IAE Grenoble

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

כבית הספר למנהל בוגר אוניברסיטת גרנובל אלפ (UGA), המשימה של גרנובל התעשייה האווירית היא להכשיר ולפתח מנהלים מתמחים ומנהלי כישורים כפולים כאחד. כדי למלא את ייעודו, התעשייה האווירית שואבת ממומחיות מעשית מעשית ומחקרי ניהול ברמה העולמית.

גרנובל התעשייה האווירית מפתחת כישרון:

 • בוגר (שנה ג ') ובוגר (M1)
 • בתוכניות לימודים במשרה מלאה, בתוכניות לימוד עבודה ובתכניות לחינוך מנהלים;
 • בשיווק, ניהול, מימון, ניהול מערכות מידע, ניהול חדשנות וטכנולוגיה.

חדשנות והתקדמות בשיטות ניהול בלב חזונו של התעשייה האווירית

הגישה של גרנובל התעשייה האווירית מבוססת על מחקר יישומי מתמשך , יחד עם רצון בלתי נלאה לרשת עם העולם העסקי . האנרגיה השופעת של חוקריה במדעי הניהול, השותפויות החזקות שהיא מקיימת עם בתי ספר להנדסה, היוזמות המעשיות שהיא נותנת בחסות יזמות, ו (בל נשכח) הבוגרים המיומנים ביותר שהיא מייצרת שנה אחר שנה - כל הגורמים הללו תורמים לחדשנות משופרת עבור כל השחקנים במערכת האקולוגית. בין אם מבחינה פיננסית, או מנקודת מבט של כלכלה, רווחה חברתית וחדשנות, גרנובל התעשייה האווירית כבר השפיעה משמעותית על המערכת האקולוגית שלה על ידי הפצת הכרה בינלאומית . בלב ליבה של מערכת אקולוגית בעלת שם עולמי, החזון של התעשייה האווירית הוא להיות מוביל בתחום החדשנות ונושא תקן של התקדמות בשיטות ניהול .

60 שנות הצלחה

ממוקם במקום בו המחקר המדעי מצטלב בין חדשנות לעסקים, גרנובל התעשייה האווירית מחזיקה בעמדה ייחודית ברשת בתי הספר לעסקים בצרפת. מעמדה מיוחסת זו בנה בית הספר את שמו הטוב בתוכניות התואר שלו, לרבות המאסטר בניהול רכש אסטרטגי (DESMA), המאסטר לשיווק כמותי (לה קוונטי), והמאסטר במימון, חשבונאות וביקורת (CCA) ).128370_caisse_savon_alternantsdeGrenobleIAECPIERREJAYET151.jpg

מדוע לבחור גרנובל IAE?

בחר ללמוד בגרנובל התעשייה האווירית ותנצל את כל התכונות של בית ספר לניהול איכותי, כולל מתקנים נוחים, תמיכה אישית ורשתות מקצועיות. יחד עם זאת, תהיה לך גישה לשירותים הרבים של אוניברסיטה ציבורית גדולה בקמפוס יוצא דופן. אתה מקבל את הטוב שבשני העולמות!

גישה פדגוגית מעשית בקנה אחד עם עסקים

IAE של גרנובל מיישרת את התוכניות שלה לצרכיהם של עסקים, ושמה דגש מיוחד על למידה יישומית . בזכות הקשרים העסקיים שלה, מאגר הפרופסורים המסונף שלה ורשת הבוגרים שלה, IAE מקיימת קשרים שוטפים עם עסקים מובילים באמצעות קבוצות מחקר, ועדות שיפור, כסאות אוניברסיטאיים-עסקיים, סדנאות בענף (למשל, משא ומתן, יזמות, או רכישה ), פורומי סטאז 'וכנסים: יש פעילות מעוררת כל השנה ב- Grenoble IAE!

גישה אישית למחקר

עם יכולת ההעסקה בבסיס המשימה שלה, גרנובל התעשייה האווירית מציעה תמיכה מקצועית בהתאמה אישית . ייעוץ והתמצאות של התלמידים למיצוי הפוטנציאל של התלמיד הוא אחד העיסוקים העיקריים בצוות הפדגוגי של בית הספר. בזכות הגישה הרב תחומית שלה והקשר שלה עם העולם המקצועי , גרנובל התעשייה האווירית משלבת מגוון מיומנויות, מעודדת יזמות וחדשנות.

מוקד בינלאומי חזק

גרנובל התעשייה האווירית מסורת ארוכת שנים של שיתוף פעולה עם בתי ספר לעסקים ברחבי העולם; בעיקר בברזיל, סין, אינדונזיה ורוסיה . מדי שנה נרשמים ללימודים בתכנית האוניברסיטה גרנובל למעלה מ- 500 סטודנטים מ -70 מדינות שונות . בנוסף, סטודנטים בתעשייה האווירית גרנובל יכולים לנצל את אחת מתכניות החילוף הבינלאומיות הרבות כדי לבלות סמסטר או שנה בלימודים או השלמת התמחות מחוץ לצרפת. או בחר להתמקד יותר בינלאומית כאן בגרנובל על ידי הרשמה לאחת מארבע תוכניות ה- M2 המוצעות לחלוטין באנגלית.

סביבה מסבירת פנים ומתקנים פנטסטיים

גרנובל IAE מברכת אתכם עם בניינים מודרניים ומאובזרים , הן בגרנובל והן בוואלנס. חיי סטודנטים יוצאי דופן בקמפוס, בסביבה טבעית שמורה , מאפשרים לסטודנטים לעסוק במגוון ענפי ספורט - ובמקרים מסוימים, אפילו ברמה העולמית . ישנם מספר מועדוני סטודנטים בתעשייה האווירית כדי להחיות ולהעשיר את חיי הסטודנטים היומיומיים. אלה כוללים AIESEC, Junior Enterprise ומועדונים המקדמים פרויקטים הומניטריים .

המותג IAE - רשת חשובה!

IAE של גרנובל שייכת לרשת IAE FRANCE, בתי ספר לניהול באוניברסיטה. רשת זו של 35 בתי ספר כוללת יותר מ- 30 תואר ראשון, שני ותואר שלישי. תכניות בניהול ומאחדת 49,500 סטודנטים. IAE צרפת היא רשת חשובה של אנשי מקצוע וסימן לאיכות.

דמויות מפתח

 • 60 לאומים
 • 350 אנשי מקצוע התורמים לצוות ההוראה
 • 110 שותפים בינלאומיים
 • 800 בוגרים בשנה; יותר מ 23,000 מאז 1956
 • 2000 סטודנטים
 • 250 סטאז 'וקורסי כריך בשנה
 • 1700 אנשי קשר
 • שיעור תעסוקה של 93% תוך 8 חודשים מהלימודים

מיקומים

Saint-Martin-d'Hères

כתובת
Avenue Centrale,525
38040 Saint-Martin-d'Hères, אוברן-רון-אלפ, צרפת

ערכיות

כתובת
51 rue Barthélémy de Laffemas
26901 ערכיות, אוברן-רון-אלפ, צרפת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: