Université de Lorraine

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים ל Université de Lorraine !

Université de Lorraine היא אוניברסיטה צרפתית צרפתית

הוא מציע ל -52,000 הסטודנטים שלו מגוון רחב של מחקרים, בכל התחומים, ובהתאם לדגם בולוניה (רווקים / מאסטר / דוקטורט).

כמו כן, היא מציעה תעודה צרפתית ספציפית כגון DUT במגוון תחומים (תעודה מקצועית של שנתיים אשר לעתים קרובות ואחריו עוד שנה כדי לקבל תואר ראשון מקצועי) או diplôme d'ingénieur, תואר שני תואר הנדסה ותעשייה ניהול.

הלימודים קשורים למחקר ברמה גבוהה בתחומים השונים ומפיקים תועלת מכישורים מתמחים ברמה גבוהה ומתקנים ותשתיות היי-טק בכל עת שיש צורך בכך. אנא אל תהסס לחקור ביתר פירוט את ארגון מערכת החינוך הצרפתית ופועלה בה.

סטודנטים בינלאומיים יש את האפשרות לבלות אחד או יותר סמסטרים Université de Lorraine באמצעות מספר תוכניות החליפין. הם גם מוזמנים להגיש בקשה לאחת מתוכניות הלימוד הבינלאומיות שלנו, שבהן מלמדים את כל הקורסים או את חלקם באנגלית. וכמובן, זה רעיון טוב מאוד להשתמש בהזדמנות להישאר איתנו ללמוד צרפתית; בשביל זה, יש לנו הצעה מלאה של אימון השפה בצרפתית.

114641_pexels-photo-1462630.jpegאנסטסיה גפ / פיקסל

שיח הידע

Université de Lorraine מקדמת חדשנות באמצעות דיאלוג של ידע , תוך ניצול מגוון וחוזק תחומי המדע שלה, ומטרתה לקדם את העברת הידע להשקיית החדשנות והצמיחה הכלכלית, כמו גם את התקדמות המדע הבסיסי.

בהיותה אוניברסיטה של אזור שלם, Université de Lorraine היא גורם מרכזי בהתפתחותה הכלכלית והחברתית, ובונה על קישורים בין תרבותיים ובין דורות, תיאום מדיניות מחקר אזורית ומתן גישה להשכלה גבוהה לכמה שיותר תושבים.

Université de Lorraine מציעה תוכניות לימודים בכל תחומי הידע: מדעי, בריאות, טכנולוגיה, מדעי ההנדסה, מדעי החברה והחברה, משפטים, כלכלה, ניהול, אמנות, ספרות ושפה. מוקד ספציפי ניתנת crossovers בין שדות ומיומנויות, כדי לסייע לתלמידים לפתח Pathway משלהם.

Université de Lorraine מציעה מגוון רחב של פעילויות בינלאומיות

 • חילופי סטודנטים נכנסים ויוצאים (כ -1,500 מתלמידינו מבלים לפחות סמסטר אחד בחו"ל במהלך לימודיהם. 15% מהסטודנטים שלנו החלו את לימודיהם באחת מכ -100 מדינות זרות).
 • תעודות משותפות עם אוניברסיטאות אחרות: סביב 60 תעודות משותפות, כולל 7 תוכניות אמן של Erasmus Mundus.
 • שיתופי פעולה במחקר:
  • מספר רב של דוקטורנטים משותפים: 11% מהדרישות שלנו משותפות לאוניברסיטה זרה;
  • קבוצות משותפות או מעבדות עם אוניברסיטאות זרות;
  • כמעט 30% מהפרסומים שלנו חתומים יחד עם מדענים ממדינות אחרות.
 • ניידות תלמידים, דוקטורט. סטודנטים ופוסט-דוקטורים, של חברי סגל וצוות מנהלי, כדי לאחד את האינטגרציה הבינלאומית שלנו. לאוניברסיטה יש מדיניות פעילה לעידוד הניידות היוצאת, וכדי להקל ולפשט את קבלת הפנים של אנשים נכנסים.

מעבר לפתיחות הכללית, האסטרטגיה הבינלאומית שלנו מתבססת על 3 רמות הדרגתיות

 • עם גבול עם 3 מדינות אחרות, זה טבעי למדי שלוריין מעורבת בהתעצמות של מערכות יחסים חוצות גבולות באזור הגדול (לוקסמבורג, צרפתים וגרמנים דוברי חלקים של בלגיה, לוריין, גרמניה Länder של Rheinland-Pfalz ו סארלנד ). Université de Lorraine היא שחקנית מרכזית בבנייה זו, באמצעות שיתופי פעולה דו-צדדיים רבים עם האוניברסיטאות של אזורים אלה, אך גם באמצעות תפקידה הפעיל בפיתוח האוניברסיטה של האזור הגדול , שם היא קשורה לאוניברסיטאות סארלנד, טרייר, קייזרסלאוטרן , לוקסמבורג וליאז '.
 • Université de Lorraine מתכוונת לפתח בהדרגה קשרים עם רשת של אוניברסיטאות אירופיות החולקות את האוריינטציות המרכזיות שלה: בינתחומיות ודיאלוג של תחומי ידע , בתוך אוניברסיטאות המכסות קשת מדעית רחבה, אך עם אוריינטציה מובנית סביב ההנדסה, שצולמה במובן רחב.
 • בעוד שיש לנו שותפויות בינלאומיות רבות ברחבי העולם , אתרים מסוימים יש פוטנציאל להתמקד במספר שיתופי פעולה, במחקר ובהוראה, על מגוון רחב של דיסציפלינות. Université de Lorraine מבקשת להדגיש את השותפות שלה עם אתרים אלה , על ידי בניית שיתופי הפעולה שלה בתוך ישויות מוכרות ותומכות. הדבר נכון בראש ובראשונה לשיתוף הפעולה הצרפתי-גרמני , שלמענו הקימה Université de Lorraine מרכז צרפתי-גרמני ספציפי ללוריין (CFALOR). סוג זה של שותפות הוקם גם במרוקו , בקזחסטן ובסין (במיוחד בווהאן), והמטרה היא להתמקד בכ -10 אתרים או אזורים בעולם.

שותפויות אסטרטגיות

Université de Lorraine מלווה אותך בבינאום המחקר שלך אם אתה חוקר שמצטרף אלינו מחו"ל או שאתה כבר בצרפת ומחפש פיתוח / החלפה בינלאומיים במסגרת המחקר שלך.

שותפויות אירופאיות

באזור החוצה גבולות של אזור רבתי, האוניברסיטה מפתחת שיתופי פעולה רבים עם שותפיה האקדמיים של האזור הגדול Charta ושל האוניברסיטה של אזור רבתי .

שיתוף הפעולה הפרנקו-גרמני חזק במיוחד בלוריין, שהוא האזור השני בצרפת אחרי איל-דה-פראנס (אזור פריז) מבחינת תארים הנתמכים על ידי האוניברסיטה הצרפתית-גרמנית . כדי ליישם דינמיקה זו, Université de Lorraine יצרה מבנה קואורדינציה, המרכז הפרנקו-גרמני של לוריין .

Université de Lorraine הוא חבר ברשת Campus Europae , שמטרתה לחזק את הניסיון האירופי שצברו חילופי סטודנטים במהלך הלימודים.

שותפויות בינלאומיות

במעבדות, במחלקות, בפקולטות ובבתי הספר של Université de Lorraine מאות שותפויות בינלאומיות ברחבי העולם. יש אתרים שיש בכל זאת פוטנציאל מסוים למיקוד של שיתופי פעולה רבים בהכשרה ובמחקר, במגוון רחב של תחומים. Université de Lorraine מבקשת לגבש את השותפות שלה עם אתרים אלה, על ידי בניית שיתופי הפעולה שלה בתוך גורמים הנתמכים ומוכרים מאוד.

איחוד זה אמור בסופו של דבר לכסות תריסר אתרים או אזורי עדיפות בעולם. אפשר להזכיר במיוחד:

 • שותפות חשובה עם כמה אוניברסיטאות בקזחסטן
 • שותפות אסטרטגית גדולה, הוקמה כבר שנים רבות, עם אוניברסיטת הטכנולוגיה של ווהאן ואוניברסיטת ווהאן (סין)

שותפות אסטרטגית מרכזית עם כמה מוסדות מרוקאים, במיוחד Université Internationale de Rabat, Universiapolis Agadir, וכמה אוניברסיטאות ציבוריות בדרגה ראשונה כמו אוניברסיטה חסן השנייה מוחמד בקזבלנקה, אוניברסיטה סידי מוחמד בן עבדאללה בפאס, האוניברסיטה קאדי איאד במרקש

שותפויות EURAXESS

Université de Lorraine הוא חבר ברשת האירופאית EURAXESS, יוזמה שמובילה על ידי הנציבות האירופית, וחבר פעיל ברשת Euraxess-France המתואמת על ידי הועידה הצרפתית של נשיאי האוניברסיטה (CPU) .

יוזמת Euraxess שמה לה למטרה לחזק את האטרקטיביות של אזור המחקר האירופי (ERA) בשלושה אופנים :

 • משרות Euraxess: הצעות עבודה מבוססות מדע והזדמנויות מימון באירופה
 • שירותי Euraxess: סיוע בחינם ומותאם אישית לחוקרים מבקרים או נכנסים ובני משפחתם (2 משרדי קבלת פנים Université de Lorraine )
 • זכויות Euraxess: מידע על הזכויות והחובות ביחס לגיוס חוקרים בינלאומיים

שותפויות עם הסביבה החברתית-כלכלית

Université de Lorraine משתתף באופן פעיל בחיי אשכולות התחרות שנמצאים באזור לוריין:

 • מטרליה על החומרים והתהליכים,
 • סיבים על חומרים מבוססי סיבים (למשל עץ וטקסטיל),
 • הידרו על איכות וניהול מים.

Université de Lorraine מייצרת גם שערים עם החברות, באמצעות תמיכה של 3 מכוני קרנוט שהושתלו באזור: Institut Carnot Énergie et Environnement בלורן (מכון קרנוט הראשון בלוריין ביחס למספר החוקרים המיוצגים, כלומר יותר מ- 1400), Institut Carnot ARTS ו- Institut Carnot INRIA.

תווית קרנוט היא תווית של מצוינות מדעית המועילה למעבדות ותשתיות מחקר Université de Lorraine ; זה גם משקף את יכולתם לספק מחקר מדעי וטכנולוגי כמענה לצרכים תעשייתיים לטווח הקצר והבינוני. כדי להשלים את המימון של פעילויות המחקר על ידי UL, CNRS ואזור לוריין, מימון קרנו מאפשר פיתוח פרויקטים רב תחומיים, הפונים אזורית ורחוצה לאומית לחדשנות תעשייתית.

מיקומים

ננסי

כתובת
Cours Léopold,34
54000 ננסי, גרנד אסט, צרפת

מץ

כתובת
מץ, גרנד אסט, צרפת

מרסיי

כתובת
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 מרסיי, פרובאנס-אלפ-קוט ד'אזור, צרפת

פראג 6

כתובת
Zikova,1903/4
166 36 פראג 6, Hlavní město Praha, צ'כיה

שקלי

כתובת
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 שקלי, איל-דה-פראנס, צרפת

לגנות

כתובת
Avenida de la Universidad,30
28911 לגנות, קהילת מדריד, ספרד

שטוטגרט

כתובת
Pfaffenwaldring,61
70569 שטוטגרט, באדן-וירטמברג, גרמניה

גנט

כתובת
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 גנט, פלנדריה, בלגיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: