Northeastern Univeristy —Toronto

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Northeastern, שנוסדה בשנת 1898, היא אוניברסיטת המחקר העולמית המובילה 50 והמובילה המוכרת בלמידה חווייתית, המעוגנת בתוכנית החינוך השיתופי הגדול והחדשני בעולם. אנו משלבים לימודי כיתה עם הזדמנויות לעבודה מקצועית, מחקר, שירות ולמידה עולמית ב 128 מדינות.

ערכי הליבה שלנו

תְרוּמָה

צפון-מזרח מבקש לתרום להגשמתו האישית של כל אחד מחברי הקמפוס, לרווחת היישובים הסמוכים ולפתרונות אשר יתייחסו לצרכים גלובליים וחברתיים.

גיוון

צפון-מזרח חוגג את הגיוון על כל צורותיו ומטפח תרבות של כבוד המאשרת יחסים בין קבוצות ובונה קהילה.

יושרה

צפון-מזרח מקיים את כל פעילויותיו ואינטראקציות עם היושרה, תוך שמירה על הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר.

אירוסין

צפון-מזרח מקדם מעורבות אקטיבית בהוראה ולמידה, במחקר ובמחקר, בחיי קהילות עירוניות ועם בוגרינו וחברינו.

הִזדַמְנוּת

צפון-מזרח מספק הזדמנויות למי ששואף להתגבר על חסרונות ולהראות הבטחה רבה להצלחה עתידית.

מסורת של מנהיגות

צפון-מזרח התחיל ברעיון חדש: שהשכלה גבוהה תועשר על ידי שילוב עבודות הלימוד של התלמידים עם הזדמנויות להתנסות בתחום לימודיהם; שאוניברסיטה יכולה לשרת בצורה הטובה ביותר את הסטודנטים שלה ולהוביל חדשנות על ידי מעורבות ישירה עם הקהילה שלה באמצעות שותפויות עם מעסיקים.

ככל שהאוניברסיטה גדלה במהלך העשורים, כך גם רוחב הקהילה שלנו ורמת המעורבות שלנו. כיום, שיתוף פעולה הוא הליבה של תוכנית הלמידה החווייתית הגדולה בעולם, המשתרעת על למעלה מ -3,300 מעסיקים ב 128 מדינות.

המנהיגות של נורת'איסטרן בלמידה חווייתית היא הבסיס להנהגתה בפיתוח שותפויות חינוכיות ומחקריות עולמיות ברחבי העולם - וקמפייני הבוגרים בסיאטל ובשרלוט שבצפון קרוליינה והמרכז בעמק הסיליקון הם הביטוי האחרון של אותה מנהיגות. ממש כמו בשנת 1898, Northeastern מנהלת קהילות בשותפויות המוקדמות לקידום חינוך וצמיחה כלכלית.127373_pexels-photo-1438072.jpeg Buro Millennial / Pexels

התנסו ברשת הגלובלית שלנו

רשת המנהיגים העסקיים, הבוגרים והסטודנטים של נורת'-מזרח, נמשכת לאלפי ארגונים ביותר מ -150 מדינות. ההצטרפות היא פשוטה: הירשמו כסטודנט או כשותף לאוניברסיטה, ואתם חלק מרשת צפון-מזרח. אתה תהיה מחובר לאנשי מקצוע ועמיתים שיפתחו את הדלתות הנכונות, בין אם אתה מתחיל את הקריירה שלך או שאתה מקדם את העסק שלך.

תוכניות המותאמות לתעשייה העוסקות בלימוד חוויתי

הקורסים המקוונים של Northeastern אינם סתם קורסים מבוססי כיתה המודבקים בסביבה המקוונת. בעבודה עם מומחי למידה ושותפים בתעשייה, אנו האוניברסיטה הראשונה שיצרה מודל חינוך מקוון המונע על ידי מדע קוגניטיבי, הודיע על ידי מעסיקים, ומונע על ידי למידה חווייתית. התוכנית כוללת מימד חוויתי נוסף באמצעות תכניות לימודים מפותחות בשיתוף פעולה, מיקומי חינוך שיתופי, ותושבות ארגוניות, תיאורי מקרה ופרויקטים מיוחדים.

רשת של קמפוסים אזוריים, רכזות ו -3,300 שותפים גלובליים

טורונטו היא התוספת האחרונה לרשת העולמית של האוניברסיטה, הכוללת את קמפוס הדגל בבוסטון וכן קמפוסים אזוריים בשארלוט, צפון קרוליינה, סיאטל ואזור מפרץ סן פרנסיסקו. השילוב הייחודי והחזק הזה של חינוך ומחקר, המתואם לצרכי עבודה ופיתוח אזורי וגלובלי, מעביר את ההשכלה הגבוהה מעבר למודל שהשתנה מעט במאות שנים.

השותפויות של האוניברסיטה - באמצעות תכניות לתארים מתקדמים ותארים מתקדמים, כמו גם שיתופי פעולה מחקריים בפקולטה - כוללות למעלה מ- 3,300 עסקים ועמותות ביותר מ -150 מדינות בשש יבשות.

רשת בוגרים גלובלית

בוגרי 255,000 פלוס בצפון-מזרח, מהווים קהילה עולמית של אנשי מקצוע ואזרחים מעורבים. 25 פרקי הבוגרים בארה"ב באוניברסיטה, שמונה פרקים בינלאומיים ונציגי בוגרים בלמעלה מ 80 מדינות שומרים על בוגרים מחוברים ומשמשים משאב לסטודנטים הנוכחיים בשיתופי פעולה בינלאומיים.

קריירה מקדמת

שירותי הקריירה שלנו - המדורגים על ידי פרינסטון סקירה בין ארבעת המובילים במדינה במשך שבע שנים ברציפות - מציעים לסטודנטים ולבוגרים ברחבי הרשת שלנו את המשאבים הללו ועוד: קשרים לאלפי מעסיקים, ייעוץ בקריירה, חיפוש עבודה, הכנת ראיונות, ו קישורים לשלל שירותי קריירה מקוונים ואישיים.

היתרון הצפון-מזרחי

Northeastern, שנוסדה בבוסטון בשנת 1898, היא אוניברסיטת מחקר עולמית ומובילה עולמית בלמידה חווייתית, עם קמפוסים בבוסטון, שארלוט, אזור מפרץ סן פרנסיסקו, סיאטל, וכעת בטורונטו. אנו יודעים שבתקופה של שינוי טכנולוגי מהיר אתה צריך להמשיך ללמוד כדי להמשיך.

תוכניות חדשניות

תוכניות המאסטר שלנו מיועדות לכמה מהתעשיות הצומחות ביותר בטורונטו. כל התוכניות שלנו מוצעות באופן מקוון לחלוטין או בפורמט היברידי גמיש (המשלב הדרכה מקוונת וכיתתית). קח שיעורים הנלמדים על ידי הפקולטה ברמה העולמית של נורת'וסטרן בלוח הזמנים שלך.

רשת גלובלית

עם רשת הקמפוסים הצומחת שלנו, Northeastern מביא נקודת מבט ייחודית על צרכי הכישרון והחדשנות של כמה מהערים הדינמיות ביותר בעולם.

הזדמנויות חווייתיות

צפון-מזרח מזריקה חוויות מיושרות בתעשייה לכל תכנית לתארים מתקדמים ומקצועיים באמצעות תכנית ה- Co-op הנודעת שלה ופלטפורמת הלמידה החדשנית שלנו ב- XN - בה סטודנטים עובדים ישירות עם נותן חסות בתעשייה בפרויקט עסקי לטווח קצר.

מודל המסירה שלנו

חברי סגל צפון-מזרח בתכניות מקוונות והיברידיות משלבים את הידע התיאורטי העמוק שלהם עם ניסיון מקצועי חזק. בעזרת הכלים הטכנולוגיים שהפכו את החינוך המקוון לסביבת למידה עשירה, הם שואבים ממגוון רחב של משאבים המאפשרים לתלמידים ליישם ידע חדש ישירות לצרכי פיתרון הבעיות של מקום העבודה.

תכניות התארים שלנו נועדו לאפשר לכל סטודנט לבחור מבין אפשרויות הלמידה המקוונות וההיברידיות. אנו עושים את מירב המאמצים להציע קורסים במגוון פורמטים; עם זאת, ההרשמות קובעות את הצעות הקורס לטווח.

הפורמט ההיברידי שלנו - מיזוג הלמידה המקוונת והכיתתית - מציע לתלמידים את הטוב שבשני העולמות: הגמישות והנוחות של חינוך מקוון והאינטראקציה האישית, הסגלית והבוגרת של תוכניות מבוססות כיתה.

קמפוס טורונטו

אוניברסיטת נורת-מזרח-מזרח, אוניברסיטה אמריקאית מהשורה הראשונה המובילה ללא מטרות רווח, הקימה קמפוסים אזוריים ייחודיים בערים נבחרות, ומציעה תכניות לתארים מתקדמים בתעשייה שנועדו לעזור לאנשי מקצוע עובדים להשיג את יעדי הקריירה שלהם. קמפוס טורונטו בצפון-מזרח טורן יפתח עם שלוש תוכניות לתואר שני במדעים הנמצאות בביקוש גבוה בקרב מעסיקי האזור - ניהול פרויקטים, אבטחת סייבר, ורגולציות בתחום התרופות, הביולוגיה והמכשור הרפואי. תכניות תארים אלה, המותאמות לצרכי טורונטו כמרכז כלכלי עולמי, מציעות לאנשי מקצוע עובדים דרך ברורה לקידום הקריירה שלהם תוך שהות אצל ארגוניהם הנוכחיים: גמישות לוח הזמנים של חינוך מקוון בשילוב עם הסגל המצטיין, המשאבים האקדמיים ותמיכה בתוכנית של מוסד מחקר מוביל בארה"ב.

מיקום ונקובר

האוניברסיטה הצפון-מזרחית בוונקובר היא המיקום הראשון שלנו בקולומביה הבריטית והשני בקנדה. אנו שמחים להצטרף להופעתה המהירה של ה- Superhub הבינלאומי המכונה "מסדרון החדשנות של קסקדיה" לצד מיקומו של נורת'איסטרן בסיאטל וחברות כמו אמזון, מיקרוסופט, SAP, סוני, Copperleaf, Unbounce, Traction on Demand, Finger Food Advanced Technology Group, Fortinet , ועוד.

הפנייה של ונקובר מוכרת פעם אחר פעם באמצעות מחקרים ודיווחים המתמקדים בעדיפות בסיסית - כדי להמשיך את עלייתה המטאורית כמרכז טכנולוגי ברמה עולמית, ונקובר זקוקה לכישרון ברמה העולמית. כדי להניע חדשנות וצמיחה בכלכלתה, ונקובר וקולומביה הבריטית מחפשות יותר ויותר את התלמידים המבריקים והשאפתניים ביותר ללמוד תוכניות רלוונטיות המאבטחות קריירה מיומנת מאוד. ומי שמצליח מתוגמל בהזדמנות לאזן קריירה עשירה ומגוונת עם אורח חיים שאין שני לו, עם היופי הטבעי הבולט של ונקובר והמוניטין שלה כעיר בטוחה ומגוונת מאוד.

מיקומים

טורונטו

כתובת
Northeastern University Canada, First Canadian Place 100 King Street West, Suite 4620, Box 400
טורונטו, אונטריו, קנדה

ונקובר

כתובת
Northeastern University Canada, 333 Seymour St,
ונקובר, קולומביה הבריטית, קנדה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך