Trebas Institute

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

תיאור

מכיוון שמגוון, מצוינות וחדשנות Trebas Institute , Trebas Institute סייע ליותר מ -3,000 בוגרים להשיג את יעדיהם בעבודה בסרטים, שמע, בידור, עסקים וטכנולוגיה.

באמצעות שיעורים קטנים הנלמדים על ידי סגל מומחים, תכניות איכותיות ומתקנים מצוינים, תשאיר את Trebas Institute עם הכישורים והידע העכשוויים ביותר, מה שמאפשר לך לעבוד עם כמה מהשמות הגדולים ביותר בתעשייה, כולל Ubisoft, Virgin EMI קנדה. , ו- Universal Music Group.

142090_pexels-photo-3062541.jpeg

מה עושה אותנו שונים?

מקום

Trebas Institute מתקנים חדישים במונטריאול ובטורונטו, שתי הערים הקוסמופוליטיות ביותר בקנדה. מונטריאול היא ביתם של חברות הפקה, מוזיאונים וגלריות אמנות רבות ואף נבחרה כעיר הסטודנטים הטובה בעולם על ידי QS ערי הסטודנטים הטובות ביותר בשנת 2017. בטורונטו יש גם המון מוקדים תרבותיים שתוכלו לחקור והיא הבירה העסקית של קנדה. כלומר אתה תהיה מוקף בכמה מהמעסיקים הגדולים בעולם.

תהיה לך הזדמנות להישאר בקנדה לאחר סיום הלימודים על ידי הגשת בקשה להיתר עבודה לאחר סיום הלימודים אשר יכול להיות בתוקף עד שלוש שנים.

התוכניות שלנו

אנו מחויבים לספק תוכניות ממוקדות בתעשייה בתחום האודיו, הקולנוע, המוסיקה, העסקים, הטכנולוגיה וניהול אירועים / בידור, שכולם נלמדים בכיתות קטנות. יחסי הסטודנטים לפקולטה שלנו הם 25: 1 בשיעורי התיאוריה ו3-12: 1 בשיעורים מעשיים, מה שמאפשר לך לקבל השכלה ותמיכה מותאמים אישית שאתה צריך כדי להצליח בתוכנית שבחרת.

בנוסף, Trebas Institute הוסמך על ידי מיניסטר דה ל'אנזיינס סופייר (קוויבק), כלומר תקבל השכלה איכותית שתאפשר לך גישה למגוון אפשרויות תעסוקה. תוכניות ACS לשנתיים שלנו, הנלמדות במונטריאול, מוסמכות גם על ידי Ministère de l'Enseignement supérieur (Quebec).

הקמפוסים שלנו

בשני הקמפוסים תהיה לך גישה למתקנים המובילים ביותר, כולל אולפנים, מעבדות כניסה וציוד שמע וקולנוע. תוכלו גם להשתמש בכיתות ובטרקלין הסטודנטים המאובזר שלנו.

גישה לרשת אנשי מקצוע בתעשייה

תוכניות במכון Trebas Institute מועברות על ידי מגוון אנשי מקצוע עם ניסיון רב בתחומיהם. יש לנו גם קשרים עם רשת מומחים בתעשייה, שרבים מהם תוכלו לפגוש באירועים, כולל שבוע המוסיקה הקנדית, תוכנית הסטאז 'לפסטיבל קאן, ו- Gala-ADISQ. תהיה לך גם הזדמנות להתמחות שיעזרו לך להתכונן לקריירה העתידית שלך.

שירותי קריירה

Trebas Institute מציע הדרכת קריירה לכל החיים בסיוע מרכז פיתוח הקריירה שלנו. מטרתנו לסייע לסטודנטים במעבר שלהם מהשכלה גבוהה לכוח העבודה.

המרכז לפיתוח קריירה שלנו מציע:

 • מיומנויות ראיון
 • קורות חיים ומכתבי שער
 • סדנאות (במסגרת קבוצתית או אחת על אחת)
 • טכניקות חיפוש עבודה
 • מיתוג אישי במדיה החברתית / לינקדאין
 • חקר קריירה
 • ייעוץ בקריירה
 • הזדמנויות ברשת והתנדבות

תלמידינו

Trebas Institute הוא מוסד ממוקד סטודנטים שמטרתו לייצר את הבוגרים הטובים ביותר האפשריים. קבוצת הסטודנטים שלנו מגיעה מיותר מ- 40 מדינות שונות, כלומר הקמפוס שלנו הוא רב תרבותי וסטודנטים זוכים לחוויית למידה מועשרת.

הבוגרים שאנו מייצרים הם עדות לאיכות התוכניות שלנו. הבוגרים שלנו כוללים את זמרת וגיטריסט מגדת דייב מוסטיין, מפיק המוסיקה עטור פרסי הגראמי מייק פירסנטה ומפיק המוסיקה ג'רמי הרדינג.

בנוסף, 79.5% מתלמידינו מבטיחים תעסוקה בחצי השנה הראשונה לאחר סיום הלימודים.

הכנסה

תוכל להירשם לאחת מהתוכניות שלנו בספטמבר, ינואר, אפריל או יולי.

עדויות

רוצה לברר עוד איך זה ללמוד במכון Trebas Institute ? שמעו מכמה מהתלמידים שלנו:

אוליבייה - הפקת קולנוע וטלוויזיה

סטפי - ניהול בעסקי המוסיקה

ג'ניפר - ניהול בעסקי מוסיקה

מארי-פייר - הפקת קולנוע וטלוויזיה

אנדרו - עיצוב והקלטת סאונד

הסמכה, חברות, והשתייכות

כתוצאה משותפויות והשתייכות למספר ארגונים ועמותות שונות, Trebas Institute מסוגל לספק תוכניות רלוונטיות לתעשייה בתחומי המוסיקה, הקולנוע, העסקים והטכנולוגיה. חלק מהזיקות שלנו כוללות:

 • מועדון ארוחת בוקר
 • דמיין את קנדה
 • NACC (האיגוד הלאומי למכללות קריירה)
 • משרד ההדרכה באונטריו מכללות ואוניברסיטאות (MTCU)
 • Ministère de l'Enseignement supérieur (MES), (קוויבק)
 • מרכז הכשרה מוסמך של שטיינברג

142089_pexels-photo-1813124.jpeg

מיקומים

מונטריאול

כתובת
550 Sherbrooke St West, Suite 600
H3A 1B9 מונטריאול, קוויבק, קנדה

טורונטו

כתובת
543 Yonge St Suite 300
M4Y 1Y5 טורונטו, אונטריו, קנדה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: