קרא את התיאור הרשמי

112012_AUAMBAStudents.png

על AUA

Adventist University of Africa (AUA) מוקדש המשימה שלה של פיתוח ועיצוב מנהיגים עבור אפריקה ומעבר. מנהיגות אחראית ומוסרית היא אחד הגורמים הקריטיים ביותר להפיכתה של אפריקה.

לכן, אנו שואפים להיות השער לפיתוח מנהיגות של אפריקה, לטפח את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של חינוך לתארים מתקדמים ולקדם ידע ומיומנויות מקצועיות בהקשר "ווליסטי".112013_AUAStudentsWalking.png

בהשגת זה, אנו גאים להציע חינוך מבוסס ערך. חינוך מסוג זה מקנה הרבה יותר מאשר ידע אקדמי. הוא מטפח התפתחות מאוזנת של האדם כולו - רוחני, פיזי, אינטלקטואלי וחברתי-רגשי - תהליך המשתרע על פני כל החיים.

האתגר שלנו לעתיד הוא לבנות על בסיס חזק זה כדי לבסס את עצמנו היטב בין האוניברסיטאות המובילות בעולם.

משימה

כדי לספק חינוך דינמי לתואר שני בהקשר נוצרי, כדי להכין את הבוגרים לספק מנהיגות מוכשר שירות המבוסס על יושר, כבוד, אהבה, כדי לענות על הצרכים של הכנסייה והחברה.

חָזוֹן

להיות אחת האוניברסיטאות הטובות ביותר, לטפח את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של החינוך לתואר ראשון באפריקה וקידום ידע ומיומנויות מקצועיות בהקשר הוליסטי.

ערכי ליבה

ידע. האמת. שירות.

109615_rsz_adobestock_49198989.jpg

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Adventist University of Africa

המאסטר למדע במדעי המחשב היישומי הוא תוכנית שמטרתה לענות על הצורך בפיתוח יכולות יעילות בטכנולוגיית המידע והביטחון, כדי לענות על הצורך באפריקה ובעולם. הבוגרים ימשיכו את התי ... [+]

על התוכנית

המאסטר למדע במדעי המחשב היישומי הוא תוכנית שמטרתה לענות על הצורך בפיתוח יכולות יעילות בטכנולוגיית המידע והביטחון, כדי לענות על הצורך באפריקה ובעולם. הבוגרים ימשיכו את התיאוריה במדעי המחשב והמידע ויכולת לתרגם את התיאוריה לחיי היומיום בתפקידם הנוכחי, כאשר הם מתכננים, מעצבים ומנהלים מערכות מידע ממוחשבות בהקשרים המקומיים והעולמיים.

התמחויות

ניתן לבחור תכנית לימוד בתחומים הבאים:... [-]

קניה Nairobi
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 4 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

AUA School of Postgraduate Studies