ESLSCA Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ESLSCA Business School פריז, נוסד בשנת 1949, הכשיר למעלה מ- 15,000 בוגרים ESLSCA Business School כיום בתפקידי אחריות הן בצרפת ומחוצה לה. הם נהנו מ- ESLSCA נכסים רבים:

  • הכשרה גנרלית ברמת המאסטר (קבלה לאחר שיעורי הכנה ל- HEC או על כישורים, אחרי BAC 2 או BAC 3), המבוססת על תכנית לימודים קפדנית וחדשנית, שמטרתה להכשיר מנהלי יזמות אמיתיים. ".

שיעורים מובילים כישורים אמיתיים ומקצועי מבוקשים על ידי חברות, הכי "אוצר" של ESLSCA Business School בפריז בפרט נהנו ממוניטין חזק (ESLSCA יש את המספר הגדול ביותר של תלמידים לשעבר מומחה רואי חשבון וסופרים בוגרים רבים בשוק הפיננסים, הבנקאות והמניות). בינלאומי: התוכנית לתואר שני כפול לתואר שני במנהל עסקים שהוקמה בשנת 1979 היא הוותיקה מבין מערכות ה- ESC. שכר הלימוד כולל שהות חובה בחו"ל (סטאז 'או סמסטר לימודי) וכמה קורסים באנגלית. יותר מ -50 לאומים מיוצגים כיום בקרב ESLSCA Business School בפריז של ESLSCA Business School החברים ב- AACSB, EFMD, CREPUQ ו- EDUNIVERSAL. סינרגיות הקיימות עם התוכניות האחרות של קבוצת ESLSCA : תוכניות בתואר ראשון ושני אנגלית ותואר שני במנהל עסקים, ו -19 תכניות מחזור ג ', שרבות מהן מובילות בגומחה שלהן (סחר בינלאומי ומסחר, הנדסה פיננסית, ניהול תעשיות יוקרה ואופנה, מודיעין כלכלי). ההכרה בחברות , התומכות בפרויקט החינוכי של ESLSCA Business School בפריז של ESLSCA Business School , ESLSCA Business School מורים, מספקות ESLSCA Business School רבים ומקבלת בברכה את הבוגרים בתנאים הטובים ביותר. תוצאות סקר השכר עבור בוגרי צעירים במגזין EXPANSION (אפריל 2010) חיוביות שוב לבית ESLSCA Business School בפריז, ESLSCA Business School במקום ה -28 מתוך 40 בתי הספר המסווגים .

פעילויות מחקר חשובות: ESLSCA Business School פריז מעורב באופן פעיל במאמץ המחקרי שנעשה ברמה האירופית לקידום חינוך ניהולי. פרופסורים למחקר, דוקטורנטים, דוקטורטים ופרופסורים לניהול, המוסמכים לבצע מחקר (HDR), תורמים לפרסום מאמרי מחקר, משתתפים בקולוקציות, מפרסמים מאמרים וספרים בתחומיהם, במיוחד בתחום הבינה הכלכלית וטכנולוגיית המידע. אוצר.

תוצאות סקר ה- IPSOS שהוזמן על ידי ESLSCA Business School בפריס מדגימות את מידת ESLSCA Business School הפרויקט החינוכי שלו לציפיות של חברות: חשיבות הסטאז 'ותוכניות לימוד עבודה, רמת ההתמקצעות של תכנית הלימודים, שוטפות באנגלית ( דו לשוניות) ותוכנות מחשב.

תואר שני במנהל עסקים

קורסים אלו מיועדים לבוגרי השכלה וניהול. המטרה היא לצייד את המשתתפים בידע וכישורי ניהול מוצקים, מחוזקים על ידי סטאז '.

תוכניות בינלאומיות

מאז 1982 ESLSCA Business School בפריס מארח סטודנטים זרים במשך שנתיים-שלוש של לימודים שהובילו לתואר ESLSCA-MBA. מספר סטודנטים נמצאים בשנה השלישית שלהם בארצות הברית, לאחר מכן הם מקבלים תואר שני במנהל עסקים ותואר שני ESLSCA Business School בפריז .

מאז 1996, ESLSCA Business School בפריס מנהל תוכנית MBA לשנה לסטודנטים זרים (קורסים באנגלית).

ראשון

שני הרווקים של ESLSCA Business School , ה- BBA: תואר ראשון במנהל עסקים (נוצר בשנת 1998) והתכנית לניהול תואר ראשון (כולל התמחות במימון, שיווק או לוגיסטיקה בשנה השלישית) נגישים שניהם בעת קבלת רווק.

גרנדה אקול

קורס זה מיועד למועמדים המבקשים להטמיע את כל הטכניקות של הניהול והניהול, לפתח את התכונות האישיות שלהם בממד מקצועי, ליצור מומחיות מקצועית אמיתית עם ממד בינלאומי.

הדרכת מנהלים

קורסים מנהלים בבית ESLSCA Business School בפריס מיועדים למנהלים בכל הפונקציות (שיווק ומכירות, כספים או משפטיים, R

קורס תעודת בגרות ברמה I, מחזור מקצועי שלישי במשרה חלקית למנהלים.

EGE

Ecole de Guerre Economique פועלת מאז 1997 והיא חלוצה ברמה האירופית. ה- EMT משתתף בישיבות IHEDN (המכון ללימודי ההגנה הלאומית הגבוהה) וארגן את הסימפוזיון למודיעין כלכלי באונסק"ו בשנת 1998. בית ESLSCA Business School בפריז סיכם הסכמים עם האוניברסיטאות של שטרסבורג, מונפלייה, פואטיירים ולוואל (קוויבק) הנוגעים למודיעין כלכלי. EGE מפיץ מספר מאמרי מחקר בנושא מודיעין כלכלי.

IFAM

ההצטרפות לתכנית שלנו עומדת בדרישות העתידיות של סוגיות בינלאומיות. זה הביטחון שליטה במצבים השונים שתצטרך לענות עליהם. זה המרדף אחר מצוינות.

הגישה פתוחה למועמדים בעלי תואר ראשון, תעודת שווה שווה או המבקשים להיכנס למחזור ג '.

img-branding

אודות

אודות ESLSCA Business School פריז: עם 70 שנות ניסיון ומוניטין יציב למימון חברות, שוק וביקורת, ESLSCA Business School פריז יתרונות רבים כמו: מעורבות בינלאומית (כולל הקמת מרכזים הקשורים לחו"ל), חדשנות חינוכית, איכות המחקר בפקולטה שלה, רשת הבוגרים הבינלאומית ...

כרטיס חדש נוסף בספטמבר 2003 עם הקמת המחלקה למודיעין כלכלי, בתוכנית Grande Ecole, פרי הידע שפותח על ידי ESLSCA Business School בפריז מאז 1997 עם המחזור השלישי שלו "Ecole de Guerre Economique". הוכר כמנהיג ברמה הצרפתית והבחין בכך בפרלמנט קריון בדו"ח שלו לראש הממשלה ב- EI (יוני 2003).

חינוך כללי פופולרי מאוד

סקר ESLSCA / IPSOS אישר זאת. חברות רוצות צעירים מקצועיים ומבצעיים יותר. התלמיד בוודאי עשה כמה סטאז ', שולט בכלי המחשב והיה לפחות דו לשוני. האימונים התאימו אפוא לדרישה זו. 30% מהקורסים הם באנגלית. סטודנטים חייבים גם לעקוב אחר סמסטר חובה בחו"ל, באוניברסיטה או בעסקים.

בבית ESLSCA Business School פריז יש כמה אוניברסיטאות שותפות ברחבי העולם, איתן יש גם חילופי חינוך, שממנה הגעתם של מורים דוברי אנגלית לבית הספר. לבסוף, בזכות רשת חזקה מאוד של 15,000 בוגרים ב -110 מדינות ויחסים טובים מאוד עם חברות שותפות, די קל למצוא סטאז 'בצרפת או בחו"ל מבין 3000 ההצעות ש בית הספר מקבל שנה.

עם הגעתו לבית הספר עוקב התלמיד בסמינר מבוא לארגונים במקביל לסמינר המבוא לניהול מחשבים. במהלך התעשייה האווירית, כמה בוגרי ESLSCA Business School בפריס , המייצגים את כל מגזרי הפעילות הכלכלית, חולקים את תפקידיהם המקצועיים ואת חוויותיהם. לבסוף, כל סטודנט עוקב אחר סטאז 'בחברה. מחודשיים לשנה הראשונה, 3 חודשים לסיום השנה השנייה, ולעתים קרובות מחצית המשרה במהלך השנה השלישית, לפני התמחות סופית, שיכולה לעבור מאפריל עד דצמבר, ולתת מקום להגנה על תזה. למרות שההתמחות הללו מובילות לרוב למשרה, ESLSCA Business School בפריס פריז מארגן גם פורום שנתי לעסקי סטודנטים.

לבסוף, ESLSCA Business School בפריס מציע תכניות לתארים מתקדמים: מסחר, הנדסה פיננסית, שיווק, עסק עסקי, ניהול יוקרה, בינה כלכלית ותואר שני במנהל עסקים. תלמידי מחזור ב 'נהנים אף הם מקורסי מחזור ג' ומחקר אלה.

תכנית לימודים מגוונת

התוכנית שנקראת "Core Core" נפרשת על פני שלוש שנות הלימוד. בנוסף לתכנית זו ובשנה האחרונה ישנם גם קורסים אופציונליים. שנתיים הראשונות של המחקר מהוות אפוא מחזור ראשון של לימודים כלליים. השנה השלישית מהווה מחזור שני של לימודים, המתאים לתקופת ההתמחות בקרב 6 הגדולים למטה:

  1. שיווק ראשי, ניהול בינלאומי
  2. בקרת מומחיות מרכזית
  3. שוק הגדולות האוצר
  4. מימון החברות הגדולות
  5. המודיעין הכלכלי הראשי
  6. ארגון ראשי, ניהול, ייעוץ

התחייבות היא גם חלק מההוראה
על ידי צוותים ומהשנה הראשונה על התלמידים להגיש פרויקט להקמת עסק או להשתלט על עמותה קיימת בתוך בית הספר. ה- BDE של ESLSCA Business School הוא למעשה פעיל מאוד. בסמכותו של מורה חונך על התלמידים להרכיב תוכנית עסקית, לציין יעדים ולבצע פרויקט זה בשנה ב '. אימון קבוע זה של תלמידים אפשרי על ידי מבנה בית הספר אותו אנו מקיימים בקנה מידה אנושי.

אמצעים יעילים
סגל ESLSCA Business School בפריס משקף את איכות ההוראה והמחקר, הן ברמה הלאומית והן הבינלאומית. בנוסף לפדגוגיה ESLSCA Business School בפריס מעניק לתלמידיו את האמצעים לבצע את המחקר שלהם בצורה הטובה ביותר, בזכות משאבי האינטרנט והחינוך שלו.

להיות בפריס, נכס נוסף
החברות הגדולות ביותר נמצאות בפריס והבירה מציעה גם את כל האמצעים לשכלול התרבות הכללית שלה. אם ESLSCA Business School פריז יש יותר מ- 50 לאומים שונים בקרב תלמידיו, פריז היא כנראה גם בשביל משהו.

img-branding_

מיקומים

פריז

כתובת
ESLSCA Paris Business School
11 Rue de Cambrai

75019 פריז, איל-דה-פראנס, צרפת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך