Toulouse School Of Economics TSE

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

School of Economics טולוז: מרכז המוביל בעולם למחקר השכלה גבוהה, בראשות חתן פרס נובל ז'אן Tirole

TSE הוא החוג לכלכלה של טולוז קפיטול האוניברסיטה. הוא מציע תוכניות לתואר ראשון ושני ברמה עולמית מועברים על ידי חוקרים בעלי שם. להתמקד הליבה של TSE הוא כלכלה אבל הקורסים שלנו הם רבים תחומיים ולהתרכז תפקיד נתונים וטכניקות כמותיות לשחק בקבלת החלטות בחברות, מוסדות או מדינות.

קורסי מחקר מוכוון מחקר מוכוון קורסי TSE להכשיר את התלמידים לשימוש ולהתאים תאוריות או טכניקות אחרונות כדי לפתור את האתגרים של עולם האמיתי פגשו מעסיק עתידם. ברמת הורים, בהתאם הקריירה שלהם מתכנן תלמידים יכולים לבחור להתמחות בסטטיסטיקה, אקונומטריקה, פיתוח ציבורי, ארגון תעשייתי, סביבה, מגוון מינים, או מימון.

תוכנית מאסטרס בינלאומי תכנית מאסטרס משחקת תפקיד מרכזי בתכנית TSE. לאחר שנה 1 משותפת לכל התלמידים, המידה מציעה מספר אפשרויות:

  • התואר השני במסלול הבינלאומי למד כולה באנגלית
  • התואר השני במסלול הסטנדרטי למד חלקית בצרפתית
  • אפשרות המחקר - המובילה לתכנית הדוקטורט, עם מכינות קפדניות החל מהשנה 2 של מאסטרס.

ספר דוקטורט בית ספר הדוקטורט הוא על פי דגם של האוניברסיטות המובילות בארה"ב. לאחר שנת 2nd הכנה ייעודי של 'תואר שני, המועמדים לתואר שלישי אחרי שנה 2 של קורסים מתקדמים, מתמחה לפני ביצוע 3 שנים של מחקר במשרה מלאה לצד חברי סגל TSE.

לאורך כל תכנית, בית הספר שואף לספק באיכות גבוהה, הדרכה אישית לכל התלמידים, באמצעות למידה אינטראקטיבית, הפעלות מורה, עבודה קבוצתית המבוססת על בעיות, כלכלה ניסויית, וכו '

הזדמנויות קריירה ברמה גבוהה קיים מגוון רחב של אפשרויות לקריירה פתוח בפני בוגרי TSE: בתפקידי ניהול בבנקאות, ביטוח, ייעוץ, מוסדות בינלאומיים ורגולטורי שוק שבו הם עובדים כמו אנליסטים, מנהלי מחקר סטטיסטיים, יועצים ועוד. רובם להיכנס העולם בזכות מקצועי בקלות לשירות קריירה מלאה רשת בינלאומית TSE של שותפים. רבים גם להמשיך בקריירה במחקר.

בית הספר גם שואף להשלים את ההשכלה של התלמיד באמצעות קשרים הדוקים עם תעשייה, הודות הקשרים החזקים שפותחו על ידי חוקרי TSE ב -30 השנים האחרונות עם שחקנים כלכליים ציבוריים ופרטיים. שותפויות אלה לתרום לרשת המקצועית של בית הספר, דבר המקל על ניסיון בעבודה, ולסייע לסטודנטים ולבוגרים להפוך את ההתחלה הטובה ביותר בקריירה שלהם.

חיי הקמפוס בית הספר שייך התלמידים, והם נוטלים חלק פעיל בחינוך שלהם דרך, למשל, משוב שהם יכולים להעניק לאחרים על חוויות התמחות או מעורבות העמותות: ארגון אירועים חגיגי או ספורט, סטודנטי חברת ייעוץ או מגזין. באופן דומה, רשת בוגרי TSE שואפת ליצור רשתות חזקות על העבר, סטודנטים בהווה ובעתיד של בית הספר.

דמויות מסוימות ...

כל שנת הלימודים, אנו מקדמים בברכה למעלה מ -2,000 תלמידים כולל 700 סטודנטים זרים.

  • 90 לאומים שונים
  • 160 פרופסורים
  • 100 סטודנטים לתואר שלישי
  • יותר מ -1,500 בוגרים

אודות טולוז 1 קפיטול באוניברסיטה

האוניברסיטה טולוז 1 קפיטול מקורו מהפקולטה למשפטים Canon נוצר בשנת 1229. עם מסורת ארוכה הודה נרחב בתחומי למשפטים ולמדעי המדינה, זה מגוונת המחקר וההוראה שלה מ -1960 ואילך על ידי פיתוח צוותים ברמה גבוהה בכלכלה וניהול. UT1 מארחת בחלק מהמרכזים המובילים באירופה עבור מחקר וחינוך. אוניברסיטת טולוז 1 קפיטול הוא אחד מששת החברים המייסדים של PRES אוניברסיטת טולוז (מחקר והשכלה גבוהה אשכול), המספק רשת של משאבים, המאפשר UT1 לחלוק את היתרונות הרבים של טולוז עם תלמידיה.

מיקומים

טולוז

Toulouse School of Economics (TSE)

כתובת
Manufacture des Tabacs
21, Allée de Brienne
31015 Toulouse Cedex 6
FRANCE

31015 טולוז, אוקסיטני, צרפת
טלפון
+33 5 61 63 36 90

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך