קרא את התיאור הרשמי

העולם משתנה. וכך הוא בעולם העסקים. ב הספר Telfer למינהל באוניברסיטת אוטווה שמנו הבין שמה שחשוב הולך מעבר למה שאתה יכול לסמוך. אנו שואפים לשמור על רשת של קשרים איכותיים - ומה שחשוב לנו הוא לשים אותך במרכז העניינים.

מה שזה לא יהיה כי חשוב לך, אנו מספקים לכם את כל האמצעים כדי להשפיע.

אנחנו חולקים איתכם את הקשרים ההדוקים שמנו מזויף עם הבוגרים שלנו והקהילה העסקית, כך שאתה יכול ללמוד לצד מנהיגים, מנהלים ויזמים שנמצאים מבריקים כמו שהם השראה.

אנו לחלוק איתכם את המומחיות של החוקרים שלנו, הרשתות שלהם הנרחבות, והשותפויות שלהם עם ארגוני קהילות עסקים מקומיות, ארציות ובינלאומיות.

התוכניות שלנו נועדו לעצב מנהיגים בעלי השפעה, מנהלים אחראים וחוקרים חדשניים שיש להם השפעה חיובית על חייהם של אנשים, ארגונים וקהילות. מה המטרות שלך, אנו תמיד נמצאים בקרבת מקום כדי לעזור לך להגיע אליהם.

הפרופסורים שלנו להכרה בינלאומית למחקר החדשני שלהם, שלהם החוצה של התיבה לחשוב, והנהגה של רשתות מחקר מפתח. הם לוקחים על הנושאים החשובים ביותר העומדים בפני מנהיגים עסקיים של היום, מצפים ובמציאת פתרונות לאתגרים של מחר, בכל תחומי הניהול, כולל בשלושה תחומים אסטרטגיים שלנו: אנליטיקה עסקית וביצועים, ניהול מערכות בריאות, חדשנות ויזמות.

ממוקמים בלב של אוטווה, ספר הוא הבית האקדמי הגאה כמה 4,300 סטודנטים, 88 חברי סגל במשרה מלאה, ו למעלה מ -25,000 בוגרים. הסמכות שלנו משלושת הארגונים הבינלאומיים התובעניים ביותר (AACSB, AMBA & Equis) להדגיש בהכרתנו כאחד ספר למנהל העסקים המוביל בעולם.

תחומים אסטרטגיים התמחות

Telfer הספר לניהול מגדיר איזור אסטרטג התמחות (SAE) כפלטפורמה ייחודית, רלוונטית וברת קיימא להשגת מוניטין לאומי ובינלאומי במחקר, להוראה ולמתן סיוע.

המטרה היא ליצור "ספקטרום מלא" SAEs נע בין מחקר בסיסי ויישומי, פדגוגיה למסירה תוכנית לקירוב.

בית הספר Telfer זיהה המועדים הבאים בשלושה תחומים אסטרטגיים שלה התמחות:

חדשנות ויזמות ניהול מערכות בריאות האנליטיקה של וביצועים

Accreditations ואת גוריד

Telfer הספר לניהול הוא אחד 2 רק בתי ספר למנהל עסקים בקנדה ואחד פחות מ -70 בתי ספר למנהל עסקים בעולם השיג את הכתר המשולש של סמכות.

סמכות בבית ספר למנהל עסקים בינלאומית לוודא שתלמידים מקבלים חינוך איכותי. מוסד מוכר מושך לא רק גבוהה סטודנטי איכות אבל הוא גם מספק הזדמנויות מחקר גדולות, ומאפשר להכרה העולמית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Telfer School of Management

כל התגליות הגדולות יש דבר אחד במשותף: הם התחילו עם אדם אחד שואל שאלה אחת גדולה. אנחנו, בבית הספר Telfer, יודעים לכח של שאלות גדולות. הם יכולים לשחרר את הנפש, לפתוח אפשרוי ... [+]

מה יהיה השאלה הגדולה שלך?

כל התגליות הגדולות יש דבר אחד במשותף: הם התחילו עם אדם אחד שואל שאלה אחת גדולה. אנחנו, בבית הספר Telfer, יודעים לכח של שאלות גדולות. הם יכולים לשחרר את הנפש, לפתוח אפשרויות בלתי מוגבלות לעד לשנות את העולם. לכן יצרנו את מאסטר Telfer למדע בניהול.

חושבים אחרת

התוכנית שלנו נועדה בכוונה כדי לאפשר לך לנצל את הכוח המהפכני מלא של השאלות הגדולות:

אנחנו להעצים לך את הביטחון ואת מודעות האינטלקטואליים לשאול חודר, שאלות מקוריות. אנו לצייד אותך עם תפיסת מחקר מיומנויות הדרושה כדי לאסוף לסנתז נתונים הקשורים לשאלות אלה. ואנחנו לעזור לך לשחרר את הכשרון הדרוש כדי לזהות דפוסים בנתונים אלה, לחשוף ברורים, הסברים לוגיים תבניות כאלה, ולהתקרב בחשיפת תשובות חלוציות. ... [-]
קנדה Ottawa
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
24 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית