McGill University, Desautels Faculty of Management

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עובדות מהירות של מקגיל

  • 1821 תאריך הקמה של אוניברסיטת מקגיל
  • 1 בקנדה בין אוניברסיטאות דוקטורט רפואי במשך אחת עשרה שנים רצופות (מקלין של 2016)
  • 24 בעולם (QS World University Rankings 2015/16)
  • 300 תוכניות לימוד
  • 25% סטודנטים בינלאומיים
  • 23% סטודנטים לתואר שני
  • אחוז הגבוה ביותר של דוקטורט סטודנטים מכל אוניברסיטה מחקרית קנדית
  • 180 מדינות שבהן בוגרים חיים ועובדים
  • 139 רודוס המלומדים - הגבוהה ביותר בקרב האוניברסיטאות הקנדיות
  • 12 זוכי פרס נובל - הגבוה ביותר בקרב האוניברסיטאות הקנדיות

מי אנחנו

McGill University הוא אחד המוסדות הידועים ביותר של קנדה להשכלה גבוהה ואחד האוניברסיטאות המובילות בעולם. עם התלמידים מגיעים מקגיל מ 150 מדינות, הגוף שלנו סטודנט הוא המגוון הבינלאומי ביותר של כל האוניברסיטה עתירת מחקר במדינה. מק'גיל נוסדה בשנת 1821 בזכות עיזבון נדיב של ג'יימס מקגיל, ומאז גדלנו ממכללה קטנה לאוניברסיטה שוקקת עם שני קמפוסים, 11 פקולטות, כ -300 תוכניות לימוד ו -40 אלף תלמידים. האוניברסיטה גם שותפה עם ארבעה בתי חולים הוראה המזוהה כדי לסיים מעל 1,000 אנשי מקצוע בתחום הבריאות מדי שנה.

מסורת של הצלחה

מקגיל מוכרת ברחבי העולם למצוינותה של תוכניות ההוראה והמחקר שלה. ארנסט רות'רפורד זכה בפרס נובל על מחקרו של מקגיל, כחלק ממסורת ארוכה של חדשנות בקמפוסים שלנו, הכוללת את המצאת תאי הדם המלאכותיים ופרספקס. כיום הפרופסורים שלנו בונים את השדה החדש של אפיגנטיקה, מפתחים מקורות אנרגיה חלופיים ממפעלי היבול ומניעים את ההישגים האנושיים בכל תחום שאפשר להעלות על הדעת. 250 אלף הבוגרים שלנו יוצרים רשת עולמית ענפה, עם הרבה בוגרים המגיעים לראש המקצועות שלהם כשופטים בבית המשפט העליון, סופרים עטורי פרסים ומוסיקאים, אסטרונאוטים ועוד.

הסטודנטים המבריקים /

בנוסף לפקולטה כוכבית, McGill ידועה למשוך את התלמידים המבריקים מכל רחבי קנדה, ארצות הברית, וברחבי העולם. לתלמידי מקגיל יש את הציונים הגבוהים ביותר בקנדה, והמחויבות שלנו לטפח את הטוב ביותר סייעה לתלמידים שלנו לזכות בפרסים בינלאומיים ובינלאומיים בממוצע מאשר עמיתיהם בכל אוניברסיטה קנדית אחרת. המלגה היוקרתית של רודס עברה לסטודנטיות מובילות של 138 מקגיל. היכולת לאזן את המצוינות האקדמית עם החריג היא סימן ההיכר של התלמיד מקגיל. בנוסף למסורת אתלטית עשירה הכוללת הרבה אולימפיאדות ולידה של הוקי וכדורגל, אלפי סטודנטים מקגיל משתתפים במאות מועדונים, עמותות וקבוצות קהילתיות המעשירות את מונטריאול ותורמות לחיי קמפוס תוססים.

משימה

המשימה של אוניברסיטת מקגיל היא לקדם את הלמידה ואת היצירה והפצה של ידע, על ידי מתן החינוך הטוב ביותר האפשרי, על ידי ביצוע מחקר ופעילויות מדעיות נשפט להיות מעולה על ידי הסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר, על ידי מתן שירות לחברה. מוטו גרנדסקונט אוקטה לאבור (בעבודה, כל הדברים גדלים וצומחים).

10 נקודות גאווה

1. דירוג בין מוסדות עמיתים במקום הראשון בקנדה בקרב אוניברסיטאות לרפואה במשך 11 שנים רצופות (דירוג אוניברסיטת מקלין 2016) במקום ה -24 בעולם (דירוג אוניברסיטאות עולמי QS 2015) במקום ה -39 בעולם (Times Higher Education World University rankings 2014/15) במקום הראשון או במקום הראשון בין האוניברסיטאות הגדולות בקנדה בתחום טכנולוגיות המידע, שביעות רצון בעיר, מוניטין של מעסיקים וספריות (דו"ח האוניברסיטאות הקנדיות של גלוב ומייל)

2. התלמידים הטובים ביותר מקגיל ידוע ברחבי העולם בזכות הכניסה שלו לשמיים, וסטודנטים שלנו ספרו בין שורתם 139 חוקרי רודוס מדהימים - יותר מכל אוניברסיטה קנדית אחרת. מדי שנה הם זוכים בכמות פרסים יוקרתיים ופרסים על הישגים אקדמיים וספורטיביים, ובבחירות בקנדה במאי 2011 ניצחו חמישה מתלמידינו את בעלי התפקידים והפכו לחלק מחברי הפרלמנט הצעירים ביותר במדינה.

3. מקגיל FIRSTS הגילוי שאטומים מתחלקים. המפה הראשונה של קליפת המוח המוטורית. המצאות פרספקס, שלוש ענפי ספורט עיקריים ותאי הדם המלאכותיים. במשך יותר מ -190 שנה, מקגיליאנס ורגעיהם ביוריקה משנים את העולם לטובה.

4. אלומיניום שזוכה בעולם הם גרים בכ -180 מדינות. שורותיהם כוללות מנהיגי עולם, אסטרונאוטים, חתני פרס נובל, ושלל פורצי דרך בעולמות האמנות, המדע, העסקים והשירות הציבורי. בסקר שנערך בשנת 2013, המעסיקים דירגו את התארים של מקגיל כ- 37 היוקרתיים בעולם. מעבר לגבולות ודיסציפלינות, 250,000 הבוגרים החיים של מקגיל משתמשים בהשכלתם ובניסיונותיהם כדי לחולל שינוי בעולם.

5. מוניטין למחקר עם התמקדות חזקה בעבודה בין תחומית, אנו נמנים עם מיטב האוניברסיטאות עתירות המחקר בעולם ומקיימים מסורת מצוינות הכוללת את סר ארנסט רתרפורד, וילדר פנפילד, צ'רלס טיילור ורבים אחרים. כיום החוקרים שלנו עושים צעדים גדולים במגוון רחב של תחומים, החל בכימיה ירוקה וכלה בננוטכנולוגיה, ממדעי המזון ועד סודות הגנומיקה והפרוטאומיקה.

6. האוניברסיטה הבינלאומית הגדולה ביותר בקנדה מקגיל הוא אחד המוסדות הידועים ביותר בקנדה להשכלה גבוהה ואחד האוניברסיטאות עתירות המחקר המובילות בעולם. עם 24% מהסטודנטים שלנו שמגיעים למקגיל ביותר מ -150 מדינות, גוף הסטודנטים שלנו הוא האוניברסיטה הרפואית-דוקטורט המגוונת ביותר בעולם. תוכניות ההתמחות המובילות שלנו ממקמות סטודנטים ברחבי העולם, ובוגרינו חיים ביותר מ -180 מדינות ברחבי העולם.

7. מטרופולין מרהיב יושב מונטריאול בנקודת המפגש של העולם הישן והחדש. זוהי עיר של אבני אבנים ומרכז בינלאומי לחלל, תרופות, הנדסת תוכנה ועוד. זהו מקום בטוח ותוסס המפוצץ בתרבות המדורגת בעקביות בין הערים החיות בעולם. במונטריאול מתגוררים כ -220,000 סטודנטים על-תיכוניים, כמו גם שפע של שטחים ירוקים, ומאות בתי הקפה והרסטו שמונטריאול מפורסמת בהם. למעשה, העיר מדורגת כעיר הסטודנטים ה -8 הטובה בעולם.

8. התחייבות לקיימות אנחנו נלהבים מקיימות ואנחנו עושים משהו בנידון. אסטרטגיית הקיימות של מקגיל 2020 מקיימת סדר יום שאפתני לעתיד ירוק, הוגן ובריא יותר, וקרן פרויקטים קיימות שלנו מציעה 840,000 $ מימון זרעים מדי שנה לפרויקטים שיעזרו לנו להגיע לשם. מאז 2009, מימנו מגוון רחב של יוזמות, כולל פרויקטים של גינון עירוני, קולקטיב אופניים, מערכות לניהול פסולת ירוקה ועוד.

9. זוכי פרסי נובל מקגיל מונה שתים-עשרה זוכי פרס נובל בקרב אנשי הסגל והבוגרים - המרבית מכל אוניברסיטה קנדית - שתרומותיהם כוללות את הטכנולוגיה שמאחורי מצלמות דיגיטליות, גילוי האופן שבו גוף האדם מגן על הקוד הגנטי שלו, התיאוריה של העברת אלקטרונים, עבודה פורצת דרך על תפיסה חזותית, הורמונים ואינטראקציה של חלקיקים וגילוי תאים דנדריטים, עם Pathways איתות החיסון שלהם השולטים Pathways את התגובה החיסונית.

10. מקום נהדר לעבוד במקגיל אנו יודעים את החשיבות של משיכת הטובים והמבריקים ביותר: מהסטודנטים שלנו ועד החוקרים שלנו לעובדים שלנו. לכן אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להבטיח שמקגיל יהיה מקום בו כולם פורחים, ואנחנו גאים לומר שהמאמצים שלנו לא נעלמו מעיניהם. שוב נבחר לאחד המעסיקים המובילים במונטריאול לשנת 2015.

מיקומים

מונטריאול

כתובת
Bronfman Building
1001 Sherbrooke Street West

H3A 1G5 מונטריאול, קוויבק, קנדה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות

EFMD Equis Accredited