Université de Nantes

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Université de Nantes מעולם לא הפסיקה להתקדם. לנוכח האתגרים של היום אנחנו כל הזמן מחדש את עצמנו.

ב 50 השנים האחרונות, Université de Nantes לקח הכשרה ומחקר לרמה הגבוהה ביותר, בשנת 2015 לקח מקום ב High Times השכלה גבוהה אוניברסיטת אוניברסיטת דירוג . Université de Nantes מדורגת בין 25 האוניברסיטאות המובילות בצרפת . ב -50 השנים האלה, אנו מתקדמים במידה ניכרת.

לקראת מודל חדש של האוניברסיטה

Université de Nantes מטפחת התלהבות, חוצפה, נדיבות ואומץ. עקרונות אלה, הקשורים בדרך כלל עם בני נוער, הם הסימן המסחרי שלנו. פילוסופיה זו מובילה אותנו להשגת סטנדרטים גבוהים יותר. הוא דוחף אותנו, בעולם המשתנה במהירות, להמציא מודל חדש של האוניברסיטה. מודל זה מבקש להיות פתוח לסביבתו ומתמקד בשינויים חברתיים. הוא מוכן להתמודד עם האתגרים של החברות שלנו במונחים של מחקר, הכשרה, חדשנות, קידום התרבות המדעית, שילוב של סטודנטים במרקם החברתי-כלכלי, ויוקרה בינלאומית.

מודל זה מציב את התלמיד במרכז תשומת הלב שלו, ויותר מתמיד, את האדם בלב הדינמיקה שלו ואת שאיפותיו. כוחה של האוניברסיטה טמון בהשקעה ובאיכות של חוקריה, הפרופסורים, המרצים, המורים וצוות הספרייה, המהנדסים, אנשי המינהל, הטכנאים, מחלקת השירותים והבריאות.

זה תלוי בנו כדי לטפח את ההבדל הזה כדי לחבר כישרונות.

shallow focus photography of person in white and black striped top writing on white paperלונלי פלאנט /

האוניברסיטה היצירתית והאמיצה

Université de Nantes מקדמת שיתוף פעולה והופכת את המחקר הבינתחומי לגורם של חדשנות והצלחה.

Université de Nantes ממוקם בסביבה טבעית יפה הממוקמת בלב ננט, עיר הנודעת בזכות חיוניותה, תרבותה, התפתחותה הכלכלית ואיכות חייה. הודות לשני הקמפוסים של סנט-נאזאיר ול- Roche-sur-Yon, Université de Nantes שומרת על נוכחות חזקה בתוך השטח.

בתוך הקמפוסים שלו, דיסציפלינות שונות נפגשות כדי להעשיר אחד את השני. Université de Nantes היא אחת האוניברסיטאות הצרפתי נדיר לקדם interdisciplinarity. 38,000 סטודנטים מתערבבים בין 20 הפקולטות ובתי הספר שם. 295 התמחויות מיוצגות, 44 מעבדות פועלות בכל תחומי הידע.

להיות אחד האוניברסיטאות הטובות ביותר בין אוניברסיטאות צרפתית.

סביבה זו מאפשרת חוויות חדשות, יצירת אינטראקציות עשירות, שאנו מעודדים. Université de Nantes יש להגדיר את עצמו כמטרה להפוך לאחת העליון אוניברסיטאות צרפתית בין עשר בשנים הבאות. דוגמאות של פרקטיקות de-compartmentalized, במחקר, כמו גם בהכשרה רבים. אנו שואפים לשפר אותם כדי להגיב על השינויים החברתיים המורכבים שלפנינו.

כור היתוך זה, המגוון הזה הופך את Université de Nantes למקום תוסס, הן מסבירי פנים והן יצירתיים. זוהי אוניברסיטה שבה התנועה היא מציאות גלויה ומעוררת.

האוניברסיטה הפתוחה והאזרחית

Université de Nantes משתתפת באופן פעיל בפיתוח האזור על ידי הגדלת הידע שלה, עושר, פוטנציאל, כך העתיד מתרחש כאן!

Université de Nantes רוצה להיות שחקן מוביל בפיתוח החברה: הכשרה ברמה גבוהה, הפצת ידע, יצירת ערכים באמצעות מחקר והעברת טכנולוגיה.

three people sitting in front of table laughing togetherברוק קייגל /

הכוח המניע של החדשנות

בהקשר של שינוי חברתי וכלכלי, היכולת לחדש היא יותר מתמיד את אבן הראשה של כל תחרותיות. Université de Nantes תורמת באופן פעיל לחידוש ההרכב החברתי-כלכלי באמצעות חוקריה, מעבדותיה, הציוד שלה והפלטפורמות הטכנולוגיות החדישות ביותר שלה, בוגריה החדשים המהווים מאגר עצום של מיומנויות וכשרונות.

שחקן מפתח בקהילה

תרומה אמיתית של תרבות, ספורט וחברה, מעודד גם את התחדשותו של האזור על ידי העשרת הדיון הציבורי והגירוי ליצירתיות: כנסים, עדכני ציוד מדיה, תוכניות אמנים, ספורט ברמה גבוהה, מחויבות סטודנטים דרך 150 סטודנטים.

על ידי מעורבות בנושאים מקומיים, כמו גם בעל השפעה בינלאומית, Université de Nantes מראה את יכולתו לשחק עם סולמות חדשים של השטח. זה חיוני לכל התפתחות.

מיקומים

נאנט

כתובת
Rue Christian Pauc
44035 נאנט, Pays de la Loire, צרפת

Saint-Nazaire

כתובת
Boulevard de l'Université
44600 Saint-Nazaire, Pays de la Loire, צרפת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך