IPSA

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים ל- IPSA , בית ספר להנדסה ייחודי!

IPSA היא מכללה להנדסה המציעה תכנית לימודים לתארים מתקדמים של 5 שנים המתמחה במערכות אווירונאוטיות וחלל. התלמידים רוכשים ידע נרחב בתחומים מדעיים שונים וגישה מעשית להנדסה.

התואר "הנדסה" של IPSA

"תואר הנדסה" שהונפק על ידי IPSA הוא תואר שני צרפתי מוסמך על ידי CTI *. זה עמדות מחזיק כמו מסוגל לטפל בכל נושא הקשור האוויר והחלל. הבוגרים יפתחו ידע הנדסי כללי נרחב, כמו גם מיומנויות מיוחדות בתחום אווירונאוטיקה וחלל. ההכשרה ב- IPSA גם מאפשרת לבוגרים לעבוד בתחומים מתקדמים מתקדמים מבחינה טכנולוגית, כגון תעופה וחלל, כגון טכניקות תחבורה וטכנולוגיות ימיות, שבהן הטכניקות והטכנולוגיות הנמצאות בשימוש קרובים לאלה של התעשייה האווירית.

הַדְרָכָה

מטרת ההדרכה היא להבטיח את רכישת הידע חיוני מומחיות ברמה גבוהה ולאמת את הידע הדרוש כדי לממש תחומי אחריות שונים כפי שהם מופיעים בקריירה. על בסיס איזון בין הוראה לעבודת הפרויקט (הקשורה לנושאים תעשייתיים טיפוסיים), תכנית הלימודים של IPSA כוללת מימד חלל חזק מתחילת האימון, המתפתח לאורך השנים. התלמיד מעצב את האימון על ידי בחירת "מגמות טכנולוגיות" ספציפיות במהלך מחזור ההנדסה, ומאפשר לו לבצע קורסים אישיים ולקבל מומחיות בתחום נבחר.

כנסים עסקיים ומודעות בינלאומית נמצאים שם כדי לתת מיומנויות נוספות לבניית חשיבה ביקורתית ויכולת של התלמיד לקבל החלטות

* 'CTI' (Commission des Titres d'Ingénieur) הוא גוף עצמאי בצרפת הממונה על הערכה והסמכה של מוסדות להשכלה גבוהה בתחומי ההנדסה130000_slide-actu-1.jpg

מכללה אחת, ארבעה קמפוסים

קמפוס IPSA ב- Ivry-sur-Seine

המכון מספק סביבה מועדפת לסטודנטים. IPSA פריז ממוקמת בקמפוס הטכנולוגי של קבוצת IONIS, הכולל את ESME Sudria, ETNA ו- IPSA .

מכללה טכנולוגית רב-קולג 'ליד פריז:

מכללות פריז-סאות בקמפוס חולקות יותר מ -4,000 מ"ר של כיתות לימוד, חדרי מחשב, משרדים מנהליים ...

הנחות אלה כוללות:

  • כיתות לימוד
  • מעבדות וסדנאות לעבודה מעשית על מכניקה, אלקטרוניקה ופיסיקה.
  • 1 מעבדת מחקר
  • 300 תחנות עבודה ברשת
  • 1 קפטריה מאובזרת
  • כמה חדרים מוקדש כעשרים אגודות הסטודנטים.

חיי הסטודנטים בקמפוס פריז-דרום.

הקמפוס מאפשר לסטודנטים של IPSA ו- ESME Sudria לשתף אירועי התאחדות הסטודנטים. הקמפוס ממוקם ליד מסעדות מזון מהיר ובתי קפה, כמו גם אולמות מגורים רבים באוניברסיטה.

הקמפוס של IPSA בטולוז

האתר IPSA בטולוז (שבו רק 3 השנים הראשונות של אימונים הנדסה אווירונאוטית מסופקת) נהנה הסביבה הייחודית של ההון הזה חלל גדול.

קמפוס רב-קולג '

הקמפוס של טולוז, המשותף ל- IPSA , Epetch ו- ISEG Group, מספק לסטודנטים תנאי חיים נעימים, שטחי עבודה משותפים וחממה ייעודית לסטארט-אפים המאפשרים לתלמידים ולפרויקטים לתארים מתקדמים להתפתח בסביבה מוגנת.

טולוז, הון חלל

טולוז היא ללא ספק העיר האידיאלית עבור אלה נרגש על אווירונאוטיקה:

  • במונחים תעשייתיים עם איירבוס, אלקטל, Astrium, Thales ו Latécoère, וכו '
  • במונחים של השכלה גבוהה עם בתי הספר המובילים בצרפתית של אווירונאוטיקה וחלל ואחד המרכזים האוניברסיטאיים הגדולים ביותר בצרפת
  • במחקר עם CNES, ONERA ומעבדות CNRS רבות.

קמפוסים של ה- IPSA בליון ובמרסיי

רק שנתיים ראשונות ניתנות בליון ובמרסיי וכל הקורסים מועברים בצרפתית.

בית הספר הגבוה להנדסה קרוב לתעשייה

במשך למעלה מ -50 שנות קיום, IPSA יש קשרים מזויפים שותפות מתמשכת עם שחקנים מרכזיים בתחום התעופה והחלל. שותפים אלה, מרצון לפגוש סטודנטים ולדון בהיבטים שונים (מדעיים, טכניים, תרבותיים וכלכליים) של מקצוע ההנדסה. זו הקרבה לתעשייה מאפשרת IPSA , באמצעות מועצת הפיתוח שלה, כדי ליישר את האימון עם הצרכים של התעשייה. בוגרים, העובדים בחברות הגדולות בענף, חוזרים לבית הספר שלהם כדי לחלוק את חוויותיהם עם המהנדסים העתידיים ב- IPSA .

בינלאומי

מושתל במגזר התעשייה הבינלאומי מאוד, זה די טבעי כי IPSA ממוקד מתחילת הלמידה אנגלית, כמו גם את הצורך להשיג ניסיון בינלאומי. ואכן, ההוראה בשנים 4 ו- 5 היא באנגלית בלבד.

יתר על כן, המכללה יצרה תוכנית חינוכית זרה שאפתנית, אשר תואמת את העולם האמיתי ואת שאיפותיהם של תלמידיו.

IPSA , אם כן, יש 40 אוניברסיטאות שותפים ברחבי העולם, אירוח סטודנטים לסמסטר או שנה אקדמית.

IPSA גם מפתחת הסכמי תואר כפול עם מספר אוניברסיטאות.

התשוקה היא המוטיבציה העיקרית

אם יש בית ספר שבו יש תשוקה, זה IPSA . הפרויקטים של האסוציאציות, בשל המורכבות שלהם, חושפים את הצד התוסס של Ipsaliens. IPSA גם מארגן אירועים שונים כדי לאפשר לתלמידים לחיות התשוקה שלהם אחרת, כגון שבוע המוקדש טיסה, נוכחות בתערוכות האוויר השונים, כולל המפגש המפורסם "La Ferté Alais" ...

מיקומים

פריז

כתובת
15 Rue Maurice Grandcoing, 94200 Ivry-sur-Seine, France
פריז, איל-דה-פראנס, צרפת