IRIS Sup'

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בחירת "IRIS Sup" היא ערובה להכשרה המוכרת על ידי המדינה, המותאמת לדרישות עולם העבודה, המיועדת למי שרוצה לממש או להתפתח מקצועית בהקשר בינלאומי.

IRIS הספר" IRIS Sup

נוצר על ידי IRIS ב 2002, IRIS Sup "היא מוסד להשכלה טכני פרטי גבוה רשום על פריז Rectorat שמטרתו להכשיר סטודנטים ואנשי מקצוע במקצועות השונים בהקשר בינלאומי.

היא מנפיקה כותרות שהוכרו על ידי המדינה, דרגה 7 הרשומות בספרייה הלאומית להסמכות מקצועיות (RNCP).

גיאופוליטיקה ותרגול מקצועי

תלמידים כשרים "הצעת IRIS Sup:

  • את הידע הדרוש כדי להבין סוגיות בינלאומיות לפתח את יכולותיהם ניתוח והצעות לעזור ההחלטות בארגונים;

  • כלים מקצועיים, עם נתח גדול שניתן ללמוד באמצעות סימולציה וביצוע מצב בעבודה, משנת ה -1;

  • להתבגר ולהשתנות תוכניות הקריירה שלהם בתוך סדנות מוקדשות.

בחר סיום

IRIS Sup 'מציעה הכשרה בגיאופוליטיקה יישומית המובילה לשני תארים ברמה 7 המוכרים על ידי המדינה: אנליסט אסטרטגי בינלאומי (ASI) ומנהל תכנית בינלאומי - הומניטארי ופיתוח (MPI-HD ). נגישים עם bac + 3, הקורסים נמשכים שנתיים. מחזיקי BAC + 4 יכולים להגיש בקשה ישירות בשנה השנייה.

> השנה הראשונה ב- IRIS Sup '(bac + 4)

התעודה הפרטית ללימודי יסוד ביחסים בינלאומיים (RI 1) מציינת את השנה הראשונה ב- IRIS Sup '. מעבר חובה עבור bac + 3 ללא ניסיון מקצועי, השנה יכול גם לאפשר לסטודנטים בעלי תואר מדעי גבוה יותר לרכוש יסודות מוצקים בנושאים פוליטיים, כלכליים ודיפלומטיים, לפני שמתמחים בשנה ב '.

> קורסים שנה ב '(bac + 5)

אנליסט אסטרטגי בינלאומי (ASI)
3 קורסים שמטרתם לפתח את כישורי הניתוח, הפעולה וקבלת ההחלטות בסביבות בינלאומיות:
- גיאופוליטיקה ועתיד
- גיאו-כלכלה וניהול סיכונים
- הגנה, ביטחון וניהול משברים
.

מנהל תכנית בינלאומי - הומניטארי ופיתוח (MPI-HD)
תכנית לימודים מרכזית שמטרתה לפתח את יכולותיה לניתוח ההקשר של ההתערבות בשטח, שליטה בניהול מחזור פרויקטים (PCM) ותכנות, יחד עם שלושה נתיבים (אסטרטגיים, תפעוליים, סנגור).
מיומנויות נרכשות על ידי עבודה על פרויקטים בשיתוף פעולה עם שחקנים של סולידריות בינלאומית (ארגונים לא ממשלתיים, עמותות, יזמים חברתיים).

קורסים גם הציע מרחוק.

מגוון מבצע ריץ

בשעה IRIS Sup", לא שיבוטים. סטודנט או מקצועי, צרפתית או זרים, כל אחד בא עם המסע, חוויה, מטרותיה, ויהיה מועשר לאורך כל השנה, כמו תורתו של גיוון ממוצא של סטודנטים ובעלי עניין.

IRIS Sup "מדי שנה כ 20% מכלל התלמידים המייצגים שלושים לאומים.

שליטה בשפה האנגלית נדרש בכל פעילות בינלאומית, קורסים מסוימים מועברים בשפה האנגלית.

56141_14608745_1108732885849348_3579966449716116051_o.jpg

ניטור ותמיכה חינוכית

עם יותר מ 260 תלמידים בכיתה, IRIS Sup 'נשאר מבנה שבו האנונימיות אין מקום. בתחילת השנה, כל תלמיד חותם על תקנה פנימית, שתנהל את יחסיו עם המורים והצוות הפדגוגי. הנוכחות המתרחשת היא חובה ועל העבודה להיעשות בתוך המועד הקבוע. הדיאלוג עם הממשל הוא קבוע: האם יש שאלה מינהלית או פדגוגית, כל תלמיד ימצא תמיד בן שיחו.

לסטודנטים של IRIS Sup יש חדר עבודה שבו כותרות העיתונות הצרפתית והבינלאומית זמינות, וכן 200 כתבי עת מקוונים בפורטל ה- CAIRN. מספר תחנות מחשב עם חבילת Office, אינטרנט ו- WiFi, הן גישה פתוחה.

קורסי הכשרה להרחיב על העולם המקצועי

- ארגון החיובי ללימודים / תרגולים לסירוגין: אפשרות להתמחות או למשרה 3 ימים בשבוע, במקביל לשיעורים מאוקטובר עד מאי, ואז משרה מלאה מיוני עד דצמבר.


- קשר עם אנשי מקצוע: כל בעלי העניין עובדים בחברות, עמותות, ארגונים בינלאומיים או בשירות המדינה הבכיר. הקורסים שלהם משלבים אפוא תרומות תיאורטיות, יישומים מעשיים והתנסות יומיומית בתפקודים בסביבה בינלאומית. הפרויקטים מבוצעים עבור ארגוני השותפים ועבורם.


- התאמה עם פעילויות IRIS: בנוסף לקורסים שלהם, סטודנטים של IRIS Sup יכולים להשתתף בכנסים ולשתף פעולה בפעילות IRIS (ראה עמ '46).
רשת הבוגרים: אגודת הבוגרים של IRIS, שנוסדה בשנת 2008, שמה לה למטרה להפגיש רשת בה כיום למעלה מ- 2,000 בוגרים!


- חוויות מקצועיות ובינלאומיות: בהנחיית מאמנים, סדנאות להרהור בפרויקט המקצועי שלהם ודרכי מציאת התמחות / עבודה כלולים בכל התוכניות. מנהלי חוזי לימודים והתמחות עובדים מפרסמים גם מודעות לסטודנטים, אותם הם מקבלים גם לצורך ייעוץ בהתאמה אישית. סטודנטים של IRIS Sup מוערכים כיום בכמה מאות חברות פרטיות וארגונים ציבוריים. מנהל יחסים בינלאומיים מפתח הצעות בחו"ל, ניידות בינלאומית ועוקב אחר סטודנטים זרים.

56145_IMG_4787.JPG

הכשרה מעודכנת מדי שנה

בחברת IRIS Sup 'חוות דעתו של כל שחקן מונה: סטודנטים, מורים (כולם אנשי מקצוע), מורים למתמחים וחוזי התמקצעות, שותפים, בוגרים שנמצאים כעת בתפקיד ... שאלוני הערכה, עצות מאת פיתוח עם אנשי מקצוע חיצוניים, פגישות חינוכיות, פגישות פורמליות ובלתי פורמליות ודיונים מספקים כל השנה את האפשרות לערבב נקודות מבט ולפתח כל הזמן את תוכן ההדרכה. התאמת ההדרכה לציפיות של ארגוני המעסיקים היא דאגה קבועה.

את המשותף בכל אימון

הבחירה (זכאות בתיק, קבלה בראיון), קצב הלימודים, התמהיל הגיאו-פוליטי והפרקטיקות המקצועיות של דוברים מקצועיים המוכרים בתחומם הם המאפיינים הנפוצים.
שיטות אימות ההדרכה המותאמות לכל קורס הן קרובות: שליטה רציפה (נוכחות, הרצאות, קריאת תווים, תרגילים, הדמיות וכו '), בחינות (ינואר וסוף מאי); עבודת גמר והגנה בעל פה (ספטמבר-אוקטובר); דו"ח התמחות (ספטמבר).

56144_IMG_4730.JPG

מיקומים

פריז

IRIS SUP'

כתובת
2 bis rue Mercoeur
75011 פריז, איל-דה-פראנס, צרפת
אתר אינטרנט

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך