INEAD

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

סקירה: ספר מרוחק

עם למידה מרחוק, אתה לוקח את השליטה על הלמידה שלך על מנת להפעיל את הצלחת הקריירה שלך היגוי. בשעת הקצב שלך. המרחק הוא הפיכת מידע לידע!

רכישת ידע עכשיו זה אפשרי בכל עת, על מספר גדול ביותר. התפקיד המרכזי שלנו הוא לסייע לכם לחשוב ובניית ידיעתך. העתיד שלך נמצא בליבה של דאגותינו!

INEAD מציעה עם קבוצתו כפילה של מורים ומאמנים, פדגוגיה קוגניטיביים נאמן השיטה הסוקרטית של סוקרטס!

INEAD, הדרכת מומחה E-learning

מומחה למידה מרחוק גבוה מאז 2008, INEAD מציעה 52 קורסים קורסים e-learning 9:

משאבי אנוש

אירועי שיווק, תקשורת, בנקאות, פיננסים, ביטוח סביבה, קיים ניהול ניהול עסקים לוגיסטיקה ושרשרת אספקה מחשבים, עיצוב אתרים תיירות, מלונות חברתי, רפואי, בריאות

אנחנו חלוקים בשאלה שלנו אימון אימון אישי אנו מבטיחים 1,200 שלנו סטודנטים בשנה. כמו כן, התלמידים שלנו יכולים ללמוד כשהם רוצים, איפה שהם רוצים בקצב שלהם.

שיטת הלימוד

אתה בלב למידה. הקצב שלך הוא שלנו, אנחנו מכבדים ואנחנו להסתגל אליו. אנו מציעים חינוך ללא נייר בתמיכת הצוותים שלנו. אנחנו מתמקדים פיתוח הכישורים שלך ואת מבנה האינטראקציה עם מורים ומאמנים.

שיטת הלימוד שלנו מבוססת על ארבעה צירים:

קרבתו של הלמידה מרחוק שלנו אנושיותם של מקוון כדי לייעל את האימון הכלים הנכונים לשרת חניכות שלך הפלטפורמה החינוכית

מדיניות איכות המכון

ייעודו המוסרי של קבוצת Eductive, שייכת INEAD, הוא לעבוד לעתיד המקצועי של תלמידיה. היא כולל קבוצה של בתי ספר תיכוניים, כשכל אחד מתמחה בתחום מגזר או מגזרים כמה, אבל עם מטבע משותף: הכשרה - עבודה - עבודה.

INEAD היא קבוצת ספר טייס למידה מרחוק; זה הפך להיות שחקן מרכזי בצרפת עבור למידה מרחוק. מטרה זו דורשת בין היתר את יישום מדיניות האיכות.

יתר על כן, עליית טכנולוגיות מידע ותקשורת להחיל הוראה והדרכה, ציפיות לקוח חדש, ההקשר החינוכי שינוי ... הצורך לשלב ולפעמים לצפות שינויים אלה בשיטות הוראה של המכון.

בהסתמך על גישת איכות וכך הדגשת סיפוק הקשבה ללקוח, המכון מתכוון להישאר נאמן לערכים שלו.

מדיניות האיכות, רצינו ליזום INEAD, שואפת לספק הזדמנויות לעובדיה וללקוחותיה. היא משתרעת על ארבעה תחומים:

עסקה עצמית משופר: לספק הדרכות אשר, בהינתן גישת שוק קשה תעסוקה לנוער, לקדם אינטגרציה מקצועית. עסקה עצמית קיימא: לספק הדרכות מקדמות יכולת ניתוח, חשיבה ביקורתית, אלא גם במובן האזרח, צמיחה אישית, פתיחות אירופה והעולם ... עבור התלמיד שקונה נכסים מניבים לאורך הקריירה המקצועית שלו. פדגוגיה של הצלחה: השתמש מתווית הוראה וטכנולוגיה כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, המבוסס על גוף של סגל הוראה, פיתוח עבודת צוות על תמיכה פרטנית של תלמידים על כלים מידע ותקשורת אינטראקטיבית. תרבות של סטנדרטים ואיכות גבוהה: לפתח בקרב הצוות גישה שיפור מתמיד הבין, משותפת ומקובלת על ידי כל.

איכות ערבויות אימון

EDUCTIVE GROUP : INEAD הוא חבר קבוצת Eductive, בקנה מידה הלאומית מלמד קבוצה גבוהה מורכב מעשרים בתי ספר.

להכרתה RNCP : INEAD ניירות ערך פטור תעודת רשומים ב- Google Apps Directory הלאומי של הסמכות מקצועיות (RNCP) באחריות הוועדה הלאומית להסמכה מקצועית, עצמה תחת סמכותו של משרד העבודה.

CONTROL משרד החינוך :

INEAD כפופה ההוראה והמנהלית של משרד החינוך, בהתאם לסעיף ל 442-2 של קוד החינוך.

שליטה פיננסית וניהולית של משרד העבודה : INEAD רשום כארגון אימונים עם מנהלת העבודה האזורית, תעסוקה וההכשרה מקצועית (DRTEFP). הנכס הינו נתון לפיקוח של משרד העבודה בהתאם לסעיפים L6361-1 ו L6361-2 של קוד העבודה.

חבר פדה :

INEAD הוא חבר של הפדרציה של בתי ספר האירופי (פדה). נוסדו בשנת 1963, פדיתי היום מייצג 75 דיפלומות אירופאיות הוענקו על ידי יותר מ -14,000 תלמידים ביותר מ -350 בתי ספר בצרפת Europe.Tous התעודות פדה מבוססים על מערכת העברת אשראי האירופית וצבירת אשראי אירופאית מערכת העברת אשראי (ECTS).

להסמכה של פדה IACBE :

IACBE (העצרת בינלאומית לחינוך עסקים קולגייט) accredits כשרות עומד בקריטריוני דרישה ספציפיים. הכשרה מוסמכת צריכה לשאוף לרכוש מיומנויות מקצועיות ספציפית למקום עבודה. כל תעודות דס פדה שהוציאו IACBE המוכר.

מיקומים

צרפת מקוונת

INEAD

כתובת
39 Avenue Denis Padovani, 13127 Vitrolles
צרפת מקוונת, צרפת
אתר אינטרנט

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: