Universidad Cenfotec

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

היסטוריה

Universidad Cenfotec היא מוסד פרטי להשכלה גבוהה עם אוטונומיה אקדמית, מינהלית ופיננסית, שמטרתה העיקרית היא תכנון תכניות לימודים ופיתוח תוכניות להכשרה ולעדכון של אנשי מקצוע, וכן למימוש תכניות מחקר בתחום טכנולוגיות דיגיטליות.

Cenfotec, כמרכז הדרכה בטכנולוגיות מידע ותקשורת הוקמה בינואר 2000 על ידי קבוצה של חברות פיתוח תוכנה ומשקיעים עצמאיים, על מנת לספק את תעשיית פיתוח התוכנה ההולכת וגדלה, עם כוח אדם מוסמך, התמחה במהירות מבצעית שתאפשר לה להתחרות בינלאומית עם סטנדרטים איכותיים.

בשנת 2003, Cenfotec פיתחה ולימדה הנדסת תוכנה, הראשון קוסטה ריקה מרכז אמריקה. לאחר מכן, תוכניות נוצרו בתחומים של תמיכה בתשתית, ניהול מסדי נתונים, cybersecurity, telematics ועיצוב אתרים ופיתוח, עם הקבלה מעולה במגזר הטכנולוגיה.

גישה זו, 100% בהתאמה עם המגזר העסקי, אפשרה Cenfecec יש רקורד והכרה ברמה הגבוהה ביותר, מצד שני יזמים לאומיים ומעסיקים בינלאומיים אשר להעסיק את המשאב האנושי שנוצר לאורך זמן.

Cenfotec תופסת את אחד מארבעת המקומות הראשונים למוסדות להשכלה גבוהה עם האיכות הגבוהה ביותר בארץ בתחום טכנולוגיות המידע והתקשורת ובזמן הקצר ביותר של הכשרה (על פי סקר של לשכת טכנולוגיית המידע תקשורת של קוסטה ריקה לאנשי עסקים לאומיים, 2008).113450_12.png

המשימה

להכשיר אנשים עם חינוך קפדני ומוסרי בטכנולוגיה ככלי כדי לגלות את הפוטנציאל שלהם, לקבוע את ייעודם וליצור ידע שימושי כדי להשפיע באופן חיובי על איכות החיים ועל התחרותיות בחברה.

נוף

להכרה בינלאומית בין המוסדות הגבוהים להשכלה גבוהה בטכנולוגיה, כאמת מידה למצוינות באקדמיה ובאתיקה.

ערכים

 • רוח של נימוס ואלטרואיזם
 • יושרה, כבוד ותאימות בכל היבטי פעולותינו
 • תחושה של הישג תודה על המאמץ

מדיניות איכות

אנו מחויבים ליצור אנשים בעלי מוטיבציה גבוהה ביותר עם ידע טכני עדכני, ערכים, עמדות ומיומנויות המאפשרים להם לבצע באופן מלא כאנשי מקצוע להתגבר על הדרישות של הארגונים שבהם הם יתרגלו.

לשם כך, תעודד האוניברסיטה עבודת צוות, למידה מתמדת, רוח השירות, דבקות בערכים ובעקרונות, רציונליזציה ושיפור תהליכים, משוב מהלקוחות ומשתפי הפעולה שלנו ואיכות שירותים אקדמיים ומנהליים.113451_adolescent-attractive-backpack-1462630.jpg

מטרות

להכיר ולהבין את המגמות הטכנולוגיות ואת תנאי האימוץ שלהם בסביבה שלנו חדשנות בפתרונות טכנולוגיים ופדגוגיים כדי להקל על תהליכי למידה לפתח ידע חדש בתחום ICT #

מטרות

להדריך את העדכון והפיתוח של התוכניות האקדמיות של האוניברסיטה לקראת שטחים טכנולוגיים בעלי עניין והזדמנויות לסטודנטים.

לשפר באופן מתמיד את האיכות של התהליך החינוכי שלנו.

לתרום לפתרון בעיות ICT ספציפיות כדי לשפר את האפקטיביות שלהם ואת השימוש שלהם בארגונים, על מנת להשיג השפעה אמיתית בסביבה הכלכלית והחברתית של מדינות מרכז אמריקה.

סוגים

החקירה תהיה בשלושה סוגים:

 1. מחקר שנערך על ידי סטודנטים לתואר ראשון או לתואר שני במסגרת עבודת הסיום שלהם, בהדרכת מורים באוניברסיטה. (במקרים מסוימים, מחקר שנערך על ידי סטודנטים במסגרת קורסים לפרויקט).
 2. מחקר לפי בקשה של מוסדות ציבוריים או פרטיים שבוצעו על ידי פרופסורים - חוקרי האוניברסיטה (לפי דרישה). מחקר מקצועי
 3. ביוזמת האוניברסיטה. מחקר מקצועי

אנו מתייחסים לסוג הראשון של המחקר כמחקר אקדמי והשני הבא כמחקר מקצועי.

המחקר באוניברסיטה יהיה יישומי יותר ומעשי, מאשר יסודי או תיאורטי.113452_beard-bonding-community-708440.jpg

אזורים

כדי לעמוד ביעדים שנקבעו בנקודה 1, המחקר של האוניברסיטה יכסה את התחומים הבאים:

 1. לדעת ולהבין את המגמות הטכנולוגיות ואת התנאים של אימוץ שלהם בסביבה שלנו
  • מגמות טכנולוגיות וצרכי שוק
 2. חדשנות בפתרונות טכנולוגיים ופדגוגיים כדי להקל על תהליכי הלמידה
  • למידה על ידי הפרויקט
  • חינוך וירטואלי
  • הערכת המורה
  • הערכת איכות
 3. לפתח ידע חדשני בתחום ICT
  • טכנולוגיית מידע ותקשורת
  • פיתוח תוכנה
  • אינטרנט וטכנולוגיות ניידות
  • טכנולוגיות וניתוח נתונים
  • אבטחה Cybersecurity
  • ניהול טכנולוגיה ושירותי IT

מיקומים

סאן חוזה

כתובת
Santa Marta, San Pedro de Montes Oca, del Cruce de la Escuela de Santa Marta 400 metros noreste carretera al Cristo de Sabanilla, San José, Costa Rica
11501 סאן חוזה, מחוז סן חוסה, קוסטה ריקה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: