות, הסביבה, הבריאות והספורט.

מטרות

התכנון של כל המחלקות מבוסס על ארבעה יעדים מרכזיים:

  • יכולת מדעית, טכנית ומקצועית גבוהה בחינוך התלמידים.
  • מחקר איכותי אשר יוכל לעבור את הגבולות המסורתיים בין מחקר בסיסי ויישומי על מנת לספק פתרונות לבעיות חברתיות וכלכליות מרכזיות ולאפשר לקפריסין להישאר שותף חשוב בחטיבה האירופית המודרנית של המשאבים המוקצים למחקר.
  • אוריינטציה בין-תחומית הן בתכנון הלימודים והן באנשי הצוות של המחלקות, כך שהאוניברסיטה יכולה להיכנס לתחום מלכתחילה ולהישאר בחזית ההתפתחויות המדעיות, החינוכיות והחברתיות הן ברמה המקומית והן ברמה הבינלאומית.
  • שיתוף פעולה עם התעשייה המקומית והכלכלה כדי לסייע לחדשנות ולשיפור מתמיד של מוצרים ושירותים.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

We study here. At the Cyprus University of Technology, the University of our heart!