קרא את התיאור הרשמי

מאז הקמתו לפני ארבעה עשורים, האוניברסיטה הבינלאומית שילר הכינה גברים ונשים להנהגה, ממשלה ותפקידי שירות במדינות אינספור. המורשת העולמית של שילר, תוכניות בינלאומיות, במקומות קוסמופוליטית סגל מנוסה ממשיכים למשוך סטודנטים מכל רחבי העולם. שילר הבינלאומי האוניברסיטה מציעה לסטודנטים לתואר ראשון ושני במגוון מעלות, כולל עמית של רווקים של ותוכניות תואר שני, עם היתרונות של החינוך האמריקני. הוראה בכלל הקמפוסים היא באנגלית. תלמידים יכולים לבחור ללמוד בחו"ל בקמפוסים מרובים במהלך לימודיהם בבית שילר. בנוסף, מרבית התוכניות שלנו מוצעים באינטרנט. היתרון שילר

  • לימוד באוניברסיטה חוגגים חמישים שנה כחלוץ ומנהיג בחינוך העולמי.
  • אוניברסיטה להשכלה גבוהה עם ארבעה מקומות בקמפוס: היידלברג (גרמניה), פריז (צרפת), מדריד (ספרד), ו לארגו (פלורידה, ארה"ב). תלמידים גם יש אפשרות למידה מרחוק באמצעות שילר באינטרנט.
  • הראשון והתואר השני של תוכניות תואר מורכבות ממוקדים, קורסים באונ' של חודש אחד המאפשרים לתלמידים להירשם ולהתחיל את לימודיהם בכל חודש. בשעת שילר, אין צורך להמתין "צריכה מסורתית בספטמבר 'להתחיל בחינוך שלך: אתה יכול להתחיל בכל עת לאורך כל השנה.
  • אין העברת האשראי טרחה מקמפוס אחד למשנהו. ללמוד בכל בכלל הקמפוסים של שילר ולהרחיב האישורים הגלובליים שלך.
  • תוכניות עם מתן מיומנויות פרספקטיבה גלובלית עבור העבודה של ימינו.
  • תרבותיים וחברתיים בענפים שבהם אתה לומד להכיר סטודנטים הבחור שלך לפתח קשרי ידידות הגלובלי לכל החיים. בשעת שילר, אנו מאמינים בחינוך מתרחש בתוך הכיתה והן מחוץ לה. העולם הוא שלך לחקור.
  • אוניברסיטה שבו אתה מכיר את הצוות וחברי סגל - והם דואגים לך.
  • קהילה גלובלית עם בוגרי ברחבי העולם. אוניברסיטת גלובל מאז 1964, שילר הבינלאומי של אוניברסיטת, באוניברסיטה אמריקנית, הציעה לתלמידים חוויה החינוך הגלובלי ורב תרבותית באמת בתוך מגרה, מאתגר סביבות במקומות קוסמופוליטית גרמניה, צרפת, ספרד, בריטניה וארצות הברית. שילר הבינלאומי של אוניברסיטת היידלברג הניסיון בקמפוס היידלברג יספק לך הזדמנויות ייחודיות לפתח מיומנויות תרבותיות יוצאות דופן, לרכוש שפע ברחבי עולם ידע, והכי חשוב, לעשות ארוך חברויות מתמשכות בכל רחבי העולם. למעשה, זה חילוף הדברים של חוויות רבות-תרבותיות שתוצאתו כולם הופכים סטודנט בינלאומי ולא שיראו כזר. שילר הבינלאומי של אוניברסיטת מדריד הקמפוס של מדריד שילר מציע אחד התוכניות הבינלאומיות ביותר בספרד, עם סטודנטים ממדינות רבות נהנים לתואר מלא, סיוע כספי מלגות, בתוספת מגוון רחב של חוגים. הקמפוס עברה לאחרונה בבניין ניאו-קלאסי שהיה בעבר מקום מושבו של חבר של משפחת המלוכה הספרדית. ממוקם על Calle Serrano - נחשב לאחד האזורים האלגנטיים ביותר של מדריד - ב ארגנטינה רפובליקת דה לה פלאזה, בקמפוס מוקף במסעדות ושגרירויות, בתי ספר בינלאומיים, ומרכזי תרבות. שילר הבינלאומי של אוניברסיטת פריז מאז ומתמיד, פריז משכה אנשים מכל רחבי הגלובוס מוקסם השראת דורות של תלמידים, בין יתר. איזה מקום טוב יותר ללמוד מאשר בפריז? עם רשת התחבורה ברמה עולמית, במהירות גבוהה שלה, אתה יכול גם לחקור את כל זה יש צרפת להציע, כמו גם במקומות היסטוריים אחרים ברחבי אירופה. אנו מעודדים את כולם מתחנכים בתוך הכיתה והן מחוץ לה -ואז האוניברסיטה הבינלאומית שילר בפריז תתמוך לך על כל צעד ושעל. שילר הבינלאומי של אוניברסיטת לארגו, פלורידה, ארה"ב שילר הבינלאומי הקמפוס המרכזי של אוניברסיטת לארגו, פלורידה, מציע את החוויה בקולג 'אמריקאי אותנטי לסטודנטים מכל רחבי העולם. שילר הבינלאומי בקמפוס Largo של אוניברסיטת מורכב מבנה חד בניין מודרני ומזמין. המתקנים המודרניים שלנו כוללים ספרייה, מעבדת מחשבי אינטרנט אלחוטי זמין בכל רחבי הקמפוס. טרקלין סטודנטים גדול ליד הספרייה מאפשר הרפיה חברתית בקמפוס, למרות שתלמידים רבים עשויים לבחור לחצות את הכביש כדי הפרק לארגו מרכזי, עם הצמחייה שלה, נופים נעימים מתקני פנאי. דיור דירה סמוך מציע למגורי סטודנטים, קניות, סופרמרקטים ומסעדות רבות נמצאות במרחק הליכה.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris

מאסטר Schiller International University ביחסים בינלאומיים ודיפלומטיה מציע לתלמידים הזדמנות להפוך לסוכני שינוי ביחסים הבינלאומיים. תכנית זו של המאסטר הקפדני, בהנחיית היידל ... [+]

על אודות

מאסטר Schiller International University ביחסים בינלאומיים ודיפלומטיה מציע לתלמידים הזדמנות להפוך לסוכני שינוי ביחסים הבינלאומיים. תכנית זו של המאסטר הקפדני, בהנחיית היידלברג, פריז, טמפה ביי וקמפוסים ללימוד מרחוק, מאתגרת את התלמידים לפתח הבנה מעמיקה של עניינים בינלאומיים ודיפלומטיה בינלאומית. הבוגרים יכולים לעבור לקריירות בממשלה, בעסקים, בעיתונאות ועוד.

מועמדים לתוכנית זו חייבים להיות מיומנויות שפה זרה לפחות ברמה בינונית, יחד עם הקורסים מראש רבים ביחסים בינלאומיים ופוליטיקה. עיין בקטלוג הקורסים לקבלת דרישות הקבלה המלאות.... [-]

צרפת פריז גרמניה היידלברג ארצות הברית טמפה  + 2 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris

תוכנית MIM תוכננה להכשיר סטודנטים שכבר סיימו קורס לימודים בתחום לא-עסקי במיוחד עבור תפקידים בניהול בינלאומי. עבודת הקורס משתרעת על מגוון נושאים הקשורים למנהל עסקים, כולל ... [+]

על אודות

תוכנית MIM תוכננה להכשיר סטודנטים שכבר סיימו קורס לימודים בתחום לא-עסקי במיוחד עבור תפקידים בניהול בינלאומי. עבודת הקורס משתרעת על מגוון נושאים הקשורים למנהל עסקים, כולל ניהול, שיווק, תקשורת חשבונאית, משפט עסקי וכלכלה. עם סיום מוצלח של התוכנית, התלמידים יהיה בסיס מוצק של ידע אשר יהיה זכאי להם להיכנס למשרות ניהוליות במגוון רחב של קריירה בעסקים בינלאומיים.

... [-]

גרמניה היידלברג ארצות הברית טמפה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
Schiller International University
Paris Campus
9, rue Yvart

Paris, איל-דה-פראנס, 75015 FR
כתובת מיקום
Schiller International University
Heidelberg Campus
Zollhofgarten 1

Heidelberg, באדן-וירטמברג, 69115 DE
כתובת מיקום
Schiller International University
Madrid Campus
Calle Serrano 156 (Plaza de la Republica Argentina)

Madrid, קהילת מדריד, 28002 ES
כתובת מיקום
Schiller International University
Florida Campus
8560 Ulmerton Road

Largo, פלורידה, 33771 US