Universidad EAN

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה

Universidad EAN אנו מקדמים יזמות בר קיימא, בהתחשב מנהיגות וחדשנות כאלמנטים בסיסיים בדור של שפע עבור האנושות.

אנו מודעים להשפעה המיידית והארוכת טווח של פעולותינו, ולכן אנו מקדמים בברכה את היעדים לפיתוח בר קיימא וקידמה חברתית שמקדמת אונסק"ו ומוגדרים על ידי ועדת ברונדלנד ב -1987, שהיקפן מסונתז "כדי לענות על צרכי ההווה, ללא לסכן את היכולת של הדורות הבאים לענות על הצרכים שלהם. "

המשימה

Universidad EAN יש כמו המשימה שלו לתרום להיווצרות אינטגרלי של אנשים כדי לעורר את היוזמה היזמית שלהם, באופן כזה פעולה שלהם תורמת לפיתוח הכלכלי והחברתי של העמים.

נוף

עד שנת 2027, Universidad EAN תהיה אמת מידה בהכשרה ומחקר ביזמות בת-קיימא, באמצעות מסירת ידע חדשנית.

מדיניות האיכות

בהתאם למשימתו וחזונו, ובמסגרת פרויקט החינוך המוסדי (PEI), Universidad EAN מבטיחה תקנים איכותיים ושיפור מתמשך בכל התהליכים והשירותים שלה, צופה את הצרכים וממלאת את הציפיות של הקבוצות השונות של עניין.

מטרה גבוהה יותר

Universidad EAN מכריזה על היותה מוסד אקדמי שמטרתו העליונה היא לתרום להיווצרות אינטגראלית וליזמות בר-קיימא, תוך התייחסות לחקירה, למנהיגות ולאלמנטים היסודיים החדשניים בדור השפע של האנושות.

איכות גבוהה מוסדיים הסמכה

ביום 29 בדצמבר 2017, באמצעות החלטה מס '29499 לשנת 2017, חידש משרד החינוך את ההסמכה המוסדית Universidad EAN . כמו בשנת 2013, המוסד קיבל תמיכה זו לתקופה של ארבע שנים.

זהו ציון דרך בשיפור המוסדי המתמשך, אשר משקף את ייעודה של האוניברסיטה לשמור על רמות איכות גבוהות בתהליכי השירות והחינוך שלה, לטובת יחידים, משפחות וארגונים השואפים לחינוך גלובלי בר-קיימא, ידע מעולה וידע מתאים לפיתוחו.

היתרונות של הסמכה מוסדית באיכות גבוהה

תמיכה זו של משרד החינוך מאפשרת:

  • לקדם את שיפור איכות ההשכלה הגבוהה בקולומביה.
  • לתרום לשיפור מערכת ההשכלה הגבוהה הקולומביאנית והמוסדות המשלבים אותה לתרום לפיתוח כלכלי, חברתי, תרבותי, טכנולוגי וסביבתי. בנוסף, על איחוד של הכללה חברתית ושלום במדינה.
  • לעודד רגולציה עצמית, הערכה עצמית ושיפור מתמשך במוסדות ותכניות להשכלה גבוהה במטרה להשיג רמות גבוהות של איכות.
  • לקדם את ההתאמה והמוצקות של מוסדות ההשכלה הגבוהה.
  • לעודד אקדמאים, במידה שממחישה את אמינות עבודתם ומקדמת הכרה בהישגיהם.
  • להעדיף הכרה לאומית ובינלאומית בתכניות אקדמיות ובפעילויות מחקר והקרנה.
  • השגת הכרה מארגונים בינלאומיים, מוסדות להשכלה גבוהה בחו"ל ומערכות אבטחת איכות חיצוניות.
  • עודד את הבנייה והאיחוד של קהילות אקדמיות ומדעיות.
  • לעודד תהליכי ניהול תקין של מוסדות להשכלה גבוהה.
  • להעדיף את ההומולציה וההערכה של תארים אקדמיים, וכן להקל על תוואי ההסמכה הבינלאומית.

מקור: הסכם מספר 03 של 2017 של CESU.

יזמות בר קיימא

Universidad EAN , מנהיגה בקולומביה בנושא יזמות מאז הקמתה בשנת 1967, עובדת מזה מספר שנים כדי לבסס את עצמה כמודל והפניה בנושא הקיימות בתחום ההשכלה הגבוהה במדינה.

ההוכחה לכך היא יוזמות כגון שילוב נושא מכריע זה מנקודת המבט הסביבתית, הכלכלית והחברתית שלו, בהיבט האקדמי ובכיסאות מיוחדים, כמו זו המוצעת על ידי מומחה העולם ברנרדו קליקסברג; פיתוח אל-נוגל, כולל אלמנטים של ביו-ארכיטקטורה וסירקולציה של מים, יישום של תוכניות המקדמות אמצעי תחבורה חלופיים כגון 'PedalEando a la' ושיתוף רכב; ואת סטארט אפ של עירוני חופה בבניין אל נוגל, עם תרומה אסתטית, אקולוגית וטבעית, בין היתר.

מכוח התקדמות זו ועוד רבים, בסוף השנה הקודמת החלה ביסוד החותם הזה ביוזמה האסטרטגית "לשלב את הפוקוס על קיימות", המהווה חלק מתוכנית 2020, ובכך להשתלב באופן ממשי זה תכונה של האקדמיה, מחקר, הרחבה ו השלכה חברתית ותפעול של Universidad EAN .

ציון דרך של יוזמה זו התרחשה ב -18 בפברואר 2016, כאשר הלשכה הכללית של Universidad EAN אישרה את המדיניות הכללית החדשה של המוסד, הכלול בהסכם מס '013.

מבוסס על עבודות שפותחו בעבר על ידי מוסדות ושחקנים שונים של המוסד, ונתמך על ידי צוות החשיבה של ECOS, וכן חברי לשכת הכללית, המועצה העליונה וההנהלה הבכירה של האוניברסיטה, ההנחיות שיסמנו אופק עבודתו של המוסד בחזית זו. היזמות, שזכתה עתה לתכונות הרלוונטיות למאה ה -21, נותרת בלב ליבה של ההוראה, המחקר וההתמחות החברתית, כפי שנקבע בסעיף 1 להסכם הנ"ל (מס '013 לשנת 2016):

" Universidad EAN מצהיר על היותו מוסד, שמטרתו העליונה היא לתרום בהכשרה ליזמות בת-קיימא, תוך התחשבות במנהיגות וחדשנות, יסודות יסוד ביצירת השפע עבור האנושות".

יש כעת את המשימה של הפיכת מדיניות זו להמשיך לחלחל המיסיונריות ופעילויות התמיכה של המוסד, עם תמיכה של מורים מכל אחת הפקולטות של האוניברסיטה, כמו גם עבודה מתואמת עם מחלקת המחקר והידע , Vicerrectoría של הרחבה ו היטל חברתי, בסך הכל, כל הקהילה באוניברסיטה של Ean.

מיקומים

בוגוטה

כתובת
Carrera 12,7898
110221 בוגוטה, בוגוטה, קולומביה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות