Adler

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

נבנה על ערכים אדלריאני כבוד ושיתוף פעולה הדדי, Adler ממשיך מסורת בת 40 שנה של חינוך והכשרה אדלריאני באונטריו.

Adler הוא בית ספר מקצועי לתארים מתקדמים המציע מגוון תכניות אקדמיות המכשירות את הסטודנטים למתן שירותים בתחומי בריאות הנפש ורווחתם. בוגרינו עוסקים בקריירה בפסיכולוגיה (פסיכולוגיה קלינית וייעוץ), אימון מקצועי, פסיכותרפיה וייעוץ לבריאות הנפש.120766_adlerlobby.jpg

מדוע לבחור Adler ? הייחודי בין מוסדות חינוך פרטיים, אנו מציעים תואר שני בפסיכולוגיה * מקצועי (בהסכמה מלאה של משרד אונטריו לחינוך מתקדם ופיתוח מיומנויות) והופך את התואר היחיד לנושא כזה באונטריו. גישה מעשית ויישומית בכל הקורסים והתכניות שלנו.

מדריכי Adler הם כולם מתאמנים, מכניסים את הניסיון המקצועי שלהם לכיתה, כמו גם הכשרה בשטח. מטרתנו להבטיח את הסטודנטים בהצלחה בהבטחת תעסוקה או לסייע להם במטרה שלהם להמשיך ולהתפתח בתפקיד שיש להם. יש לנו גוף סטודנטים קומפקטי, המאפשר לנו לפתח קורסים והכשרות אינדיבידואליות.

אנו מספקים את האפשרות לקחת קורסים בודדים לתארים מתקדמים להסבה, שדרוג או טיפול בתיקון לרישום או אישור. תכניות וקורסים של Adler משקפים תקנים מקצועיים עדכניים, ותלמידינו מתבשרים על השינויים האחרונים בחקיקה או בהסמכה. פיתחנו לוחות זמנים אינטנסיביים של סוף השבוע והאידיאליים למבוגרים עובדים, עם תכנית לימודים בנויה על עקרונות חינוך מבוגרים.

* תוכנית זו מוצעת בהסכמתו בכתב של שר אונטריו לחינוך מתקדם ופיתוח מיומנויות לתקופה שבין 8 באוגוסט 2017 ועד 7 באוגוסט 2022. סטודנטים פוטנציאליים אחראים לספק את עצמם שהתוכנית והתואר יהיו מתאימים לצרכיהם (למשל, מקובל על מעסיקים פוטנציאליים, גופי רישוי מקצועיים או מוסדות חינוך אחרים).

למה Adler ?

  • גישה מעשית ויישומית מאפיינת את כל הקורסים והתוכניות שלנו
  • המדריכים שלנו כולם מתאמנים, מכניסים את הניסיון המקצועי שלהם לכיתה, כמו גם הכשרה בשטח
  • מטרתנו היא להבטיח את הסטודנטים בהבטחת תעסוקה בהצלחה או לסייע להם במטרה שלהם להתפתח בהמשך התפקיד שיש להם
  • יש לנו גוף סטודנטים קומפקטי, המאפשר לנו לפתח קורסים והכשרות אינדיבידואליות
  • אנו מספקים את האפשרות לקחת קורסים בודדים לתארים מתקדמים להסבה, שדרוג או טיפול בתיקון לרישום או אישור
  • תכניות וקורסים של Adler משקפים תקנים מקצועיים עדכניים, ותלמידינו מתבשרים על השינויים האחרונים בחקיקה או בהסמכה
  • פיתחנו לוחות זמנים אינטנסיביים של סוף השבוע והאידיאליים למבוגרים עובדים, עם תכנית לימודים בנויה על עקרונות חינוך מבוגרים
  • אנו מציעים את התוכנית הבוגרת היחידה בפסיכולוגיה המותאמת לאנשים מרקע פסיכולוגי לא מסורתי

119135_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

משימה, ערכים

Adler מבסס את הנחותיו הפילוסופיות, את ערכי הליבה ואת העקרונות המנחים את תוכנית הלימודים על פסיכולוגיה אינדיבידואלית, מערכת מדעי חיים מקיפה שמקורה ופותחה על ידי הפסיכיאטר האוסטרי הידוע, אלפרד Adler (1870-1937) שקידם ערכים בסיסיים של קהילה וחברתית. צדק.

הלוגו 'מסוגנן' מסוגנן הוא הסימן היווני של דלתא, המסמל שינוי חיובי. כל צד במשולש מייצג את אחד משלושת תחומי המיקוד שלנו; פסיכולוגיה ופסיכותרפיה, אימון ומנהיגות, והשתלמויות ושירות קהילתי. לכל שלושת תחומי המיקוד מטרה דומה: לעזור לאנשים להתקדם לשינוי חיובי.

המשימה שלנו

אנו מתרגלים את מה שאנו מלמדים בכדי לשנות את עצמנו, את הארגון שלנו ואת העולם.

הערכים שלנו

Adler תומך בזכותם של כולם לחיות ללא דיכוי ומחסור. מה שאנחנו רוצים לעצמנו, אנחנו רוצים לכולם.

המטרות שלנו

Adler אנו הופכים הוראה ללמידה, קריירות לשיחות ותאוריה לתרגול ולהפך.

ההיסטוריה שלנו

Adler הוקמה במטרה המפורשת להציע תארים והשכלה מקצועית מתקדמת אחרת במקצועות בריאות הנפש והרווחה לסטודנטים מאונטריו ומכל העולם. השכלה מקצועית בדרג אדלריאנית הייתה נוכחות באונטריו מאז 1978. כאשר ממשלת אונטריו חוקקה את חוק הבחירה והמצוינות בחינוך העל-יסודי, 2000, חברי קהילת Adler זיהו את ההזדמנות, לראשונה באונטריו, להקים מוסד עצמאי המעניק תואר עצמאי העשוי לענות על הצרכים המקצועיים של סטודנטים באונטריו. על אף שמדובר בארגון עצמאי, Adler מקיים יחסים קולגיאלית עם מוסדות אדלריים אחרים כמו בית הספר לתואר שני Adler במינסוטה ואוניברסיטת Adler בשיקגו ובוונקובר.

Adler מבסס את הנחותיו הפילוסופיות, את ערכי הליבה ואת העקרונות המנחים את תוכנית הלימודים על פסיכולוגיה אינדיבידואלית, מערכת מדעי חיים מקיפה שמקורה ופותחה על ידי הפסיכיאטר האוסטרי הידוע, אלפרד Adler (1870-1937) שקידם ערכים בסיסיים של קהילה וחברתית. צדק.

למרות שהנטייה החינוכית של Adler מושרשת בפילוסופיה של אדלר, כל הגישות והתיאוריות העיקריות התורמות לבריאות הנפש ורווחתה מיוצגות Adler הלימוד של Adler . הניסיון והמומחיות המקצועית שלנו מציעים כי התבססות בסיסית בתיאוריה רחבה, כמו פילוסופיה אדלריאנית, מהווה בסיס לפיתוח יכולת קוגניטיבית ורגשית גבוהה להשוואה ולהערכה של תיאוריות אחרות.

פסיכולוגיה אינדיבידואלית, או פסיכולוגיה אדלריאנית, מדגישה את הייחודיות של כל פרט ומדגישה את ההטמעה החברתית של הפרט. בבסיס גישתו של בית הספר לבריאות הנפש ורווחתה, ולהכשרת אנשי מקצוע בתחומים אלה, עומדת הנחה פילוסופית לגבי הדינמיקה של היותה אנושית המונקת את עבודתו של Adler . כולנו נקלעים למתח פרדוקסאלי בין היותנו עצמנו, המרכז ויוצר היקום הפנומנולוגי שלנו, לבין מילוי הדרישות של קהילה חברתית שבלעדיה איננו יכולים לשרוד. מצד אחד, כולנו בני אדם ייחודיים עם צורך ורצון עז לבטא את עצמנו באופן מלא בחיינו ועבודתנו. מצד שני, אנו נתונים לדחיפות ומורדות ברשת מערכות יחסים כחבר במספר מערכות, וחלק בלתי ניתן להכרח מהאנושות. היצירתיות שלנו בפתרון פרדוקס לכאורה זה בין ביטוי עצמי ומוטבע קובעת, במידה משמעותית, את רמת ההצלחה וההגשמה שלנו, ולדברי Adler , את בריאותנו הנפשית. המפתח לפתרון הפרדוקס נעוץ בשימוש בעצמיות הייחודיות שלנו לתרומה ועם אחרים. Adler מכנה מפתח זה 'אינטרס חברתי'.

מטרתנו Adler היא לפתח אנשי מקצוע שעבודתם תתבסס ביסודיות מתוך כוונה לעזור ללקוחות באופן יצירתי לפתור ולהתעלות מעל פרדוקס זה בין ביטוי עצמי ומוטמע - כלומר לפתח עניין חברתי. אפילו כאשר עבודה זו ממוקדת בצמצום בנושא או תחום ספציפי, אנו מאמינים כי הפעלה מתוך כוונה ברמה הגבוהה ביותר תעצים את הריפוי ואת אפשרויות הצמיחה וההתפתחות.

מיקומים

טורונטו

כתובת
890 Yonge St. 9th Floor
טורונטו, אונטריו, קנדה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך