European School of Political and Social Sciences

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ESPOL, בית ספר רב לשוני ורב-תרבותי

מדע המדינה היא משמעת המונעת על ידי מצוינות המציעה לקוחות פוטנציאליים הקריירה אטרקטיבי עם השקפה בינלאומית חזקה. לחיות עד שאיפה זו, ESPOL, European School of Political and Social Sciences , מציע חינוך בין-תחומי המכוון לקריירה פוליטית ולאירופה. בתור יורשו של בית הספר למדעי החברה והפוליטיקה שנוצרו בתוך האוניברסיטה הקתולית ליל בשנת 1894, ESPOL מדגיש על ערכים אנושיים ועל האתיקה של תחומי האחריות - תכונות הכרחיות לעשות את דרכו בעולם של היום.

הקורסים הדו-לשוניים בצרפתית-אנגלית מספקים פלטפורמה מקורית וחדשנית להוראת מדעי המדינה.

תואר ראשון ותואר שני מעניקים לבוגרי ESPOL את המפתחות להצליח בשוק עבודה תחרותי יותר ויותר: ידע תיאורטי ויצירתיות, מקצועיות וסקרנות אינטלקטואלית, כשרונות ותחושת יוזמה.

אירופה, רב לשוני ובצעד עם הזמן שלה, ESPOL מספק לך את המיומנות הנדרשת להגדיר בהצלחה להיכנס לשוק העבודה באירופה ומעבר!

ESPOL מבוססת על שלושה עקרונות מרכזיים:

 • הוֹרָאָה
 • מחקר
 • שירות קהילתי

האוניברסיטה הקתולית ליל

ההיסטוריה של האוניברסיטה הקתולית ליל החלה ב -1875 עם חמש החוגים המייסדים שלה, אשר סיפקו מאז דורות רבים של תלמידים להדריך אותם בשינויים חברתיים, פוליטיים וכלכליים ברמה האזורית, הארצית והבינלאומית.

האוניברסיטה הקתולית של ליל מורכבת גם מבתי ספר ומוסדות נוספים, כולל ESPOL (מדע המדינה), ISEA (חשבונאות), המחלקה לאתיקה ופילוסופיה, ו- IU2S (מנהל הרפואה). המשימה שאומצה על ידי הפקולטות של האוניברסיטה הקתולית של ליל היא להכשיר את התלמידים שלנו להיות אנשי מקצוע מיומנים, יצירתיים וגמישים כמו גם אזרחים פעילים ואחראים. במרדף אחר מטרה זו, באמצעות פעילותם הליבה של הוראה, מחקר ומשרתים את החברה, הפקולטות נשארות קשורות תמיד לכל העולם סביבן ומוכנות להסתגל. השאיפה העיקרית שלהם היא ליצור את הסביבה האידיאלית לתלמידים להיות השחקנים העיקריים של החינוך שלהם להיות אזרחים אחראים, עם ערכים הומניסטיים חתירה למצוינות. אלה הם תכונות שלא יסולא בפז כדי להיכנס בהצלחה את שוק העבודה.

היתרונות המוצעים על ידי הפקולטות:

 • כל הקורסים מותאמים למגמות הנוכחיות בשוק העבודה
 • סיוע בבניית פרויקט הקריירה
 • פיקוח אישי בלימודים גבוהים
 • מרכז קריירה והתמחות כדי לסייע לתלמידים להיכנס לשוק העבודה
 • ללמוד הזדמנויות בחו"ל לכל התלמידים ללמוד על תרבויות ושיטות למידה אחרות (ארסמוס, מחלקת קשרי חוץ).
 • חיי סטודנט עשירים עם איגודים רבים (תרבות, ספורט, צדקה וכו ') אשר פעלו במשך כמה דורות באחת האוניברסיטאות הטובות ביותר בצרפת
 • שירותים כדי להקל על חיי היומיום (שירותי דיור, קפיטריות, ספורט, מועדונים, וכו ')
 • שירותי תמיכה (שירותי רווחה, מענקים)
 • הקשבה לצורכי התלמידים ושיתוף ערכים הומניסטיים
 • רשתות קהילתיות בוגרים
 • מחקר בסיסי ויישומי המוקדש לטיפוח ידע ומיומנויות ליצור, לחדש ולפתח.

תלמידים נכנסים

מדי שנה מקבלת ESPOL כ -30% מהתלמידים הזרים, באמצעות תוכנית חילופי סטודנטים או במסגרת התכנית בפוליטיקה האירופית. חשוב לנו שכל תלמיד מרגיש משולב ונהנה מהזמן שבילה כאן ב- ESPOL וגם בסביבה החדשה הזו. כדי להשיג מטרה זו, ניתן להשתמש במספר שירותים ומכשירים על ידי הסטודנטים הבינלאומיים שלנו, כגון המשרד לעניינים בינלאומיים, אגודות סטודנטים ומדריכים.

בעקבות קישור זה, תמצא מדריך סטודנטים בינלאומי שעשוי לעזור לך עם החיים החדשים שלך כאן.

מדריך הסטודנטים הבינלאומי

חיי תלמיד

"ESPOL מעודדת מאוד יוזמות סטודנטיות חדשניות ומקצועיות (יצירת עיתון בית הספר, ארגון שולחנות עגולים על אירועים פוליטיים אחרונים, הכשרה בפומבי, מפגשים ודיונים בנושאים עכשוויים) על ידי מתן תמיכה לתלמידים לפתח את רעיונותיהם ולעצב את הפרויקטים שלהם .

אוליביה ברן

ראש תקשורת וחיי סטודנט

חיי חברה

BDE

אגודת הסטודנטים, הידועה בשם "BDE" (צרפתית עבור לשכת התיאטרון), מייצגת תלמידים ביחס למנהל בית הספר. תפקידו של BDE הוא גם להשתתף בחיי בית הספר, באמצעות יוזמות ופעילויות שונות (מסיבות, הרצאות, נסיעות ופנאי, פעולות הומניטריות וכן הלאה).

ESPOMUN-MODEL האומות המאוחדות

משלחת MUN היא חברה שהוקמה על ידי תלמידי ESPOL במטרה לייצג את בית הספר במופעים שונים של MUN המאורגנים ברחבי אירופה. המשלחת פתוחה, כמובן, לכל תלמידי ESPOL המעוניינים בפרויקט זה!

קוסמופול

נוצר בשנת 2015, מטרת החברה היא לשלב סטודנטים זרים המגיעים ESPOL. איך? על ידי ארגון "מערכת חברים", הצגת סטודנטים לאזור ולתרבות הצרפתית ולעזור להם עם נהלים מנהליים עם הגעתם לצרפת.

צור קשר:

ESPOL'ART (משרד לאמנויות)

ESPOL'art הוא בית הספר אחראי על פעילויות אמנותיות. הוא מקדם את חיי התרבות בבית הספר באמצעות פעילויות כגון תיאטרון, ציור או קולנוע.

ווקס ג'ובניס

חברת "ווקס ג'ובניס" מארגנת ויכוחים ודיונים פוליטיים בין הסטודנטים, אך גם בהשתתפות אנשים הפעילים בחיים הפוליטיים, המדברים על ניסיונם ועל תפקוד הפוליטיקה כיום. הכל באווירה נטולת אידיאולוגיה.

REVOLTE-TOI ESPOL

"Révolte-toi Espol" היא חברה סטודנטית אשר מקדמת אמנות אוראטורה בשיתוף עם "הפדרציה הצרפתית של דיון". 30 חברים פעילים של "Révolte-toi Espol" מארגנים תרגילים והדרכות בכל שבוע על מנת להכין את הגביע הצרפתי ואת גביע העולם.

פתוח לכולם, "Révolte-toi Espol" אישר את "FFD" המוטו: "הרמקולים נעשים, לא נולד".

ה- BDS (משרד הספורט)

משרד הספורט ESPOL אחראי על הספורט והפעילות הגופנית. פעילויות שונות מאורגנות באופן קבוע, כולל ריצה, כדורגל, החלקה. BDS ESPOL פועל גם בתיאום עם משרדי ספורט אחרים, כמו גם עם האוניברסיטה לקידום הספורט בתוך כל מוסד. "Mens סאנה ב קורפור סאנו" הוא המוטו של BDS ESPOL.

UNICEF ESPOL קמפוס מרכז

חברה זו היא קבוצת תמיכה לזכויות הילד, משיקה רשמית בתחילת שנת הלימודים 2015-2016. המטרה העיקרית שלו היא להגיע לציבור הרחב ביותר באמצעות תמיכה וגיוס כספים. יוזמותיו לובשות צורות שונות בהתאם לנסיבות: הרצאות, תערוכות, מופעי אופנה ועוד. כל אחד חופשי לבוא ולהציע רעיון. אל תהסס ליצור קשר אם אתה רוצה להצטרף אלינו, או פשוט להושיט יד מעת לעת.

צור קשר: Hélène Odier hel.odier@hotmail.fr

מרכז אירופה

המרכז האירופאי הוקם כדי לשפר את חיי הסטודנטים ולטפח את ויכוח הסטודנטים בשאלת אירופה. על ידי צוות נלהב עם עניין רב האתגרים של פיתוח האיחוד האירופי, המרכז האירופי מבקש להיות מקום של מודעות, דיון ושיתוף. הרצאות, כרזות ותחרויות מאמרים, מפגשי סטודנטים, מפגשים עם שחקנים מחיי האיחוד האירופי ואירועים בבתי ספר תיכוניים. יש משהו לכולם!

ALUMNI ESPOL

בחודש יוני 2015, חגגה ESPOL את שנת הלימודים הראשונה שלה. במאי 2015 יזמו "בוגרי העתיד" את היוזמה להקמת אגודת הבוגרים "בוגרים ESPOL", שאותם נחנכו בסוף השנה האקדמית. בוגרים ESPOL שואפת לרשת תלמידי ESPOL לשעבר ובמיוחד לשמור על הקשר שלהם עם בית הספר. אלה בוגרי ESPOL הראשון להישאר מחובר מאוד לבית הספר שלהם אכפת העתיד שלה.

צור קשר: alumniespol@univ-catholille.fr

ליל, עיר הסטודנטים מעצם הגדרתה

ליל ו -87 עיריותיה הינן עיר אירופאית חוצה גבולות, קוסמופוליטית ואקלקטית, המונה למעלה ממיליון תושבים. על פרשת דרכים של אירופה, ליל ממוקם 1 שעה מפריז, 40 דקות מבריסל ו 90 דקות מלונדון ברכבת.

ליל, עיר צעירה ודינמית

עם יותר מ -100,000 תלמידים, ליל היא אחת הערים הצעירות ביותר בצרפת: 36% מאוכלוסייתה היא מתחת לגיל 25. יתר על כן, תושב אחד מתוך שניים באזור סביב האוניברסיטה הקתולית ליל, הקוואטייר Vauban, הוא מתחת לגיל 25.

כמטרופולין תרבותי, ליל מזמזמת עם פעילות אמנותית: האופרה ליל, התזמורת הלאומית של ליל, התיאטראות, הבלט דו נורד ומוזיאונים רבים.

בכל ערב, העיר מציעה יותר מ -100 אירועים שונים. בנוסף, ליל יש מעל 20 תיאטראות!

מטרופולין בלב אירופה

ליל היא רק 1 שעה הרחק מפריז על ידי TGV, 30 דקות מבריסל ו 90 דקות מלונדון. התחזית הבינלאומית של העיר באה לידי ביטוי בארגון של אירועים רבים עם היקף בינלאומי, כגון הפורום העולמי, lille3000, אירופה אופ"א הליגה ואת המפורסם באמת Braderie דה ליל בספטמבר כי להביא בכל שנה סביב 3 מיליון אנשים מכל רחבי העולם וזה לוקח את מוצאו במאה ה -12!

מורשת אדריכלית

העיר, ששימשה כעיר של אמנות והיסטוריה, שימרה מבנים רבים מעברה, המעידים על השפעות אמנותיות נרחבות מימי הביניים ועד לפיתוח התעשייתי מהמאה ה -19. מן האדריכלות הגותית הקלאסית, הרנסנס הפלמי וארט נובו, הארכיטקטורה הלא טיפוסית שלה היא תענוג לעיניים!

מיקומים

ליל

European School of Political and Social Sciences

כתובת
60 boulevard Vauban
59016 ליל, Hauts-de-France, צרפת
אתר אינטרנט

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך