קרא את התיאור הרשמי

נוסדה על ידי החברה של ישו בשנת 1623 , היא אוניברסיטה קתולית, מוכר על ידי ממשלת קולומביה, שמטרתה לשרת את הקהילה האנושית, במיוחד קולומביה, המבקשים להקים חברה מתורבתת יותר, משכילה יותר צודקת, בהשראת ערכי הבשורה.

הוא מקדם הכשרה מקיפה של אנשים, ערכים אנושיים, פיתוח והעברת מדע ותרבות, ולתרום לפיתוח, הדרכה, ביקורת בונה ושינוי חברתי.

האוניברסיטה הראשונה בקולומביה עם הסמכה מוסדית

משרד החינוך , באמצעות החלטה 1320, זיכה את 12 יוני 2003 ב Pontificia Universidad Javeriana , לתקופה של שמונה שנים.

ההחלטה מדגישה כי האוניברסיטה "השיגה רמות איכות מספיקות, כך שעל פי הכללים המסדירים את העניין יוכר בפומבי עובדה זו באמצעות פעולה רשמית של הסמכה מוסדית".

משימה

אוניברסיטת Javeriana הוא מוסד קתולי להשכלה גבוהה, שנוסדה ומנוהלת על ידי החברה של ישוע, מחויבת עקרונות חינוכיים והנחיות של הישות המייסדת.

מומחי הוראה, מחקר ומצוינות שירות כמדינה משולבת אזורים, האוניברסיטה הבין-לאומית ובין-תחומית, ומציעה:

  • שילוב אינטגראלי של אנשים הבולטים באחריותם האנושית, האתית, האקדמית, המקצועית והחברתית הגבוהה;
  • יצירה ופיתוח של ידע ותרבות בראייה קריטית וחדשנית להשגת חברה צודקת, צודקת, מכובדת, מכובדת, מכובדת, מכובדת, מכובדת, מכובדת, של כבוד האדם.

    מס '576 מועצת האוניברסיטה, 26 באפריל 2013 הסכם ( הסכם הורדה )

התוכניות מועברות ב:
Spanish (Colombia)
ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

Pontificia Universidad Javeriana

תואר שני בתכנון עירוני ואזורי הוא תכנית לתואר שני שהוקמה בשנת 1975 בפקולטה ללימודים בין-תחומיים. כיום היא יחידה של הפקולטה לארכיטקטורה ועיצוב, המכוונת למחקר והכשרה מקיפה ... [+]

תואר שני בתכנון עירוני ואזורי הוא תכנית לתואר שני שהוקמה בשנת 1975 בפקולטה ללימודים בין-תחומיים. כיום היא יחידה של הפקולטה לארכיטקטורה ועיצוב, המכוונת למחקר והכשרה מקיפה בין-תחומית של אנשי מקצוע בניתוח, מחקר והתערבות בתהליכי התכנון העירוני והאזורי, תכנון הקרקע ועיצוב ערים ואזורים בקולומביה , על מנת לתרום בחיפוש אחר פתרונות לבעיות הנוכחיות של החברה שלנו, בהתאם להנחיות של המשימה של Pontificia Universidad Javeriana .... [-]

קולומביה Bogotá
ינואר 2020
תכנית חלקית
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית