IFA Paris

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

IFA Paris - בית הספר אופנה בינלאומי לעיצוב ועסקים

על פי דבריה של סוזי מנקס, IFA Paris היא המקום שבו "למד את הדרך הצרפתייה לראות את האופנה כאמנות" (HERALD TRIBUNE, JUNE 2004) IFA Paris היא עיצוב אופנה עכשווית ובית ספר לעסקים יוקרתיים, אשר שורשיה מבוססים היטב היסטוריה של אמנות ומלאכות בצרפת. IFA Paris היא בחוד החנית של חינוך אופנה יוקרה מציעה קורסים המשקפים את רוחב ההזדמנויות הזמינות בתעשיות אלה תוססת. IFA Paris מציעה לסטודנטים לתואר ראשון, לתואר שני ומשרה חלקית בעיצוב אופנה, מדיה, עסקים, יוקרה ובושם

בית הספר פריז

IFA Paris הוקמה בשנת 1982 כדי לשלב את המורשת האופנתית הצרפתית עם העולם הגלובלי המודרני. כמו בית הספר היחיד בפריז המציע את כל הקורסים לתואר ראשון שלה לתואר ראשון לימד באנגלית, IFA Paris caters אל גוף הסטודנטים הבינלאומי ביותר מכל קצוות העולם. האקדמיה הבינלאומית לאופנה, הידועה יותר כ- IFA Paris , מציעה לסטודנטים קורסים לתואר ראשון בתכנון ושיווק, וכן קורסים לתואר ראשון בעיצוב, עסקים, תקשורת יוקרה בסביבה של שיתוף פעולה רב תחומי. עם בתי הספר בפריז ושנחאי, IFA Paris היא בחוד החנית של אופנה וחינוך יוקרה מציעה קורסים המשקפים את רוחב ההזדמנויות הזמינות בתעשייה תוססת זו. לאחרונה הועבר ל 18-24 Quai de la Marne, IFA Paris משקיף על התעלה המפורסם הוא בלב הרובע המתפתח 19. המיקום החדש שילש את גודלם של המתקנים האקדמיים הקודמים והוסיף שירותים נרחבים חדשים לטובת התלמידים, כולל כיתות גדולות יותר, חלל סטודנטים, ומרכז משאבים ומחקר. הבניין יהיה גם בית כמה סדנאות אופנה חדשה כדי להתאים את הידיים על פרויקטים. שכונה תוססת ואמנותית זו היא גם ביתם של ציוני דרך תרבותיים רבים, כולל בתי הקולנוע של MK2, נקודת המופע של פוינט אפמר לקונצרטים ובלטים, ומרכז האמנות לה CENTQUATRE עם מגוון רחב של הצעות תרבות, תערוכות ותצוגות אופנה איכותיות. מחוז הוא גם המיקום של בתי ספר יוקרתיים אחרים המוקדש לאמנות יצירתית, כולל אקול נשיונל Supérieure ד 'ארכיטקטורה של פריז לה וילט (ENSAPLV) ואת הקונסרבטוריון הלאומי Supérieur דה Musique, והוא קרוב אקול אינטרנשיונל דה Création Audiovisuelle et de Réalisation (EICAR). "ה -19" מתעוררת כאחת התחומים המרגשים והמעוררים ביותר עבור סטודנטים בכל רחבי פריז, ו IFA Paris מתרגשת להיות חלק מהשכונה הזאת. פריז מחזיקה מקום מיוחד בחלק העליון של עולם האופנה והיוקרה. כמקום הולדתו של האופנה, הוא נתן לעולם כמה מהמתכננים המפורסמים ביותר שלו ואת בתי האופנה, כולל שאנל, איב סן לורן ודיור, והוא נשאר המקום שבו מעצבי האופנה העכשווית, כולל מרטין מרג'ילה, ריק אוונס ואלבר אלבז בוחרים לחיות ולעבוד. התחושה הפאריסאית הספציפית לאופנה משתרעת מעבר לתחום הענף ולסרטי העיר, גלריות האמנות, המוזיאונים, התיאטראות וחיי הרחוב. בעוד שלפאריס אין ספק אופנה מכובדת והיסטוריית מותרות, ההווה והעתיד שלה הם פשוט משכנעים. פריז היא עדיין בירת האופנה העולמית והיא מסוגלת להוכיח זאת עם אירועי אופנה חשובים כגון שבוע האופנה שלה פעמיים בשנה, ירידים ותערוכות, חנויות קונספט מרתקות וסוכנויות מגמות מובילות בתעשייה. קבוצות יוקרה גדולות כגון LVMH, PPR וחברות כמו Hermès, Cartier ו Baccarat כולם ממוקמים בפריז. בשנים האחרונות, פריז הפכה כמעט כל חלק של הכלכלה שלה לתוך מותרות באמצעות אופנה, תכשיטים, טיפול יופי כמו גם גסטרונומיה, יין נסיעות. פריז נותרה תחנה חיונית לאנשי אופנה ואנשי אופנה יוקרתיים המעוניינים להבין את כוחות התרבות, התעשייה והכוחות המעצבים את עולם האופנה כיום.

בית הספר שאנגאי

IFA Paris הפכה את בית הספר לאופנה המובילה בסין והיא ייחודית להפגין את מסירותה להצלחה על ידי הבאת הטוב ביותר, צרפתית בעיקר מדריכים אופנה. בשותפות עם אוניברסיטת שנחאי למדעי ההנדסה, IFA Paris הקימה את בית הספר שלה בשנחאי ב -2002, המיזם המשותף הראשון של סין-צרפתית בחינוך האופנתי שאושר על ידי ממשלת סין. בית הספר בשנחאי של IFA מציע הזדמנות ייחודית לסטודנטים בינלאומיים המעוניינים לקבל תובנה בעולם האופנה המהירה ביותר בשוק היוקרה, תוך קבלת אותה איכות גבוהה הלימודים לימד אנגלית כמו בפריז. שנחאי היא מטרופולין פתוח ואטרקטיבי, ועלייתה לשורות כבירת אופנה היא ללא ספק נושא רציני. מאז התקופה המאוחרת של המאה ה -19, שנחאי היא מרכז האופנה של סין. סגנון שנחאי נסע בעולם בשנות ה -20 וה -30 והופיע מחדש בהווה עם מעצבי אופנה תוך שימוש בתערובת של רעיונות מסורתיים ומודרניים ליצירת מגמות אופנה טריות. למרבה הפלא, זה הצרכנים המודרניים של המדינה אשר הופכים את סין לשוק הגדול ביותר בעולם של מוצרי יוקרה יוקרה אופנה. שנחאי היא ללא ספק סין מכה עבור אופנה בינלאומית תעשיית היוקרה. רוב מותגי האופנה והתכשיטים הזרים, החל משוק היוקרה ועד לשווקי המונים, נמנים על יותר מחנות אחת במחוזות הקמעונאיים האופנתיים של העיר ובמרכזי הקניות הגדולים. בעוד מכוניות יוקרה, 5 כוכבים בתי מלון, ו- high-end האוכל הם מראות קבועים במרכז העיר של העיר, יש גם עכשיו עניין הולך וגדל של יאכטות מטוסים פרטיים בין העשירים ביותר של סין.

בית ספר איסטנבול

IFA Paris היא לא רק בחוד החנית של חינוך אופנה יוקרה מציעה קורסים המשקפים את רוחב ההזדמנויות בתעשיית האופנה התוססת בפריז, אבל גם הפך את בית הספר אופנה מובילה בשנחאי, סין. עכשיו IFA Paris הוא נרגש להרחיב את השפעתה הבינלאומית על ידי מתן אחד הקורסים הפופולריים ביותר שלה - MBA בניהול מותגי יוקרה באיסטנבול, טורקיה. הקמפוס החדש, בשיתוף עם אוניברסיטת בוספורוס (בוגאזי), ממוקם בלב איסטנבול וניתן להגיע אליו בקלות מכל היעדים בעיר. אוניברסיטת בוספורוס נחשבת לשורה העליונה בקרב כל ספקי החינוך בטורקיה, והיא הסביבה הטובה ביותר IFA Paris יכול לבחור עבור תלמידיו להיות חשוף באמת חוויות בינלאומיות. האוניברסיטה גאה בחיי הקמפוס התוססים והססגוניים שלה. כדי להשלים ולהעשיר את החוויה האקדמית עם חיי קמפוס פעילים, האוניברסיטה תומכת במועדוני סטודנטים, אמנות וספורט, ומספקת מגוון שירותים משירותי בריאות ועד ייעוץ לסטודנטים ולצוות. המלון, המאובזר היטב עם מתקנים חינוכיים מסורתיים ומודרניים, ספריות ואינספור בתי קפה ומסעדות, מספק לתלמידיו גישה ונוחות לסביבה ייחודית ונעימה. IFA Paris סבור שזוהי פריווילגיה, כמו גם יתרון לתלמידיה כדי להפיק את המיטב ממה שהמיקום יכול להציע. בהיותה אחת הערים המרגשות והדינמיות ביותר בעולם, ומקום מעובד תרבותי מלא במוזיאונים, גלריות, פארקים ומכללות מודרניות, איסטנבול מסוגלת לספק במה למי שמתגעגע לחקור ולפתח את האינטרסים שלהם.

לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת https://www.ifaparis.com

מיקומים

פריז

כתובת
18-24 Quai de la Marne
75019 פריז, איל-דה-פראנס, צרפת

שנחאי

כתובת
350 Xianxia Road
200336 שנחאי, שנחאי, הרפובליקה העממית של סין

איסטנבול

כתובת
Maslak 1453 Neotech Kampüsü
34398 איסטנבול, איסטנבול, טורקיה