EPITECH

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

סטודנטים בינלאומיים יקרים!

נשמח לקבל את פניכם בי"ס חדשנות דיגיטלית EPITECH ואנו מקווים כי תוכלו להעריך החוויה הלימודית הייחודית שלנו! ספר Epitech מוניטין כמוסד חינוכי מוביל, סטודנטים מסייעים להפוך אינפורמטיקה תשוקה למקצוע ופתיחת הדלתות עבור אותם להזדמנויות תעסוקה מבטיחות מאוד דומות לאלה שמהם נהנים בוגרי אוניברסיטות צרפתיות מובחרות, הידוע גם בשם "גרנד אקול", או "גרנד אקול" (רמת התעסוקה לאחר סוף: 96%). עסקים מודרניים דורשים אימון פונקציונלי המבוסס על מודל חדשני של Epitech, בנוי על שלוש תכונות נדרשות יותר ויותר על ידי העובד: הסתגלות, התפתחות עצמית והיכולת לנהל פרויקטים.

חובבני כשהמדע הופך SPECIALIST

Epitech מכין את התלמידים בסביבה מקצועית מתפתח כל הזמן בגלל שיטות הוראה ייחודיות:

המודל המודרני מבוסס על ניסיון, מתמקד בשיטה ופיתוח של הפרויקט, כדי להשלים את התיאוריה הלכה למעשה. פעיל מודל, המרת תלמיד פסיבי אדם פרואקטיבית חיים באווירה של התלהבות, הכוללת חדשנות ויוזמה. מודל ייחודי, המספק אלמנטים חדשים, חשוב להצלחה: עבודת צוות, להסתגל, אוריינטציה רחבה, חדשנות, יצירתיות, והכי חשוב, את היכולת לשים את כל הכוח של העבודה.

Epitech - זה לא רק הלימודים, שמירה על קשר עם הזמן לענות על הצרכים של המגזר של טכנולוגיות מידע ותקשורת, אלא גם בחינוך המעשיר מתלמידים ליצור את האופי שלהם, לפתוח אותם לשם שינוי ועבור אנשים אחרים. זה מאפשר להצלחה מיידית ומתמשכת.

עמנואל קארלי, מנהל Epitech

עובדות ומספרים מפתח

האוניברסיטה הצרפתית הגדולה המתמחה בטכנולוגיית מידע אחד המוסדות החינוכיים החשובים ביותר המתמחים בתחום ה- IT באירופה הנמנה על קבוצת חינוך יוניס, הכוללת 20 בתי ספר וארגונים, 18 אלף תלמידים ו -60 אלף בוגרים עם סיום מוצלח של קורס הכשרה מונפקת תעודה המדינה 12 קמפוסים צרפת 3000 חברות שותפות פעילות יש 96% בוגרי חוזה קבעו 100% מהבוגרים מוצאים תעסוקה לאחר סיום הלימודים השכר השנתי ברמה הגבוהה בצרפת בוגרי עבודה Epitech על תפקידי ניהול מרכזיים בחברות אירופיות בינלאומיות גדולות רוב רשת הבוגרים מיוצגת 30 מדינות רשת ייחודית של מרכזי חדשנות, להציב כל אחד 12 הקמפוסים Epitech: מקום אידיאלי דיאלוג וחילוף חוויות הקשורות המעבדה לייצור עסקים, צוות מנוסה של מדריכים

מתודולוגיה: הדרכה מבוססת על הפרויקט

החזון שלנו

חברות מודרניות מחפשות אנשים כדי לפתור את בעיותיהם. זה לא מספיק רק להיות בעל ידע, אתה חייב להיות מסוגל ליישם אותם בפועל.

המשימה / מטרתנו

יצירת סביבת למידה המאפשרת לסטודנטים, אשר יסייעו לפתח את הכישורים הנדרשים על ידי חברות

אֵיך מַפעִילִים אֶת זֶה

שיטת Epitech פרויקט מסלול

"שיטות הוראת ההצלחה Epitech מבוססות בעיקר על גישה חדשנית המבוססת על הפרויקט. הסטודנטים שלנו לרכוש ידע ולפתח מומחיות טכנית באמצעות פיתוח ויישום של פרויקטים בהשראת ניתוח של מצבים עסקיים ספציפיים. השיטה שלנו שונה שיטות הוראה מסורתיות ומאפשרת לך לפתח את היצירתיות של התלמידים, ביטחון עצמי וחשיבה ביקורתית. "

Aksel Tsigler, מנהל פיתוח תוכן

שיטת Epitech

החזון שלנו

אימונים נוקשים קשה לשינויים הרציפים המתרחשים במגזר המחשב, ולאורך כל הקריירה שלו, תלמידים חייבים להסתגל כל זמן להשתלט על הטכנולוגיה העדכנית ביותר, לרכוש ידע חדש, כדי להיות מסוגל לתקשר עם ולא מומחים להיות חדשנים, המציעים הצעות חדשניות.

המשימה שלנו

בגלל המודל החינוכי הייחודי שלה, EPITECH לעזור לכל אחד התלמידים שלו לא רק כדי להכיר את הטכנולוגיה, אלא גם לרכוש את איכויות דרושות קריירה ארוכה ומשגשג בתחום זה.

שיטות ההוראה שלנו

Epitech לא רק מלמד טכנולוגיית מידע, אלא גם מקנה מיומנויות של התנהגות המאפשרות לכל תלמיד לפתח, כדי ללמוד באופן עצמאי, כדי להבין את ההתנהלות העסקית ולהיות מסוגל לעבוד בצוות, וכדי לשכנע את אחראים לקבלת החלטות. כדי להשיג זאת, שיטות הוראה מבוססות על שני עקרונות בסיסיים:

שיטה אקטיבית

יש אימונים נרחבים. סטודנטי אינטראקציה ישירות עם הידע וההכשרה מתרחשת רק דרך הפעולה הישירה של התלמיד. אם הוא אינו מבקש לרכוש ידע, הוא אינו מנסה, אתה לא תלמד. לכן, כמורה של מתווך קלסי בין הידע לבין התלמיד אינו נכלל בתהליך הלמידה. במקום זאת, מורים הופכים לוויני זרזי התלמיד ללמוד את הידע.

שיטה אובייקטיבית

באותו אופן כפי בניגוד מוחלט בתהליך הכשרה בחינוך מסורתי כולל שיטות השראי. תלמידים מתמודדים עם מצבים אמיתיים, כדי לפתור שהם עדיין אין הכשרה מקצועית מספיקה. אחר כך הם צריכים לנתח את המצב, לחפש ולרכוש ידע ומיומנויות נדרשות כדי לפתור את הבעיה, על פי דרך חברות הפועלות באופן קבוע או איך הם מגיבים טכנולוגיות חדשות המתעוררות בשוק. חילופי בונה ידע והתנסות במהלך מצבים חינוכיים שונים אלה שנוצרו Epitech, סטודנטים להחליף רעיונות, לדון ולאתגר דעות אחרות. זה חליפין של רעיונות המתרחש לא רק בקבוצות העבודה, אלא גם עם כל שאר התלמידים, חושף שורה של פעולות, שאלות ואפילו בעיות חדשות. כל תלמיד צריך לחפש, לבדוק ולבחון את המרכיבים השונים על מנת לאשר או להכחיש את האמת, הוקמה כתוצאה תקשורת עם אחיהם.

חיי הסטודנט

צרפתית

בעוד הדרכה לסטודנטים בינלאומיים מתנהלת באנגלית, Epitech מציעה לתלמידים היכרות עם השפה הצרפתית. שבוע של אימונים אינטנסיביים מתנהל בשבועות הראשונים לאחר תחילת הלימודים. לאורך שנת הלימודים, מציע שיעורי צרפתית עבור רמות ראשוניים ומשניים. הכשרה בשפה זו מסייעת לתלמידים ללמוד את יסודות השפה הצרפתית על מנת להיות מסוגל לתקשר במצבים שונים של חיי היומיום.

אגודות סטודנטים

יש Epitech 23 אגודות סטודנטים, המציע מגוון רחב של פעילויות המספקות לתלמידים עם הזדמנויות מצוינות כדי לתקשר וליצור רשת קשר. עמותות הומניטריות וספורט תרבותיים, הן מנוהלות כחברה אמיתית ולהציע לתלמידי חוויה יקרה ערך.

אירועים עבור סטודנטים זרים

כדי להבטיח את השילוב של משרד ליחסי חוץ סטודנטים בינלאומי יציע להם מספר אירועים מיוחדים, כגון המפלגה בברכה, טיולים, מפגשים ואירועי תרבות. שיעורים בשפה צרפתים ייכללו גם בתכנית הלימודים. זה יספק לתלמידים את ההזדמנות כדי להתחיל או להמשיך ללמוד צרפתית.

אירועי ספורט

Epitech מציעה לסטודנטים לגשת לרשת מועדוני ספורט «Forest Hill», אשר מורכב של 11 סניפים בפריז וסביבותיה. מועדון כושר הוא פתוח מ 7 am כדי השעה 11 בלילה, מציע מגוון רחב של תרגילים ואימונים, כמו גם חדר כושר מודרני, מצויד יותר מ 360 סימולטורים. כמו כן, תוכלו לקבל גישה לפארק מים ייחודי באירופה «Aquaboulevard».

דרישות

קבלת Epitech

תואר ראשון בתחום טכנולוגיות מדע מידע בסיסי עבור השנה ה -1 של המחקר

  • יישומים מסטודנטים עם מיומנויות תכנות חזקות ורמות שונות של השכלה גם ייחשבו של בית ספר Epitech ועדת בחירה. שנת הלימודים 2nd פתוחה רק לסטודנטים שסיימו את קורס 12 חודשים של שנת ה -1 של מחקר ידיעת אנגלית

קובץ יישום

טופס בקשה סיכום באנגלית הצהרת הכוונות בהוראת אנגלית

שירותי הקריירה הקשורה שלנו

המשימה שלנו

כדי לפתח את היחסים בין בית הספר לבין חברות Epitech IT לטובת התלמידים.

אֵיך מַפעִילִים אֶת זֶה

התמחות התמחות בחברות לאפשר לתלמידים לפתח את האיכויות הדרושות כדי להיות מומחים מובילים בתחום מדעי מחשב: דיוק, דייקנות, יעילה, אוטונומיה, הסתגלות, התמדה, שיטתית, יצירתיות, סקרנות, דינמית, מנהיגות. סטודנטים יחולו איכויות אלה עוברים תרגול 6 חודשים בבית העסק במהלך לימודיהם.

כנס Epitech

הקונספט: כדי לאפשר לחברות לחלוק את חזונם של השוק עם התלמידים כדי להראות הידע והטכנולוגיות חדשות שלהם. זהו מקום מפגש בין סטודנטים ואנשי עסקים. כנס מאפשר לתלמידים לבחון מגוון של משימות כגון יצירת החברה, ניהול, טכנולוגיות חדשות, וכו '

הרשת שלנו של בוגרים מיומנים

החזון שלנו

יצירה ופיתוח של רשת מקצועית דרושה עבור הקריירה של כל תלמיד, כדי שיוכל לזהות הזדמנויות פוטנציאליות ולנצל אותם.

המשימה שלנו

כדי להשיב לשאלות התלמידים, לספק הזדמנויות ובעיקר לעזור בוגרים וסטודנטים כדי לשמור על קשר.

אֵיך מַפעִילִים אֶת זֶה

יש רשת הבוגרים שלנו על 2100 אנשים. למעשה, יצירת מפעל חדש או קבלת עבודה בחברה גדולה יכולה להיות בגלל ספר Epitech הוא המפתח לזיהוי הרשת של בוגריה מקצוע מיומן, גידול קריירה יוצאת דופן טיפוסית, מיומנויות נדרשות. בוגרים לתת עצה הכרחית כדי לסייע לתלמידים להבין את הפרויקטים שלהם, כמו גם כדי למנוע טעויות "מכשלות." Alumni Network - הוא כלי נפלא לפיתוח קריירה Epitech תלמידים.

סיפורי ההצלחה שלנו

אלכסנדר Malsh (מהדורה 2009) ו Zheremi Nikolya (גיליון 2009) החלו בפרויקט «melty» ב 2008. הם ייסד את כתב העת המקוון של אירועים, בידור ואופנה לאנשים בגילאי 18 עד 30 שנים. אתרי רשתות melty לייצר יותר מ -15 מיליון ביקורים בחודש. Melty Network חברה כולל איטליה וספרד. אלכסנדר Malsh, מנכ"ל MeltyNetwork, נבחר סגן נשיא המועצה הלאומית על טכנולוגיה דיגיטלית, אשר נוסדה בשנת 2011. החברה נוסדה בשנת 2008. מחזור: 2.3 מיליון יורו ב 2012 (1.2 מיליון ב 2011) ההון נמשך: EUR 3.6 מיליון קהל: 15 מיליון קוראים מדי חודש (9 מיליון בחודש ספטמבר 2012)

מיקומים

פריז

EPITECH Paris

כתובת
24, rue Pasteur
94270 פריז, איל-דה-פראנס, צרפת

בורדו

EPITECH Bordeaux

כתובת
EPITECH
85 Rue du Jardin public

33000 בורדו, נובל-אקיטן, צרפת

ליל

Epitech Lille

כתובת
EPITECH
5-9 Rue du Palais Rihour

59000 ליל, Hauts-de-France, צרפת

ליון

Epitech Lyon

כתובת
EPITECH
156 Rue Paul Bert

69003 ליון, אוברן-רון-אלפ, צרפת

מרסיי

EPITECH Marseille

כתובת
EPITECH
21 Rue Mirès

13002 מרסיי, פרובאנס-אלפ-קוט ד'אזור, צרפת

מונפלייה

EPITECH Montpellier

כתובת
3 Place Paul Bec, 34000 Montpellier, France
34000 מונפלייה, אוקסיטני, צרפת

ננסי

Epitech Nancy

כתובת
EPITECH
80 Rue Saint-Georges

54000 ננסי, גרנד אסט, צרפת
אתר אינטרנט
טלפון
+33 1 44 08 00 36

נאנט

Epitech Nantes

כתובת
EPITECH
5 Rue d'Alger

44000 נאנט, Pays de la Loire, צרפת
אתר אינטרנט
טלפון
+33 1 44 08 00 11

נחמד

Epitech Nice

כתובת
EPITECH
13 Rue Saint-François de Paule

06300 נחמד, פרובאנס-אלפ-קוט ד'אזור, צרפת
אתר אינטרנט
טלפון
+33 1 44 08 00 26

רן

Epitech Rennes

כתובת
EPITECH
19-22 Boulevard Saint-Conwoïon

35000 רן, בריטני, צרפת
אתר אינטרנט
טלפון
+33 1 80 51 71 10

שטרסבורג

Epitech Strasbourg

כתובת
EPITECH
4 Rue du Dôme

67000 שטרסבורג, גרנד אסט, צרפת
אתר אינטרנט
טלפון
+33 1 44 08 00 12

טולוז-לה-שאטו

Epitech Toulouse

כתובת
EPITECH
40 Boulevard de la Marquette

31000 טולוז-לה-שאטו, בורגון-פרנשה-קונטה, צרפת
אתר אינטרנט
טלפון
+33 1 44 08 00 15

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: