קרא את התיאור הרשמי

Fanshawe College הוא גדול, ציבורית במימון קולג' ממוקם בלונדון, אונטריו, קנדה - בערך נסיעה של שעתיים מ טורונטו ו מפלי הניאגרה. יש 21,000 סטודנטים במשרה מלאה, כולל יותר מ 6,000 סטודנטים בינלאומיים מ 97 מדינות שונות.109858_109779_T-Building_01_06_017_Panorama1.jpg

לונדון, אונטריו, קנדה

בעיר לונדון יש אוכלוסייה של כ 400,000, מעל 500,000 באזור המטרופולין. זהו בית הן Fanshawe College ו המערבי האוניברסיטה. בלונדון יש אמנויות מדהימות, שווקים, תיאטראות וחיי לילה. היא ידועה בשם "יער העיר" עם מעל 200 פארקים באזור מוקף אגמי המים המתוקים הגדולים בעולם. בלונדון יש שדה תעופה בינלאומי והוא נגיש גם ברכב, אוטובוס גרייהאונד, או רכבת VIA.

תוכניות

Fanshawe מציעה יותר מ 200 תוכניות אקדמיות, החל דיפלומות שנתיים ו שלוש שנים דיפלומות מתקדמות לתארים מתקדמים (שנה אחת) ו בהצטיינות תואר ראשון (ארבע שנים).

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

דרישות קבלה

תסתכל על תנאי הקבלה שלנו כאן: href = "https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students109859_109778_M-Building_01_06_017-92.jpg

EAP - אנגלית למטרות אקדמיות

לסטודנטים המעוניינים ללמוד אנגלית תחילה, Fanshawe מציעה תוכנית EAP (אנגלית למטרות אקדמיות). יש 10 רמות בתוכנית EAP, אשר לרוץ במשך שמונה שבועות בכל פעם. מבחן בפועל חינם זמין, כך התלמידים יכולים להעריך איזו רמה עושה את הגיוני ביותר.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Fanshawe Grads לקבל משרות

על פי מדד KPI האחרון (מדד ביצועי מפתח), שיעור התעסוקה של Fanshawe עומד על 87.6%, מעל הממוצע הפרובינציאלי בשני אחוזים. כאשר נסקרו שישה חודשים לאחר סיום הלימודים, 80.2% מבוגרי Fanshawe מרוצים מהחינוך המכללה שלהם - ו -94.2% מהמעסיקים מרוצים מהכישורים והתרומות של בוגרי Fanshawe.

פאנשהאוה

Fanshawe מציעה חבילת שירותי הגעה בשם Fanshawe אכפת עבור כל התלמידים הבינלאומיים החדשים. Fanshawe אכפתיות כוללת:

  • שירות ברכה לנמל התעופה המנוהל על ידי שגרירי סטודנטים;
  • הסעה משדה התעופה פירסון בטורונטו ללונדון, אונטריו;
  • שני לילות לינה בתנאי (אם יש צורך);
  • סיוע במציאת מקום מגורים ופתיחת חשבון בנק (במידת הצורך).

כמו כן, כחלק מתוכנית Fanshawe Cares, המרכז הבינלאומי מארח מושב ברוכים הבאים בכל סמסטר כדי להכיר את המכללה ואת השירותים שלה, כמו גם כדי לקשר אותך עם תלמידים בינלאומיים אחרים.109860_109777_Gates_01_06_017-61.jpg

מלגות

Fanshawe מציעה 5 מיליון דולר במלגות, פרסים ומלגות בכל שנה. יש הזדמנויות בלעדיות לסטודנטים בינלאומיים, כמו מלגות כניסה.

href = "https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

תוספות

כל הסטודנטים במשרה מלאה בקמפוס של אוקספורד סטריט בלונדון מקבלים קבלה מלאה באוטובוס של ה- LTC, חברות במרכז הבריאות לסטודנטים, וכן כיסוי בריאותי ורפואת שיניים באמצעות Morcare. יש הרבה מועדונים וקבוצות ספורט ב Fanshawe - עבור שחקנים עבור אוהדים!

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

Fanshawe College

Students Testimonials 2018 | Fanshawe International