Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות סטנדין

באוניברסיטת סטנדן קטאר למדעים יישומיים, יתקבלו בברכה בסביבה נעימה, קטנה יחסית, עם אווירה ידידותית ומשפחתית, מקום שבו תחושו בבית מהרגע הראשון.

סטנדן קטאר אוניברסיטת יישומי מדעי מציעה ארבע שנים תואר ראשון במנהל עסקים עם מגמות בניהול תיירות, ניהול הבינלאומי אירוח עסקים בינלאומיים וניהול מחקרים.

המושג החינוכי הייחודי מציע לכם את האפשרות לרכוש ערכות מיומנויות שיבדילו אתכם מאחרים בתחום. הפורטפוליו של תארים לתואר ראשון המוצעים באוניברסיטת סטנדן קטאר של יישומי מדעי שואפת לספק השכלה גבוהה כי היה לצייד את הבוגרים עם בקיאות בתחום ניהול שירות להיות מנהלים חדשניים מוכשרים ויזמים מובילים בינלאומיים. התואר המקצועי מובנה סביב המושג למידה מבוססת בעיה בשילוב עם שילוב של תיאוריה בפועל הוכיח להפוך את הבוגרים שלנו להעסיק במיוחד מיד לאחר סיום הלימודים.

התוכניות שאנו מציעים הן זהות לאלה שנמסרו בהולנד, למעט כמה הסתגלות מסיבות מעשיות ותרבותיות. NVAO (הולנדית תאגיד ההסמכה הפלמית) יש מוכר את תוכניות מקבילות בהולנד משרד החינוך השכלה גבוהה בקטאר מזהה את מעלות אירופה נמסר ב סטנדן קטאר אוניברסיטת יישומי מדעי.

כדי להשלים את הדרישות האקדמיות של תואר ראשון שלך במנהל עסקים (BBA) תואר, יש לך הזדמנות ללמוד שנה בהולנד. בפועל, זה אומר שאתה תבלה את כל חלק של השני והשלישי או את כל השנה השלישית באחד הקמפוס שלנו במקומות בהולנד.

באוניברסיטת סטנדן קטאר למדעים יישומיים, אנו מבינים שהתלמידים חשובים לנו כמו האוניברסיטה לסטודנטים. לכן, האוניברסיטה מחויבת להציע גישה ממוקדת סטודנטים לחינוך תוך כדי מצויד במספר מתקנים כדי שתוכל ליהנות מהלימודים שלך.

למה לבחור סטנדן

1 - תיאוריה ומעשה

התלמידים שלנו מצוידים היטב להתחיל לעבוד בעולם האמיתי מיד לאחר סיום הלימודים. התוכניות שלנו מציעות איזון טוב בין תיאוריה לבין תרגול. התלמידים צריכים להשלים מספר מסוים של שעות בסביבה מעשית הקשורה לקורס שלהם. ההתמחות בשנה האחרונה של המחקר בסופו של דבר מכינה את הסטודנט לקריירה המקצועית שלו.

2 - בעיה מבוססת למידה

למידה מבוססת בעיה (PBL) היא תפיסת למידה ממוקדת-סטודנטים, שבה התלמידים יחד פותרים בעיות ומשקפים את חוויותיהם. מאפייני PBL הם: הלמידה מונעת על ידי בעיות מאתגרות ופתוחות, התלמידים עובדים בקבוצות שיתוף פעולה קטנות ומורים מקבלים על עצמם את התפקיד כמסייעים ללמידה.

3. העתיד שלך מתחיל כאן

אוניברסיטת סטנדן למדעים יישומיים, בוגר הוא מאוד מבוקש, ומאחר השיעור הראשון שלנו, יש לנו עכשיו בוגרים בענף הבנקאות והפיננסים, תעשיית האירוח והתיירות, קרן קטאר, מחלקות הממשלה ועבודה בינלאומית. תואר מאוניברסיטת סטנדן קטאר פותח דלתות לעתיד מרגש עם לקוחות פוטנציאליים הקריירה האפשרויות

4. גישה, פילוסופיה וסגנון החינוך

סטנדן קטאר אוניברסיטת יישומי למדעים יש מאוד סטודנט מתרכז גישה ללמידה וחינוך. הקוד האתי שלנו ואת מדיניות שירות הלקוחות להבטיח כי הן סטודנטים ואנשי צוות להתמקד על המטרות העיקריות ושואפים לפתח את האדם כולו. המשימה של התוכניות שלנו היא להכין את התלמידים עבור פונקציות הניהול העתידי שלהם בהגדרות בינלאומיות. היא מייצגת חינוך מקצועי גמיש ורחב לבוגרים, אשר יתקבלו בברכה ברחבי העולם, בכל מגזרי השירותים וניהול השירותים.

5 לפגוש את העולם -

למה לדחות נסיעה עד לאחר סיום הלימודים, כאשר אתה יכול לצאת לחו"ל במהלך הלימודים? עם סיור גרנד שלנו אתה יכול לשלב לימוד עם נסיעה להכיר תרבויות אחרות ומדינות! להיות רשום ב Stenden University of Applied Sciences, נותן לך את ההזדמנות לעשות חלקים של המחקר שלך באירופה, אפריקה, המזרח התיכון ו / או אסיה. בין אם אתה בוחר את הולנד, דרום אפריקה, קטאר, תאילנד או באלי, אתה עובד לקראת קבלת תואר שבחרת ללא עיכובים.

מיקומים

דוחא

כתובת
Doha, State of Qatar
Stenden Qatar
University of Applied Sciences
Al-Jeleait Street
Bin Omran
P.O. Box 36037

דוחא, דוחא, קטאר