Université de Lorraine

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים ל Université de Lorraine !

אזור לוריין היה כבר דוכסות עצמאית בצפון מזרח צרפת, כאשר היא יצרה את האוניברסיטה שלה בשנת 1572. לאורך ההיסטוריה, האזור חולק מספר פעמים לחלק "צרפתי" וחלק "גרמני", לפני איחודו מחדש, ובוודאי נכלל צרפת בתחילת המאה ה -20. בגלל ההיסטוריה המורכבת והעשירה הזאת התפתחו שתי ערים גדולות: מץ בצפון וננסי בדרום.

בשנת ננסי, שלוש אוניברסיטאות הוקמו במאה ה -20, ביניהם המכון הלאומי הפוליטכני כי בשילוב כמה בתי ספר להנדסה. במץ, האוניברסיטה הראשונה הופיעה בשנת 1970.

ב -1 בינואר 2012, לאחר מספר שנים של הכנה, ארבע האוניברסיטאות הללו התמזגו לאחד, ויצרו את Université de Lorraine . באוניברסיטה יש מעל 50 000 סטודנטים, קרוב ל 6 800 אנשי צוות, ביניהם 3 700 מורים ומחפשים, ומבנים רבים בקמפוסים מופץ באזור כולו.

1 שעה 30 דקות מפריז על ידי TGV וב בלב האזור הגדול (בלגיה, לוקסמבורג, גרמניה), אזור לוריין מספק סביבה נעימה יחד עם חיי תרבות עשירים מאוד.

בשנת 2013 על פי העיתון הצרפתי, Le Figaro-étudiant, ננסי היה מדורג על ידי התלמידים להיות העיר הטובה ביותר ללמוד!

Université de Lorraine היא אוניברסיטה צרפתית צרפתית

הוא מציע ל -52,000 הסטודנטים שלו מגוון רחב של מחקרים, בכל התחומים, ובהתאם לדגם בולוניה (רווקים / מאסטר / דוקטורט).

כמו כן, היא מציעה תעודה צרפתית ספציפית כגון DUT במגוון תחומים (תעודה מקצועית של שנתיים אשר לעתים קרובות ואחריו עוד שנה כדי לקבל תואר ראשון מקצועי) או diplôme d'ingénieur, תואר שני תואר הנדסה ותעשייה ניהול.

הלימודים קשורים למחקר ברמה גבוהה בתחומים השונים, ומפיקים תועלת מיכולות מקצועיות ברמה גבוהה ומתקני תשתיות עתירות ידע. אל תהסס לחקור פרטים נוספים על הארגון והעבודה של מערכת החינוך הצרפתית.

סטודנטים בינלאומיים יש את האפשרות לבלות אחד או יותר סמסטרים Université de Lorraine באמצעות מספר תוכניות החליפין. הם גם מוזמנים להגיש בקשה לאחת מתוכניות הלימוד הבינלאומיות שלנו, שבהן מלמדים את כל הקורסים או את חלקם באנגלית. וכמובן, זה רעיון טוב מאוד להשתמש בהזדמנות להישאר איתנו ללמוד צרפתית; בשביל זה, יש לנו הצעה מלאה של אימון השפה בצרפתית.

114641_pexels-photo-1462630.jpegאנסטסיה גפ / פיקסל

דיאלוג של ידע

Université de Lorraine מקדמת חדשנות באמצעות דיאלוג של ידע , תוך ניצול מגוון וחוזק תחומי המדע שלה, ומטרתה לקדם את העברת הידע להשקיית החדשנות והצמיחה הכלכלית, כמו גם את התקדמות המדע הבסיסי.

בהיותה האוניברסיטה של אזור שלם, Université de Lorraine היא שחקן מרכזי בהתפתחות הכלכלית והחברתית שלה, בונה על קשרים בין-תרבותיים ובינלאומיים, מתואמת מדיניות מחקר אזורית ומספקת גישה להשכלה גבוהה לתושבים רבים ככל האפשר.

Université de Lorraine מציעה תוכניות לימודים בכל תחומי הידע: מדעי, בריאות, טכנולוגיה, מדעי ההנדסה, מדעי החברה והחברה, משפטים, כלכלה, ניהול, אמנות, ספרות ושפה. מוקד ספציפי ניתנת crossovers בין שדות ומיומנויות, כדי לסייע לתלמידים לפתח Pathway משלהם.

Université de Lorraine מציעה מגוון רחב של פעילויות בינלאומיות

 • חילופי סטודנטים מתפתחים ויוצאים (כ -1,500 תלמידינו לומדים לפחות סמסטר אחד בחו"ל במהלך לימודיהם, 15% מתלמידינו החלו את לימודיהם באחד מ -100 מדינות זרות).
 • דיפלומות משותפות עם אוניברסיטאות אחרות: כ 60 תעודות משותפות, כולל 7 תוכניות הורים של ארסמוס מונדוס.
 • שיתופי פעולה במחקר:
  • מספר רב של דוקטורנטים משותפים: 11% מהדרישות שלנו משותפות לאוניברסיטה זרה;
  • קבוצות משותפות או מעבדות עם אוניברסיטאות זרות;
  • כמעט 30% מהפרסומים שלנו חתומים יחד עם מדענים ממדינות אחרות.
 • ניידות תלמידים, דוקטורט. סטודנטים ופוסט-דוקטורים, של חברי סגל וצוות מנהלי, כדי לאחד את האינטגרציה הבינלאומית שלנו. לאוניברסיטה יש מדיניות פעילה לעידוד הניידות היוצאת, וכדי להקל ולפשט את קבלת הפנים של אנשים נכנסים.

מעבר לפתיחות הכללית, האסטרטגיה הבינלאומית שלנו מתבססת על 3 רמות הדרגתיות

 • עם גבול עם 3 מדינות אחרות, זה טבעי למדי שלוריין מעורבת בהתעצמות של מערכות יחסים חוצות גבולות באזור הגדול (לוקסמבורג, צרפתים וגרמנים דוברי חלקים של בלגיה, לוריין, גרמניה Länder של Rheinland-Pfalz ו סארלנד ). Université de Lorraine היא שחקנית מרכזית בבנייה זו, באמצעות שיתופי פעולה דו-צדדיים רבים עם האוניברסיטאות של אזורים אלה, אך גם באמצעות תפקידה הפעיל בפיתוח האוניברסיטה של האזור הגדול , שם היא קשורה לאוניברסיטאות סארלנד, טרייר, קייזרסלאוטרן , לוקסמבורג וליאז '.
 • Université de Lorraine מתכוונת לפתח בהדרגה קשרים עם רשת של אוניברסיטאות אירופיות החולקות את האוריינטציות המרכזיות שלה: בינתחומיות ודיאלוג של תחומי ידע , בתוך אוניברסיטאות המכסות קשת מדעית רחבה, אך עם אוריינטציה מובנית סביב ההנדסה, שצולמה במובן רחב.
 • בעוד שיש לנו שותפויות בינלאומיות רבות ברחבי העולם , אתרים מסוימים יש פוטנציאל להתמקד במספר שיתופי פעולה, במחקר ובהוראה, על מגוון רחב של דיסציפלינות. Université de Lorraine מבקשת להדגיש את השותפות שלה עם אתרים אלה , על ידי בניית שיתופי הפעולה שלה בתוך ישויות מוכרות ותומכות. הדבר נכון בראש ובראשונה לשיתוף הפעולה הצרפתי-גרמני , שלמענו הקימה Université de Lorraine מרכז צרפתי-גרמני ספציפי ללוריין (CFALOR). סוג זה של שותפות הוקם גם במרוקו , בקזחסטן ובסין (במיוחד בווהאן), והמטרה היא להתמקד בכ -10 אתרים או אזורים בעולם.

מיקומים

ננסי

כתובת
Cours Léopold,34
54000 ננסי, גרנד אסט, צרפת

מץ

כתובת
מץ, גרנד אסט, צרפת

מרסיי

כתובת
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 מרסיי, פרובאנס-אלפ-קוט ד'אזור, צרפת

פראג 6

כתובת
Zikova,1903/4
166 36 פראג 6, Hlavní město Praha, צ'כיה

שקלי

כתובת
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 שקלי, איל-דה-פראנס, צרפת

לגנות

כתובת
Avenida de la Universidad,30
28911 לגנות, קהילת מדריד, ספרד

שטוטגרט

כתובת
Pfaffenwaldring,61
70569 שטוטגרט, באדן-וירטמברג, גרמניה

גנט

כתובת
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 גנט, פלנדריה, בלגיה

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: