קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים ל Université de Lorraine !

אזור לוריין היה כבר דוכסות עצמאית בצפון מזרח צרפת, כאשר היא יצרה את האוניברסיטה שלה בשנת 1572. לאורך ההיסטוריה, האזור חולק מספר פעמים לחלק "צרפתי" וחלק "גרמני", לפני איחודו מחדש, ובוודאי נכלל צרפת בתחילת המאה ה -20. בגלל ההיסטוריה המורכבת והעשירה הזאת התפתחו שתי ערים גדולות: מץ בצפון וננסי בדרום.

בשנת ננסי, שלוש אוניברסיטאות הוקמו במאה ה -20, ביניהם המכון הלאומי הפוליטכני כי בשילוב כמה בתי ספר להנדסה. במץ, האוניברסיטה הראשונה הופיעה בשנת 1970.

ב -1 בינואר 2012, לאחר מספר שנים של הכנה, ארבע האוניברסיטאות הללו התמזגו לאחד, ויצרו את Université de Lorraine . באוניברסיטה יש מעל 50 000 סטודנטים, קרוב ל 6 800 אנשי צוות, ביניהם 3 700 מורים ומחפשים, ומבנים רבים בקמפוסים מופץ באזור כולו.

1 שעה 30 דקות מפריז על ידי TGV וב בלב האזור הגדול (בלגיה, לוקסמבורג, גרמניה), אזור לוריין מספק סביבה נעימה יחד עם חיי תרבות עשירים מאוד.

בשנת 2013 על פי העיתון הצרפתי, Le Figaro-étudiant, ננסי היה מדורג על ידי התלמידים להיות העיר הטובה ביותר ללמוד!

Université de Lorraine היא אוניברסיטה צרפתית צרפתית

הוא מציע ל -52,000 הסטודנטים שלו מגוון רחב של מחקרים, בכל התחומים, ובהתאם לדגם בולוניה (רווקים / מאסטר / דוקטורט).

כמו כן, היא מציעה תעודה צרפתית ספציפית כגון DUT במגוון תחומים (תעודה מקצועית של שנתיים אשר לעתים קרובות ואחריו עוד שנה כדי לקבל תואר ראשון מקצועי) או diplôme d'ingénieur, תואר שני תואר הנדסה ותעשייה ניהול.

הלימודים קשורים למחקר ברמה גבוהה בתחומים השונים, ומפיקים תועלת מיכולות מקצועיות ברמה גבוהה ומתקני תשתיות עתירות ידע. אל תהסס לחקור פרטים נוספים על הארגון והעבודה של מערכת החינוך הצרפתית.

סטודנטים בינלאומיים יש את האפשרות לבלות אחד או יותר סמסטרים Université de Lorraine באמצעות מספר תוכניות החליפין. הם גם מוזמנים להגיש בקשה לאחת מתוכניות הלימוד הבינלאומיות שלנו, שבהן מלמדים את כל הקורסים או את חלקם באנגלית. וכמובן, זה רעיון טוב מאוד להשתמש בהזדמנות להישאר איתנו ללמוד צרפתית; בשביל זה, יש לנו הצעה מלאה של אימון השפה בצרפתית.

114641_pexels-photo-1462630.jpegאנסטסיה גפ / פיקסל

דיאלוג של ידע

Université de Lorraine מקדמת חדשנות באמצעות דיאלוג של ידע , תוך ניצול מגוון וחוזק תחומי המדע שלה, ומטרתה לקדם את העברת הידע להשקיית החדשנות והצמיחה הכלכלית, כמו גם את התקדמות המדע הבסיסי.

בהיותה האוניברסיטה של אזור שלם, Université de Lorraine היא שחקן מרכזי בהתפתחות הכלכלית והחברתית שלה, בונה על קשרים בין-תרבותיים ובינלאומיים, מתואמת מדיניות מחקר אזורית ומספקת גישה להשכלה גבוהה לתושבים רבים ככל האפשר.

Université de Lorraine מציעה תוכניות לימודים בכל תחומי הידע: מדעי, בריאות, טכנולוגיה, מדעי ההנדסה, מדעי החברה והחברה, משפטים, כלכלה, ניהול, אמנות, ספרות ושפה. מוקד ספציפי ניתנת crossovers בין שדות ומיומנויות, כדי לסייע לתלמידים לפתח Pathway משלהם.

Université de Lorraine מציעה מגוון רחב של פעילויות בינלאומיות

 • חילופי סטודנטים מתפתחים ויוצאים (כ -1,500 תלמידינו לומדים לפחות סמסטר אחד בחו"ל במהלך לימודיהם, 15% מתלמידינו החלו את לימודיהם באחד מ -100 מדינות זרות).
 • דיפלומות משותפות עם אוניברסיטאות אחרות: כ 60 תעודות משותפות, כולל 7 תוכניות הורים של ארסמוס מונדוס.
 • שיתופי פעולה במחקר:
  • מספר רב של דוקטורנטים משותפים: 11% מהדרישות שלנו משותפות לאוניברסיטה זרה;
  • קבוצות משותפות או מעבדות עם אוניברסיטאות זרות;
  • כמעט 30% מהפרסומים שלנו חתומים יחד עם מדענים ממדינות אחרות.
 • ניידות תלמידים, דוקטורט. סטודנטים ופוסט-דוקטורים, של חברי סגל וצוות מנהלי, כדי לאחד את האינטגרציה הבינלאומית שלנו. לאוניברסיטה יש מדיניות פעילה לעידוד הניידות היוצאת, וכדי להקל ולפשט את קבלת הפנים של אנשים נכנסים.

מעבר לפתיחות הכללית, האסטרטגיה הבינלאומית שלנו מתבססת על 3 רמות הדרגתיות

 • עם גבול עם 3 מדינות אחרות, זה טבעי למדי שלוריין מעורבת בהתעצמות של מערכות יחסים חוצות גבולות באזור הגדול (לוקסמבורג, צרפתים וגרמנים דוברי חלקים של בלגיה, לוריין, גרמניה Länder של Rheinland-Pfalz ו סארלנד ). Université de Lorraine היא שחקנית מרכזית בבנייה זו, באמצעות שיתופי פעולה דו-צדדיים רבים עם האוניברסיטאות של אזורים אלה, אך גם באמצעות תפקידה הפעיל בפיתוח האוניברסיטה של האזור הגדול , שם היא קשורה לאוניברסיטאות סארלנד, טרייר, קייזרסלאוטרן , לוקסמבורג וליאז '.
 • Université de Lorraine מתכוונת לפתח בהדרגה קשרים עם רשת של אוניברסיטאות אירופיות החולקות את האוריינטציות המרכזיות שלה: בינתחומיות ודיאלוג של תחומי ידע , בתוך אוניברסיטאות המכסות קשת מדעית רחבה, אך עם אוריינטציה מובנית סביב ההנדסה, שצולמה במובן רחב.
 • בעוד שיש לנו שותפויות בינלאומיות רבות ברחבי העולם , אתרים מסוימים יש פוטנציאל להתמקד במספר שיתופי פעולה, במחקר ובהוראה, על מגוון רחב של דיסציפלינות. Université de Lorraine מבקשת להדגיש את השותפות שלה עם אתרים אלה , על ידי בניית שיתופי הפעולה שלה בתוך ישויות מוכרות ותומכות. הדבר נכון בראש ובראשונה לשיתוף הפעולה הצרפתי-גרמני , שלמענו הקימה Université de Lorraine מרכז צרפתי-גרמני ספציפי ללוריין (CFALOR). סוג זה של שותפות הוקם גם במרוקו , בקזחסטן ובסין (במיוחד בווהאן), והמטרה היא להתמקד בכ -10 אתרים או אזורים בעולם.
התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


Université de Lorraine

קורס זה נועד להכשיר מומחים העוסקים בתחומי המתכות והמכניקה של חומרים ברמת ההנדסה ורמת המאסטר, העונים על הציפיות למגוון רחב של מגזרים מקצועיים של ייצור ועיבוד של סגסוגות מת ... [+]

מחקר בינלאומי מאסטר בנוי סביב שני נושאים עיקריים של מדעי החומרים; מכניקה של חומרים microstructures מוצע באוניברסיטת לוריין. ההוראה ניתנת באנגלית והתכנית פתוחה לתלמידים מכל הארצות עם תואר M1 או שווה ערך, כלומר לתלמידים שכבר למדו שנה אחת בבוגרי תואר ראשון ורוצים לממש את שנת הלימודים השנייה שלהם אווירה בינלאומית. מטרתו של מחקר מאסטר חדש זה היא להכשיר מנהלים בכירים במטלורגיה ובמכניקה של חומרים. בסוף הקורס, הסטודנטים יהיו בעלי הידע הנדרש כדי להמשיך את הקריירה שלהם באקדמיה או לקראת המחקר התעשייתי.... [-]

צרפת Nancy
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

תואר שני במשותף (EMJMD) של אראסמוס מונדוס (EMJMD) במחשוב מתמשך ותקשורת לפיתוח בר-קיימא (PERCCOM), שואף לשלב טכנולוגיות מידע ותקשורת מתקדמות (ICT) עם מודעות סביבתית, כדי ל ... [+]

תואר שני במשותף (EMJMD) של אראסמוס מונדוס (EMJMD) במחשוב מתמשך ותקשורת לפיתוח בר-קיימא (PERCCOM), שואף לשלב טכנולוגיות מידע ותקשורת מתקדמות (ICT) עם מודעות סביבתית, כדי לאפשר חינוך ברמה עולמית ומיומנויות ייחודיות עבור אנשי ICT אשר יכולים לבנות מנקה , ירוק, יותר משאבים, אנרגיה יעילה Cyber- מערכות פיזיות.

הֶקשֵׁר

האתגרים העתידיים בעולם כוללים את השפעת הפיתוח הטכנולוגי והטכנולוגיות המתפתחות החדשות על הסביבה ודורשים מאמץ עצום לטפל ביעילות באתגרים של מים, מים, מזון ואנרגיה.... [-]

צרפת Nancy
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

תוכנית האב אמרלד נוצר כדי לענות על הצורך הדחוף לידי ביטוי על ידי האיחוד האירופי כדי ליצור משאבים יעיל אירופה. ... [+]

עיקרי הדברים

חינוך חדשני ב Geometallurgy וכלכלה מעגלית (קורס מאסטר 2 שנים = 120 ECTS)

האדון אמרלד מתויג על ידי שניהם Erasmus ו EIT

אוניברסיטאות משתתפות

אוניברסיטת ליאז 'בלגיה (רכזת ראשית)אוניברסיטת לוריין, ENSG ננסי צרפתLuleå המכון הטכנולוגי של שבדיהTU Bergakademie Freiberg גרמניה

דיפלומה

הקונסורציום יספק תעודה משולשת (אחת מכל אוניברסיטה בה השתתף הסטודנט בהרצאות) ותוספת דיפלומה מאוניברסיטת הקואורדינציה:... [-]

צרפת Nancy בלגיה Liège שבדיה Luleå גרמניה Freiberg  + 4 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

בתוך MAASE AMASE, אתה לא רק לצבור ידע רב בחומרים מדע והנדסה, אבל אתה גם ללמוד שניים מתוך ארבע השפות האירופיות הנפוצות ביותר. אתה לומד עם תלמידים מקומיים להכיר את התרבות ש ... [+]

בתוך MAASE AMASE, אתה לא רק לצבור ידע רב בחומרים מדע והנדסה, אבל אתה גם ללמוד שניים מתוך ארבע השפות האירופיות הנפוצות ביותר.

אתה לומד עם תלמידים מקומיים להכיר את התרבות של המדינות המארחת שלך, להגדיל את הזדמנויות העבודה מאוחר יותר.

בשנת 2005, EEIGM, עם שותפיה המוסדיים, יצרה מאסטר רב לאומי דו-שנתי בחומרים מתקדמים מדע והנדסה

הסטודנטים מבצעים את שני הסמסטרים הראשונים באוניברסיטה משותפת לבחירתם; את הסמסטר השלישי הוא בילה באחת האוניברסיטאות האחרות של הקונסורציום. הסמסטר הרביעי מורכב מפרויקט מחקר במעבדה של אחת משתי האוניברסיטאות בהן למד התלמיד. סטודנטים מקבלים תואר שני כפול משני האוניברסיטאות הנוגעות בדבר.... [-]

צרפת Nancy
אוגוסט 2020
צָרְפָתִית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

המאסטר האירופי בקסיקוגרפיה (EMLex) הוא תוכנית בינלאומית לתואר שני (120 ECTS), אשר הוצע מאז 2009. מאז 2016 את EMLex ניתן להסיק עם תואר שני משותף של ארסמוס Mundus. הוא כולל ... [+]

האם אתה רוצה להיות חלק מתוכנית אב בעלת שם עולמי ומשכיל בתחום האקדמי של לקסיקוגרפיה?

אז מה לגבי להיות תלמיד של תוכנית האליטה תוכנית הלימודים האירופית מאסטר לקסיקוגרפיה (EMLex), תואר שני מאסטרס המשותף של ארסמוס מונדוס, אשר מציעה חינוך ייחודי בעל ערך רב ברחבי העולם? תוכל ללמוד באוניברסיטאות אירופאיות שונות, להקים קשרים אקדמיים בינלאומיים ולהגדיל את ההזדמנויות המקצועיות שלך.

בוגרי ה- EMLex הם מומחים בינלאומיים בעלי הכשרה גבוהה בתחומי מחקר, חינוך, תרבות, בלשנות וניהול מידע.... [-]

צרפת Nancy
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

תוכנית זו מאסטרס על "Dependable מערכות תוכנה" (DESEM) הוא תוכנית הורים ארסמוס מונדוס אשר מורכב קורסים של מאסטר במדעי המחשב של Université de Lorraine על הנדסת תוכנה ושיטות ... [+]

תוכנית זו מאסטרס על "Dependable מערכות תוכנה" (DESEM) הוא תוכנית הורים ארסמוס מונדוס אשר מורכב קורסים של מאסטר במדעי המחשב של Université de Lorraine על הנדסת תוכנה ושיטות פורמליות, מוצג באנגלית נפתח לתלמידים בינלאומיים.

מטרות התכנית

המטרה העיקרית של תוכנית האב היא להציע תוכנית מתקדמת על "מערכות תוכנה מהימנות" (DESEMable Software Systems), דגש על שילוב קורסים על יסודות ועל מושגי מפתח וקורסים על שיטות, טכניקות ויישומים , עם כמה קורסים מיוחדים בהתאם לאינטרסים מקצועי של התלמידים. כדי להבטיח את ההתאמה הנדרשת מבוגרי העתיד להתפתחות מתמדת של המשמעת, מטרת התוכנית היא לשלוט על מושגי היסוד והמפתח של משמעת הנדסת תוכנה , כגון אלגוריתמים ותכנות, הנדסת תוכנה מתקדמת, מערכות דוגמנות, שיטות פורמליות, לוגיקה ו הוכחות, סמנטיקה, בדיקת מודל ואימות, אבטחת מערכות מידע, פרוטוקולים וטכניקות לאימות מערכות, תוך שימת דגש על שיטות פורמליות ויישומן .... [-]

צרפת Nancy
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

מטרת התכנית היא לספק חינוך רב-לאומי רב-תחומי בתחום הפיזיקה ההנדסית הקשורה לפיוז'ן, בקשר הדוק לפעילות המחקרית של השותפים, ועם שפה משולבת היטב וניסיון תרבותי. ההוראה המשולב ... [+]

מטרת התכנית היא לספק חינוך רב-לאומי רב-תחומי בתחום הפיזיקה ההנדסית הקשורה לפיוז'ן, בקשר הדוק לפעילות המחקרית של השותפים, ועם שפה משולבת היטב וניסיון תרבותי. ההוראה המשולבת וההרמונית והמחקרית של 7 המוסדות המעורבים, מציעה מגוון רחב של מיומנויות בתחום מדעי ההיתוך והפיזיקה ההנדסית.

תוכנית המאסטר האירופי המשותף מציעה הזדמנות אירופית אמיתית ללימודי תואר שני בתחום שיש לו חשיבות מכרעת לתרום לפתרון הבעיה הדחופה והחיונית של אספקת האנרגיה העולמית. לשותפים יש מערכת יחסים ארוכה במסגרת תוכנית המחקר האירופית המתואמת בנושא ההיתוך הגרעיני.... [-]

צרפת Nancy Marseille צ'כיה Prague 6 Saclay ספרד Leganés Community of Madrid גרמניה Stuttgart בלגיה Ghent  + 9 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

תוכנית MSC הינה גישה מונחית מחקר להבנה וניהול של מערכות אקולוגיות של היער, המספקת ידע בסיסי ויישומי על הארגון, התפקוד והדינמיקה של המערכות האקולוגיות והיערות (כולל פיזיול ... [+]

מאסטר זה מוכר במשותף על ידי Université de Lorraine ועל ידי AgroParisTech.

במסגרת תכנית אב זו, "היער והסביבות שלהם (FEN)" מורכב מסמסטר אחד של קורסים המוצגים באנגלית ונפתח לתלמידים בינלאומיים.

מטרות התכניתרכש הכשרה רב תחומית גבוהה וטכנולוגיות עדכניות לניהול פרויקטים ומחקר (תקשורת, ניסויים, חקירות, ניתוח נתונים וכו ').להבין את התפקוד של צמחים רב שנתיים, של מערכות אגרו ומערכות אקולוגיות יער, מן המולקולות לנוף, מקורות של מוצרים תעשייתיים ושירותים אקולוגיים.להשתלט על המדע והטכנולוגיות של ההנדסה האקולוגית לניהול בר קיימא של סביבות טבעיות ומערכות ייצור חקלאי / יער.הבנת נושאים סביבתיים עיקריים (שינויים גלובליים, המגוון הביולוגי, חומרי ביו עץ, משאבים מתחדשים, אנרגיה, זיהום, פיתוח בר קיימא וכו ').דיסציפלינות... [-]
צרפת Nancy
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

תוכנית מאסטרס האירופית של ארסמוס מונדוס בשפה וטכנולוגיות תקשורת (LCT) נועדה לענות על הדרישות של התעשייה והמחקר באזור גדל במהירות. הוא מציע הזדמנויות הכשרה והדרכה לדורות ה ... [+]

תוכנית מאסטרס האירופית של ארסמוס מונדוס בשפה וטכנולוגיות תקשורת (LCT) נועדה לענות על הדרישות של התעשייה והמחקר באזור גדל במהירות. הוא מציע הזדמנויות הכשרה והדרכה לדורות הבאים של מנהיגים במחקר ובחדשנות. הוא מעניק לתלמידים ידע מעמיק ותובנה בתחומי הדיסציפלינות השונות התורמות לשיטות של טכנולוגיות שפה ותקשורת ומחזק את יכולתם לעבוד על פי שיטות מדעיות. יתר על כן, התלמידים לרכוש ידע מוכווני בפועל על ידי בחירת שילובים המתאימים של מודולים בטכנולוגיה שפה, בלשנות חישובית תיאורטית, ומדעי המחשב.... [-]

צרפת Nancy
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

MSC EF מספקת השכלה אקדמית בתחומי ניהול משאבים בר-קיימא, ביו-כלכלה וניהול טבע. מטרת התוכנית היא לחנך אנשי מקצוע שיש להם הבנה מעמיקה של bioeconomy יער בר קיימא, כמו גם בתרב ... [+]

MSC European Forestry (MSc EF) היא תוכנית בת שנתיים בתחום מדעי היער. התוכנית קיבלה את התווית "ארסמוס מונדוס" בשנים 2004 עד 2014 ולשנים 2016-2019.

MSC EF מספקת השכלה אקדמית בתחומי ניהול משאבים בר - קיימא, ביו - כלכלה וניהול טבע . מטרת התוכנית היא לחנך אנשי מקצוע שיש להם הבנה מעמיקה של bioeconomy יער בר קיימא, כמו גם בתרבות העסקית האירופית.

Pixabay / Pexels

MSC EF קונסורציום מורכב משש האירופי ברמה הגבוהה ביותר ייעור האוניברסיטאות :... [-]

צרפת Nancy
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

המטרה הכללית של הקורס היא, עבור התלמידים, לרכוש ידע על ביומכניקה של מערכת השלד והשרירים וביתר דיוק על התפתחות של מכשירים רפואיים ספציפיים החולה. ... [+]

תיאור כללי

ההבנה של ההתנהגות הביו-מכאנית של מערכת השרירים והשלד של המכשור הרפואי דורשת ידע מגוון בתחומים שונים כגון מדעי הרפואה (אנטומיה, ביולוגיה של תאים ורקמות, הדמיה רפואית ...), מכניקה של חומרים, סימולציה של אלמנטים סופיים, ניתוח תנועה של גוף האדם. תואר שני זה יספק לתלמידים את כל היסודות הדרושים של תחומים אלה, על מנת לאפשר להם להבין סוגיה קלינית ולהציע פתרונות טיפוליים מציאותיים ואמינים. גישות אלה יושלמו על ידי מבוא biomimetics כדי להראות כיצד לקבל השראה מהטבע לעצב יישומים טכניים חדשים.... [-]

צרפת Metz
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

בתוכנית זו, ההתמחות "כימיה מולקולרית ופיסיקוכימיה" (MCP) מורכבת מקורסים המוצגים באנגלית ונפתחים לסטודנטים בינלאומיים. המטרה העיקרית של MS בכימיה היא לענות על הציפיות של ה ... [+]

בתוכנית זו, ההתמחות "כימיה מולקולרית ופיסיקוכימיה" (MCP) מורכבת מקורסים המוצגים באנגלית ונפתחים לסטודנטים בינלאומיים.

מטרות התכנית

המטרה העיקרית של MS בכימיה היא לענות על הציפיות של החברות על ידי מתן תוכנית עם התמחות המכסים מספר תחומי פעילות המוכרים כמקור תעסוקה: ניתוח כימי, טיפולים פנימיים, חומרים ביולוגיים, שימור סביבתי, מודלים, סינתזה .

MS ב כימיה שואפת גם להכשיר מומחים עתידי מוסמך ביותר למעבדות של בתי ספר לדוקטורט, C2MP (כימיה, מכניקה, חומרים, פיזיקה), SIMPPE (מדע והנדסה של מולקולות מוצרים ואנרגיה) ומעבדות שותפים אחרים, עם שאיפה של הפתיחה הבינלאומית על ידי הבטחת לתת לתלמידים בסיס לשוני מוצק ואת הטעם של ניידות.... [-]

צרפת Nancy
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

בתואר שני במדעי החיים, התמחות "RNA אנזימים למדעים" (RNAES) מורכבת בקורסים המוצגים באנגלית ונפתחה לסטודנטים בינלאומיים. ... [+]

הַצָגָה

המאסטר במדעי החיים תוכנית - RNA ואנזימים למדעים (RNAES) הוא קורס הכשרה המאופיינת על ידי מומחיות חזקה ומוכרת ספציפיים בתחום הביולוגיה המולקולרית והסלולרית של RNAs ו אנזיולוגיה.

RNAES מסתמך במידה רבה על צוות ההוראה המורכבת מחברי ARN-RNP ו Molecular ו מבנית אנזימולוגיה צוותים של UMR IMOPA UL-CNRS 7365, אשר בעל שם עולמי, אלא גם על רמקולים חיצוניים, מאוניברסיטאות צרפתית או זרים. קורסי מאסטר שנה ב 'נלמדים באנגלית בלבד.... [-]

צרפת Nancy
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

המטרה של NLP (עיבוד שפה טבעית) היא לייצר מודלים חישוביים המדמים את יכולתנו לדבר ולהבין שפות טבעיות כגון אנגלית, צרפתית או רוסית לעומת שפות מלאכותיות כגון תכנות או מתמטיקה ... [+]

במבט ראשוןתעודה: תואר שני במדעיםסוג: תואר מכוון לתעשייה ומחקרמספר נקודות זיכוי ECTS: 120התחלה: ספטמבר, 2020משך הפעילות: 1-2 שניםשפה: אנגליתשכר לימוד: 334,00 אירו, לאזרח האיחוד האירופי, 3 770 אירו אחרת. מיקום: ננסי, צרפת (שעה וחצי נסיעה ברכבת מפריס) עיבוד שפה טבעית (NLP): קבל מחשבים לשוחח

NLP: אזור מתפוצץ ומרתק של המדע, המציע הזדמנויות קריירה רבות במגזרים רבים כגון תעשייה, מחקר וחינוך.

המטרה של NLP היא לייצר מודלים חישוביים המדמים את היכולת שלנו לדבר ולהבין שפות "טבעיות" כגון אנגלית, צרפתית, רוסית, סינית וכו 'לעומת שפות מלאכותיות כגון תכנות או מתמטיקה.... [-]

צרפת Nancy
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

המאסטר של ניהול עסקים: ניהול בינלאומי התמחות מ IAE ננסי היא ברמה גבוהה, תיאורטית וניהול יישומי. זה נגיש בלמידה מתמשכת או לאחר תואר ראשון או תוכנית שנתית לתואר ראשון (כלומ ... [+]

המאסטר של ניהול עסקים: ניהול בינלאומי התמחות מ IAE ננסי היא ברמה גבוהה, תיאורטית וניהול יישומי. זה נגיש בלמידה מתמשכת או לאחר תואר ראשון או תוכנית שנתית לתואר ראשון (כלומר, לאחר 4 שנות לימוד באוניברסיטה). זה מיועד לסטודנטים שאינם עסקיים או עסקים או אנשי מקצוע. זה מאפשר לסטודנטים או למנהלים להשלים את המומחיות שלהם בתחומים שאינם עסקיים עם תוכנית הלימודים מקיפה בעסקים. היא גם מאפשרת לסטודנטים או למנהלים להתמחות בתחומים ספציפיים, להרחיב את נקודות המבט שלהם ואת השכיחות באמצעות חיזוק של יכולות רוחבי להתמודד עם אתגרים עסקיים בעולם גלובלי.... [-]

צרפת Nancy
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Lorraine

המאסטר של ניהול עסקים: ניהול כללי התמחות מ IAE ננסי היא ברמה גבוהה, תיאורטית וניהול יישומי. זה נגיש בלמידה מתמשכת או לאחר תואר ראשון או תוכנית שנתית לתואר ראשון (כלומר, ל ... [+]

המאסטר של ניהול עסקים: ניהול כללי התמחות מ IAE ננסי היא ברמה גבוהה, תיאורטית וניהול יישומי. זה נגיש בלמידה מתמשכת או לאחר תואר ראשון או תוכנית שנתית לתואר ראשון (כלומר, לאחר 4 שנות לימוד באוניברסיטה). זה מיועד לסטודנטים שאינם עסקיים או עסקים או אנשי מקצוע. זה מאפשר לסטודנטים או למנהלים להשלים את המומחיות שלהם בתחומים שאינם עסקיים עם תוכנית הלימודים מקיפה בעסקים. הוא גם מאפשר לסטודנטים או למנהלים המתמחים בתחומים ספציפיים, להרחיב את נקודות המבט שלהם ואת השכיחות באמצעות חיזוק הכישורים רוחבי להתמודד עם אתגרים עסקיים בעולם הגלובלי.... [-]

צרפת Nancy
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Cours Léopold,34
54000 Nancy, Grand Est, צרפת
כתובת
Metz, Grand Est, צרפת
כתובת
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 Marseille, Provence-Alpes-Côte d'Azur, צרפת
כתובת
Zikova,1903/4
166 36 Prague 6, Hlavní město Praha, צ'כיה
כתובת
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 Saclay, Île-de-France, צרפת
כתובת
Avenida de la Universidad,30
28911 Leganés, Community of Madrid, ספרד
כתובת
Plaza Ciencias,1
28040 Community of Madrid, ספרד
כתובת
Pfaffenwaldring,61
70569 Stuttgart, Baden-Württemberg, גרמניה
כתובת
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 Ghent, Flanders, בלגיה