Toulouse School of Management TSM

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות TSM

הכשרת מנהלים יוזמים בעלי אחריות חברתית עם השקפה גלובלית

TSM מספקת השכלה אקדמית ומקצועית איכותית ביותר, ומבטיחה כי סטודנטים ימצאו עבודה במהירות עם סיום הלימודים.

TSM מציעה תכניות חינוכיות במשרה מלאה בתחומי הניהול העיקריים ברמת התואר הראשון וגם בתואר שני. תחומי הנושא שלנו הם חשבונאות ובקרה פיננסית, כספים, ניהול משאבי אנוש, שיווק ואסטרטגיה.

אנו מכינים את התלמידים לעולם העבודה באמצעות הוראה, שיחות של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, פרויקטים בפיקוח והתמחות מורחבת.

TSM מציע הזדמנויות בינלאומיות קונקרטיות לסטודנטים. יש לנו רשת גדולה של שותפים בינלאומיים ברחבי העולם וכמה מהתארים שלנו נלמדים באנגלית.

  • 3,000 תלמידים נבחרים
  • 30 התמחויות לתואר שני
  • 20% מהסטודנטים בתוכניות ניידות בינלאומיות
  • 21,000 חברים ברשת הבוגרים
  • 91% מהבוגרים מוצאים עבודה בענף תוך שנה מסיום הלימודים

141620_pexels-photo-1181533.jpeg

בית הספר לניהול בטולוז: מרכז מצוינות לניהול

בית הספר לניהול בטולוז מייצג מרכז מצוינות לניהול באוניברסיטת קפיטול טולוז. זה מתאסף תחת מותג אחד:

  • TSM, בית ספר המכשיר מנהלים מחויבים ואחראיים;
  • TSM Research, יחידת מחקר CNRS המוכרת באיכות הפרסומים האקדמיים שלה ובהישגי חוקריה;
  • תוכנית הדוקטורט TSM, בית ספר בינלאומי לדוקטורט.

IAE טולוז הופכת לבית הספר לניהול בטולוז

מיתוג מחדש מוסדי זה הוא תוצאה של השתקפות פנימית עזה על עתידו של בית הספר כחלק מאוניברסיטת טולוז היוקרתית. TSM, שנודע באופן אזורי ולאומי, להוטה להטביע את חותמו על הבמה האירופית והבינלאומית.

במהלך חמש השנים האחרונות, TSM הקימה אסטרטגיה בינלאומית מחמירה חדשה על ידי גיוס חוקרים ופרופסורים מוכרים בינלאומיים, יצירת תוכניות מאסטר הנלמדות כולן באנגלית ועל ידי יצירת שותפויות רבות עם אוניברסיטאות ברחבי העולם. "IAE טולוז הופכת לבית הספר לניהול בטולוז. בצעד הבא אנו מבטאים שאיפה ברורה : להכשיר מנהלים המסוגלים לנצל הזדמנויות בסביבה עסקית עולמית ולענות על צרכיהם של חברות המתחרות בקנה מידה עולמי. בית הספר לניהול בטולוז מציע Pathway חדש לפיתוח כישרונותיה של קהילה של סטודנטים יוזמים ואחראים חברתית ", מסביר הרווה פנאן, מנהל TSM.

141621_pexels-photo-3183150.jpeg

שינוי לכולם

"התלמידים, הוריהם, השותפים שלנו ובוגרי TSM קשורים וממשיכים להיות באופן טבעי קשורים מאוד לתדמית בית הספר. השגת תמיכתם בפרויקט זה הייתה חיונית ביצירת זהות חדשה זו. הקהילה כולה עומדת כעת מאחורי הפרויקט, החל מסגל, צוות מינהלי, סטודנטים ובוגרים וכלה בשותפינו הכלכליים והמוסדיים. הפרויקט ישמש מטרה חברתית ויעזור לנו לבסס נוכחות גלובלית. בית הספר לניהול בטולוז הוא בית ספר עליון באוניברסיטה ידועה, ומיתוג זה מהווה הזדמנות מוחשית עבור התלמידים ושותפי בית הספר להפוך לנוכחות עולמית גדולה . בתוך האופטיקה הזו יחד עם שאפתנות, התלהבות וכבוד להיסטוריה שלנו וערכים מבוססים, אנו ממשיכים הלאה אל הדרך הבאה: TSM. " הרווה פנאן, מנהל TSM

מוטו חדש

המוטו החדש שלנו "הדרך קדימה" מסמל בו זמנית את העתיד הצפוי לתלמידי TSM ואת הדרך העומדת לפניהם להפוך למנהלים בעלי אחריות חברתית ויוזמים. TSM מלווה את תלמידיה בהשגת מטרה זו על ידי מתן סביבה קפדנית הממקסמת את הפוטנציאל שלהם כסטודנטים וכאנשים שעוזבים אותם עם מספר עצום של אפשרויות בסוף תקופת זמנם ב- TSM.

TSM היום ומחר

עם 3,000 סטודנטים במשרה מלאה, לימודי עבודה וחינוך מנהלים, 35 תכניות לתואר שני, שיעור תעסוקה מעולה של בוגרים אחרונים, מעבדת מחקר מוכרת ארצית, מתקנים אקדמיים מצוינים, בית ספר לדוקטורט בעל שם, ועובדי הוראה שזכו לשבחים בינלאומיים, TSM היא ויישאר בית ספר עליון לניהול . בית הספר התחייב לתהליך הסמכה בינלאומי ולכן הוא עשוי לעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים כדי לענות על צרכיהם של חברות המתחרות בקנה מידה עולמי. TSM, מוסד מכובד לצד אוניברסיטה מוערכת, מהווה מקום צמיחה משמעותי לסטודנטים שלו והזדמנות קיימא עבור שותפיו.

המלצות סטודנטים

ניהול בינלאומי 3 של BACHELOR 3 (תוכנית זמן מלא)

השנה שילבו מימד בינלאומי חזק, שיטות לימוד אינטראקטיביות וצוות מחויב מאוד. כל השנה התאפיינה במחקרי מקרה קבוצתיים עם מימד רב-תרבותי, שדחפו כל אחד מאיתנו להרחיב את אופקינו. גישה רוחבית זו של שנת התואר הראשון מספקת לנו בסיס איתן לעתיד המקצועי והאקדמי שלנו.

רומיין POUGET
סטודנט ב- TSM

מאסטר 2 תואר שני במדעי חשבונאות, ביקורת ובקרת ניהול (מחקר)

שיעורי המחקר במאסטר למדעים בחשבונאות הם הדרך הטובה ביותר ללמוד את התיאוריות והמתודולוגיות הדרושות לך לצורך ביצוע מחקר לדוקטורט. אני אוהב לחשוב על עבודת המאסטר כתרגיל חימום לעבודת עבודתך: אתה מתחיל ברעיון ואז משליך אותו להצעת התזה שלך.

עמנואל נגרה
פרופסור חבר ב- TSM

מיקומים

טולוז

כתובת
Toulouse School of Management
Toulouse 1 Capitole University
2, rue du doyen Gabriel Marty
31042 Toulouse Cedex 9

טולוז, אוקסיטני, צרפת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך