Paris School Of Architecture

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

115751_people01.jpg

בית Paris School Of Architecture הוא מוסד עצמאי לחינוך אדריכלי עם מוקד בינלאומי הממוקם במרכז פריז. כל הקורסים נלמדים באנגלית ובית הספר מכין את בוגריו לפעול ברחבי אירופה ושאר העולם.

ה PSA הוא בית ספר ליזמות, המלמד תלמידים המעוניינים להתמחות לקראת התמחות מסוימת של עיצוב אדריכלי לאחר שסיימו את לימודי האדריכלות שלהם במקומות אחרים, או שוקלים להקים לעצמם את התרגול לאחר סיום הלימודים.

הקורס ללימודי המשך ב -2 שנות לימוד ב- PSA מציע מצב חדש וחדשני של מחקר אדריכלי המשקף את האופי המשתנה של התרגול האדריכלי.

הקורס מיועד במיוחד לבוגרי קורסים לתואר שלישי, המעוניינים להשתמש בלימודים לתואר שני ולהתמחות בתחום מסוים של ארכיטקטורה. חברי בית הספר משלבים את לימודי האדריכלות המסורתיים שלהם עם נושאים וטכנולוגיות מתעוררים ומפריעים, בהם הם הופכים למומחים.

ממוקם במרכז פריז, בית הספר ממוקם בלב אירופה באחת הערים הגדולות בעולם.

בהמשך ההתמקדות הבינלאומית, תוכנית הלימודים שלנו מכינה את הבוגרים כמובילים בתחומי האדריכלות, הבנייה, הפילוסופיה, העיתונאות והטכנולוגיות המתפתחות.

בית Paris School Of Architecture מצייד את חבריו במיומנויות האמנותיות, הפילוסופיות, האינטלקטואליות והטכניות הנדרשות על ידי התעשייה, כדי לייצר אנשי מקצוע עתידיים יוצאי דופן. ממוקם במרכז פריז, הודיע על ידי עולם העיצוב האירופי ובנייה, עם כיתות אמן מסופק על ידי סגל של מנהיגים בתעשיות היצירה מכל רחבי העולם, בית הספר הוא בינלאומי בכוונה; המייצרת את הדור הבא של מתרגלים אדריכליים גלובליים.

115750_parisatmosphere01.jpg

בית הספר הוקם כדי להציע מסלול אלטרנטיבי לארכיטקטורה ולדיסציפלינות המשויכות, בתגובה לשינויים הקיצוניים בתרגול האדריכלי בשני העשורים האחרונים. רוב בתי הספר לאדריכלות עוקבים אחר מתודולוגיה פדגוגית שאומצה לפני כמעט מאה שנה, שנעשתה פחות רלוונטית למציאות האדריכלית כיום. בית הספר פריז מציע מערכת חדשה המשלבת רכיבי ליבה מרכזיים עם דרישות מקצועיות מתפתחות, הכנה טובה יותר של בוגריו לעבודה בפועל, הקמה של שיטות עבודה עצמאיות או עבודה בתחומים אחרים כגון פיתוח נכסים, ניהול בניה, עיתונאות, אוצרות, משחק וידאו עיצוב, ומציאות וירטואלית.

בית ספר אירופי

בית הספר הוקם על ידי מתרגלים בפאריס העובדים ברחבי האיחוד האירופי, אשר לימדו או סיימו את בתי הספר באירופה ובארה"ב.

ככל שהשפה האנגלית ממלאת את מעמדה כ"לינגואה עולמית ", והרפורמה הרגולטורית של האיחוד האירופי מביאה אחידות רבה יותר לפרקטיקה האדריכלית בגוש, הצורך בבית ספר אירופי אנגלופוני בפריס מעולם לא היה דחוף יותר.

בנוסף, בית הספר מייחס חשיבות לחקר המינוח הארכיטקטוני, המשפטי והבנייה, הרלוונטי לתחומי שיפוט שונים, על מנת לאפשר לבוגרים לעבוד בצורה חלקה ברחבי אירופה והעולם. חילופי תרבות אלה מקדמים ומחזקים את המיקוד הבינלאומי של בית הספר והפדגוגיה שלו.

בית ספר חדש

בשנת 2015 הפתיחה לצריכה הראשונה שלה בספטמבר 2019, בית הספר בפריס מציעה מגוון של תוכניות, החל לתואר ראשון ולימודים לתואר שני, כדי למידה מרחוק, לימוד שפה, ובתי הספר בקיץ.

הקורסים הראשונים יחלו ב -23 בספטמבר 2019, כאשר הצריכה הראשונה של תלמידי שנה א 'תצטרף לבית הספר (שווה ערך לשנה הראשונה ללימודי תואר שני).

ECTS (אירופה אשראי העברת מערכת הצטברות) יחולו על בית הספר, את הקורס שנתיים המציע סך של 120 נקודות זכות.

בית הספר גם משלים את תהליך ההרשמה עם אישורי ההסמכה הלאומיים של רפפורטואר, אשר מוסמכים למוסדות חינוך פרטיים בצרפת. קבוצת התלמידים שלנו תהווה חלק קריטי בהתפתחות הקורסים שלנו, כאשר מועצת תלמידים בעלת יכולת להציע נושאים נוספים כמו טכנולוגיות ותרבויות להתפתח, לפתח קשרים החליפין עם מוסדות אחרים, לתקן ולהצביע על אמנת בית הספר ומנהיגות.

החיים האקדמיים

הפדגוגיה של Paris School Of Architecture נעוצה בבדיקת הנושאים המורכבים והמסתעפים שבהם קיימת אדריכלות באמצעות פרויקט סטודיו יחיד, מקיף ומלא שנה.

פיתוח פרויקט אדריכלי לאחר סיום הלימודים מחודש ספטמבר ועד יוני מאפשר זמן רב יותר של מחקר, נרטיב, ביטוי ייצוגי, מעורבות פילוסופית ותפוקת מלאכה מאשר במוסדות אחרים עם תדפיסים של סמסטרים.

פרויקטים כאלה הם תובעניים מבחינה אינטלקטואלית, קפדנית מבחינה קריטית, עם בוגרי לצאת עם תיקי עם פרויקטים של עומק ומורכבות.

חיזוק זה פדגוגיה הפרויקט מונחה, הם סדרה של כיתות אמן, אשר מביאים אנשי מקצוע מן העולמות של עיצוב, חוק, קולנוע, תקשורת, רכש הבניין. כיתות אמן אלה משמשות לא רק להקניית ידע מקצועי, המבוסס על פרקטיקות מקצועיות, אלא להאכיל בפרויקט האולפן, ומאפשר לכל תלמיד לפתח תגובות אינדיווידואליות.

כל שנה אקדמית מסתיימת בתצוגת השנה, תערוכת גלריה ציבורית של כל עבודת סטודנט שנערכה במרכז פריז. זה מציע לתלמידים שלנו הזדמנות להציג את עבודתם למשפחה, חברים, מעסיקים פוטנציאליים ומשקיעים.

הערכות של פרויקט הסטודיו לשנה נעשים לאחר מצגת סופית ביום שלפני ערב הפתיחה של סוף השנה להראות. הערכות נוספות על כל כיתת אמן מתבצעות על פי נושא על פי נושא, בהתאם לנושא המדובר. יש להעביר את כל כיתות האמן כדי להציג בתערוכה.

אחד האלמנטים הייחודיים של הפילוסופיה הפדגוגית של בית הספר הוא שאיננו מיישמים מערכת דירוג, כלומר, פרויקטים נשפטים כמעבר או כישלון. זה מעודד חופש ביטוי מקסימלי ומאפשר לתלמידים לקחת סיכונים ולחדש. פרויקטים יוצאי דופן בסטודיו עשויים לקבל הבחנה, לפי שיקול דעתו של ראש השנה. סטודנטים המעוניינים ללמוד קורסים בצרפתית במהלך הלימודים יוכלו לעשות זאת. זה יעזור לתלמיד עם הפעילות היומיומית שלהם בזמן שהם מתגוררים בפריז. אלה יוצעו הן ברמת מתחילים והן ברמת ביניים.

אולפני ה- PSA מצוידים כנדרש לסטודנטים לבצע את עבודות הסטודיו שלהם, כולל יכולות הדפסה תלת-ממדית, מכונות חיתוך לייזר, מדפסות, מקרנים וציוד לייצור דגמים. מומלץ מאוד כי התלמידים לרכוש מחשב נייד לתקופה של שנתיים.

מיקומים

פריז

כתובת
5 rue Durantin, Paris
75018 פריז, איל-דה-פראנס, צרפת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך